banner
banner

آیا تعمیر اعتبار قانونی است؟

بسیاری از مردم نسبت به آژانس های تعمیر اعتبار احتیاط می کنند و دلیل این امر نیز قابل درک است. بسیاری از سازمان ها در خارج وجود دارند که به عنوان آژانس های تعمیر اعتبار معرفی می شوند اما در واقع کاری نمی کنند. بنابراین سوال “آیا تعمیر اعتبار قانونی است؟” یک سوال عادلانه است و پاسخ مثبت است ، فقط مطمئن شوید که به دنبال یک شرکت مناسب هستید.

تعمیر اعتبار صنعت بسیار بزرگتری است از آنچه بسیاری از آمریکایی ها تصور می کنند. در هر یک از شهرهای بزرگ ، ده ها ، اگر نه صدها شرکت وجود دارد که ادعا می کنند به شما کمک می کنند اعتبار خود را بالا ببرید. حتی اگر در یک شهر بزرگ زندگی نکنید ، شرکت های ملی و منطقه ای زیادی وجود دارند که به شما کمک می کنند تاریخ اعتبار خود را کنترل و اصلاح کنید ، بنابراین گزینه های زیادی وجود دارد. فقط مطمئن شوید که یکی را درست انتخاب کرده اید.

تعمیر اعتبار چیست?

تعمیر اعتبار یک اصطلاح کلی است که شامل مجموعه ای از استراتژی ها است که برای کمک به افرادی که اقلام منفی مانند پیش فرض وام در گزارش اعتبار خود دارند ، استفاده می شود. به طور کلی ، این مورد برای حذف این موارد از گزارش شما استفاده می شود ، که باعث می شود سابقه اعتبار شما تمیزتر به نظر برسد و امتیاز اعتبار شما افزایش یابد. بسته به نوع علامت های منفی و اینکه چه کسی بدهی را در اختیار دارد ، برخی از استراتژی های اعتباری بسیار م effectiveثر هستند و برخی از آنها صرف نظر از تلاش شما کارایی ندارند. در این صنعت ، هیچ راهی قانونی برای همیشه نتیجه گرفتن وجود ندارد ، اما برخی از شرکت ها در این زمینه بسیار بهتر از سایر شرکت ها هستند.

آیا اعتبار تعمیر اعتبار است?

تعمیر اعتبار اعتبار دارد ، اما هر آژانس قول کمک به شما را نمی دهد یا قادر خواهد بود به شما کمک کند. هرچند فقط حرف مرا قبول نکنید. بسیاری از شرکت های خوب در خارج از کشور وجود دارند که مرتباً این نوع کارها را انجام می دهند ، بنابراین هنگام مراجعه به شرکت های بالقوه ، بررسی مشتریان قبلی آنها را بررسی کنید و ببینید آیا آنها دارای رتبه بندی Better Business Bureau یا Trustpilot هستند. حتی اگر این کار را نکنند ، روش های دیگری وجود دارد که بهترین شرکت ها را از جمعیت جدا می کند.

چگونه تشخیص دهیم که نمایندگی تعمیرات اعتبار خوب است

به غیر از بررسی بررسی های گذشته ، روش های مختلفی برای تشخیص اینکه آیا نمایندگی تعمیر اعتبار معمولاً مثر است وجود دارد. قبل از عقد قرارداد یا ارسال وجه ، مطمئن شوید که از قبل دقت لازم را انجام داده اید. اگر مطمئن نیستید که به دنبال چه چیزی بگردید ، نگران نباشید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. شما باید همیشه موارد زیر را برای هر نمایندگی تعمیر اعتبار که فکر می کنید بررسی و از آنها س askال کنید.

قانون سازمان های تعمیر اعتبار (CROA)

تحت CROA ، وقتی صحبت از سازمان های تعمیر اعتبار می شود ، به عنوان فرد از حقوق خاصی برخوردار هستید. اگر شرکتی بخواهد یکی از این حقوق را نقض کند ، باید فوراً کنار بروید ، زیرا در بیشتر اوقات ، به غیر از گرفتن پول شما ، در هیچ کاری موثر نخواهند بود. در اینجا لیستی از برخی از حقوق اعطا شده توسط این قانون به شما ارائه شده است.

