banner
banner

Steem چیست – بلاگ نویسان چگونه می توانند بیش از 100 دلار در روز درآمد کسب کنند

ارزهای رمزپایه به جایی نمی روند ، در واقع ، آنها اینجا هستند تا مانند سایر رسانه ها ، در همه چیز اطراف خود بمانند و انقلابی ایجاد کنند. زمینه ای که اکنون ارزهای رمزپایه برای مدتی تلاش می کنند وارد آن شوند.

ظاهراً انتظار به پایان رسیده و تهاجمات در شبکه های اجتماعی اکنون با این شبکه اجتماعی یک واقعیت هستند استیمیت, پلتفرمی مبتنی بر بلاکچین ، علاوه بر اینکه به کاربران خود حریم شخصی ارائه می دهد و هنوز هیچ پلتفرم دیگری تحویل آن را نداده است ، همچنین به آنها مزایای باورنکردنی از جمله پول را می دهد.

البته ، از آنجا که با استفاده از فناوری های بلاکچین کار می کند ، این پلت فرم به روشی غیرمتمرکز عمل می کند ، ویژگی ای که بسیاری از کاربران از آن استقبال می کنند.

اما این حتی نوک کوه یخ نیست. بر خلاف راه اندازی وبلاگ خود, بهترین بخش در مورد Steemit این است که هر بار که چیزی را در شبکه منتشر می کنید ، می توانید برای آن مجازات (و یک مورد زیبا) دریافت کنید..

خسارتی که شبکه به شما اعطا می کند براساس آرای محتوایی است که به اشتراک می گذارید ، بنابراین اساساً هرچه رای بیشتری کسب کنید ، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

به طور طبیعی ، این ما را به این باور می رساند که تعداد بیشتری از پیروان تا حدودی میزان بیشتری از آرا و در نتیجه ، پول بدست آمده را تضمین می کنند. اما حقیقت این است که این روش کار نمی کند ، در واقع همه پیروان درباره هر نشریه نظر نمی دهند یا رأی می دهند ، بنابراین بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن محتوای با کیفیت بالا است.

بهترین نکات برای کسب درآمد با استفاده از شبکه Steemit

 • تنها کلید تعامل با پیروان خود و داشتن ضمانت در مورد به دست آوردن رای یا نظرات از طریق اشتراک گذاری مطالب ارزشمند ، اطلاعاتی است که واقعاً مورد توجه شماست. بنابراین کاملاً فکر کنید و مطمئن شوید که مطالب عالی برای به اشتراک گذاشتن دارید.
 • اطمینان حاصل کنید که فعالیت فالوور شما دقیق است ، این بدان معناست که از دنبال نکردن افرادی که از محتوای شما با آنها تعامل ندارید اطمینان حاصل کنید ، این امر باعث می شود یک پیرو غیر ارگانیک دنبال کنید. به همین ترتیب ، تعداد زیادی از افراد را دنبال نکنید ، اگرچه این ممکن است به شما کمک کند تا تعداد زیادی فالوور داشته باشید ، اما نه همه اوقات.
 • به خوراک خبری خود توجه مناسب داشته باشید و هرگز تعامل با پیروان خود را فراموش نکنید ، هر تعامل رابطه عالی شما با آنها را تضمین می کند. درباره محتوا و نحوه تعامل با آن به دقت فکر کنید. زیرکانه نظر بدهید ، رأی دهید ، و احترام بگذارید.
 • بدون توجه به اینکه فکر می کنید چه کسی در حال خواندن است ، به تعامل خود ادامه دهید ، اگر فرکانس ارسال مطالب و همچنین کیفیت را حفظ کنید ، مطمئناً شخصی علاقه نشان می دهد.
 • از مزایای SteemIt.chat بهره برداری کنید ، از طریق این سیستم عامل می توانید پیروان خود را به همکاری در مورد محتوای خود ، تعامل با پست های آنها یا حتی اظهارنظر درباره پست های دیگران تشویق کنید..

رازهای کسب درآمد 100 دلاری روزانه با Steemit چیست؟?

