banner
banner

پیشنهاد مشارکت OKExChain و Kava

معرفی

Kava یک پلتفرم چند دارایی DeFi است که برای استفاده از دارایی های اصلی ارزهای رمزنگاری شده از جمله BTC ، XRP و ATOM ، سکه های ثبات ، وام و سایر خدمات مالی را ارائه می دهد که به چند مورد اشاره می کند. پلت فرم Kava دارای دو نوع رمز ، رمز KAVA و USDX پایدار است که در آن رمز KAVA رمز اصلی بلاکچین Kava در امنیت ، حاکمیت و عملکردهای مکانیکی سیستم عامل است. کاربران می توانند دارایی های رمزنگاری شده خود را در ازای پایدار کوین Kava’s ، USDX وثیقه دهند. USDX بالاترین درآمد ارزی با ارزش USD در دسترس سرمایه گذاران مدرن است که در مقایسه با گزینه های سنتی مانند حساب های پس انداز و پس انداز که فقط بازدهی جزئی دارند ، بازدهی برتر و بدون خطر اضافی ارائه می دهد.

مانند OKExChain ، Kava نیز مبتنی بر Cosmos-sdk است و با استفاده از Tendermint ، یک موتور توافق BFT (تحمل عیب بیزانس) ساخته شده است. این طراحی نه تنها به کاوا در دستیابی به انتقال رایگان دارایی های وثیقه از طریق زنجیره ها کمک می کند ، بلکه از کاوا به یک بستر قدرتمند مبدل می شود که به طور یکپارچه مسائل متقابل زنجیره ای و انتقال داده را برای اکوسیستم های مختلف حل می کند..

پلت فرم DeFi کاوا در حال حاضر در مرحله آزمایش نهایی خود است و در شرف راه اندازی عملکردهای وام دهی DeFi این سیستم عامل است. هدف پشتیبانی از دارایی های دیجیتال اصلی است که وارد فضای DeFi می شوند. با اتصال بین Kava و OKExChain ، هر دارایی در OKExChain می تواند به خدمات Kava DefI مانند وام ، پول ثابت و داده های مرجع قیمت اوراق بهادار Chainlink دسترسی پیدا کند.

ادغام خطابه های کلاس جهانی Chainlink پلتفرم Kava DeFi را با داده های قیمت ایمن تقویت می کند ، اکنون برای اولین بار در دسترس همه بلاک چین های Cosmos-sdk قرار دارد. مقیاس پذیری کاوا همراه با سخنان Chainlink ، اکوسیستم Cosmos را با بالاترین کیفیت داده ها برای تولید محصولات مالی غیرمتمرکز امن ، واقعاً قابل اعتماد فراهم می کند. پس از همکاری با OKExChain ، Kava همچنین انتقال داده های قابل اعتماد و کارآمد را برای DEX در OKExChain فراهم می کند ، امنیت معاملات غیرمتمرکز OKEX DEX را تضمین می کند و آن را قادر می سازد محصولات مالی جدید مانند گزینه ها و آینده را ارائه دهد.

با حذف نیاز به مبادلات متمرکز و هر نوع واسطه دیگر ، Kava به OKExChain کمک می کند تا یک سیستم مالی با اعتماد به حداقل و بسیار مستقل ایجاد کند..

OKExChain: https://www.okex.com/okexchain

کاوا: https://www.kava.io

پیشنهاد مشارکت

1. DeFi متقابل برای OKExChain از طریق Kava

1.1 بررسی اجمالی

OKExChain و Kava با هم ادغام می شوند. این امر باعث می شود دارایی ها بین دو بلاکچین مانند OKB ، KAVA ، USDX و موارد دیگر جریان داشته باشند. علاوه بر این ، ادغام خدمات Kava’s DeFi مانند تسهیلات وام دهی و داده های Chainlink را برای OKExChain و اکوسیستم آن در دسترس قرار خواهد داد..

کاوا از OKExChain پیشنهاد می کند تا مقدار قابل توجهی از OKB را در پلتفرم DeFi Kava قرار دهد و همچنان به توسعه برنامه های گسترده DeFi بین زنجیره ای با Kava ادامه دهد. Kava می تواند ذخیره ارزش پایداری برای OKB فراهم کند که یک دارایی برتر بازار است و دارای یک پایگاه کاربری بزرگ است. Kava بسیار خوشحال است که وام های USDX را در دسترس کاربران خود قرار می دهد.

