banner
banner

BTC Triangle’s Lower Edge Valid ممکن است قیمت را به سطح مقاومت 6K $ برساند

18 مارس: بازارهای ارز رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته زیان نسبتاً کمی را تجربه کرده اند ، با بیشترین سکه های بالای 3-4 درصد کاهش.

قیمت بیت کوین (BTC) در حال ادغام است و در زمان مطبوعات اندکی نزول می کند و به حدود 5200 دلار می رسد ، که در روز 3 درصد کاهش دارد.

اتر (ETH) سودهای اخیر را حفظ کرده و بیش از 110 دلار معامله کرده است ، هرچند ضررهای 24 ساعته حدود 4 درصد است.

Ripple’s XRP نیز تقریباً 4 درصد کاهش یافته است ، که شب گذشته بیشتر به صورت پهلو معامله می شود ، قبل از اینکه صبح امروز اندکی افت کند و به 0.1429 دلار برسد.

مبادله همیشگی BTC / USD

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: OKEx.com

دیروز ، 17 مارس ، BTC پس از مسدود شدن در حدود 5،500 دلار ، اندکی سقوط کرد و اکنون به بالاتر از 5200 دلار رسیده است. فعالیت معاملات در سطح پایین باقی مانده است.

تیم تحلیل بازار OKEx معتقد است که مثلث همگرایی ساعتی به تدریج کم شده است. در موارد نادر ، قبل از دستیابی به موفقیت به موقعیتی نزدیک به 90 درصد پایان منتقل خواهد شد.

تا حدی قدرت دستیابی به موفقیت در این شرایط شدید ضعیف است. دستیابی به موفقیت قبلی به این معنی است که گاوها و خرس ها پیروزی و شکست را از هم جدا کرده اند ، اعتماد به نفس و استمرار بعد از دستیابی به موفقیت نیز قوی خواهد بود.

در حال حاضر ، BTC هنوز نیاز به تأیید مقاومت پشتیبانی از لبه پایین مثلث دارد تا مشخص شود که مثلث صعودی در سطح ساعت معتبر است. اگر قیمت بتواند برای سومین بار امروز در این موقعیت حمایت کند ، احتمال بازگشت مجدد بیشتر خواهد شد.

برعکس ، اگر خراب شود ، ثابت می کند که الگوی مثلث نامعتبر است و ممکن است قیمت همچنان به آزمایش کمترین قیمت قبلی 4400 دلار یا حتی 3800 دلار بپردازد.

نمودار 1 روزه بیت کوین نشان می دهد که ادغام همچنان در حال شکل گیری است و فعالیت تجاری همچنان در حال کاهش است. حجم معاملات به پایین ترین سطح خود از زمان سقوط بازار در هفته گذشته نزدیک شده است.

با نگاهی به گرایش های تاریخی ، ممکن است نوسانات قبل از این آخر هفته شدید نباشد. هر بار که قیمت یک حرکت بزرگ را تجربه کرده است ، دوره استراحت زیر حداقل برای یک هفته یا حتی بیشتر طول می کشد.

با توجه به اینکه دامپ اخیر نیز بزرگترین دامپ در سالهای اخیر بود ، می توان انتظار یک دوره طولانی تر از نوسانات کم را داشت. در چنین مدت کوتاهی پس از حرکت بازارها ، آماده سازی برای شکست بعدی ، چه برای گاوها و چه خرس ها ، آسان نیست.

همچنین قضاوت اینکه مرحله در حال تشکیل یک ته و یا فقط یک استراحت برای خرس ها است نیز آسان نیست ، زیرا جهت حرکت نهایی به ورودی وجوه جدید بستگی دارد. به نوبه خود ، بودجه جدید به اصول اساسی بستگی دارد ، ما فقط می توانیم یک احتمال بزرگ را واقعاً پیش بینی کنیم.

در حال حاضر بازار هنوز بدبین است. احساسات نزولی همچنان قویتر از صعودی است و احساسات همیشه یک مدت دارند. بنابراین ، خطر از دست دادن بیشتر هنوز هم بیشتر از بازپرداخت است.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 5،500 دلار
 • مقاومت میان مدت: 6000 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 4400 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 3800 دلار

مبادله همیشگی ETH / USD

داده های مبادله همیشگی 1H ETH / USD. منبع: OKEx.com

گاو های ETH چندین بار تلاش کرده اند اما نتوانسته اند از مرز 120 دلار عبور کنند. نمودار 1 ساعته یک سیگنال احتمالی را نشان می دهد که اگر مقاومت سختی در $ 120 وجود داشته باشد ، احتمال زیادی وجود دارد که روند حرکت به لبه پایین تر و حتی سقوط آن زیر باشد.

لبه بالایی را تنها می توان لمس کرد اگر 120 دلار به سطح پشتیبانی تبدیل شود. پس از مدت کوتاهی حرکت از روی خط صفر MACD ، ممکن است قیمت به حالت منفی برگردد و سیگنال خرج نزولی داشته باشد. این ممکن است نشانه ای باشد که قیمت آماده افت بیشتر است.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که اگر حمایت 100 دلاری در کوتاه مدت شکسته شود ، پایین ترین قیمت در حدود 86 دلار آزمایش خواهد شد. اگر قیمت لبه بالایی را بشکند و بتواند از آن استفاده کند ، در این صورت سیگنال بازگشت را مشاهده خواهیم کرد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 120 دلار
 • مقاومت میان مدت: 145 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 100 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 86 دلار

مبادله همیشگی XRP / USD

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

در مقایسه با ETH و BTC ، شکست XRP ممکن است زودتر باشد ، زیرا قیمت برای سومین بار لبه پایین را لمس کرده و بار دیگر پشتیبانی شده است.

با کم شدن دامنه ، ممکن است هر لحظه شکست رخ دهد. با این حال ، سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که اگر حجم معاملات به طور قابل توجهی افزایش نیابد ، ممکن است این شکست قریب الوقوع باشد. در آن صورت ، روند ممکن است دوباره به سمت تحکیم حرکت کند.

صرف نظر از اینکه قیمت بالا یا پایین برود ، ممکن است یک حرکت نادرست باشد. اطمینان حاصل کنید که اولین عقب می تواند توسط لبه بالا یا پایین حمایت یا مقاومت کند تا شکست جدی باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1510 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1640 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1375 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1270 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me