banner
banner

سرمایه گذاری در شرکت Twist Biosciences (NASDAQ: TWST)

شرکت Twist Biosciences (NASDAQ: TWST) یک شرکت متخصص در سنتز DNA است. Twist Biosciences در بخش زیست شناسی مصنوعی فعالیت می کند ، که شامل استفاده از اصول مهندسی در زمینه زیست شناسی برای ایجاد مواد ژنتیکی است که در جهان طبیعی وجود ندارد. نوآوری هایی مانند ایجاد میکروارگانیسم ها برای پاکسازی نشت روغن در نتیجه زیست شناسی مصنوعی امکان پذیر شد. فناوری پشت این کار هنوز بسیار جدید است و Twist Biosciences از طریق پیشرفتهایی که از طریق تحقیق و توسعه به دست آورده اند ، در رقابت رقابت بزرگی را آغاز کرده است..

شرکت Twist Biosciences چیست (NASDAQ: TWST)?

Twist Biosciences در سال 2013 توسط دو دانشمند ، امیلی لپروست و بیل پک تاسیس شد. بنیانگذاران این شرکت Twist را با هدف ساخت و فروش DNA سفارشی برای استفاده در تحقیق و توسعه ساختند. ساخت از طریق Twist Bioscience’s DNA Synthesis Platform ، که از فناوری پیشرفته برای تولید DNA در مقیاس با “نوشتن” آنها بر روی میکروپلیت های سیلیکون استفاده می کند. نوشتن توالی های ژنتیکی اغلب وقت گیرترین و پرهزینه ترین قسمت فرآیند هنگام کار بر روی تحقیقاتی است که شامل DNA می شود. در نتیجه ، بسیاری از م researchسسات تحقیقاتی ترجیح می دهند به جای انجام کارهای داخلی ، از شرکتهایی مانند Twist خرید کنند. با این کار ، آنها می توانند با بهره گیری از صرفه جویی در مقیاس و تخصص صنعت ، فرآیندهای Twist Biosciences ، هزینه های کمتری به دست آورند. نوشتن توالی صحیح برای ایجاد دقیق مواد ژنتیکی مورد نیاز برای انجام مطالعات تحقیقاتی آنها ضروری است. روند خرید به سادگی آپلود توالی های مورد نیاز بصورت آنلاین و ثبت سفارش است. با کاهش هزینه ها و افزایش مقدار مواد تحویل داده شده ، زمان مورد نیاز برای انجام تحقیقات بسیار کاهش می یابد.

دفتر مرکزی این شرکت در سانفرانسیسکو است و بیش از 500 نفر در سراسر جهان مشغول به کار هستند. یکی از بزرگترین مشتریهای آنها شرکتهایی در بخش بیوفارما هستند. با استفاده از مواد ژنتیکی تولید شده توسط Twist ، محققان در این زمینه توانسته اند آزمایشاتی را برای درک بهتر و یافتن بالقوه درمان سرطان ، بیماری خودایمن ، بیماری های قلبی عروقی و بیماری های عفونی انجام دهند. بیشتر این کارها از طریق Twist Biopharma ، بخشی از Twist Biosciences انجام می شود. این بخش یک کتابخانه ژنتیکی اختصاصی ایجاد کرده است که کد ژنتیکی را در طیف وسیعی از توالی های موجود که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد ، ذخیره می کند. محققان می توانند از آنها برای مطالعه در محیط آزمایشگاه نحوه رفتار و واکنش بدن به انواع مختلف دارو استفاده کنند و در مراحل اولیه تولید دارو حیاتی هستند.

چرا Twist Biosciences Corp (TWST) موضوع?

DNA عنصر اساسی در مطالعه علوم زیست شناسی است. کم هزینه ، DNA مصنوعی بسیار قابل اعتماد در حال باز کردن درهای مناطق دیگری از تحقیقات با پتانسیل مخرب استفاده نشده است. این شرکت مشتریانی دارد كه از محصولات و خدمات آن در طیف وسیعی از برنامه ها از جمله مراقبت های بهداشتی ، كشاورزی و تولید مواد شیمیایی استفاده می كنند. از طریق تحقیقات انجام شده در این زمینه ها با استفاده از DNA تولید شده توسط Twist ، محصولاتی مانند سوخت های زیستی پیشرفته ، محصولات زیستی ، مواد شیمیایی تجدید پذیر ، مواد شیمیایی ویژه مبتنی بر زیست توسعه یافته اند.

