banner
banner

Deribit Exchange: 2020 Master The Crypto User Guide Guide

دریبیت

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در مبادله رمزنگاری Deribit

Deribit یک پلت فرم معاملات رمزنگاری هلندی است که به کاربران در سراسر جهان امکان مشارکت در معاملات آتی و گزینه ها را می دهد. در بررسی و راهنمای کاربر ما همه آنچه را که امروز درباره Deribit می دانید پیدا کنید.

امکانات

 • معاملات آتی ، گزینه ها و معامله دائمی
 • فقط جفت BTC و ETH موجود است
 • تنظیم نشده (برای ثبت نام به تأیید KYC / AML نیازی نیست)

روش های سپرده گذاری

 • بیت کوین

طرفداران

 • روند ثبت نام سریع و آسان و بدون نیاز به تأیید
 • اطلاعات شفاف شرکت ، تیم و مکان
 • هزینه های تجارت ارزان

منفی ها

 • فقط جفت BTC و ETH موجود است
 • جفت کمتر و حجم کمتر از BitMEX

معرفی

Deribit یک صرافی ارز رمزنگاری مستقر در هلند است که به دلیل بازار معاملات آتی و معاملات اهرمی مشهور است. با تشکر از Deribit ، کاربران از هر نقطه در جهان می توانند در هنگام معاملات آتی بیت کوین به حداکثر 100 برابر اهرم دسترسی داشته باشند.

بررسی Deribit

نام ‘Deribit’ از دو کلمه مشتق شده است: مشتقات و بیت کوین.

مانند BitMEX ، Deribit با مشتقات بیت کوین سر و کار دارد. این بدان معناست که شما با هیچ یک از معاملات بیت کوین “واقعی” را اداره نمی کنید. در عوض ، شما با محصولات مبتنی بر بیت کوین سر و کار دارید – مانند قراردادهای آتی بیت کوین.

Deribit در سال 2016 توسط مدیر عامل فعلی John Jansen و CTO Sebastian Smyczýnski راه اندازی شد. قبل از راه اندازی Deribit ، یانسن از سال 1999 در بورس آمستردام معامله گر گزینه بود. در سال 2012 ، یانسن برای اولین بار در مورد بیت کوین با خبر شد و تجارت خود را آغاز کرد. او فهمید که یک بازار برای تجارت گزینه های بیت کوین وجود دارد. در اوایل سال 2014 ، او با سباستین ملاقات کرد. این دو نفر Deribit را دو سال بعد راه اندازی می کنند تا با سیستم عامل های موجود معاملات گزینه های بیت کوین مانند BitMEX رقابت کنند.

این شرکت به عنوان Deribit D.V ثبت شده است. Deribit آدرس خود را در Stationsstraat 2 B، 3851 NH، Ermelo، هلند حفظ می کند. Deribit درمورد اطلاعات تیم و موقعیت مکانی خود شگفت آور عمل می کند. سایر اعضای برجسته تیم ، از جمله CMO Marius Jansen و توسعه دهنده اصلی Andrew Yanovsky ، نیز در صفحه تیم Deribit ذکر شده اند. این میزان شفافیت بالاتر از آن است که ما با متوسط ​​تبادل رمزنگاری به دست می آوریم.

راهنمای مبادله Deribit

پس از شکایت کاربران BitMEX از فعالیت مشکوک در تجارت داخلی ، محبوبیت Deribit در سال 2018 افزایش یافت. برخی معتقد بودند که معاملات BitMEX جعلی است. در این زمان Deribit مبادله رمزنگاری اهرم بالا را به عنوان گزینه جایگزین راه اندازی کرد. امروز ، Deribit رشد کرده و به رقبای شماره یک BitMEX تبدیل شده است.

بخشی از دلیل موفقیت Deribit مبادله همیشگی است. BitMEX ابتدا تعویض همیشگی را معرفی کرد که یک قرارداد آتی است که هرگز منقضی نمی شود. از سال 2019 ، Deribit جایگزین همیشگی خود است. تعویض همیشگی – که به سادگی توسط Deribit “دائمی” نامیده می شود – از پرداخت بودجه بین خریداران و فروشندگان مشابه قرارداد آتی استفاده می کند. در یک قرارداد آتی سنتی ، پرداخت های بودجه هر هشت ساعت منتقل می شود و باعث می شود قیمت قرارداد تقریباً لحظه پرداخت باشد. با قراردادهای Peribual Deribit ، پرداخت های ناچیز در هر میکرو ثانیه انجام می شود. این کمک می کند تا در حالی که قیمت را بسیار نزدیک به ارزش بازار بیت کوین نگه دارید ، از اختلالات قیمت جلوگیری کنید.

