banner
banner

چگونه می توان با وام های C2C در OKEx ارز رمزنگاری شده را قرض گرفت و به آن وام داد

راهنمایی برای وام گرفتن و وام C2C مبتنی بر رمزنگاری در OKEx

OKEx به غیر از تولید محصول – که توسط پروتکل های مالی غیرمتمرکز محبوب شده است – همچنان در بخش OKEx Earn فرصت های منفعل منفی را به کاربران خود ارائه می دهد. یکی از این محصولات بازار آزاد برای وام های C2C (معروف به وام های نظیر به نظیر) است ، جایی که کاربران OKEx می توانند دارایی های رمزنگاری شده را با شرایط انعطاف پذیر وام بگیرند و به آنها وام دهند..

در مقایسه با سپرده مدت دار ، وام C2C گزینه های بیشتری از نظر مبلغ سرمایه گذاری ، تاریخ بازخرید ، مدت زمان وام و غیره به کاربران می دهد. در این راهنما ، ما مراحل شما را برای گرفتن وام و وام دارایی های رمزنگاری شده با استفاده از محصول وام C2C OKEx با شما همراه خواهیم کرد. دستگاه های دسک تاپ و موبایل.

لطفا توجه داشته باشید که ویژگی C2C وام فقط USDT را پشتیبانی می کند ، اما پشتیبانی از دارایی های دیجیتال دیگر در آینده نزدیک معرفی می شود.

Contents

USDT را با وام C2C روی دسک تاپ قرض کنید

مرحله 1: به قسمت وام بروید

به صفحه اصلی OKEx بروید و به آن بروید "دارایی، مالیه، سرمایه گذاری" در منوی بالا کلیک کنید و وام برای دسترسی به بخش وام OKEx.

مرحله 2: مقدار USDT را برای وام مشخص کنید

در صفحه وام OKEx ، مقدار USDT را که می خواهید در زیر وام بگیرید ، مشخص کنید "امانت گرفتن" زبانه.

مرحله 3: روند وام گرفتن را شروع کنید

برای مشاهده دوره های موجود وام و دامنه تخمین زده شده درصد بازده سالانه ، روی کلیک کنید امانت گرفتن.

مرحله 4: جزئیات وام C2C را وارد کرده و تأیید کنید

اکنون می توانید مبلغی را که می خواهید وام بگیرید وارد کنید و نسبت اولیه وام به ارزش (10٪ – 65٪) را تعیین کنید ، که میزان وثیقه مورد نیاز برای واریز را تعیین می کند. وثیقه را می توان در هر 5 رمز ارز پشتیبانی شده سپرده گذاری کرد: BTC ، ETH ، OKB ، LTC ، BCH ، EOS و BSV.

برای مدت وام ، شما می توانید بین سه روز ، هفت روز ، 15 روز ، 30 روز ، 60 روز و 90 روز انتخاب کنید. در همین حال ، برای حداقل میزان سرمایه گذاری در USDT ، گزینه های موجود 20 ، 40 ، 100 و 200 است. حداقل مبلغ سرمایه گذاری مربوط به وام دهندگانی است که ممکن است بخواهند درخواست وام شما را برآورده کنند. برای نرخ بهره روزانه می توانید بین 0.01٪ ، 0.02٪ و 0.03٪ انتخاب کنید.

پس از اتمام ، توافق نامه وام را بخوانید و قبل از کلیک کردن ، کادر پایین را علامت بزنید تایید برای ادامه.

باید کلیک کنید تایید یک بار دیگر برای ارسال درخواست وام در بازار.

مرحله 5: سفارش را مرور کنید

پس از تأیید جزئیات وام ، پیام را مشاهده خواهید کرد "درخواست ارسال شد," و می توانید کلیک کنید وام های من درخواست وام خود را بررسی کنید.

هنگامی که معامله وام آغاز می شود ، وضعیت به تغییر خواهد یافت "وام گرفتن."