Twist Biosciences بیشتر به دلیل توسعه میکروپلیت های سیلیکونی شناخته می شود که باعث کاهش شدید زمان و منابع لازم برای نوشتن و ذخیره DNA می شود. با استفاده از فناوری Twist ، DNA مصنوعی تولید و سپس بر روی تراشه های سیلیکون به نام میکروپلیت نوشته می شود. این میکروپلیت ها می توانند به گونه ای تنظیم شوند که توالی خاصی از مواد ژنتیکی را در خود جای دهند ، بنابراین به دانشمندان و محققان اجازه می دهد تا میکروپلیت هایی را که حاوی دقیقاً همان چیزی است که برای انجام تحقیقات خود نیاز دارند ، خریداری کنند. به طور سنتی ، هر میکروپلیت از پلاستیک ساخته می شد و حاوی آن بود 96 چاه, که مناطقی است که DNA و سایر مواد ژنتیکی در میکروپلیت ها ذخیره می شود. از طریق پیشرفت های توسعه یافته توسط Twist که تقلید از کوچک سازی در نیمه هادی ها را طی سال های اخیر تقلید می کند ، اکنون این شرکت توانایی تولید میکروپلیت های سیلیکونی را دارد که دارای 9،600 چاه هستند. این افزایش به هر صفحه اجازه می دهد تا مقدار بسیار بیشتری از مواد بیولوژیکی مصنوعی مانند ژن ها ، کتابخانه های مختلف و استخرهای الیگونوکلئوتید را بنویسد و ذخیره کند. به طور متوسط ​​، محصولات Twist در مقایسه با انجام کارهای داخلی می توانند تا 90،000 دلار و 37 ساعت در یک آزمایشگاه تحقیقاتی صرفه جویی کنند.

Twist Biosciences Corp (TWST) چشم اندازها

این شرکت توانسته است روند تغییر در بازار نسبتاً جدیدی را دنبال کند و از سرمایه گذاری در ایده هایی که چشم انداز بلند مدت دارند ، نمی ترسد. به عنوان مثال ، هنگامی که شرکت برای اولین بار در سال 2018 منابع خود را به NGS (توالی نسل بعدی) اضافه کرد ، این قسمت کوچکی از تجارت این شرکت بود. تنها چند سال بعد ، NGS تقریبا نیمی از درآمد کل آنها را به دست می آورد. توسعه فناوری توسط Twist توسط مدیر عامل شرکت لپروست توصیف شده است یکی از شرکتهای بالادستی را قادر می سازد. با ادامه کاهش قیمت و زمان مورد نیاز Twist برای تولید توالی DNA ، شرکت های بیشتری احتمالاً تولید مواد ژنتیکی را به آنها واگذار می کنند.

پیش بینی رشد آینده ، توئیست قصد دارد قابلیت های تجاری و تولیدی خود را با افزودن “کارخانه آینده” واقع در خارج از پورتلند ، در ویلسونویل گسترش دهد. این تاسیسات 110،000 فوت مربعی احتمالاً در سال 2022 عملیاتی خواهد شد. این گسترش تقریباً دو برابر نیروی کار را ایجاد می کند و به شرکت اجازه می دهد رشد تصاعدی داشته باشد ، به آنها اجازه می دهد تا مشتری بزرگتر و گسترش آنها در سطح جهانی به بخشهای جدید. از آنجا که تقاضا برای محصولات آنها همچنان در حال رشد است ، این گسترش به شرکت اجازه می دهد تا مقیاس بندی کند و آن را برای رشد تهاجمی در بازارهای جدید قرار دهد..

Twist Biosciences Corp را از کجا بخریم (TWST) سهام

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در شرکت Twist Biosciences (NASDAQ: TWST) سرمایه گذاری در شرکت Twist Biosciences (NASDAQ: TWST) سرمایه گذاری در شرکت Twist Biosciences (NASDAQ: TWST)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

با ساخت مواد ژنتیکی که توسط زیست شناسی مصنوعی امکان پذیر شده است ، امکانات بی پایان برای نوآوری های علمی جدید و مهیج وجود دارد. فناوری میکروپلیت سیلیکونی Twist برای تعیین توالی DNA ، آنها را قادر به تولید مواد مصنوعی با کیفیت بالا با هزینه بسیار کمتر و حجم بالاتر در مقایسه با سایر محصولات خود کرده است. همانطور که شرکت های بیشتری با پتانسیل زیست شناسی مصنوعی راحت و آشنا می شوند و نوآوری های جدید کشف می شود ، گزینه های رشد Twist بسیار امیدوار کننده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me