  • هزینه های پیش پرداخت مجاز نیست: از شما می توان هزینه های ماهیانه ، کمیسیون و غیره را شارژ کرد اما بدون انجام برخی کارها نمی توانید هزینه ای دریافت کنید و باید به شما اطلاع داده شود که این کار چیست.
  • تبلیغات فریبنده مجاز نیست: هر شرکتی که قول تغییر نمره بدهد کاری غیرقانونی انجام می دهد. هیچ آژانس استخدام کننده ای را که در مورد امتیاز شما قول می دهد استخدام نکنید. این متفاوت از شرکتهایی است که “تغییر میانگین امتیاز” را تبلیغ می کنند.
  • از شما خواسته نمی شود که از حقوق خود چشم پوشی کنید: اگر سندی به شما داده شد یا از شما خواسته شد بیانیه ای را امضا کنید که از هر یک از حقوق شما چشم پوشی می کند ، آن را رعایت نکنید. بعضی از شرکت ها از اینکه اجازه این س thisال را ندارند مجاز نیستند اما در هر صورت حق CROA شما قابل لغو نیست.
  • از شما نمی توان یک هویت جدید ایجاد کرد: شرکت هایی وجود دارند که راه حل این است که شما در یک سیستم ثبت نام جداگانه یا SSN یا EIN ثبت نام کنید. این کار را نکن. این بسیار غیرقانونی است و تقلب در هویت محسوب می شود.

آنچه در قرارداد است?

همیشه قبل از امضای قرارداد باید آنچه را که در قرارداد است ، بخوانید. این امر مربوط به هر چیزی در زندگی است ، خصوصاً در شرایطی که به شما این حق را می دهید که شرکت به همراه اطلاعات شخصی بسیار کمی از طرف شما اقدام کند. اطمینان حاصل کنید که با هر چیزی که نمی خواهید با آن موافق باشید موافق نیستید و اگر چیزی در آنجا وجود دارد که دوست ندارید ، بخواهید آن را از سند خارج کند. همچنین اطمینان حاصل کنید که هیچ چیزی در سند با CROA مغایرت ندارد.

آیا آنها شفاف هستند?

بهترین سازمان های تعمیر اعتبار کاملاً شفاف هستند. طبق قانون گزارش اعتبار منصفانه (FCRA) ، شرکت ها باید به شما اطلاع دهند که آنچه انجام می دهند نیز توسط خود شما انجام می شود. با این حال ، متخصصان این شرکت ها در حذف نمرات منفی در مقایسه با یک فرد متوسط ​​کار بهتری انجام می دهند. اطمینان حاصل کنید که شرکتی که انتخاب می کنید نه تنها با راهنماهای تنظیم شده توسط FCRA مطابقت دارد بلکه در مورد هزینه هایی که آنها می گیرند ، نتایج مورد انتظار ، سابقه گذشته و غیره نیز باز است. اطلاعات بیشتری که یک شرکت مایل است به شما بدهد ، معمولاً بهتر هستند ، اما همچنین به طور کلی همیشه بهترین اطلاعات را برای تصمیم گیری در اختیار شما قرار می دهد.

تعمیر اعتبار کاملاً قانونی است و برای کمک به افرادی که اعتبار ضعیفی دارند راهی قانونی است. متأسفانه ، همه آژانس ها از قانون پیروی نمی کنند ، بنابراین این شما هستید که می توانید سازمان را به طور کامل بررسی کنید. خوشبختانه در صنعت حمایت های زیادی از مصرف کننده انجام شده است ، بنابراین تا زمانی که دقت کافی را انجام دهید ، با نمره اعتباری بالاتر در امنیت خواهید بود و امیدوارم وضعیت بهتری داشته باشید.

اگر در یافتن خدمات قانونی تعمیر اعتبار جالب هستید ، بهترین شرکتهای تعمیر اعتبار را نیز توصیه می کنیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me