banner
banner

سرمایه گذاری در تحقق بخشیدن (NASDAQ: MTLS)

تحقق بخشیدن (NYSE: MTLS) یکی از بزرگترین و با سابقه ترین شرکتها در بخش چاپ سه بعدی است. این شرکت در سال 1990 تاسیس شد و در طی سالیان متمادی پیشگامان فناوری ها و روش های مختلفی شده است که به استاندارد صنعت تبدیل شده اند. از آنجا که چاپ سه بعدی پیچیده تر شده است ، صنایع از هوا فضا تا معماری به تدریج بیشتر و بیشتر به شرکت هایی مانند Materialize متکی می شوند تا محصولی با کیفیت و کم هزینه تولید کنند. Materialize از موقعیت خوبی برخوردار است تا بتواند از انقلاب مداوم چاپ 3D که امروزه در بخشهای مختلف اقتصاد مشاهده می شود ، بهره ببرد.

Materialize چیست (MTLS)?

چاپ سه بعدی ، همچنین به عنوان ساخت افزودنی شناخته می شود ، فرآیند ورود طرح های تولید شده توسط رایانه به نرم افزار است که به نوبه خود یک ماشین را برای افزودن لایه به لایه از مواد برای ایجاد اشیا three سه بعدی هدایت می کند. از مزایای چاپ سه بعدی نسبت به تولید سنتی می توان به افزایش قابلیت شخصی سازی محصولات ، آزادی بیشتر در طراحی ، جدول زمانی سریعتر تولید و مشکلات زنجیره تأمین کمتر به دلیل دیجیتال سازی تمام جنبه های فرآیند اشاره کرد. ارزش صنعت تولید جهانی فعلی 12.8 تریلیون دلار است. از این میان ، چاپ سه بعدی تنها توانسته است کمتر از 0.1 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص دهد.

دفتر مرکزی Materialize در بلژیک با شعبه های مختلف در سراسر جهان ، 175 چاپگر سه بعدی را در 18 کشور مختلف مالک و اداره می کند. 1900 کارمند آنها اطمینان می دهند که شرکت قادر به ارائه راه حل های سفارشی برای پاسخگویی به انواع نیازهای مشتری است. Materialize از طریق سه جریان تجاری مشخص راه حل هایی را برای مشتریان فراهم می کند. اولین جریان آنها نرم افزار است که فناوری لازم را برای ایجاد محصولات چاپی سه بعدی در داخل چاپگرهای سه بعدی خود به شرکت ها ارائه می دهد. این نرم افزار به مشتریان امکان می دهد تا فرآیند چاپ را کنترل و کنترل کنند تا اطمینان حاصل شود که بالاترین استانداردهای کیفیت در کل فرآیند ، از طراحی تا چاپ ، رعایت می شود. نرم افزار Materialise با سازگاری با اکثر پرینترهای سه بعدی اکوسیستمی را ایجاد کرده است که کاربر پسند است و می تواند بازده را به حداکثر برساند. تولیدکنندگان تجهیزات اصلی (OEM) چاپگرهای سه بعدی مانند HP ، Nikon و Essentium همه با Materalise کار کرده اند تا از نرم افزار روان کار کردن بر روی دستگاه های آنها اطمینان حاصل کنند..

جریان دوم پزشکی است که به مشتریان در زمینه پزشکی این امکان را می دهد تا درمان های متناسب با هر بیمار منحصر به فرد را از طریق ابزارهای تجسم چاپی و طراحی شده سفارشی ، ایمپلنت یا حتی ابزار جراحی ارائه دهند. بزرگترین مشتری این جریان شامل بیمارستان ها ، موسسات تحقیقاتی و تولیدکنندگان دستگاه های پزشکی است. نمونه هایی از این کار شامل همکاری با Henry Ford Health Systems می باشد چاپ سه بعدی 1000 قلب. با استفاده از نرم افزار Materialize ، پزشکان توانستند برای طراحی یک استراتژی دقیق قبل از اقدامات پزشکی که اسکن های سنتی نمی توانند ارائه دهند ، یک مدل سه بعدی از اندام ها تهیه کنند. این مزیت سودمند است زیرا درک عمیق تری از شرایط خاص بیمار را امکان پذیر می سازد و در نتیجه ضرورت اقدامات جراحی تهاجمی را کاهش می دهد.

