banner
banner

سرمایه گذاری در ارز رمزپایه مرکب (COMP)

ترکیب چیست (COMP)?

COMP رمز و راز حاکمیت برای پروتکل مالیات غیرمتمرکز مرکب (DeFi) است. شبکه های DeFi به دنبال تبدیل سیستم های مالی سنتی به نسخه های غیرمتمرکز هستند. به این ترتیب ، کاربران عادی سهمی از سودهایی می گیرند که زمانی فقط در اختیار موسسات مالی بزرگ بود.

Compound یک پروتکل الگوریتمی بازار پول است که در زنجیره بلوک Ethereum زندگی می کند. قابل ذکر است ، این شبکه با شروع دیوانه فعلی DeFi شناخته شده است. کامپاند اولین پلتفرمی بود که در اواسط تابستان سال 2020 تولید محصول را به بازار ارائه داد. تولید محصول از بسیاری جهات شبیه رمزگذاری رمزگذاری است..

کاربران رمز ارز خود را در استخرهای بزرگ کشاورزی قفل می کنند. شما بر اساس میزان رمزگذاری قفل شده و مدت زمان شرکت در استخر پاداش دریافت می کنید. بر خلاف استخرهای staking ، استخرهای تولید محصول دارای دوره های قفل بسیار کمتری هستند. بسیاری از آنها هیچ دوره قفل لازم را ندارند.

مالی مرکب از طریق صفحه اصلی

امور مالی مرکب از طریق صفحه اصلی

پروتکل عملکرد زراعی کامپاند به عنوان یک سیستم وام غیرمتمرکز عمل می کند. کاربران به استخرهای بزرگ وام نقدینگی می دهند. در مقابل ، آنها پاداش هایی به صورت توکن دریافت می کنند. سپس این نشانه ها می توانند به هر دارایی پشتیبانی شده در شبکه تبدیل شوند. سپس سایر کاربران می توانند وام های کوتاه مدت را از صندوق وام بگیرند. این وام ها با بهره صادر می شوند و سپس بین وام دهنده و مجموعه وام تقسیم می شوند.

مزایای ترکیب (COMP)

مرکب مزایای زیادی را به بازار می آورد. برای اولین بار ، این یک زمینه وام واقعا باز به بخش بلاکچین معرفی می کند. هرکسی می تواند از استخرهای کشاورزی مرکب وام دریافت کند. هیچ گونه چک اعتباری وجود ندارد و بلافاصله وجوه صادر می شود. شما فقط نیاز به ارائه وثیقه دارید.

درآمد

این ترکیب به کاربران عادی اجازه می دهد تا درآمد منفعلانه ای کسب کنند. هرکسی می تواند رمزنگاری بیکار خود را وام دهد. در گذشته ، کاربران به سادگی این سکه ها را در دست داشتند به امید اینکه ارزش آنها افزایش یابد. اکنون آنها می توانند از دارایی های خود استفاده کنند بدون اینکه کاملا از مالکیت سکه خود صرف نظر کنند.

بیت کوین DeFi

یکی دیگر از جنبه های منحصر به فرد کامپاند ، توانایی استفاده از بیت کوین در محیط های DeFi است. این کار از طریق معرفی Wrapped Bitcoin (WBTC) انجام می شود. Wrapped Bitcoin نمایندگی ERC-20 از بیت کوین قفل شده است. این رمز جدید دسترسی یکپارچه Bitcoin HODLers به ​​بخش DeFi را فراهم می کند. رای گیری اخیر این سکه ها را قادر ساخت تا به عنوان وثیقه پروتکل مرکب مبتنی بر Ethereum عمل کنند. این اضافه سخت جنگیده شد. بیش از دو ماه بحث و بررسی انجام شد تا بالاخره جامعه این نسخه را تأیید کرد.

بسترهای برتر wBTC از طریق Coindesk

کاملا خودمختار

اهرم های مرکب قراردادهای هوشمند حسابرسی شده برای انجام این وظایف به صورت خودمختار. قراردادهای شبکه از کلیه عملکردهای حیاتی شبکه مراقبت می کنند. وظایفی مانند ذخیره سازی ، مدیریت و تسهیل همه سرمایه های جمع شده توسط این پروتکل ها انجام می شود.

امن است

کامپاند از طریق ابزارهای مختلف امنیت شبکه را حفظ می کند. این شبکه مورد بازرسی های امنیتی بی شماری توسط آژانس های معتبری مانند Open Zeppelin و Trail of Bits قرار گرفته است. این سازمان ها کدگذاری شبکه را صحیح و دارای توانایی تأمین ایمن خواسته های شبکه را تأیید کرده اند.

قابلیت همکاری

ترکیب از نظر قابلیت همکاری مطابق با اجماع عمومی DeFi است. این شبکه برای ادغام دارایی ها و سیستم عامل های شخص ثالث باز است. کامپاند همچنین از استفاده از پروتکل های API برای ساده سازی UX پشتیبانی می کند. این قابلیت همکاری باعث شده تا سایر پلتفرم ها از دیدگاه کامپوند به روش های منحصر به فرد استفاده کنند. امروزه ، کاربران کامپاند می توانند از ابزارهای مدیریت بازار شخص ثالث به صورت یکپارچه استفاده کنند.