اگر می خواهید میزان وثیقه را تنظیم کنید یا وام را بازپرداخت کنید ، می توانید روی منوی کشویی زیر کلیک کنید "اقدامات" برای ادامه.

برای جزئیات وام ، می توانید کلیک کنید جزئیات از منوی کشویی زیر "اقدامات." این بخش اطلاعات مفیدی مانند برنامه پرداخت شما را نمایش می دهد.

USDT را با وام C2C در دستگاه همراه بگیرید

مرحله 1: به وام OKEx بروید

به پایین بروید و روی ضربه بزنید وام از فهرست محصول در برنامه تلفن همراه OKEx.

مرحله 2: به قسمت وام گرفتن وام بروید

توابع اساسی مانند "حساب," "منتقل کردن," "وام های من" و "سرمایه گذاری" در نوار بالای قسمت وام نمایش داده می شوند. بخش وام نیز به طور پیش فرض وام های موجود در بازار وام را نمایش می دهد. برای وام گرفتن USDT ، روی وام برای ادامه دکمه در گوشه پایین سمت راست صفحه کلیک کنید.

مرحله 3: واحد وثیقه و شرایط وام را انتخاب کنید

واحد وثیقه را از میان پنج ارز رمزپایه پشتیبانی شده – BTC ، ETH ، OKB ، LTC ، BCH ، EOS و BSV – انتخاب کنید و سپس مدت وام را از گزینه های موجود انتخاب کنید. کلیک بعد برای ادامه.

مرحله 4: جزئیات وام را وارد کرده و تأیید کنید

جزئیات وام مانند مقدار وام ، LTV اولیه و حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای وام دهندگان را وارد کنید.

توافق نامه وام را بخوانید و کادر پایین را علامت بزنید. اکنون ، کلیک کنید تایید برای ادامه.

مرحله 5: معامله را مرور کنید

هنگامی که معامله وام را آغاز کردید ، می توانید با ضربه زدن روی آن را بررسی کنید وام های من در زیر نوار بالای قسمت وام قرار بگیرید.

وام USDT با وام C2C روی دسک تاپ

مرحله 1: مشترک شدن در وام C2C در OKEx Earn شوید

وام USDT با استفاده از ویژگی وام C2C از طریق بخش OKEx Earn در دسترس است. شناور بیش از "دارایی، مالیه، سرمایه گذاری" در منوی بالا کلیک کنید و بدست آوردن برای دسترسی به آن.

انتخاب کنید USDT به عنوان ارز رمزنگاری شده در "بدست آوردن" بخش و رفتن به "وام های C2C" برای کلیک بر روی لیست کامل و تمام دوره های موجود را با نرخ بازده مربوطه مشاهده کنید. کلیک اشتراک در برای ادامه.

مرحله 2: پیشنهاد وام را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید

شما می توانید همه پیشنهادات وام موجود را با نرخ های مختلف بازده ، دوره های وام ، حداقل و حداکثر سرمایه گذاری ها و غیره مشاهده کنید. در مثال ما ، پیشنهاد وام را برای 50 USDT انتخاب می کنیم ، با نرخ بازده 8.03٪ APY برای یک دوره 90 روز کلیک سرمایه گذاری برای ادامه.

مرحله 3: مقدار اشتراک را وارد کنید

برای وام USDT C2C در مثال ما ، حداقل مبلغ اشتراک 50 USDT و حداکثر مبلغ 500 USDT است. تحت "مبلغ اشتراک" برگه ، می توانید مبلغ اشتراک را چند برابر 50 (مثلاً 100 USDT ، 150 USDT و غیره) وارد کنید.

مرحله 4: بخش کنترل خطر را بخوانید

قبل از ادامه کار ، توصیه می شود جزئیات زیر را مطالعه کنید کنترل خطر زبانه در این بخش سه اطلاعات مهم وجود دارد ، یعنی دارایی های متعهد ، نسبت وام به ارزش و نرخ بهره دیررس.

