banner
banner

نمایش گزینه های بازار ETH تقسیم احساس: تجزیه و تحلیل

تصویر گزینه های ETH و EOS

به طور خلاصه

  • گزینه های Ether (ETH) Open Interest (OI) در حالی که بیشتر معامله گران مشتقات به باند گزینه ها می روند ، در بالاترین سطح خود قرار دارد..

  • وقتی صحبت از مدیریت ریسک می شود گزینه ها می توانند انتخاب بهتری باشند.

  • داده های معاملاتی نشان می دهد که به نظر می رسد برخی معامله گران منتظر قراردادهای طولانی تر و بالاتر هستند ضربه, در حالی که قراردادهایی که در ژوئن منقضی می شوند همچنان محبوب ترین هستند.

گزینه های ETH در کانون توجه

بازارهای گزینه های ETH اخیراً بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند زیرا احساس خطر دومین رمزنگاری بزرگ از اواخر ماه گذشته بیشتر مثبت مانده است. داده های Skew نشان می دهد که کل گزینه های ETH OI – ارزش کل قراردادهای گزینه های معوقه که هنوز تسویه نشده اند – تقریباً 150 میلیون دلار است ، ATH جدید ، رکورد قبلی حدود 80 میلیون دلار در ژوئن 2019 را شکست..

مجموع گزینه های ETH OI رسیدن به ATH. منبع: کج

عملکرد قوی ETH در ماه گذشته – به ویژه عملکرد بهتر از بیت کوین (BTC) – می تواند یکی از دلایل افزایش علاقه به تجارت مشتقات ETH باشد. از 8 ژوئن ، ETH طی 30 روز گذشته بیش از 15 درصد تجمع یافته است ، در حالی که ارزش BTC در مدت مشابه حدود 2 درصد کاهش یافته است.

ETH از BTC بهتر عمل کرد؛ منبع: OKEx ، TradingView

گزینه ها در مقابل آینده

اختیارات و معاملات آتی دو نوع ابزار هستند که بیشتر در فضای مشتقات استفاده می شوند. اگرچه این دو نوع قرارداد ممکن است شباهت های مشترکی داشته باشند ، تفاوت بین آنها می تواند به طور قابل توجهی بر مشخصات و پاداش تجارت تأثیر بگذارد. بیایید نگاه دقیق تری به گزینه های مزیت معاملات بیندازیم.

ریسک قابل کنترل

به خصوص از منظر طولانی ، قراردادهای اختیارات می توانند نسبت به آینده با ریسک کمتری روبرو شوند. دلیل آن این است که ، با داشتن گزینه ها ، معامله گران از قبل ضرر احتمالی را می دانند – وقتی قرارداد منقضی می شود ، معامله گران این امکان را دارند که با قیمت توافق شده خرید یا فروش کنند. با معاملات آتی ، معامله گران بیشتر ریسک می کنند زیرا باید در پایان انقضا دارایی اساسی را خریداری یا بفروشند – مبلغی که این سود یا از دست دادن به قیمت دارایی اساسی بستگی دارد.

فراگیرتر

گزینه ها ممکن است شهرت پیچیده ای داشته باشند. اگرچه ، با طیف گسترده ای از مدل های قیمت گذاری ، گزینه ها به سرمایه گذاران ماهر اجازه می دهند تا از دیدگاه ها و عقاید خود به طور موثرتر و جامع تری استفاده کنند. به این دلیل که عواملی مانند دیدگاه در مورد دارایی اساسی ، نوسانات و پیش بینی زمان بندی همه می توانند بر نتایج معاملات تأثیر بگذارند.

انعطاف پذیر در اهرم فشار

با ترکیبات مختلف قیمت های اعتصاب (قیمتی که در آن یک دارایی ، به عنوان مثال ETH می تواند در آینده خریداری یا فروش شود) و تاریخ انقضا ، قراردادهای گزینه ها انعطاف پذیری بالاتری نسبت به معاملات آتی در هنگام استفاده از اهرم ایجاد می کنند. سرمایه گذاران می توانند به راحتی اهرم خود را با توجه به مشخصات ریسک خود تنظیم کنند. در معاملات آتی ، اهرم نیرو فقط به نیازهای حاشیه بستگی دارد.

تجزیه و تحلیل داده های معاملات گزینه ها

داده های گزینه ها به معامله گران اجازه می دهد تا اطلاعات ارزشمندی راجع به بازار و احساسات بازار از تغییرات موقعیت کلی ، بهره باز و نحوه انتخاب معامله گران برای قیمت های اعتصاب خود کسب کنند..

با باقی ماندن قیمت های فعلی ETH زیر مارک 250 دلار ، معامله گران گزینه هایی از چه ابزارهایی استفاده کرده اند؟ پیش بینی زمانی که آنها در ذهن داشتند چیست؟ نوسانات چه چیزی می تواند به ما بگوید؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

پول بیشتری برای قرارداد های قدیمی تر

متوجه شدیم که اخیراً قراردادهای قدیمی تر مورد توجه بیشتر بازار قرار گرفته اند. ضریب عملکرد قراردادهای منقضی شده در جولای ، سپتامبر و دسامبر در هفته گذشته به طور محسوسی افزایش یافته است.

