banner
banner

ارزهای رمزنگاری شده با پشتوانه طلا را از کجا بخرید

بپذیریم که ایده ارز دیجیتال طلا قطعاً مفهوم جدیدی نیست. در حقیقت ، در سال 1995 بود که اولین ارزهای رمزپایه با پشتوانه طلا ، E-Gold متولد شد. در حالی که میلیون ها نفر این ایده را پذیرفتند ، پلت فرم به سرعت خاموش شد. برای جلوگیری از تکرار تاریخ ، ممکن است تعجب کنید از کجا می توان این سکه ها را خریداری کرد به این امید که در طولانی مدت بمانید.

هم اکنون ، ارزهای رمزپایه پشتوانه طلا را می توان به طور مستقیم از سازنده رمز به طور مستقیم یا از صرافی ارز رمزپایه خریداری کرد..

مبادلات خرید ارزهای رمزپایه با پشتوانه طلا

صدها صرافی ارز رمزنگاری شده وجود دارد که گاهی اوقات صدها سکه در هر کدام ارائه می شود. بنابراین ، بهترین راه برای یافتن صرافی که ارز مورد نظر شما را بفروشد ، بررسی وب سایت سازنده رمز است. اگر سکه ای در ذهن ندارید ، در اینجا برخی از سیستم عامل هایی ارائه می شود که حداقل یک ارز رمزپایه با پشتوانه طلا ارائه می دهند.

GoldExchange

یکی از معروف ترین صرافی های رمزنگاری برای تجارت تخصصی ارزهای رمزنگاری شده با فلزات گرانبها ، سیستم عامل است, GoldExchange. در GoldExchange ، کاربران می توانند GoldCoins را با کارت نقدی یا اعتباری خریداری کنند.

CryptoExchange

سکه ی طلا اخیراً به اشتراک گذاشته است که نشانه های آنها نیز در سیستم عامل CryptoExchange در دسترس خواهد بود. بستر CryptoExchange در زمینه خدمات معاملات رمزنگاری تخصص دارد و به داشتن 24 ساعته تیم پشتیبانی اختصاصی شهرت دارد..

BlockBen

بستر BlockBen میزبان یک بلاکچین ، کیف پول مجازی ، انواع قراردادهای هوشمند و کیف پول های مرتبط و یک بلاکچین داخلی برای ارز رمزنگاری شده BlockNote است. با استفاده از کیف پول BlockBenPay ، معامله گران می توانند نشانه های BlockNote با 100 back پشتوانه طلا و نشانه های Blockstock با 10 back پشتوانه طلا را خریداری کنند.

Blockchain.com

یکی دیگر از صرافی های معروف ارز رمزنگاری شده Blockchain.com است. این سایت معتبر ارزهای رمزنگاری شده با طلا ، DGLD را در دو جفت DGLD / BTC و DGLD / USD در دسترس قرار داده است..

اتر دلتا

در EtherDelta ، صرافی با هدف ثابت سازی Ethereum ، معامله گران می توانند Goldcoin (MNTP) مستقر در مسکو را برای خرید پیدا کنند.

ارزهای رمزپایه با پشتوانه طلا برای خرید توسط سازنده

همانطور که قبلاً ذکر شد ، ارزهای رمزپایه با پشتوانه طلا می توانند مستقیماً از وب سایت سازنده خریداری شوند. در اینجا برخی از محبوب ترین رمزنگاری های دارای طلا و وب سایت های مرتبط با آنها وجود دارد.

GoldCoin.com

GoldCoin یک سکه پایدار میله طلا ERC-20 است که در شبکه Ethereum ساخته شده است. بعد از بیش از 20 سال ، این پلت فرم همچنان به راحتی ورود و امنیت بالایی را ارائه می دهد. GoldCoin مستقیماً در وب سایت آنها ، goldcoin.com برای خرید در دسترس است.

Anthemgold.com

Anthem Gold یک ارز رمزنگاری شده است که توسط Anthem Vault Incorporated ساخته شده است. هر علامت AGLD با یک گرم طلای فیزیکی پشتیبانی می شود و کاملاً بیمه شده است. طلای سرود را می توان مستقیم از طریق سایت anthemgold.com خریداری کرد.

DGLD.CH

هر علامت DGLD معادل 1/10 اونس طلای خوب است و توسط کنسرسیومی بین CoinShares ، Blockchain و MKS در سوئیس ایجاد شده است. نشانه ها را می توان از طریق وب سایت سازنده ، DGLD.CH خریداری کرد.

Tethergold.com

Tether زمانی به دلیل پایدار بودن دلار آمریکا شناخته می شد. اخیراً ، آنها توکنهایی را به نمایندگی از یک اونس طلای تروی نگهداری شده در یک طاق سوئیس منتشر کرده اند. توکن های Tether Gold (TAUt) در زنجیره بلوک Ethereum قرار دارند و می توان آنها را از وب سایت Tether ، Tethergold.com خریداری کرد..

جوش خورده

MeldCoin (MELD) توسط یک استارتاپ فن آوری استرالیا ایجاد شد که آرزو داشت انقلابی در خرید و فروش طلا با ادغام زنجیره تامین طلا امروز ایجاد کند. دو علامت ترکیبی متفاوت وجود دارد ، یکی با پشتوانه طلا در نسبت 1: 1 با 1 گرم طلا و یک رمز امنیتی که طلا را از طریق هر معامله بدست می آورد. خرید این رمزها را می توان از طریق وب سایت آنها ، meld.gold انجام داد.

GoldMint.io

توکن های GoldMint (MNTP) وام های رهن فروشی را با پشتوانه طلا در بلاک چین Proof of Stake ارائه می دهند. خود این پلتفرم بر روی یک بلاکچین خصوصی ساخته شده است و رمزها در وب سایت goldmint.io در دسترس هستند.

Aurus.io

AurusGold (AWG) یک شرکت مستقر در انگلستان است که توکن های کاملاً وثیقه ای را ارائه می دهد ، جایی که هر رمز در هر زمان با 1 گرم طلا قابل بازخرید است. AurusGold در وب سایت خود ، aurus.io موجود است.

امروز ارزهای رمزپایه با پشتوانه طلا بخرید

این لیست دور از دسترس نیست ، زیرا هر روز ارزهای ثابت جدید با پشتوانه طلا ادامه می یابد. ما شما را تشویق می کنیم که از این لیست به عنوان نقطه شروع مکان ها استفاده کنید تا در نظر بگیرید که کدام نشانه ها با محتوای اصلی شما بیشترین معنی را دارند استراتژی سرمایه گذاری, نه یک لیست جامع از تمام سکه های پایدار با پشتوانه طلا.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me