مبادله رمز ارز Deribit

Deribit یک آدرس ثبت شده در آمستردام دارد ، اگرچه مبادله در هیچ حوزه ای که فعالیت می کند تنظیم نشده است. Deribit هیچ الزامات نظارتی خاص ایالتی یا ملی را رعایت نمی کند.

به دلیل کمبود مقررات ، Deribit نیازی به کاربران ندارد که قبل از ثبت نام تأیید KYC یا AML را انجام دهند. می توانید حساب خود را با یک آدرس ایمیل ثبت کنید ، سپس بیت کوین را منتقل کنید تا بلافاصله معاملات را شروع کنید. اگر به دنبال تجارت ناشناس و بدون محدودیت هستید ، ممکن است Deribit انتخاب درستی باشد.

عدم وجود مقررات همچنین به Deribit اجازه می دهد تا درهای خود را به روی کاربران در هر نقطه از جهان باز کند. Deribit در بیشتر تاریخ خود کاربران را از ایالات متحده پذیرفته است. با این حال ، از ژانویه 2020 ، ثبت نام کاربران مستقر در ایالات متحده ممنوع است.

بیایید نگاهی دقیق تر به ویژگی های اصلی Deribit ، از جمله نحوه کار Deribit و تفاوت بین Deribit در مقابل BitMEX بیندازیم..

ویژگی های کلیدی

مزایای تبادل رمزنگاری Deribit

ویژگی های اصلی Deribit عبارتند از:

معاملات آتی و گزینه ها: Deribit یک مبادله مشتقات بیت کوین است ، به این معنی که شما بیت کوین “واقعی” معامله نمی کنید. شما محصولات را براساس قیمت بیت کوین ، از جمله گزینه ها و معاملات آینده معامله می کنید.

سردخانه 99٪: Deribit ادعا می کند بیش از 99٪ وجوه خود را در سردخانه نگهداری می کند. Deribit هرگز هک نشده است و به هیچ وجه مورد خطر قرار نگرفته است.

حداکثر اهرم 100X: Deribit از اهرم تا 100 برابر در معاملات آتی BTC پشتیبانی می کند ، در حالی که اهرم تا 10 برابر در معاملات گزینه های زنده موجود است.

اطلاعات شفاف شرکت: با مبادلات غیرقانونی ، ما عادت کرده ایم که مبادله اطلاعات کمی درباره خودش را فاش کند. با این وجود Deribit شگفت آور شفاف است. ما اسامی اعضای اصلی تیم را می دانیم. ما آدرس ثبت شده Deribit را می دانیم. Deribit شگفت آور شفاف است.

زیرساخت سریع: سیستم عامل Deribit ستایش گسترده ای را در سراسر جامعه به دست آورده است. سریع و محکم است. Deribit زیرساخت های خود را از ابتدا ایجاد کرده است تا اطمینان حاصل کند که می تواند حجم زیادی از درخواست ها را با تأخیر کمتر از 1 میلی متر کنترل کند.

هزینه های تجارت ارزان: هزینه های Deribit بسیار شبیه به هزینه های BitMEX است. سازندگان تخفیف در قراردادهای آتی و دائمی (تخفیف 0.025 0.0) دریافت می کنند ، در حالی که گیرندگان کارمزد 0.05 to تا 0.075 pay را پرداخت می کنند. هیچ هزینه ای برای واریز و برداشت در Deribit وجود ندارد.

فقط بیت کوین را می پذیرد: مانند BitMEX ، Deribit فقط سپرده های بیت کوین را قبول می کند.

مبادلات دائمی: Deribit مبادله های همیشگی خود را برای رقابت با BitMEX معرفی کرد. مبادله های همیشگی Deribit به همین ترتیب کار می کند ، با پرداخت های خرد به جای هر هشت ساعت یک بار در محل تسویه حساب به صورت تدریجی انجام می شود.

شاخص Deribit: نرخ ارز Deribit براساس میانگین قیمت ها از پنج صرافی بزرگ محاسبه می شود.