 • ارائه محتوای با کیفیت بالا: شما می توانید به اندازه دلخواه مطالب ارسال کنید ، در این مورد خاص هیچ قانونی وضع نشده است ، به همین دلیل است که با ایجاد ده پست در روز می توانید مبلغ فوق العاده 100 دلار و بالقوه 700 دلار آن هفته را بدست آورید. یک نکته عالی که می تواند به شما کمک کند مردم 10 پست شما را بخوانند ، ایجاد یک سری مطالب است. بنابراین اساساً ، هر نشریه مربوط به مقاله قبلی است ، که تضمین می کند اگر پیروان شما مقاله اول را بخوانند و شما موفق به جلب توجه آن شوید ، به طور بالقوه پیروان می توانند موارد زیر را نیز بخوانند.
 • فعال بودن تا حد امکان: شما این شانس را دارید که روزانه از 50 تا 100 دلار درآمد کسب کنید ، تنها چیزی که باید اطمینان حاصل کنید این است که فعال بمانید ، حداکثر چیزی که می توانید. با تعامل ، اظهار نظر یا رأی مثبت می توانید هر هفته درآمد مناسبی داشته باشید ، فقط بخاطر داشته باشید ، هرچه بیشتر در سیستم عامل بمانید ، بهتر.
 • بهره برداری از اعتبار داشتن SteemPower بالا: SteemPower رقمی است که پلتفرم برای تعیین میزان تأثیرگذاری شما در شبکه استفاده می کند ، اگر SP بالایی داشته باشید ارزش آرای شما بیشتر است ، به این معنی که به دیگران کمک می کنید درآمد بیشتری کسب کنند و همین امر برای جوایز شما نیز صدق می کند. این نتیجه مطلوب است که SP در کیف پول خود بالاتر از 500 باشد. این واقعیت بسیار با سود شما در شبکه همکاری خواهد کرد.
 • افزایش تعداد پیروان: پیروان شما باید به طور مداوم در حال رشد باشند و بهترین راه برای انجام این کار ارسال مطالب با کیفیت بالا است. وقتی فالورهای شما با پست های شما درگیر می شوند ، به احتمال زیاد تمایل دارند با آن تعامل داشته باشند ، که این اصل اساسی در به دست آوردن فالوور بیشتر و کسب درآمد بیشتر است..
 • لذت بردن از مشارکت: اگر واقعاً از کاری که انجام می دهید لذت ببرید ، احتمالاً می توانید پیروان را با محتوای خود درگیر کنید. با نوشتن محتوایی که واقعاً از آن استقبال می کنید ، مردم صداقت را در هر یک از نشریات شما احساس می کنند. گفتگوهای معنی دار را ادامه دهید و تأیید کنید که اخبار شما همیشه متناسب است ، با این کار در مسیر درست قرار خواهید گرفت.
 • حفظ یک مراقبت فعال: یک کوراتور فعال برای داشتن درآمد خوب بسیار مهم است ، بنابراین بهتر است وقت خود را صرف شناسایی کیفیت خصوصیات محتوای با کیفیت بالا کنید و البته یاد نگیرید که چگونه پخت و پز کنید ، این کد تعامل است در Steemit.

سخت کار کردن – کلید ساخت SteemIt (ابزاری مفید)

SteemIt را اشتباه درک نکنید ، و مزایای آن برای شما شگفت انگیز است. کار بر روی سیستم عامل ممکن است به عنوان یک کار ساده تلقی شود ، اما در واقع به اشتیاق ، عزم راسخ و ثبات زیادی نیاز دارد.

اگر هر یک از توصیه های ذکر شده در بالا را اعمال کنید ، ممکن است به زودی با نرخ 100 دلار در روز جبران کنید و اگر به اندازه کافی به خود فشار بیاورید ، می توانید از سیستم عامل اجتماعی درآمد مطمئنی کسب کنید.

اینکه این کار کمی طول می کشد یا کار زیادی کاملاً به شما بستگی دارد ، توانایی ایجاد ، تعامل ، وقت و فداکاری شما.

اما مطمئناً ، این می تواند شغل رویایی باشد که شما درخواست کرده اید … پس منتظر چه هستید؟ از همین حالا جذاب ترین مطالب را ایجاد کنید ، همه انجمن SteemIt منتظر شما هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me