banner
banner

BTC در 7K دلار تثبیت نشد ، ادغام ممکن است بیشتر از انتظار باشد: Crypto Market Daily

جمعه ، 3 آوریل: بازارهای ارز رمزنگاری شده امروز با افزایش 10 درصدی در روز برای زمان فشار مجدداً حرکت می کنند..

بیت کوین (BTC) حدود 5 درصد رشد دارد و صبح امروز بعد از نفوذ در بازار 7000 دلار ، معاملات معاملات خود را آغاز کرد.

اتر (ETH) طی 24 ساعت گذشته رشد 6 درصدی را تجربه کرده است ، مقاومت سخت قبلی را با 135 دلار شکست و تا 145 دلار معامله کرد.

Ripple’s XRP نیز در هر روز با رشد قاطع ، هرچند کمی متوسط ​​تر ، مقاومت کوتاه مدت 0.175 دلار خود را شکست تا در حدود 0.1801 دلار معامله شود..

سطح مقاومت BTC 7000 تا 7،300 دلار است

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: OKEx.com

امروز صبح ، BTC نقطه حساس مقاومت را در 7000 دلار شکست ، اما نتوانست در آنجا ثبات یابد. این قیمت توانست به 7300 دلار برسد ، اما به سرعت سقوط کرد.

تیم تجزیه و تحلیل بازار OKEx معتقد است که 7000 تا 7300 دلار یک منطقه مقاومت است. با این حال ، این دو نقطه مقاومت جداگانه نیستند ، بلکه در انتهای سال 2019 لبه های پایین و بالا پایین را تشکیل می دهند ، بنابراین انتظار می رود که سقوط کند.

این واقعیت که این روند نتوانست روی 7000 دلار تثبیت شود ، می تواند نشان دهنده این باشد که موقعیت های طولانی از دست رفته در هنگام سقوط در ماه مارس هنوز وجود دارند و در تلاشند سرمایه یا سود خود را بازیابی کنند. بنابراین تصور اینکه شکستن دام گاو نر ممکن است در آینده دوباره اتفاق بیفتد آسان است.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که اگر قیمت می تواند پشتیبانی را در حدود 6،700 دلار ادامه دهد ، آزمایش 7000 دلار در آخر هفته امکان پذیر است. اما تثبیت در آنجا دشوار خواهد بود مگر اینکه شکست با حجم زیاد صعودی همراه باشد.

بازار برای ادغام نیاز به زمان دارد

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: OKEx.com

نمودار 1 روزه بیت کوین در بالا نشان می دهد که گرچه امروز میانگین متحرک 30 روزه (MA (30)) شکسته شده است ، اما موقعیت حدود 7300 دلار مقاومت سختی را ایجاد می کند. در حال حاضر تأیید اینکه قیمت می تواند در MA (30) تثبیت شود یا خیر دشوار است.

با این حال ، چیزی که می توانیم از آن مطمئن باشیم این است که 7000 دلار آزمایش مکرر تا زمانی که گاوها بتوانند قیمت را روی آن نگه دارند و موقعیت های از دست رفته قبلی سرمایه خود را پس بگیرند ، است. بازار برای ادغام به زمان بیشتری نیاز دارد.

به دلیل خرابی های متعدد شکست ، اخیراً برخی از گاوها ممکن است موقعیت خود را به موقعیت کوتاه تغییر دهند. این ممکن است در کوتاه مدت به محدوده بازپرداخت کمی منجر شود ، اما پایین آمدن به زیر 6000 دلار این بار سخت خواهد بود.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که تا زمانی که سطح 5650 دلار بتواند موثر باشد ، دامپینگ قابل توجهی دوباره رخ نخواهد داد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 7000 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7،300 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 6،700 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6500 دلار

ETH بازگشت ضعیف تری را می بیند

4H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

بازگشت ETH امروز صبح به اندازه BTC قوی نبود. گاوها فقط می توانند قیمت را به حدود 150 دلار برسانند اما قادر به شکستن بالاترین قیمت در حدود 153 دلار نیستند. اکنون قیمت به طور موقت با پشتیبانی 140 دلار در حال پشتیبانی است.

اگرچه نمودار میزان صدا نشان می دهد که طی 36 ساعت گذشته ، گاوها فعال بوده اند ، اما میزان صدا سیگنال افزایش واضحی ندارد. الگوی چکش معکوس نشان می دهد که فشار فروش در محدوده 146 تا 150 دلار بزرگ است.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که عدم مداوم پمپاژ بر اعتماد به نفس گاوها تأثیر می گذارد و اتفاق افت یک افت بزرگ آسان است. بنابراین منطقه پشتیبانی در حدود 140 و 130 دلار دو منطقه نسبتاً مهم خواهد بود. اگر قیمت بتواند نزولی در حدود 130 دلار را متوقف کند ، به این معنی است که می توان انتظار بازگشت داشت.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 146 دلار
 • مقاومت میان مدت: 150 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 138 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 128 دلار

XRP با مقاومت کوتاه مدت جدید 0.1830 دلار روبرو می شود

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

اگرچه بازگشت XRP قیمت بالایی در حدود 0.1880 دلار ایجاد کرد ، اما فشار فروش زیاد باعث شد تا قیمت به سرعت نزول کند. یک بار امروز تاکنون زیر سطح حمایت اول 0.1780 دلار شکسته شد ، اما اکنون قیمت به طور موقت در حدود 0.1800 دلار حرکت می کند.

بدیهی است که قدرت بازگشت این بار نسبت به 28 مارس ضعیف تر است ، همانطور که در نمودار حجم نشان داده شده است.

بنابراین ، تقریباً امکان ایجاد یک بالاترین سطح جدید و شکستن این منطقه تلفیقی در کوتاه مدت وجود ندارد. با این حال ، اگر روند به زیر 0.1780 دلار برسد ، ممکن است ثابت کند که بازار برای اصلاح نیاز به عقب نشینی بیشتری دارد. اگر روند بازگشت طولانی تر 0.1650 دلار قوی ترین سطح پشتیبانی باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1830 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1878 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1750 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1660 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me