banner
banner

چشم انداز جهانی – نسخه انگلستان

با پایان سال و دهه ، در حال نزدیک شدن به پایان سال هستیم ، ما در Securities.io تصور کردیم که با در نظر گرفتن سطح جهانی مقصر است. وضعیت بخش اوراق بهادار دیجیتال در حال حاضر چگونه است؟ امروز از دیروز بهتر است؟ شاید کسانی که “در دانش” هستند احساس می کنند که هنوز کار استراتژیک باید انجام شود.

اینها همه س quالاتی است که ممکن است بسیاری از آنها داشته باشند ، از جمله ما به عنوان Secures.io. با این حساب ، ما با نمایندگان مختلف بخش ارتباط برقرار کرده ایم. هر یک از مناطق مختلف کره زمین.

تفسیر زیر بینشی را در مورد فرآیندهای فکری آنها ، و اینکه چگونه محیط های نظارتی ممکن است درک بازار را شکل دهد ، بیان می کند.

تأثیرگذارهای جهانی

آفریقا ، آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی و انگلستان مناطقی هستند که تصمیم گرفته ایم به صورت جداگانه بررسی کنیم.

شرکتهای زیر و راهنمای آنها برای به اشتراک گذاشتن افکار خود وقت صرف کرده اند.

  • MERJ (آفریقا)
  • InvestaX (آسیا)
  • Fintelum (اروپا)
  • ورتالو (آمریکای شمالی)
  • Smartlands (انگلستان)

این نسخه بر روی Smartlands (انگلیس) متمرکز خواهد بود و ورودی های بعدی این مجموعه در هفته های آینده منتشر می شود.

پنی برای افکار شما?

روش ما ساده بود – 5 سوال ساده مربوط به اوراق بهادار دیجیتال را از 5 مدیر عامل / مدیر عامل از سراسر جهان بپرسید.

هدف؟ بر اساس جغرافیا بینایی در مورد تفاوت در درک و پذیرش بخش کسب کنید. با توجه به پتانسیل بخش برای تأثیرگذاری در FinTech در مقیاس جهانی ، چیزی که احساس می کنیم معیار مهمی است.

انگلستان – ایلیا اوبرازتوف ، مدیر عامل Smartlands

از زمان تاسیس در سال 2017 ، Smartlands فعالیت خود را در لندن ، انگلیس ادامه داد. از اینجا مدیر عامل ، ایلیا اوبرازتوف بر توسعه و استقرار سیستم عامل مستقر آنها در Stellar نظارت می کند ، زیرا این شرکت برای دستیابی به یک میلیارد دلار دارایی تلاش می کند.

تا به امروز ، Smartlands با چندین STO موفق در زیر کمربند خود ، به عنوان یک رهبر در صنعت شناخته شده است.

سرمایه گذاری در مالکیت کسری در Smartlands – توضیح داده شدهسرمایه گذاری در مالکیت کسری در Smartlands - توضیح داده شده

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

  1. به نظر شما ، آنچه بزرگترین دستاورد / مانع صنعت تا به امروز پاک شده است?

یکی از مهمترین دستاوردهای تاکنون این است که مفهوم رمزهای امنیتی سازگار (اوراق بهادار دیجیتال در بلاکچین) سرانجام در دو طرف اقیانوس آرام و اکثر بازارهای جهان از نظر حقوقی تعریف شده است. به ویژه ، یک هیئت اخیر از قانونگذاران نتیجه گیری دارایی های دیجیتال تحت صلاحیت انگلستان اکنون دارایی هستند. همانطور که می توانید تصور کنید ، Smartlands به عنوان یک بستر مستقر در انگلستان برای دارایی سازی ، با صمیمیت از این اقدام استقبال می کند. دیجیتال سازی اوراق بهادار از نظر نظارتی جذاب می شود ، بنابراین خطرات مرتبط با آن را برای همه شرکت کنندگان در فضا کاهش می دهد. نهادهای پیشرو دولت و بازار ، UVP (پیشنهادهای ارزش نهایی) رمزهای امنیتی را تا حدی تأیید کرده اند که به ما اجازه می دهد با اطمینان ادعا کنیم روند دیجیتالی سازی همه اوراق بهادار هم اجتناب ناپذیر است و هم برگشت ناپذیر است..

این تحقق که توسط مشاغل ، نهادهای نظارتی و نهادهای مستقل پشتیبانی می شود ، با توجه به وعده اولیه بلاکچین ، که اکنون سعی در پشتیبانی آن داریم ، بسیار مهم است. امروزه “ابزار” توکن های کاربردی فضای کمی برای تفسیر و گمانه زنی باقی می گذارد – همه ما می دانیم آنها چه هستند و برای چه هدفی کار می کنند ، و چیزی کاملا متفاوت از هدف موجود در اکوسیستم رمز امنیتی.

  1. با دستاوردهای فوق الذکر بنیان این صنعت است ، آنچه بزرگترین مانع در جهت پیشرفت باقی مانده است?

اکنون می دانیم رمز امنیتی چیست و تفاوت آن با انواع دیگر وسایل نقلیه سرمایه گذاری و ابزارهای مالی چیست. با این حال ، وقتی صحبت از کارهایی که می توان با آن انجام داد و کجاست ، چالش همچنان وجود دارد. آنچه در بیشتر حوزه های قضایی فاقد آن است ، قاطعیت نهادهای نظارتی است. ما هنوز به وضوح بیشتری نیاز داریم ، به حمایت ها و تضمین های مختلفی نیاز داریم که به صنعت امکان تکثیر و شکوفایی را می دهد.