بدون تأیید مورد نیاز است: قبل از استفاده از سیستم عامل ، Deribit نیازی به کاربران ندارد که هر نوع تأیید KYC یا AML را تکمیل کنند. می توانید فقط با یک آدرس ایمیل ثبت نام کنید. تا زمانی که بیت کوین برای سپرده گذاری دارید ، می توانید بلافاصله معاملات خود را با Deribit آغاز کنید.

در دسترس در سراسر جهان: Deribit در اکثر کشورهای جهان پذیرفته شده است. تنها کشورهایی که به طور رسمی استفاده از Deribit را ممنوع کرده اند ایالات متحده ، کوبا ، ایران ، سودان ، سوریه و کره شمالی هستند.

صندوق بیمه: Deribit مانند BitMEX صندوق بیمه ای برای پوشش معاملات زیر آب دارد. کلیه معاملات توسط خریدار و فروشنده در هر یک از موقعیت ها تأمین می شود ، اما اگر هر یک از طرفین نتواند هزینه تجارت را تأمین کند ، مابه التفاوت از صندوق بیمه Deribit پرداخت می شود. به جای اینکه کاربران “موی کوتاه” کنند ، کاربران در هنگام تصفیه هزینه کمی را به این صندوق بیمه پرداخت می کنند.

بدون ودیعه یا هزینه برداشت: Deribit هیچ نوع واریز یا هزینه برداشت را دریافت نمی کند ، اگرچه هنگام برداشت پول خود باید هزینه شبکه استاندارد بیت کوین را پرداخت کنید.

پشتیبانی TradingView: Deribit به لطف استفاده از TradingView از ابزارهای نمودار عالی برخوردار است. اگر به نمودارها و تجزیه و تحلیل فنی TradingView در سایر مبادلات عادت کرده اید ، ابزارهای مشابه را در اینجا خواهید یافت.

معاملات آزمایشی: Deribit دارای یک سیستم معاملاتی آزمایشی است که می تواند به شما در درک چگونگی معاملات Deribit کمک کند.

تنظیم نشده: Deribit تنظیم نشده است ، به این معنی که از قوانین یا مقررات هیچ حوزه قضایی در جهان پیروی نمی کند. از ژانویه 2020 ، Deribit فقط کاربران برخی از کشورها (از جمله ایالات متحده) را ممنوع کرده است.

فقط معاملات BTC: تمام معاملات در Deribit به بیت کوین انجام می شود. از نظر فنی فقط شش جفت معاملاتی در دسترس است ، از جمله سه جفت بیت کوین دائمی / آتی و سه جفت دائمی / آتی Ethereum.

سرمایه گذاران ایالات متحده مجاز هستند: یکی از بزرگترین مزایایی که Deribit نسبت به رقبایی مانند BitMEX داشت این بود که سرمایه گذاران آمریکایی اجازه تجارت با Deribit را داشتند. متأسفانه ، از ژانویه 2020 ، Deribit آدرس IP ایالات متحده را مسدود کرده است.

جفت ارز و جفت ارز

Deribit فقط از دو ارز رمزپایه پشتیبانی می کند: BTC و ETH. Deribit از ژانویه 2020 دارای شش جفت است که شامل:

 • بیت کوین (گزینه ها ، تعویض های همیشگی ، آینده)
 • Ethereum (گزینه ها ، تعویض های همیشگی ، آینده)

اگرچه Deribit فقط شش جفت دارد ، گزارش شده است که مبادله روزانه حدود 500 میلیون دلار حجم واقعی دارد, طبق پادکست اخیر با جان یانسن بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Deribit.

روش های سپرده و برداشت پشتیبان Deribit

Deribit فقط از سپرده و برداشت بیت کوین پشتیبانی می کند. واریز و برداشت BTC رایگان است.

مراحل ثبت نام و ورود به سیستم

Deribit فرآیند ثبت نام و ورود آسان دارد. برای ثبت نام نیازی به تأیید هویت یا تأیید کامل KYC ندارید. فقط با استفاده از یک آدرس ایمیل می توانید از هرجای دنیا ثبت نام کنید.

بازرگانی Deribit

معاملات Deribit از مبادله ارز رمزنگاری شده پیچیده تر است. شما با مشتقات سر و کار دارید ، این بدان معناست که شما رمزنگاری “واقعی” را انجام نمی دهید. اگر در آینده ، گزینه ها و معاملات اهرمی تازه کار هستید ، ممکن است Deribit پیچیده باشد. خوشبختانه ، Deribit تجارت تازه ای را برای تازه واردان ارائه می دهد.