"دارایی متعهد" اشاره به وثیقه ای دارد که وام دهنده در ازای وجوه وام در اختیار دارد. "ارزش وثیقه" به ارزش دارایی های انباشته شده برای تأمین وام اشاره دارد. هنگامی که ارزش وثیقه به زیر سطح هشدار می رسد ، وام گیرنده یادآوری برای افزایش مبلغ وثیقه دریافت می کند. اگر ارزش وثیقه به زیر سطح تصفیه سقوط کند ، و وام گیرنده نتواند مبلغ وثیقه را بازیابی کند ، موقعیت وام برای بازپرداخت اصل سود ، سود و جریمه معوقه به سرمایه گذار بسته می شود. به این ترتیب ، سرمایه گذاران حتی در صورت تصفیه قادر به جمع آوری اصل پول خود خواهند بود.

"وام به ارزش" نسبت وام به ارزش دارایی خریداری شده است – نسبت LTV بالا به معنای خطرپذیری وام است. اگر LTV به سطح تصفیه برسد ، موقعیت وام بسته می شود.

"نرخ بهره دیررس" به نرخ مجازات پرداخت دیررس سود اشاره دارد.

بعد از اینکه خطرات مربوط به وام های C2C را تأیید کردید ، کلیک کنید ادامه هید برای ادامه.

جزئیات وام C2C را دوباره تأیید کرده و کلیک کنید اشتراک در.

مرحله 5: مانده وام را مرور کنید

برای بررسی مانده وام خود ، به اینجا بروید دارایی های من با استفاده از کشویی "دارایی های" منو از نوار پیمایش بالا. اکنون ، گزینه را انتخاب کنید دارایی های برگه و رفتن به وام برای بررسی موجودی وام خود در USDT.

می توانید ببینید که مبلغ وام USDT در "سرمایه گذاری" ستون.

وام USDT با وام C2C در دستگاه های تلفن همراه

مرحله 1: به وام OKEx بروید

به پایین بروید و روی ضربه بزنید وام در منوی محصول در برنامه تلفن همراه OKEx.

مرحله 2: وام را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید

بخش وام کلیه درخواستهای فعال وام را نمایش می دهد. یک روش ساده برای سرمایه گذاری در وام ها ضربه زدن است فیلتر در سمت راست قرار گرفته و مدت وام مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سپس ، ضربه بزنید سرمایه گذاری در وام مورد نظر برای سرمایه گذاری. در این مثال ، ما یک وام 90 روزه با بازده سالانه 4.01٪ انتخاب خواهیم کرد..

مرحله 3: جزئیات وام را بخوانید

مشخصات سرمایه گذاری وام ، شامل درصد وجوه جمع آوری شده ، حداقل میزان سرمایه گذاری ، برنامه وام ، بازده سالانه و موارد دیگر را بخوانید.

توافق نامه وام را بخوانید و قبل از ضربه زدن روی قسمت پایین آن را علامت بزنید تأیید سرمایه گذاری برای ادامه.

مرحله 4: سرمایه گذاری وام را تأیید کنید

مبلغ سرمایه گذاری برای وام را وارد کنید ، جزئیات را تأیید کنید و ضربه بزنید تایید برای ادامه.

مرحله 5: معامله خود را مرور کنید

هنگامی که سرمایه گذاری وام را آغاز کردید ، می توانید با ضربه زدن روی آن بررسی کنید وام های من در زیر نوار بالای قسمت وام قرار بگیرید.

جزئیات بیشتر در مورد وام های OKEx C2C

برای جزئیات بیشتر در مورد محاسبات نرخ بهره و محدودیت های سرمایه گذاری وام C2C ، س FAالات متداول وام C2C را بررسی کنید.

تاجر OKEx نیستید؟ بیاموزید که چگونه تجارت را شروع کنید.

OKEx را روشن کنید:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me