banner
banner

سرمایه گذاری در Teladoc Health، Inc (NYSE: TDOC)

بهداشت Teladoc ، شرکت (NYSE: TDOC) یک شرکت مراقبت از راه دور و بهداشت مجازی است که در ایالات متحده مستقر است. Teladoc با ارائه بسترهایی مانند برنامه های تلفن همراه و کنفرانس ویدیویی به جای قرار ملاقات های حضوری پزشکی ، انقلابی در نحوه ارائه خدمات بهداشتی ایجاد کرده است. با ارائه خدمات در بیش از 130 کشور ، این شرکت مسیر رشد سریع را ادامه داده و هیچ نشانه ای از کندی را نشان نمی دهد.

Teladoc Health، Inc چیست؟TDOC)?

Teladoc یکی از باسابقه ترین شرکتهای بهداشتی مجازی در جهان است. با شروع فعالیت در سال 2002 ، این شرکت ارتباط بیماران را با پزشکان عملا در ایالت تگزاس آغاز کرد. پس از موفقیت اولیه ، این شرکت چند سال بعد در سطح ملی راه اندازی شد. با ایجاد ارتباط با سازمان های بزرگ و شرکت های بیمه ، کارمندانشان به سرعت رشد کردند زیرا کارفرمایان شروع به ارائه Teladoc به عنوان گزینه مزایای بهداشت کارگران کردند. دو دهه بعد ، این شرکت اکنون 4000 استخدام دارد و مجموعه کاملی از خدمات را ارائه می دهد که برای ادغام تمام جنبه های مراقبت های بهداشتی طراحی شده است. این رویکرد “کل شخص” امکان ارائه راه حل های مراقبت های بهداشتی را برای اهداف مختلف فراهم می کند. خواه ارجاع باشد و یا نظر دوم ، Teladoc خدمات تقریباً برای هر کسی که به آن نیاز داشته باشد دارد.

از طریق اقدامات استراتژیک ، این شرکت خود را به عنوان بزرگترین شرکت در بخش سلامت از نظر مشتری پایه معرفی کرده است. این امر با خرید رقبای اصلی Ameridoc و Consult A Doctor در دوران نوزادی صنعت در سال 2014 امکان پذیر شد. از طریق این حرکات ، شرکت از یک دوره رقابت نسبتاً کم در ایالات متحده برخوردار بود و رشد سریع را فراهم می کرد. امروزه موسساتی مانند مایکروسافت و تارگت برای ارائه خدمات بهداشتی به کارمندان خود به این شرکت اعتماد دارند. در کل ، Teladoc بیش از 50 میلیون مشتری پرداخت در ایالات متحده دارد.

مراقبت های مجازی به عنوان یک بخش فزاینده مهم در آینده مراقبت های بهداشتی دیده می شود. دسترسی به خدماتی مانند متخصصان بهداشت روان در بسیاری از زمینه ها کم است و توانایی دسترسی به بیماران قبلاً دسترسی پیدا نکرده از بزرگترین مزایای مراقبت های مجازی است. راحتی و محرمانه بودن مراقبت های مجازی اغلب توسط بیماران ، به ویژه در نسل جوان ، به عنوان یکی از عوامل اصلی جستجوی مراقبت های مجازی عنوان می شود. برای بیماران مسن ، توانایی جستجوی مراقبت های بهداشتی بدون نیاز به ترک خانه خود بسیار جذاب است. موانعی مانند زمان ، تحرک و مسافت برداشته می شود و منجر به این می شود که افراد بیشتری به دنبال درمان بروند.

چرا Teladoc Health، Inc (TDOC) موضوع?

با اتخاذ مراقبت های مجازی که به طور تصاعدی افزایش می یابد ، Teladoc به عنوان یکی از رهبران جهانی در این زمینه بسیار مناسب است. فقط در 5 سال گذشته ، بازدیدهای مجازی از طریق Teladoc از 576،000 در سال 2015 به بیش از 10.6 میلیون نفر در سال 2020 رسیده است. همچنین بخشی از کاربران خارج از ایالات متحده افزایش یافته است و اکنون بیش از 20٪ بازدیدهای Teladoc را تشکیل می دهد. این مهم است زیرا فرزندخواندگی در سایر نقاط جهان به سرعت ایالات متحده نبوده است. از آنجا که آگاهی و پذیرش بیشتر مراقبت های مجازی در سایر نقاط جهان برقرار است ، مقدماتی که Teladoc در این مکان ها ایجاد کرده است برای سالهای آینده نتیجه خوبی خواهد داشت.