انواع سفارش موجود در Deribit شامل موارد زیر است:

 • بازار
 • حد
 • توقف محدودیت
 • توقف بازار

می توانید در سه بازار مبادله دائمی ، گزینه ها و معاملات آینده معامله کنید.

حق الزحمه

Deribit از مدل هزینه سازنده-گیرنده استفاده می کند. به طور کلی ، هزینه ها بسیار شبیه به هزینه های BitMEX است ، سازندگان تخفیف دریافت می کنند و متقاضیان هزینه کمی را پرداخت می کنند. به یاد داشته باشید: معامله گران با مشتقات بیت کوین سر و کار دارند ، به همین دلیل هزینه های معاملات در Deribit کمتر از یک صرافی معمولی است.

حق الزحمه

ودیعه و برداشت

 • سپرده ها: رایگان
 • برداشت ها: رایگان است

واریز و برداشت رایگان است ، اگرچه در تمام برداشت ها باید هزینه شبکه بیت کوین را پرداخت کنید.

قراردادهای دائمی BTC

 • هزینه سازنده: -0.025٪
 • هزینه تاکر: 0.075٪

آینده BTC

 • هزینه سازنده: -0.02
 • هزینه تاکر: 0.05٪

ETH همیشگی & آینده ها

 • هزینه سازنده: 0.00٪
 • هزینه تاکر: 0.05٪

گزینه های BTC و ETH

 • 0.04٪ از قرارداد اساسی یا 0.0004 BTC / گزینه اختیاری
 • 0.04٪ از قرارداد اساسی یا 0.0004 ETH / گزینه اختیار

هزینه ها هرگز نمی توانند بیشتر از 12.5٪ قیمت گزینه باشند. به عنوان مثال اگر یک گزینه با 0.0001 BTC معامله شود ، هزینه دریافت کننده 0.0000125 BTC (به جای 0.0004 BTC) یا 12.5٪ 0.0001 BTC خواهد بود.

هزینه های تحویل (هزینه های تسویه حساب در انقضا)

 • معاملات آتی BTC و ETH: 0.025٪ برای معاملات آتی
 • گزینه های BTC و ETH: 0.02٪ از زمینه های اساسی (برای گزینه ها هزینه هرگز نمی تواند بیش از 12.5٪ از ارزش گزینه باشد)

مشکلات امنیتی Deribit و زمان خرابی

Deribit در سال 2016 تاسیس شد و آن را به یک مبادله نسبتاً جوان تبدیل کرد. در طول سالهای گذشته هیچگونه حادثه امنیتی یا خرابی خاصی در صرافی نداشته است.

تنها حادثه قابل توجه در اکتبر 2019 اتفاق افتاد که Deribit به دلیل مشکل محاسبه نرخ ارز بیت کوین بیش از 1.3 میلیون دلار ضرر به کاربران بازپرداخت کرد. Deribit از بودجه خود برای پوشش این خسارات استفاده کرد: از صندوق بیمه Deribit استفاده نکرد. این مشکل به مشکلی در Deribit مربوط می شد. به هکر پیوند داده نشد.

گذشته از این مسئله جزئی ، Deribit دارای یک سابقه امنیتی پاک است. مانند BitMEX ، Deribit هرگز هک نشده است. Deribit ادعا می کند بیش از 99٪ از بیت کوین خود را در سردخانه ها نگهداری می کند.

سهولت استفاده از Deribit

مانند هر مبادله ای با اختیارات و قراردادهای آتی ، Deribit صحیح ترین صرافی مبتدی نیست. شما باید شروع به کار در معاملات مشتقات رمزنگاری کنید بدانید که چه کاری انجام می دهید. با این حال ، استفاده از رابط کاربری Deribit بسیار آسان است. این یک پلت فرم سریع و خوب طراحی شده است که تاجران رمزگذاری متوسط ​​و پیشرفته از آن قدردانی خواهند کرد.

اعتماد و حریم خصوصی Deribit

Deribit تنظیم نشده است ، اگرچه مبادله به طور کلی قابل اعتماد و شفاف است. Deribit اطلاعات تیم خود ، آدرس ثبت شده در آمستردام و سایر اطلاعات شرکت خود را به طور کامل افشا کرده است. مانند هر مبادله رمزنگاری غیرقانونی ، Deribit در آینده ممکن است با مجازات های بیشتری روبرو شود یا کاربران را از برخی حوزه های قانونی منع کند. با این حال امروز ، صرافی مورد اعتماد و در سراسر جهان در دسترس است.