KAVA ، رمز اصلی بلاکچین Kava و پایدار غیرمتمرکز USDX آن USDX در OKExChain DEX ذکر خواهد شد.

1.2 جزئیات ادغام

برخلاف سایر بلاک چین های ایجاد شده توسط صرافی ها ، OKExChain کاملاً منبع باز است و به کاربران امکان می دهد از تمام مزایای بلاکچین عمومی مانند خود نگهداری دارایی استفاده کنند و ریسک طرف مقابل را از بین ببرند و به کمترین میزان اعتماد را داشته باشند. Kava و OKExChain هر دو با Cosmos-SDK توسعه یافته اند و دارای توافق نامه Tendermint هستند. این شباهت هر دو بلاکچین را قادر می سازد تا به طور یکپارچه با یکدیگر ادغام شوند. شرکا قصد دارند IBC (پروتکل ارتباطات بین بلاکچین) را برای فعال کردن قابلیت همکاری بلاکچین بین OKExChain’s DEX و Kava’s DeFi اجرا کنند..

قابلیت همکاری بین دو زنجیره بلوکی امکان استفاده از دارایی های Kava (KAVA و USDX) را در OKExChain’s DEX فراهم می کند و دارایی های OKExChain مانند OKB را برای استفاده در پلتفرم DeFi Kava به عنوان وثیقه وام ها فعال می کند..

Kava اولین شریک ارائه دهنده خدمات و خدمات DeFi است که پس از راه اندازی توسط OKExChain انتخاب شده است. برای فراهم آوردن پایه ای برای اکوسیستم تجارت و برنامه های کاربردی مالی در اطراف OKExChain ، سرویس های DeFi مانند وام ، پول ثابت و داده های دقیق بازار و قیمت مورد نیاز است. به همین دلیل ، طبیعی است که OKExChain Kava را به عنوان اولین شریک زندگی خود انتخاب کند تا بتواند بنیادی محکم برای کاربران و توسعه دهندگان خود در اکوسیستم باز خود ایجاد کند..

OKExChain پس از ارزیابی راه حل های مختلف DeFi ، فرصت های ادغام را برای ارائه وام ، پول ثابت و داده ها به اکوسیستم خود با کاوا بررسی می کند. موارد زیر دلایل است:

1. فناوری برتر و تجربه – با اجماع و زیرساخت های مشابه ، Kava و OKExChain به راحتی می توانند از طریق IBC با یکدیگر همکاری کرده و خدمات را به اشتراک بگذارند. در حالی که تجارب معاملات DEX معمولاً زیر گزینه های متمرکز هستند ، به لطف فناوری مقیاس پذیر و قابل همکاری کاوا ، OKExChain’s DEX می تواند تجربه معاملاتی مشابه آنچه در صرافی های متمرکز پیدا می شود را داشته باشد. به لطف معماری طراحی ، کاربران فقط با چند کلیک قادر به دریافت وام از Kava و معاملات حاشیه ای در DEX هستند..

2. غیر متمرکز و ایمن – سایر راه حل های DeFi ادعا می کنند که غیرمتمرکز و غیر قابل اعتماد هستند ، اما زیر کلید آنها کلیدهای خصوصی دارند که بیشتر کد را کنترل می کنند. قابل تأیید است که سیستم عامل DeFi Kava توسط یک طرف کنترل نمی شود و شبکه به طور فعال توسط یک شبکه جهانی از موسسات پیشرو و مبادلات امن می شود.

2. راه حل داده های اکوسیستم OKExChain

2.1 ارزش داده ها

داده ها از بسیاری جهات مفید هستند ، اما حل مسئله داده ها دشوار است. برای برنامه های DeFi ، این حتی سخت تر است. در حالی که بسیاری از راه حل های اوراکل به طور کلی داده را ارائه می دهند ، تعداد کمی از آنها می توانند داده هایی را ارائه دهند که ایمن و قابل اعتماد به روشی غیرمتمرکز باشد. به طور خاص برای DeFi ، اکثر ارائه دهندگان فاقد API های معتبر هستند ، هیچ گونه ضمانت رمزگذاری ، مشوق های اقتصادی یا سایر مواردی را که باعث می شود راه حل های اوراکل به اندازه کافی برای برنامه های DeFi ایمن نباشند ، ارائه نمی دهند..