دلیل دیگر محبوبیت Teladoc رویکرد یکپارچه آن در مراقبت های بهداشتی است. گذشته از ویزیت های مجازی برای ویزیت پزشکان ، این شرکت خدمات بهداشت روان ، مدیریت مراقبت های مزمن و خدمات تخصصی را نیز ارائه می دهد. با استفاده از این روش ، این شرکت اطمینان می دهد که از اولین ویزیت ، بیماران قادر به ادامه پیشبرد محصولات Teladoc در طول دوره درمان هستند. Teladoc همچنین با اتصال به سیستم مراقبت های بهداشتی ، درمان های حضوری برای کسانی که به این نوع خدمات نیاز دارند ، “درب ورودی” است. این ادغام با بخش مراقبت های بهداشتی سنتی عامل مهمی برای آوردن بیماران به بستر Teladoc است.

با افزایش نیازهای مشتری ، استراتژی Teladoc نیز رشد کرده است. گذشته از رشد ارگانیک ، حرکت های استراتژیک باعث شده است که شرکت با گذشت زمان قویتر شود. در مجموع, 12 تصرف توسط این شرکت تکمیل شده است ، که هر کدام بخش قابل پرداختی از بازار را پوشش می دهد. این خریدها یکی از عوامل اصلی رشد طی چند سال گذشته بوده است. برخی از نمونه های این پیشنهادهای جدید که از طریق خریدها امکان پذیر شده است ، شامل این موارد است سلامت InTouch, بهترین پزشکان, و سالم ترین شما 

Teladoc Health، Inc (TDOC) چشم اندازها

با وجود تسلط Teladoc بر فضای مراقبت مجازی ، فضای زیادی برای رشد وجود دارد. در حال حاضر ، 40٪ از شرکتهای Fortune 500 از خدمات بهداشتی Teledoc استفاده می کنند. اگر این نشانه ای باشد ، هنوز بازار بزرگی وجود دارد که هنوز به آن دسترسی پیدا نکرده است. وقتی کاربران جدید برای اولین بار به سیستم می پیوندند و از آن استفاده می کنند ، احتمالاً با مشاهده راحتی و مزایا ، به استفاده از سیستم ادامه خواهند داد. به دلیل عضویت کاربران جدید برای جلوگیری از تنظیمات پزشکی حضوری و انتخاب مراقبت های مجازی ، بیماری همه گیر Covid-19 احتمالاً سرعت این تغییر را تسریع کرده است..

از طریق مدل موجود ، تجارت بسیار مقیاس پذیر است و با گذشت زمان فقط بهبود می یابد. با پیوستن تعداد بیشتری از بیماران به این سیستم عامل ، Teladoc به سرعت در حال افزودن خدمات اضافی برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان جدید است. به عنوان مثال ، ادغام Teladoc با Livongo در سال 2020 راهی کاملاً جدید برای رشد شرکت ایجاد کرد. Teladoc با مشاهده روند بیشتری از بیماران که به گزینه های درمانی برای بیماری های مزمن نیاز دارند ، یکی از رهبران مدیریت مراقبت های مزمن را از طریق تخمین زده شده وارد کارنامه خود کرد. معامله 18.5 میلیارد دلار برای ادغام با Livongo. از طریق این خرید ، فناوری مدیریت دیابت مبتنی بر ابر Livongo ، که به بیماران کمک می کند قند خون خود را کنترل کنند ، به اکوسیستم Teladoc وارد شد.

از کجا بخریم Teladoc Health، Inc (TDOC)

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در Teladoc Health، Inc (NYSE: TDOC) سرمایه گذاری در Teladoc Health، Inc (NYSE: TDOC) سرمایه گذاری در Teladoc Health، Inc (NYSE: TDOC)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

مزایای مراقبت های مجازی به طور فزاینده ای مشهود است. هرچه بیماران بیشتری از این روش جدید مراقبت های پزشکی استفاده می کنند ، Teladoc برای ادامه مقیاس بندی وضعیت خوبی خواهد داشت. در طول چند دهه گذشته ، این شرکت گام های قابل توجهی در زمینه ادغام خدمات تحت نام Teladoc برداشته است. در نتیجه این کار ، تقریباً در مورد هر شخصی که به دنبال مراقبت پزشکی است ، احتمالاً در نظر گرفتن Teladoc یا یکی از بسیاری از شرکت های تابعه آن است. با ادامه فعالیت شرکت در بازارهای جدید ، فرصت های رشد همچنان امیدوار کننده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me