banner
banner

عدم اطمینان اقتصادی مداوم به دارایی های پر خطر آسیب می رساند ، از جمله بیت کوین: هفتگی بازار تماشا

Bitcoin (BTC) نوسانات قیمت در ابتدای هفته گذشته بسیار کم بود و در محدوده محدوده 9،500 $ تا 9800 $ بود چهار شنبه, 10 ژوئن. ارز رمزپایه پیشرو سپس چهارشنبه شب سعی کرد آستانه 10،000 دلار را بشکند اما با توجه به OKEx با 9999 دلار رد شد. قیمت نقطه ای.

در همان روز ، نزدک رکورد 10،086 را ثبت کرد و برای اولین بار سطح 10،000 را شکست. با این حال ، فدرال رزرو در جلسه اخیر خود از خطرهای نزولی میان مدت هشدار داد ، این دستاوردها پایدار نبودند.

با افزایش عدم اطمینان اقتصادی ، همبستگی بیت کوین با دارایی های پرخطر دوباره شتاب گرفت. با افزایش دوباره شاخص ناپایداری (VIX) ، بیت کوین یک اصلاح بزرگ انجام داد و تا 9،077 دلار افت کرد – 6 درصد کاهش در روز.

از نظر تاریخی ، هنگامی که بیت کوین همزمان با دارایی های سنتی شروع به حرکت می کند ، برای مدتی ادامه می یابد ، هرچند گفتن دقیقاً مدت زمان همبستگی دشوار است. در بازار بزرگ کلاه, کاردانو (ADA), بالاترین سود در میان 10 altcoins برتر هفته قبل ، در هفته جاری 12.28 درصد بازده منفی داشته است.

سایر سکه های کلاه بزرگ در درجه اول عملکرد پایین Bitcoin ، با اتریوم (ETH) دومین ارز دیجیتال بزرگ که هفته را با 5.21 درصد ضرر به پایان رسانده است. در همین حال, EOS 8.55 درصد در مدت مشابه کاهش یافته است.

عملکرد سکه به صورت هفتگیبازده هفتگی ارزهای رمزپایه اصلی 6/8 – 15/6. منبع: Tradingview

انتظار می رود Bitcoin Hashrate جهش کند

مطابق با OKLink, تعداد آدرسهای فعال در شبکه BTC بین 8 ژوئن تا 14 ژوئن بالغ بر 4،843،297 بوده که نسبت به هفته قبل 4،47 درصد رشد داشته است ، در حالی که تعداد معاملات 3،198،639.72 BTC بوده است که 17،39 درصد کاهش داشته است.

در زمان نوشتن ، کل هش ریت شبکه BTC در حدود 113.36 EH / s است که 0.3 EH / s بالاتر از سطح متوسط ​​هفته گذشته است. با توجه به افزایش هش ریت ، انتظار می رود فردا تعدیل مشکل در آینده بیش از 10 درصد افزایش یابد ، و سطح را به بالاترین حد از ژانویه 2018 برساند ، با اشاره به توسط Coinmetrics.

حجم معاملات آتی بیت کوین به پایین ترین سطح 2020 کاهش یافت

در تاریخ 13 ژوئن ، حجم معاملات آتی بیت کوین در سراسر مبادلات به پایین ترین میزان سالانه حدود 5 میلیارد دلار رسید ، طبق داده های کج. سه صرافی برتر Intraday OKEx ، Huobi و Binance بودند که حجم معاملات آنها به ترتیب 1.4 میلیارد دلار ، 1.3 میلیارد دلار و 1.1 میلیارد دلار بود. با این وجود ، Open بهره جمع شده دوشنبه گذشته به 4 میلیارد دلار بازگشت که بالاترین سطح از سقوط اواسط مارس بود.

BTC Futures InterestFutures BTC – حجم روزانه جمع شده. منبع: کج

در همین حال ، علاقه آزاد گزینه های BTC به بالاترین رکورد رسیده و هفته گذشته از 1.5 میلیارد دلار عبور کرده است. همانطور که در 10 ژوئن اشاره کردیم روزانه بازار رمزنگاری, بازار گزینه ها در مورد آینده بیت کوین بسیار صعودی است و علاقه باز گزینه های CME تقریباً به طور کامل از تماس تشکیل شده است.

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین

به دلیل اصلاح در آخر هفته ، خریدهای زیادی در حال حاضر انجام نمی شود. می توانیم ببینیم که نسبت بلند / کوتاه در OKEx به پایین ترین سطح خود یعنی 0.9 همراه است و همچنین نسبت وام وام در حاشیه بازار بسیار پایین است..

اکنون که بیت کوین پشتیبانی 9،300 دلاری خود را از دست داده است ، بازگشت مجدد ممکن است با فشار فروش قابل توجهی روبرو شود. قیمت به احتمال زیاد در پایان ماه می کمترین $ 8،750 دلار برای هر ماه آتی OKEx (BTCUSD0925) را آزمایش کند.

BTC USD 15 ژوئننمودار 4H OKEx BTC Quarterly Futures (BTCUSD0925). منبع: OKEx

با نگاه به جلو در این هفته

موج دوم Covid-19 دارد اصابت پکن در آخر هفته و ایجاد یک قفل بعدی. دارایی های امن امن سنتی ممکن است بار دیگر موافق باشد ، زیرا طلا به بالاتر از 1730 دلار رسیده است و اگر همبستگی بیت کوین با دارایی های پر خطر همچنان بالا باشد ، احتمالاً فشار فروش خواهد داشت.

در رمزنگاری, VSYS در این ماه قراردادهای هوشمند منتشر خواهد کرد. KNC در حالی که در آستانه به روزرسانی کاتالیست است Zilliqa (ZIL) پشتیبانی staking را در این ماه کامل می کند.

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me