چگونه ترکیب (COMP) کار می کند?

کامپاند از انواع سیستم های انحصاری استفاده می کند تا تجربه باز DeFi را به کاربران ارائه دهد. استفاده از کامپاند درک فنی ندارد. شما به سادگی باید درک کنید که کشاورزی عملکرد چیست و چگونه می توانید سرمایه خود را در استخرهای کشاورزی قفل کنید تا از امروز درآمد کسب کنید.

عملکرد کشاورزی

پروتکل های تولید محصول در عملکرد اصلی ترکیب قرار دارند. در حال حاضر ، کامپاند از استقراض و وام انتخاب ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند. به طور خاص ، شما می توانید Dai (DAI) ، Ether (ETH) ، USD Coin (USDC) ، Ox (ZRX) ، Tether (USDT) ، Wrapped BTC (WBTC) ، نشانه توجه اساسی (BAT) ، Augur (REP) وام بگیرید و وام بگیرید. ، و سای (SAI).

استخرهای کشاورزی مرکب

استخرهای کشاورزی مرکب

قابل ذکر است ، هرکسی می تواند با بهره و سپرده از استخرهای وام قرض کند. برای گرفتن وام از یک صندوق وام ، باید وثیقه را بالاتر از آستانه تعیین شده توسط پروژه قرار دهید. سپرده شما جدا از وثیقه شما ، میزان کل بودجه ای را که می توانید وام بگیرید نیز تعیین می کند. قابل ذکر است ، اگر ارزش وثیقه شما شروع به کاهش کند ، پروتکل این سپرده را برای جبران خسارت شما می فروشد.

استخرهای وام مرکب

اهرم های مرکب از استخرهای بزرگ وام برای فعالیت استفاده می کنند. کلیه وجوه در یک قرارداد هوشمند در پروتکل کامپاند به یک مجموعه عظیم از همان رمز اضافه می شود. نکته مهم ، هر دارایی بازار خاص خود را در شبکه دارد. به همین ترتیب ، میزان عرضه یا تقاضا در آن بازار نرخ بهره را تعیین می کند. همچنین ، برخی دارایی ها ممکن است قدرت وام گیری بیشتر از بقیه را فراهم کنند.

علاقه

در اکوسیستم کامپوند با بهره برداری از هر بلوک نرخ بهره تولید می شود. این قابلیت انعطاف پذیری شبکه را از نظر سیاست های تنظیم بهره فراهم می کند. این روش پویا برای حفظ ارزش ذخیره نقدینگی ضروری است

حکومت غیرمتمرکز

مرکب به یک مدل حاکمیت غیرمتمرکز متکی است. هرکسی می تواند در این شبکه پیشنهادی ارائه دهد. شما برای شرکت در این امر کافیست برخی از رمزهای کنترل شبکه ، COMP را در اختیار داشته باشید. فقط کسانی که بیش از 1٪ از کالاهای ذخیره شده را دارند می توانند پیشنهادهای جدید ارائه دهند. قابل ذکر است ، دارندگان رمز می توانند نشانه های خود را به آدرس دلخواه خود تفویض کنند.

پروتکل های حاکمیت غیرمتمرکز اکنون در بخش DeFi رایج است. کامپاند پیشگام این استراتژی بود. در شبکه مرکب ، کاربران می توانند در لیست های جدید بازارهای cToken ، به روزرسانی نرخ بهره بازار ، به روزرسانی آدرس های اوراکل ، برداشتن ذخایر cToken و انتخاب مدیران جدید رای دهند..

COMP – نشانه های مرکب

COMP رمز اصلی حاکمیت شبکه است. این ابزار مالی منحصر به فرد به دارندگان توکن و نمایندگان اجازه می دهد تا در مورد تصمیمات مهم پروتکل مانند انواع جدید وثیقه ، قدرت وام و مدل های نرخ بهره رأی دهند. اخیراً ، COMP در صرافی محبوب متمرکز Coinbase فهرست شده است.

cTokens

کامپاند برای عملکرد به cTokens متکی است. cTokens جدید ایجاد می شود هر زمان که کاربر دارایی های رمزنگاری شده را به پروتکل Compound واریز کند. قابل ذکر است ، cTokens به سادگی نشانه های ERC-20 است که وجوه کاربر را به او واریز می کنند. کاربران می توانند این توکن ها را انتقال ، معامله و سهام خود کنند.

cTokens به کاربران امکان می دهد در استخرها علاقه مند شوند. به عنوان مثال ، شما می توانید USDC خود را سهام کنید و در ازای آن نشانه های cUSDC دریافت کنید. سپس این رمزها می توانند آزادانه در شبکه Compound حرکت کنند. هنگامی که سود خود را ایجاد کردید ، می توانید cUSDC خود را برای USDC عادی به علاوه سود پرداخت شده در USDC بازپرداخت کنید. از همه بهتر ، cTokens در هر زمان قابل استفاده است. وقتی این وجوه را تبدیل می کنید ، بلافاصله در کیف پول متصل در دسترس قرار می گیرند.