بردار تمرکز مجدد یکی دیگر از علائم هشدار دهنده است. جامعه سرمایه گذاران هنوز آماده کار در یک فضای بی اعتماد نیستند. ما باید این مسئله را بپذیریم و یاد بگیریم که با چندین واسطه که به حبس و برخی توابع دیگر ادامه می دهند ، برخورد کنیم که کم و بیش با پیام اصلی فناوری بلاکچین مغایرت دارد.

چالش دیگر ایجاد آگاهی عمومی در مورد علامت گذاری دارایی و نحوه عملکرد آن است. این نوع جدیدی از سرمایه گذاری نیست ، بلکه درمورد افزودن ارزش به مدل موجود است – افزایش سرعت و امنیت ، ورود افراد بیشتری به آن. اما این بیشتر مسئله زمان است تا یک مانع.

  1. با توجه به مقررات “دوستانه” و پذیرش دولت ، آیا شما متوجه شده اید که کشورها بقیه را پشت سر بگذارند?

البته. به عنوان مثال ، در ماه اکتبر پارلمان لیختن اشتاین قانون ارائه دهنده خدمات Token و TT (“قانون Blockchain”) را تصویب کرد که لیختن اشتاین را به عنوان اولین کشوری که دارای یک مقررات جامع در اقتصاد توکن است ، قرار داد. بسیاری از ایالت های دیگر مقررات مترقی را با تمرکز بر موضوعات قانون مدنی در رابطه با حمایت از مشتری و حمایت از دارایی ، نظارت کافی بر اقتصاد توکن و ایجاد اقدامات اضافی برای مبارزه با پولشویی تصویب می کنند..

قطعاً ، انگلستان ، با تجربه ماسهبازی نظارتی خود ، منجر به یکی از روشن ترین و بهترین بیان قوانین در فضا می شود. لیتوانی ، سنگاپور و سایر کشورها – دوباره ، بسیاری از دولت ها از فرهنگ جدید استقبال می کنند و بیشتر و بیشتر برای نوآوری در جبهه اوراق بهادار دیجیتالی باز می شوند.

  1. در مورد قابلیت های تحول آفرین دیجیتال چیزهای زیادی ساخته شده است. با توجه به توانایی تأثیرگذاری بر تغییر در بسیاری از صنایع ، فکر می کنید بیشترین سود را از بخش اوراق بهادار دیجیتال ببرید?

به معنای واقعی کلمه ، هر صنعت یا صنف دارایی می تواند و باید از مزایای بسیاری که توکن سازی در جدول ایجاد می کند ، بهره مند شود. ما می توانیم سهام دارایی های قبلی را که نقدینگی ندارند (املاک و مستغلات تجاری / مسکونی) ثبت کنیم ، نقدینگی بالاتر را تسهیل کنیم. ما می توانیم استارت آپ ها را از فرهنگ سمی فعلی ارزیابی های غیرواقعی و در نتیجه جمع آوری سرمایه های ناموفق دور کنیم و آنها را از طریق فروش مستقیم ، عمومی و خصوصی سهام توکن دار به حالت بعدی سرمایه گذاری جمعی تبدیل کنیم. ما می توانیم به SME ها کمک کنیم بدون اینکه زانو بزنند در مقابل وام دهندگان معمولی ، به سرمایه ارزان تری دسترسی پیدا کنند. ما می توانیم کل Green New Deal و تمام پروژه های انرژی سبز آن را – برای سود و غیر انتفاعی – ثبت کنیم تا بشریت را مسئول تحول خود برای آینده پایدار قرار دهیم..

ما می توانیم با به دست آوردن صندوق های سرمایه بزرگ ، بازارهای مالی را کاملاً تغییر شکل دهیم ، به سرمایه گذاران کمک کنیم تا از تنوع بیشتری برخوردار شوند و کنترل بهتری روی اوراق بهادار خود داشته باشند ، در نهایت جعبه ابزاری برای تبدیل شدن به “صندوق بازنشستگی خود” به هر شهروند.

  1. با نگاه به جلو ، در کجای مسیر رشد ، اوراق بهادار دیجیتال را در دو و پنج سال آینده می بینید?

در طی 2 سال ، امیدواریم که یک چشم انداز نهایی برای معاملات رمزهای امنیتی در مقیاس جهانی مشاهده کنیم. به هر حال ، نقدینگی بیشتر و تقسیم پذیری نامحدود رمزهای امنیتی از مزایای اصلی این ابزار باقی مانده است ، اما این بدون توانایی تجارت سریع ، شفاف ، جهانی و ارزان چیزی نیست. همه این اتفاقات زمانی رخ خواهد داد که رمزهای امنیتی در سطح دولت شناخته شوند و مانند عملیات با حساب جاری شما روتین شوند – اتفاقی که می بینم در حدود 5 سال دیگر اتفاق می افتد.

نتیجه

خوب شما آن را دارید! همانطور که سال 2019 در حال پایان است ، روند واضحی در این بخش وجود دارد – یک روند مثبت. در حالی که بسیاری از موانع برآورده شده و برطرف شده اند ، اما موانع زیادی همچنان وجود دارد. با وجود این ، پتانسیلی که اوراق بهادار دیجیتال برای تغییر شکل FinTech دارند ، مانند همیشه دلهره آور است.

ما چند ماه دیگر پایگاه را لمس خواهیم کرد تا احساسات صنعت را با مجموعه ای جدید از تأثیرگذاران از سراسر جهان دوباره ارزیابی کنیم. تا آن زمان ، با مراجعه به اوراق بهادار.io در جریان باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me