banner
banner

Crypto Market Daily 3 2.3 (| BTC تقاضای کوتاه مدت برای بازپرداخت دارد و قدرت پشتیبانی در حدود 9200 دلار باید نگران باشد

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:1H- صعودی

تحلیلگر OKEx نئو معتقد است که از منظر سطح 1 ساعته ، BTC شروع به افزایش از حدود 6850 دلار در ابتدای سال تا زمانی که در حدود 9200 دلار به 9600 دلار ادغام شده است ، می کند. Trend موج 5 امواج استاندارد 5 افزایش را تکمیل کرده است و موقعیت فعلی را می توان در اولین محدوده موج برگشت پس از صعود در نظر گرفت. بعد از اینکه قیمت به حدود 9،650 دلار افزایش یافت و به سرعت در صبح سقوط کرد ، این فقط حد بالایی را نشان می دهد که گاوهای فعلی می توانند در کوتاه مدت به آن برسند. احتمال بازگشت بزرگ سطح در آینده هنوز زیاد است. با این حال ، این روند در حال حاضر همیشه بالاتر از 9200 دلار است ، که تا حدی نشان می دهد که فروش فعال پول هنوز در حجم کمی است ، به این معنی که هنوز تعداد زیادی از بودجه های سودآور وجود دارد که بازار را ترک نکرده اند ، شکست می خورد ، این بخش از وجوه ممکن است تصمیم بگیرد که داوطلبانه ترک کند.

در آن زمان ، سرمایه گذاران باید به اثربخشی پشتیبانی بین 8،950 تا 9،100 دلار توجه داشته باشند. اگر قیمت به زیر این محدوده برسد ، ممکن است حمایت بعدی را نزدیک به 8750 دلار پیدا کند و روند صعودی بعدی احتمالاً در این موقعیت شروع شود.

شخصیت سطح:1D – سرسخت

این نمودار سطح روزانه BTC است و روند برای همیشه در بین 9200 و 9600 دلار ثابت نخواهد بود ، از شرایط اخیر ، قیمت در ماه گذشته در حال افزایش است اما همانطور که نمودار نشان می دهد ، بدون حجم خرید بیشتری ، در مقابل ، حجم در هفته گذشته کوچکتر شوید ، با مقاومت سخت حدود 9600 دلار ترکیب شوید ، در حال حاضر نیاز به بازگشت وجود دارد و اگر این اتفاق بیفتد ، منطقه پشتیبانی 9200 دلار به راحتی شکسته می شود و سرمایه گذاران بهتر است حمایت 2 را مستقیماً بدانند که حدود 8950 دلار است. قیمت ممکن است فرصتی برای شکستن مقاومت مقاومت اخیر و آزمایش 9900 دلار داشته باشد زیرا این پایین ترین سطح تخلیه قبلی سال 2019 است.

به سرمایه گذاران یادآوری کنید که شکستن 9900 دلار بدین معناست که بازار صعودی واقعی آغاز خواهد شد و پشتیبانی 8750 دلاری را از بین می برد ، ممکن است به معنای آینده برای بازپرداخت طولانی تر و آزمایش 8300 دلار باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 9600 دلار:9900 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:9200 دلار پشتیبانی میان مدت:8950 دلار

ETH همیشگی قرارداد

شخصیت سطح: 4H- صعودی

این نمودار 4 ساعته ETH است ، زیرا می بینیم که حدود 195 دلار مقاومت کاملاً سختی در برابر قیمت دارد. MACD نشان می دهد که از آخرین سقف 178 دلار تا بالای اخیر که نزدیک 190 دلار است ، قیمت در حال افزایش است اما بالای MACD در حال پایین آمدن است ، این یک سیگنال واگرایی کلاسیک است. اگر این سیگنال نمی تواند شواهد واضحی باشد ، بیایید میزان صدا را با هم ترکیب کنیم ، سخت است که ببینیم حجم صعودی دقیقاً کم می شود ، این به معنای ضعف قدرت خرید است. بنابراین ، تقاضای بازپس گیری در حال حاضر مورد نیاز است و باید بگویم که منطقه نزدیک به 188 دلار نمی تواند یک حمایت موثر باشد زیرا در طول زمان آزمایش زیادی نشده است. اولین منطقه پشتیبانی موثر بین 178 ~ 183 دلار است ، اگر قیمت بتواند در اینجا تثبیت شود ، به این معنی است که گاوها هنوز قدرت کافی برای ایجاد یک بالاترین قیمت در آینده را دارند. در غیر این صورت ، بازگشت به منطقه نزدیک به 160 دلار نیز ممکن است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 195 دلار:205 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:183 دلار پشتیبانی میان مدت:178 دلار

XRP همیشگی قرارداد

شخصیت سطح:4H- صعودی

قرارداد دائمی OKEx XRP: نمودار 4 ساعته نمودار نشان می دهد که پس از شکستن 0.2500 دلار ، این موقعیت به یک منطقه پشتیبانی موثر تبدیل خواهد شد زیرا این موقعیت یک بار مقاومت بسیار سختی در تاریخ خواهد داشت ، و روند نشان می دهد که بازپرداخت تثبیت شده است در اینجا و این بدان معنی است که پس از یک دوره ادغام در اینجا ، قیمت ممکن است فرصت داشته باشد که بالاترین قیمت را آزمایش کند. سطح مقاومت اخیر حدود 0.2630 تا 0.2640 دلار است. حجم صعودی پایین تر و واگرایی MACD این سیگنال را می دهد که ادغام ممکن است بیشتر طول بکشد. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که اگر 0.2500 دلار نتواند به طور کوتاه مدت پشتیبانی کند ، قیمت ممکن است ابتدا حمایت 2 را آزمایش کند سپس 3 را پشتیبانی کند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: مقاومت متوسط ​​0.2630 دلار: $0.2640

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2500 پشتیبانی میان مدت$0.2425

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me