تاریخچه ترکیب (COMP)

کامپوند در ماه مه 2018 وارد بازار شد. هم اکنون شبکه در سانفرانسیسکو مستقر است. رابرت لشنر ، بنیانگذار و مدیرعامل کمپاند ، به عنوان رئیس کمیته نظارت بر اوراق مشارکت در سانفرانسیسکو خدمت کرد. وی به عنوان یک اقتصاددان سابق ، از تفاوت های ظریف تبدیل CeFi به DeFi بی نظیر است.

کامپوند با مدتی دیدنی و با تامین 8.2 میلیون دلار بودجه در یک دوره خرید بذر که در ماه مه سال 2018 برگزار شد ، وارد بازار شد. سپس پلتفرم 25 میلیون دلار اضافی در دور بودجه سری A خود در نوامبر 2019 جمع آوری کرد. جالب است که این دور حمایت سنگینی از شرکت سرمایه گذاری خطرناک Andreesen Horowitz پیدا کرد. این پروتکل در همان سال 1 میلیون دلار USDC از “USDC Bootstrap Fund” Coinbase دریافت کرد.

یک تیم قوی

شبکه پشتیبانی پشت Compound قابل ذکر است. کل تیم پشتیبان این پروژه در بازار شناخته شده هستند. به عنوان مثال ، CTO پلتفرم ، جفری هیز ، همچنین به عنوان یک نگهدارنده Exthereum ، مشتری جدید Ethereum کار می کرد. او همچنین بنیانگذار فناوری دو استارتاپ به نام Core Services در Postmates است.

نحوه استفاده از کامپاند (COMP)

استفاده از کامپاند آسان است. برای شرکت در این شبکه DeFi نیازی به پر کردن یک دسته اطلاعات شخصی نیست. شما باید کیف پول سازگار وب 3.0 را که از سکه های ERC-20 پشتیبانی می کند بارگیری کنید. متاماسک به طور کلی بهترین گزینه برای این کارها در نظر گرفته می شود.

پس از اتصال کیف پول به شبکه ، می توانید cTokens را ضرب و یا ایجاد کنید. به بخش نمای کلی حساب واقع در فهرست وب سایت بروید. بعد ، هر دارایی را انتخاب کنید و قفل بازار را باز کنید. پس از فعال شدن دارایی ، کاربران سپس می توانند به دلخواه خود اقدام به تهیه یا وام کنند. قابل توجه است ، شما می خواهید جزئیات هر استخر کشاورزی را مرور کنید زیرا هر دارایی یک APR تأمین و وام منحصر به فرد دارد. بعلاوه ، این نرخها مرتباً تغییر می کنند.

نحوه خرید ترکیب (COMP)

خرید COMP آسان است. شهرت و طول عمر این رمز در بیشتر صرافی ها آن را در دسترس قرار می دهد. بینانس انواع جفت های تجاری COMP را فراهم می کند. برای شروع ، باید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. ثبت نام سریع و سریع انجام می شود. با این حال ، قبل از شرکت در معاملات ، باید هویت خود را تأیید کنید.

پس از ثبت نام ، باید حساب fiat خود را تأمین مالی کنید. این کار از طریق انتقال بانکی یا از طریق کارت نقدی انجام می شود. اکنون که حساب شما فعال است و بودجه ای در دسترس دارید ، آماده تبدیل فیات خود به رمزنگاری هستید. توصیه می شود که به BTC تبدیل شوید. اکنون که BTC دارید ، می توانید مستقیماً BTC را برای COMP معامله کنید. کل فرآیند بار اول حدود 20 دقیقه طول می کشد.

سرمایه گذاری در ارز رمزپایه مرکب (COMP) سرمایه گذاری در ارز رمزپایه مرکب (COMP) سرمایه گذاری در ارز رمزپایه مرکب (COMP)
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

مرکب – یک پیشگام در بازار

به عنوان اولین پلت فرم برای معرفی Yield Farming به بازار ، کمپاند از موقعیت ارزشمندی به عنوان یک نیروی پیشگام در بخش DeFi برخوردار است. به نظر می رسد DeFi تازه شروع شده است. در نتیجه ، کامپاند همچنان شاهد پیوستن روزانه کاربران جدید است. ترکیبی از بازدهی آسان و توانایی کسب درآمد بدون معامله بخشی از فریب این پلتفرم است. علاوه بر این ، امروز یکی از مطمئن ترین و معتبرترین گزینه های موجود برای کاربران است. در نتیجه ، کمپوند قرار است برای سالهای آینده به عنوان یک پلتفرم برتر باقی بماند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me