اعتماد و حریم خصوصی Deribit

خدمات مشتری Deribit

Deribit دارای یک سیستم پشتیبانی متوسط ​​مشتری است. کاربران می توانند درخواست خود را از طریق فرم ایمیل یا از طریق چت زنده ارسال کنند. همچنین یک بخش سQالات متداول وجود دارد.

راهنمای کاربر Deribit: نحوه راه اندازی و استفاده از Deribit

Deribit به هر کسی در دنیا اجازه می دهد تا فقط با یک آدرس ایمیل ثبت نام کند. در اینجا نحوه ثبت نام و استفاده از Deribit برای اولین بار آمده است:

1. ثبت نام کنید

به Deribit.com بروید و روی “ایجاد حساب” کلیک کنید.

نحوه استفاده از Deribit

آدرس ایمیل ، نام مستعار یا نام مستعار ، رمز ورود و کشور محل اقامت خود را وارد کنید.

ایجاد حساب Deribit

اگر در یک حوزه قضایی ممنوع (مانند ایالات متحده) هستید ، پیامی مانند این را مشاهده خواهید کرد:

امنیت deribit

مانند BitMEX ، اگر از پراکسی برای دور زدن این محدودیت جغرافیایی استفاده کنید ، از نظر فنی شرایط خدمات را نقض می کنید. با این حال ، به نظر نمی رسد Deribit اقدامی علیه تجار مستقر در ایالات متحده که از پروکسی استفاده می کنند ، انجام دهد.

2. تأیید صحت

برای تأیید حساب خود ، روی پیوند دریافت شده در صندوق ورودی ایمیل خود کلیک کنید.

تأیید حساب Deribit

3. احراز هویت دو عامل

Deribit از احراز هویت دو عاملی (2FA) از طریق Google Authenticator پشتیبانی می کند.

برای راه اندازی 2FA ، به حساب خود – صفحه امنیت بروید. اعلان های ایمیل به طور پیش فرض فعال هستند (برای هر ورود اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد) ، اما می توانید سایر گزینه های 2FA را برای امنیت بیشتر فعال کنید.

4. روش پرداخت

Deribit فقط سپرده ها را در بیت کوین قبول می کند. به حساب من بروید ، سپس سپرده گذاری کنید تا آدرس کیف پول بیت کوین خود را ببینید. وجهی را به آن آدرس ارسال کنید تا به حساب Deribit شما اضافه شود.

به روز رسانی Deribit

5. معامله ارز رمزنگاری شده

معاملات رمز ارز Deribit

هنگامی که بیت کوین را به کیف پول Deribit خود واریز کردید ، می توانید در یکی از شش جفت پشتیبانی شده در Deribit معامله کنید. روی «تجارت» کلیک کنید و سپس «Bitcoin» یا «Ethereum» را از فهرست بالا انتخاب کنید. می توانید بازارهای تعویض همیشگی را در سمت چپ ، همراه با بازارهای گزینه با تاریخ انقضا various مختلف مشاهده کنید.

با استفاده از تبادل Deribit

هنگامی که برای انجام معامله آماده شدید ، به پنجره معاملات بروید ، که شبیه پنجره تجارت هر بورس رمزنگاری است اما با گزینه های سفارشی سازی اضافه شده:

راهنمای پلت فرم معاملات Deribit

6. برداشت

می توانید پول خود را در هر زمان و بدون هزینه از Deribit برداشت کنید.

پرداخت بدهی

شما بر اساس مبلغی که می خواهید هزینه کنید ، هزینه شبکه بیت کوین را از متوسط ​​تا مجنون پرداخت خواهید کرد.

حرف آخر

Deribit نامی کاملاً قابل اعتماد و شفاف در دنیای غیر سایه ای تبادلات رمزنگاری غیرمجاز است. مانند سایر مبادلات غیرقانونی ، این امکان وجود دارد که Deribit در هر کشوری و در هر زمان بسته شود. با این حال ، ما از این واقعیت که Deribit در مورد تیم ، شرکت و اطلاعات مکان خود شفاف است ، استقبال می کنیم.

به طور کلی ، Deribit مشتقات رمزنگاری ناشناس و بدون تأیید در یک محیط صاف و سریع تجارت می کند. تعداد کمی از جفت ها با BTC و ETH موجود است ، اما Deribit هنوز هم یکی از بزرگترین و محبوب ترین بازارهای مشتقات رمزنگاری در جهان است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me