banner
banner

تعمیر اعتبار چیست؟

تعریف Credit Repair رفع اشتباهات یا اشتباهات در گزارش اعتباری است. خوشبختانه روش هایی وجود دارد که می توان خطاهای مرتبط با اعتبار بد را برطرف کرد. روند ترمیم اعتبار اطمینان می دهد که گزارش اعتبار شما منصفانه و 100٪ دقیق است.

ترمیم اعتبار فرآیندی است که برای رفع رتبه بندی های اعتباری ضعیف استفاده می شود ، رتبه ای که به دلایل بیشماری ممکن است خراب شود. تعمیر اعتبار ممکن است به معنی اختلاف در اطلاعات غلطی باشد که توسط آژانس های اعتباری مختلف توزیع می شود.

از آنجا که شرکت های تعمیر اعتبار قصد دارند امتیاز خوب اعتباری شما را بازیابی کنند ، نگرانی های مشکوک وام گیرندگان و وام گیرندگان را نیز برطرف می کنند. روند ترمیم اعتبار شما ضروری است. با این حال ، این روش طولانی و فشرده است.

انواع مختلفی از اشتباهات در گزارش های اعتباری وجود دارد که بسیار رایج است. چی شد؟ تقصیر شماست؟ ردیابی خطا برای دانستن اینکه چه چیزی بر وضعیت اعتبار شما تأثیر منفی می گذارد ، از اهمیت بالاتری برخوردار است.

اعتبار نامناسب ممکن است به طور دائمی گزینه های شما برای دریافت وام ، کارت اعتباری یا سایر محصولات مالی را تحت تأثیر قرار دهد.

آژانس های تعمیر اعتبار اعتبار و صحت تمام اطلاعات را تضمین می کنند.

تعمیر اعتبار چگونه کار می کند?

پس از درک اینکه تعمیر اعتبار چیست ، باید نحوه کار شرکت های تعمیر اعتبار را نیز درک کنید. آژانس های گزارش اعتبار پس از انجام تحقیقات دقیق ، جزئیات نادرست یا سو mis تعبیر شده را مورد اختلاف قرار می دهند.

آژانسهای گزارش اعتباری همچنین به دلیل اطلاعات نادرست از اعتبار شما محروم می شوند. در چنین شرایطی ، ارزیابی فردی نیز نقشی اساسی در تهیه گزارش نهایی دارد. آژانس های گزارش اعتبار معمولاً هر 12 ماه گزارش را به اعضای ثبت شده توزیع می کنند.

گاهی اوقات در گزارش اعتباری شما شگفتی های پنهان غیرمنتظره ای وجود دارد و این ممکن است شامل برخی از موارد کلاهبرداری یا سرقت هویت باشد. تعمیر اعتبار مستلزم شناسایی کلیه معاملات تقلبی است که در اعتبار شما تداخل ایجاد می کنند.

سابقه پرداخت یک عامل قابل توجه اما سو but تفاهم است که باید برای ایجاد رتبه بندی اعتباری خوب بررسی شود. شما باید اقدامات مناسب را برای بهبود روش های پرداخت بدهی خود به صورت رو به جلو انجام دهید. چنین استراتژی شامل یک برنامه پرداخت است که اطمینان حاصل می کند هیچ پرداخت معوقه ای وجود ندارد که متعاقباً از امتیاز اعتبار بهره مند می شود.

به عنوان مثال ، اگر حداقل گزینه های پرداخت در کارت های اعتباری یا بدهی های دیگر خود را حفظ کرده باشید ، این عادت ممکن است بر اعتبار اعتبار شما تأثیر منفی بگذارد. این کار می تواند چیزی ساده باشد چون پرداخت ها با چند روز تاخیر انجام می شود.

انجام اقدامات برای کاهش بار بدهی ممکن است پیشرفت چشمگیری در نمایه اعتباری شما داشته باشد.

تعمیرات اعتبار خطاهای زیر را در گزارش های اعتباری برطرف می کند:

• نام ، آدرس یا تاریخ تولد به اشتباه نوشته شده است

• اعتبارات ذکر شده با دو لیست

• مبلغ بدهی اشتباه است

• لیست نادرست پرداخت به دلیل تأخیر 60 روز یا بیشتر

• عدم اطلاع از بدهی پرداخت نشده

• به طور نادرست به عنوان پرداخت پیش فرض ذکر شده است

• عدم اطلاع از تغییرات در قرارداد

• سرقت هویت

بنابراین ، برای اصلاح خطاهای فوق ، ارائه دهنده اعتبار باید درگیر شود و در مورد دلیل نیاز به اصلاح و به روزرسانی گزارش اعتباری مطلع شود..

مزایای شرکتهای تعمیرات اعتباری

در حالی که تعداد قابل توجهی از مردم تلاش می کنند اعتبار خود را تعمیر کنند ، شرکت های تعمیر اعتبار اعتبارات صنعت را درک می کنند و برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز موقعیت بهتری دارند.

شرکت های تعمیر اعتبار در حذف اطلاعات نادرست منفی از طریق اعتبارسنجی بدهی ، ارائه نامه های سرقفلی و تنظیم برنامه پرداخت دقیق تخصص دارند..

آژانس های تعمیر اعتبار فقط مجاز به حذف اطلاعات تأیید نشده یا نادرست در گزارش های اعتباری هستند. وقتی اطلاعات منفی گزارش شده به طور دقیق به وضعیت اعتبار شما آسیب می رساند ، ویرایش آن بسیار چالش برانگیز است.

آژانس های تعمیر اعتبار باید گزارش دقیقی درباره اطلاعات تهیه کنند. اسناد پشتیبانی حتی اگر منفی تر به نظر برسد اطلاعات لازم است. برای حل این مسئله ، دفاتر اعتباری باید مشروعیت بدهی را پاسخ دهند.

آماده باشید تا اسناد پشتیبانی لازم را جمع آوری کنید.

برترین شرکت های تعمیر اعتبار

توصیه می کنیم جوانب مثبت اعتبار, بیش از 100000 مشتری به آنها اعتماد دارند. آنها تعمیرات اعتباری مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می دهند و دارای امتیاز A + با BBB هستند. آنها گزارش های اعتباری آسان برای خواندن و بینش امتیازات شخصی و همچنین ابزارهایی را ارائه می دهند & نکاتی برای کمک به شما در درک نمره و قدم بعدی. بهترین از همه نظارت بر اعتبار در است بدون هزینه اضافی که می تواند در تشخیص سرقت احتمالی هویت به شما کمک کند.

اگر در جستجوی گزینه های بیشتری هستید این لیست از بهترین شرکت های تعمیر اعتبار را ارائه می دهیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me