banner
banner

کراکن اولین بانک دارایی دیجیتال دارای مجوز ایالات متحده می شود

تبادل دارایی های دیجیتال محبوب, کراکن, داده شده است چراغ سبز برای تشکیل یک “مitutionسسه سپرده هدف خاص (SPDI)”. این تعیین به Kraken امکان می دهد نهادی جدید ، موسوم به Kraken Financial ، ایجاد کند که به عنوان یک بانک منشور با ارائه خدمات جامع دارایی های دیجیتال مانند سپرده گیری ، حضانت و امانتداری عمل می کند..

“چشم انداز کراکن این است که به پل معتبر جهان بین اقتصاد رمزنگاری آینده و اکوسیستم مالی موجود امروز تبدیل شود.”

Kraken اولین شرکت متخصص در دارایی های دیجیتال است که وضعیت SPDI را دریافت می کند – یک قدم به خصوص قابل توجه برای Kraken و صنعت بلاکچین به طور کلی قابل توجه است.

بانک شدن

انتظار می رود که Kraken Financial با تبدیل شدن به اولین بانک در نوع خود در ایالات متحده ، نقش مهمی در ادامه تصویب دارایی های دیجیتال داشته باشد. برخی از مزایای دیگر عبارتند از:

  • Kraken Financial با داشتن اولین نهاد در نوع خود ، یک مزیت اولین حرکت را به دست می آورد
  • بلاکچین به طور کلی از طریق افزایش نفوذ ، فرزندخواندگی و شیوع سود خواهد برد
  • عموم مردم از طریق افزایش دسترسی به خدمات مالی ساخته شده برای آینده سود خواهند برد

ماهیت آینده نگر تنظیم کننده های وایومینگ از نظر مسئولان خدمات Kraken بی توجه نبوده است. در حالی که بسیاری از ایالات رویکرد محتاطانه تری نسبت به استفاده از ارزهای رمزپایه در پیش گرفته اند ، به نظر می رسد وایومینگ از طریق درمان FinTech مقدمه ای برای شعله ور شدن مسیر رو به جلو است..

“ما خوشحالیم که در کشوری کار می کنیم که با فلسفه و ارزشهای ما همسو باشد. وایومینگ نمونه ای نادر و درخشان از این است که چگونه مقررات متفکرانه می تواند نوآوری را برای شرکت های فین تک ایجاد کند. ” – دیوید کینیتسکی ، مدیر عامل شرکت Kraken Financial

هنگامی که Kraken Financial برای اولین بار راه اندازی می شود ، خدمات فقط به مشتریان مستقر در ایالات متحده محدود می شوند. این شرکت خاطرنشان می کند که دسترسی به مرور زمان گسترش می یابد و شامل مشتریان بین المللی می شود.

خدمات جدید?

زحمتی که کراکن برای رسیدن به این هدف کشید فقط برای این عنوان نبود. با تبدیل شدن به یک بانک منشور ، اکنون از نظر قانونی قادر به ارائه انواع خدمات جدید است. هرکدام از اینها به شرکت در دستیابی به هدف نهایی خود یعنی پل ارتباطی امور مالی سنتی با دنیای بلاکچین و ارزهای رمزپایه کمک می کند. موارد زیر تنها تعدادی از سرویس هایی است که به مرور پشتیبانی می شوند.

  • خدمات حضانت
  • درگاه های پرداخت FIAT
  • خدمات مدیریت حساب

“از پرداخت قبوض و دریافت حقوق با ارز رمزنگاری شده تا ترکیب دارایی های دیجیتال در اوراق بهادار سرمایه گذاری و تجارت ، Kraken Financial به مشتریان Kraken در ایالات متحده امکان می دهد تا به طور یکپارچه بین دارایی های دیجیتال و ارزهای ملی کار کنند.”

دارایی های جدید?

در کنار ارائه خدمات جدید ، Kraken همچنین توانایی پشتیبانی از طیف گسترده تری از کلاسهای دارایی را خواهد داشت. این شرکت تاکنون در درجه اول با ارزهای رمزپایه سروکار داشته است. با این حال ، کراکن پیش می رود که امکان حمایت از اوراق بهادار وجود دارد. با وجود ریشه های شرکت در مورد دارایی های دیجیتال ، دلیل بر این خواهد بود که پشتیبانی از اوراق بهادار شامل اوراق بهادار دیجیتال / رمزهای امنیتی نیز می شود.

محدودیت های جدید

در حالی که گسترش فوق الذکر دارایی های پشتیبانی شده و خدمات ارائه شده قطعی برای Kraken است ، تعیین جدید آن به عنوان یک بانک همچنین با افزایش نظارت نظارتی همراه است.

علاوه بر اینکه هم اکنون تحت قوانین همان بانک سنتی قرار دارد ، یادآوری می شود که حفظ 100٪ ذخایر سپرده در همه زمان ها الزامی است. این بدان معناست که این بانک در وام های ذخیره ای جزئی – مشارکت در دسترسی کامل مشتریان خود به وجوه خود در همه زمان ها – مشارکت نخواهد کرد..

کراکن مالی

دفتر مرکزی کراکن مالی در سال 2020 تأسیس شد و در شیان ، وایومینگ مستقر است. این شرکت تابعه Kraken به عنوان یک بانک منشور فعالیت خواهد کرد ، خدمات متنوعی را ارائه می دهد که به منظور ساختن منابع مالی سنتی با دارایی های مبتنی بر بلاکچین ساخته شده است..

مدیر عامل شرکت ، دیو کینیتسکی ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

در سایر خبرها

کراکن همیشه یک رهبر در دنیای بلاکچین بوده است. این شرکت نه تنها طرفدار جدی دارایی های دیجیتال است ، بلکه اقدامات مختلف گذشته را نیز برای پیشبرد بخش انجام داده است. ما یکی از این موارد را عنوان کردیم ، زیرا کراکن عضو بنیانگذار “Crypto Ratings Council” (CRC) بود.

CRC یک گروه خودتنظیم است – متشکل از رهبران صنعتی مانند Coinbase ، Circle, Bittrex, و کراکن – که خود وظیفه آموزش عمومی در مورد طبقه بندی دارایی را بر عهده داشته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه CRC انجام می دهد و نحوه انجام آنها ، اطمینان حاصل کنید که در مورد پوشش قبلی ما اینجا بخوانید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me