گزینه های ETH با انقضا منقضی می شوند. منبع: کج

افزایش ضریب OI در قراردادهای قدیمی تر نشان می دهد که برخی از تجار می توانند رویکردی کمی محافظه کارانه نسبت به ETH داشته باشند ، به ویژه از منظر کوتاه مدت.

به این دلیل که قراردادهایی که در ژوئن با همان قیمت اعتصاب منقضی می شوند می توانند اهرم بالاتر و هزینه کمتری نسبت به قراردادهای منقضی شده در دسامبر ارائه دهند. با این حال ، به نظر می رسد برخی از معامله گران در پرداخت حق بیمه بیشتر برای ورود به تجارت ETH بازتر هستند.

همچنین لازم به ذکر است که افزایش OI در گزینه های قدیمی تر نیز می تواند بخشی از تنظیمات دیگر استراتژی یا پوشش سایر گزینه های کوتاه مدت باشد.

گزینه های ETH قیمت های اعتصابی را از تقسیم احساسات رونمایی می کنند

نحوه انتخاب معامله گران از قیمت اعتصاب می تواند اطلاعات دیگری باشد که قابل بررسی است. داده های Skew نشان می دهد که بیشتر OI در قراردادهایی با اعتصاب 220 و 280 دلار متمرکز شده است.

گزینه های ETH با اعتصاب OI؛ منبع: کج

از منظر تماس ، اگر یک سرمایه گذار مایل است کمتر در معرض خطر قرار گیرد ، ممکن است گزینه تماس ETH را انتخاب کند – درصورتی که سرمایه گذار حق خرید ETH را در یک تاریخ مشخص داشته باشد – با قیمت اعتصاب در قیمت فعلی ETH یا زیر آن. در همین حال ، یک معامله گر که می خواهد ریسک بالاتری را بپذیرد ممکن است قیمت اعتصاب را بالاتر از قیمت ETH ترجیح دهد.

از یک منظر – وقتی سرمایه گذار حق فروش ETH را در یک تاریخ معین دارد – قیمت اعتصاب حق انتخاب در یا بالاتر از قیمت لحظه ای محافظه کارانه تر از قیمت اعتصاب زیر قیمت نقطه است.

از داده های Skew’s ، 220 و 280 دلار محبوب ترین قیمت اعتصاب در بازارهای گزینه های ETH هستند ، در حالی که قیمت لحظه ای فعلی در زمان پرس حدود 240 دلار است. از نظر تماس ، 220 دلار یک انتخاب محافظه کارانه است ، زیرا زیر قیمت نقطه است ، یعنی این قراردادها قبلاً در پول هستند (ITM) – اهرم و نوسان قیمت این قراردادها نسبتاً کمتر است.

با این حال ، به نظر می رسد تماس با اعتصاب 280 دلار برای معامله گرانی است که در ETH سرسخت تر هستند ، زیرا این قراردادها هنوز از پول خارج شده اند (OTM) ، از این نظر که اعتصاب بالاتر از قیمت لحظه ای فعلی است.

از دیدگاه یک معامله گر 280 دلاری برای معامله گرانی که قیمت های ETH نزولی دارند بیشتر شبیه یک انتخاب محافظه کارانه به نظر می رسد. خرس های تهاجمی تر ETH با اعتصاب 220 دلار می توانستند جایگاه خود را انتخاب کنند زیرا از اهرم بالاتری برخوردار هستند و بالقوه می توانند بازدهی بالاتری داشته باشند.

به نظر می رسد داده های تاریخ انقضا و قیمت اعتصاب به ما می گویند که معامله گران گزینه های ETH الف) به نظر می رسد تنظیمات طولانی مدت در ETH را شروع کرده اند ، حتی با حق بیمه بالاتر و ب) به نظر می رسد دیدگاه تقسیم شده ای در مورد قیمت ETH دارند ، مقدار OI در قیمت های اعتصاب 220 و 280 بسیار نزدیک بود.

بازار گزینه های رمزنگاری گسترش می یابد

گزینه ها در دنیای مالی سنتی بسیار مورد استفاده قرار گرفته اند. با رشد سریع فضای مشتقات رمزنگاری ، معامله گران و سرمایه گذاران اکنون قادر به استفاده از افزایش انتخاب دارایی های اساسی در معاملات گزینه های رمزنگاری هستند..

پیشنهادات گزینه های OKEx به سرعت در حال رشد هستند – ما هفته گذشته معاملات گزینه های ETHUSD را معرفی کردیم. EOS به زودی دنبال می شود ، در اواخر این ماه بازار گزینه های OKEx’s EOSUSD آغاز به کار می کند.

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me