جریان نهایی تولید است که به مشتریان امکان می دهد با Materialize برای توسعه طرح ها و استفاده از امکانات Materialise برای ایجاد محصولات کار کنند. با داشتن یکی از بزرگترین کارخانه های چاپ سه بعدی در جهان ، مشتریان به 20 ماده مختلف و 15 نوع مختلف پایان دسترسی دارند. پس از تصمیم گیری در مورد طراحی ، این شرکت با مشتریان بر روی نمونه های اولیه کار کرده و قبل از شروع تولید انبوه رضایت را تأمین می کند. شرکای موجود در تولید شامل مایکروسافت ، ایرباس و پاناسونیک هستند.

چرا Materialize می شود (MTLS) موضوع?

در حالی که در سالهای اخیر تعداد شرکتهای تجاری عمومی در بخش چاپ سه بعدی رشد کرده است ، مدل تجاری منحصر به فرد Materialise به جدا شدن آن از رقابت کمک می کند. سه خط مشاغل مشخص این شرکت در خدمت مشتریان مختلفی است. از طریق این سه جریان درآمد مشخص ، این شرکت در مقایسه با سایر شرکت های چاپ سه بعدی که تمرکز خود را بر روی یک یا دو حوزه خاص دارند بسیار متنوع است. در نتیجه متنوع سازی Materialise ، خطرات و تأثیرات رکودهای احتمالی در هر صنعتی که خدمت می کنند بسیار کاهش می یابد.

علاوه بر تنوع در خدمات ، انواع روشهای استفاده شده توسط Materialize نیز مزیت دیگری است که این محصول نسبت به رقابت دارد. در حالی که سایر شرکت ها برای انواع محصولات و خدمات خود به چند نوع انتخاب پرینت سه بعدی وابسته هستند ، Materialize توانسته است انواع روش ها را نوآوری و آزمایش کند. استریولیتوگرافی ، لیزرهای متداول ، مدل سازی رسوب ذوب شده و فناوری PolyJet همه روش های مختلف چاپ سه بعدی هستند که با نرم افزار Materialize سازگار هستند. در نتیجه این سازگاری ، می توان روش ها و مواد مختلفی را بر اساس نیاز مشتری انتخاب کرد ، که امکان سفارشی سازی بیشتر و در نهایت محصولات با کیفیت بالاتر را فراهم می کند..

تحقق بخشیدن (MTLS) چشم اندازها

Materialize به دلیل چندین دهه تجربه ، به استاندارد صنعتی برای بسیاری از تولیدکنندگان چاپگرهای سه بعدی تبدیل شده است. به همین دلیل ، شرکت از موقعیت خوبی برخوردار است تا با استقرار بیشتر این بخش ، به سرعت رشد کند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، در حال حاضر تنها 0.1٪ از تولید از روند چاپ سه بعدی استفاده می کند. به عنوان خالق نرم افزار استاندارد صنعت برای پرینترهای سه بعدی ، تا زمانی که بخش به طور کلی گسترش یابد ، میزان رشد شرکت باید ثابت بماند..

Materialize به دلیل نوآوری و توانایی ورود به بخشهای جدید قادر به حفظ جایگاهی در راس صنعت چاپ سه بعدی است.. به عنوان مثال ، سرمایه گذاری در Ditto, بسیاری از سرمایه گذاران به عنوان مثالی از توانایی Materialise در انطباق با فن آوری های موجود برای حل مشکلات مدرن ، از خدمات آنلاین آزمایش عینک استفاده می کنند. سرمایه گذاری های استراتژیک و مشارکت هایی مانند این نشان می دهد که بازارهای بیشتری برای ورود به بازار رایج تر و متداول تر شدن فناوری چاپ 3D وجود خواهد داشت..

از کجا بخریم Materialize (MTLS) سهام

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در تحقق بخشیدن (NASDAQ: MTLS) سرمایه گذاری در تحقق بخشیدن (NASDAQ: MTLS) سرمایه گذاری در تحقق بخشیدن (NASDAQ: MTLS)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

با سه دهه تجربه ، نرم افزار Materialise ، راه حل های پزشکی و پزشکی آن را به یک صنعت بزرگ تبدیل کرده است. در حالی که این شرکت در سالهای اخیر رشد چشمگیری از خود نشان داده است ، می توان ادعا کرد که بخش چاپ سه بعدی هنوز در مراحل ابتدایی است. از آنجا که این نوع فرآیند تولید به طور گسترده تری پذیرفته می شود ، Materialize بسیار مناسب است تا بتواند مقیاس بندی کند و وارد بخشهای نوظهور شود که این فناوری می تواند استفاده شود..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me