banner
banner

PayPal و بانک های ایالات متحده به سمت رمزنگاری در می آیند در حالی که صندوق پرچین انگلیس بیرون می رود – اخبار Crypto هفته

تصویر اخبار هفته

در حالی که گفته می شود عدم علاقه نهادی باعث بسته شدن اولین صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری در انگلستان شده است ، بانک های ایالات متحده ممکن است به زودی خدمات نگهداری دارایی های دیجیتال را شروع کنند. در همین حال ، گفته می شود PayPal قرار است فروش مستقیم ارزهای رمزنگاری شده را به کاربران خود ارائه دهد. این موضوعات و موارد دیگر در نسخه هفتگی اخبار رمزنگاری OKEx Insight این هفته مورد بررسی قرار می گیرند.

بانک های ایالات متحده اجازه تأمین حق نگهداری ارزهای رمزپایه را داده اند

طبق بانک های دارای اقامت ملی در ایالات متحده مجاز به ارائه خدمات حضانت برای کلیدهای رمزنگاری منحصر به فرد متصل به کیف پول های رمز ارز هستند. یک نامه عمومی از دفتر كنترل ارز Jonathan Gould ، دفتر مستقل معاون ارشد نظارت و مشاور ارشد وزارت خزانه داری.

در این نامه همچنین تصریح شده است که بانک ها ممکن است خدمات متولی امانت و غیر امانت را ارائه دهند.

به عنوان یک یادداشت ، OCC در حال حاضر توسط مدیر حقوقی سابق Coinbase هدایت می شود, برایان بروکس.

غذاهای اصلی:

  • اگرچه مدتهاست که بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه به کاربران اجازه می دهند “بانکهای خودشان باشند” ، اما افرادی که از این ایده ناراحت هستند ممکن است به زودی به بانکهای سنتی اجازه دهند دارایی های دیجیتالی خود را تأمین کنند..
  • توانایی ارائه خدمات نگهداری ارزهای رمزپایه – که در درجه اول محدود به انتخاب نهادهای تحت نظارت بوده است – اکنون ممکن است بسیار گسترده و متنوع شود.
  • OCC به وضوح لزوم سازگاری و همگام شدن با سرعت نوآوری مالی را که به طور گسترده توسط فناوری BTC و بلاک چین تسریع شده است ، تشخیص می دهد..

گفته می شود PayPal برای خدمات ارزهای رمزپایه با Paxos همکاری می کند

گفته می شود PayPal قصد دارد با Paxos همکاری و فروش مستقیم ارزهای رمزنگاری شده را انجام دهد. اخبار از طریق CoinDesk, که ادعا می کند با دو نفر آشنا به ترتیب احتمالی صحبت کرده است.

Paxos مستقر در خارج از نیویورک است و اخیراً خدمات دلالی رمزنگاری خود را با نام Paxos Crypto Brokerage راه اندازی کرده است که خدمات خود را به Revolut US ارائه می دهد..

غذاهای اصلی:

  • در صورت صحت گزارش ها ، بیت کوین یکی از اصلی ترین اشکال پذیرش خود را مشاهده خواهد کرد – با توجه به اندازه و دامنه گسترده پایگاه کاربری PayPal ، که بالغ بر 325 میلیون نفر است.
  • این غول fintech که Venmo را نیز در اختیار دارد ، در ارائه خرید دارایی های دیجیتال به رقبای Square و Robinhood که به صورت عمومی معامله می کنند ، پیوست..

کل حسابهای کاربری PayPal فعال از Q1 2010 تا Q1 2020. منبع: استاتیستا

اولین صندوق سرمایه گذاری رمزگذاری انگلستان به دلیل کمبود تقاضا بسته شد

اولین صندوق پرچین ارز رمزنگاری شده در انگلستان ، Prime Factor Capital ، متوقف می شود – با استناد به عدم تقاضای سرمایه گذاران نهادی.

بر اساس گزارش اخبار مالی به نقل از بلوک, صندوق پرچین “تلاش برای جذب نیرو از نظر افزایش دارایی” ، به نقل از مستقیم مدیر عامل Prime Factor Capital نیک Niedermowwe.

صندوق تامینی ارز رمزنگاری شده به ویژه اولین کسی بود که از سازمان رفتار مالی ، نهاد نظارتی مالی مستقر در کشور ، چراغ سبز گرفت..

غذای اصلی:

  • عدم تقاضای سازمانی به عنوان دلیل پایان دادن به Prime Factor Capital در تضاد کامل با افزایش چشمگیر سرمایه گذاری نهادی است که در جای دیگر فضای ارز رمزنگاری دیده می شود.

غول Fintech Ant Group برند بلاک چین AntChain را راه اندازی می کند

شاخه فین تک گروه Alibaba ، گروه مورچه, مارک بلاک چین خود را راه اندازی کرد این هفته. نام تجاری “AntChain” ، راه حلهای مبتنی بر بلاکچین را پوشش می دهد ، در حالی که ادعا می کند می تواند 1 میلیارد تراکنش روزانه را پردازش کند و از 1 میلیارد حساب کاربری بالاتر پشتیبانی کند..

Ant Group شرکت مادر Alipay ، یک غول پرداخت آنلاین و تلفن همراه مستقر در چین است که بسیار نزدیک به ارز دیجیتال رسمی چین وابسته است.

غذای اصلی:

  • در حالی که اصطلاح “بلاکچین” در سالهای اخیر به عنوان کلمه ای جدی مورد استفاده قرار گرفته است ، راه اندازی یک مارک زنجیره ای مشهود از Ant Group نمایانگر فشار اصلی این فناوری به جریان اصلی fintech است.

نمودار مشهورترین خدمات پرداخت دیجیتال در چین. منبع: استاتیستا

علائم مسترکارت با Wirex برای کارتهای رمزپایه معامله می کنند

مسترکارت دارد معامله ای امضا کرد با راه اندازی Cryptocurrency Wirex پس از افتتاح برنامه مربوط به رمزنگاری خود ، Mastercard Accelerate ، که اکنون به شرکت های رمزنگاری اجازه می دهد کارت های پرداخت خود را ایجاد کنند. به این ترتیب ، Wirex اکنون می تواند کارت های پشتیبانی شده Mastercard خود را صادر کند.

Wirex قبلاً کارت های بدهی خود را که توسط Wirecard ، یک پردازنده پرداخت آلمانی اکنون از کار افتاده و اخیراً قادر به پرداخت 2 میلیارد دلار نبود ، صادر کرده است..

غذاهای اصلی:

  • معامله با Wirex و گسترش Mastercard Accelerate نشان می دهد که چگونه یکی از پردازنده های پرداخت غالب جهان عمیقاً به سمت بلوک های بلوغ و ارزهای رمزپایه می رود.
  • معامله Mastercard با Wirex رقابت Visa را فراهم می کند ، این شرکت قبلاً با Coinbase همکاری کرده و امکان صدور کارتهای پرداخت خود را به صرافی دارایی دیجیتال ارائه می دهد..

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me