banner
banner

تغییر درست است – یک پیشگام جدید OCC ، حاکمیت عادلانه بازار و لوایح قانونی

دارایی های دیجیتال برای ماندن در اینجا هستند. ناظران و بانک های سنتی سرانجام این واقعیت را می پذیرند و عملیات را متناسب با ادغام آنها تنظیم می کنند.

تغییر رهبر

فقط چند روز پیش ما در حال بحث در مورد نقش خالی رئیس SEC و Gary Gensler – جانشین مورد انتظار جی کلایتون بودیم. امروز, اخبار منتشر شده است که نقش پررنگ دیگری قرار است پر شود. اعتقاد بر این است که دفتر نظارت بر ارز (OCC) رهبر جدید خود را در مایکل بار پیدا کرده است.

هر یک از این نقش های فوق الذکر وظایفی است که توسط نامزدهای ریاست جمهوری ریاست جمهوری انجام می شود. به همین ترتیب ، سابقه و سابقه شغلی این منصوبین می تواند انگیزه ها و اهداف دولت در سالهای آینده را روشن کند.

خوشبختانه بخاطر اوراق بهادار دیجیتال ، هر یک از کسانی که قرار است منصوب شوند ، در بلاکچین و بسیاری از کاربردهای آن تبحر دارند. در حالی که گنسلر به دلیل تدریس در زمینه بلاکچین در M.I.T مشهور است ، بار دارای تجربه مشاوره در آزمایشگاه های Ripple است که از سال 2015 شروع می شود..

دفتر نظارت بر ارز

OCC دارای قدرت زیادی در ایالات متحده است. این مسئول نظارت بر بیش از 1200 بانک و ایجاد مقرراتی است که آنها باید از آن پیروی کنند.

در ماه های اخیر ، OCC به دلیل تحولات متعدد ، به طور خاص توسط افراد درگیر دارایی های دیجیتال مورد توجه مثبت قرار گرفته است. فراتر از انتصاب مورد انتظار Michael Barr باهوش زنجیره بلوک ، موارد زیر چندین نمونه از این تغییرات است که توسط OCC اعمال شده و انتظار می رود از بلوغ دارایی های دیجیتال سود ببرند..

دسترسی منصفانه

در 14 ژانویه ، 2021 ، OCC تکرار نهایی ‘دسترسی منصفانه‘ قانون. به زبان ساده ، این تحول مانع از اعمال ممنوعیت پتو بر روی شرکت ها و افراد مرتبط با صنایع خاص توسط بانک های داخل ایالات متحده می شود.

“همانطور که بازرسان و کارکنان دولت های قبلی در سخنرانی ها ، راهنمایی ها و گواهی ها به روشنی گفته اند ، بانک ها نباید خدمات را به کل دسته از مشتریان بدون انجام ارزیابی های فردی ریسک خاتمه دهند. تصمیم گیری صرفاً بر اساس ادعاهای قاطع یا قاطع ریسک بدون تجزیه و تحلیل واقعی با اصول اساسی مدیریت محتاطانه ریسک سازگار نیست. “

متأسفانه ، در چند سال گذشته موارد بسیاری از شرکت ها ارائه شده است که خدمات خود را در بخش بانکی سنتی رد می کنند ، فقط به دلیل وابستگی به ارزهای رمزپایه. در حالی که این امتناع از خدمات هنوز هم می تواند اتفاق بیفتد ، OCC اکنون اطمینان حاصل می کند که بانک ها باید در انجام این کار توجیه شوند.

“هنگامی که یک بانک بزرگ تصمیم به قطع دسترسی به موسسات خیریه یا حتی سفارتخانه هایی که در مناطق خطرناک جهان یا شرکت های مشاغل قانونی در ایالات متحده که از مشاغل محلی و اقتصاد ملی حمایت می کنند ، قطع می کند ، آنها باید کار خود و دلایل مشاغل قانونی را نشان دهند برای این کار “

برای صنعتی که تازه روی پا است ، محدودیت خدمات بانکی سنتی قطعاً مانعی طولانی مدت بوده است. با این تغییر قانون جدید ، قرار است در آوریل 2021 اجرا شود ، زمین بازی برای همه عادلانه تر و شفاف تر خواهد بود.

مجوزهای داده شده

روزهای قبل از نهایی شدن حکم “دسترسی عادلانه” خود ، OCC نامه تفسیری 1174 را منتشر کرد. این یک تغییر مثبت دیگر بود ، زیرا به بانک ها امکان می دهد از پول های ثابت خود استفاده کنند و منتشر کنند..

“بانک های ملی و انجمن های پس انداز فدرال (در مجموع به عنوان” بانک “نامیده می شوند) ممکن است از فن آوری های جدید ، از جمله INVN و سکه های ثابت مرتبط برای انجام عملکردهای مجاز بانک ، مانند فعالیت های پرداخت استفاده کنند.”

علاوه بر این که OCC امکان استفاده پایدار از Bitcoin را در بین بانک ها فراهم می کند ، لایحه قانونی 648 ، که مربوط به بانک های ایالت نبراسکا است ، امروز مطرح شد. این لایحه در تلاش است تا بانک ها را قادر به نگهداری ارزهای رمزپایه برای مشتریان کند. این لایحه ، که توسط سناتور مایک فیلد مطرح شد ، اولین قدم به سمت وی ​​است هدف ایجاد نبراسکا به یک مرکز برای FinTech.

به طور کلی ، بین احکام اخیر OCC و لوایحی که ارائه شده است ، تصور اینکه در آینده نزدیک ، بانک های سنتی با سر و کله دارایی های دیجیتال درگیر شوند ، کششی نیست. با توجه به اینکه بسیاری از افراد درگیر دارایی های دیجیتال هستند و اعتقاد راسخ دارند که برای موفقیت نیازی به تصویب بانک های سنتی نیست ، سود این تحولات هنوز مشخص نیست. با این حال ، هرگاه مسئله قطعی شد – تغییر در مرحله بعدی است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me