عدم رعایت الزامات برنامه های DeFi می تواند منجر به شکست فاجعه بار ، از دست دادن بودجه شود و شکست یک اوراکل باعث می شود اعتبار بلاکچین یا برنامه در معرض خطر باشد.

از آنجا که Cosmos یک اکوسیستم جدید است ، برای بلاکچین های Cosmos هیچ راه حل کامل و شگفت انگیزی در دسترس نبود. به همین دلیل است که کاوا با همکاری Chainlink ، متخصص راه حل ها و داده های اوراکل ، زیرساخت های Kava را ایجاد می کند که می تواند داده های Chainlink را به بلاک چین های Cosmos-sdk برساند ، به گونه ای که ایمن ، قابل اعتماد و پاسخگوی نیازهای برنامه های DeFi باشد..

2.2 Kava’s Solution

از طریق ادغام ، سخنرانی های Chainlink در Kava داده های قیمت را به کل اکوسیستم OKExChain آورده و به پیشرفت بیشتر برنامه DeFi برای OKExChain و اکوسیستم Cosmos کمک می کند. داده های مربوط به سیستم عامل Kava توسط فناوری پیشرو صنعت Chainlink ارائه می شود که دارای داده های با کیفیت بالاتر از API های معتبر / ممتاز ، گره های بررسی شده امنیتی و مقاوم در برابر sybil و اولین محیط اجرای معتمد (TEE) برای سخنرانی ها است که تأیید منابع داده را امکان پذیر می کند. علاوه بر نکات بالا ، سخنرانی های Chainlink در Kava می توانند سریعتر و ارزان تر از سایر راه حل ها ، داده های قیمت را ارسال کنند ، به این دلیل که مشکلات بیشتری در مورد به موقع بودن داده های اوراکل و ازدحام شبکه ایجاد می شود ، به دلیل مسدود کردن سریعتر ، نهایی بودن سریع و هزینه های معامله کم Kava.

3. روش OKEx DEX

3.1 بررسی اجمالی

در دسترس قرار دادن داده ها برای DEX ، امکان تولید محصولات مالی بیشتر بر روی DEX مانند قراردادهای آتی ، اختیارات و سایر مشتقات را فراهم می کند. فعال کردن مشتقات برای ایجاد نقدینگی و جذب کاربران به سمت پیشنهادات DEX برای OKExChain کلیدی است. با این کار ، می تواند با ایجاد یک پیشنهاد گسترده DEX ، صنعت رمزنگاری را هدایت کند.

ترکیبی از داده های با کیفیت بالا ، خدمات وام دهی DeFi و سکه های ثابت برای بهبود پیشنهادات DEX ، Kava و OKExChain را به یک تناسب طبیعی برای یکدیگر تبدیل می کند..

3.2 ادغام

اجرای پیشنهاد نیاز به همکاری نزدیک با توسعه دهندگان OKExChain و Kava دارد. مهمترین نقاط عطف کار برای رسیدن به این موارد عبارتند از:

  1. برای جابجایی آزادانه دارایی ، پلی بین OKExChain و Kava ایجاد کنید. از نظر فنی می توان به چندین روش این کار را انجام داد. اگر هر دو زنجیره از ماژول IBC استفاده کنند ، ساده ترین راه حل است اما راه حل های دیگر موجود است.
  2. حاکمیت کاوا برای پذیرش دارایی های OKExChain برای انتقال به کاوا و رأی دادن به OKAxChain برای انتقال به DEX نیاز به تأیید دارایی های کاوا دارد..
  3. Kava و USDX در OKExChain DEX لیست می شوند.
  4. حاکمیت کاوا برای تأیید دارایی های OKExChain به عنوان وثیقه وام USDX نیاز به رای گیری دارد.
  5. OKExChain یک رابط برای کاربران OKExChain DEX ایجاد می کند تا هنگام معامله بلافاصله به وام USDX کاوا دسترسی پیدا کنند تا معاملات حاشیه ای را در DEX فعال کنند.
  6. OKExChain محصولات مشتق شده ای را که می خواهد ارائه دهد مشخص می کند و برای بدست آوردن داده های مناسب مورد نیاز با کاوا همکاری می کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me