banner
banner

پیش بینی قیمت ZCash 2020 – چرا کارشناسان فکر می کنند محدودیت افزایش دارد

(به روز شده در 5 مه 2020) ZCash (ZEC) یک سکه برجسته حفظ حریم خصوصی و امنیت است. قیمت ZEC از بالاترین میزان خود در حدود 900 دلار در ابتدای سال 2018 به قیمتی که در حال حاضر 64 دلار است ، کاهش یافته است. با توجه به اینکه پیش بینی قیمت رمزنگاری در این تجزیه و تحلیل بسیار ساده است ، ما سعی می کنیم چند عامل را که می تواند قیمت ZEC را به سمت بالا سوق دهد ، بررسی کنیم. همه ارزهای دیجیتال بی ثبات و بسیار پیچیده هستند و قیمت ها تحت تأثیر عوامل مهمی از جمله تقاضا ، عرضه ، مشارکت و در دسترس بودن قرار دارند. در این زمینه ، بیایید نگاهی بیندازیم که چرا کارشناسان فکر می کنند Zcash افزایش می یابد.

امروز ZEC را در Binance خریداری کنید!

چرا کارشناسان فکر می کنند Zcash افزایش خواهد یافت

طبق گزارش TradingBeasts ، انتظار می رود Zcash سال را حدود 31 دلار آغاز کند. حداکثر قیمت پیش بینی شده حدود 38 دلار و حداقل قیمت تقریباً 26 دلار است. پیش بینی می شود این سکه در ژانویه حدود 30 دلار به پایان برسد. با این حال انتظار می رود ZEC معاملات سال 2020 را با حدود 46 دلار به پایان برساند و در سال 2021 این قیمت می تواند تا 68 دلار افزایش یابد.

زوکو ویلکاکس

طبق گفته Zooko Wilcox ، مدیرعامل ECC (شرکت الکتریک سکه) ، شرکتی که پشت ارز دیجیتال متمرکز بر حریم خصوصی ZCash است ، این شرکت تغییرات اساسی در خارج از حریم خصوصی خود ایجاد کرده است. این تغییرات دسترسی به حریم خصوصی را بسیار بیشتر می کند و همچنین در را برای برنامه های موبایل باز می کند. این تحولات در سالهای آینده شاهد افزایش تقاضای سکه خواهد بود که به نوبه خود باعث افزایش قیمت می شود.

دن مورهد

دیگر سرمایه گذاران برجسته مانند دن مورهد از سرمایه سرمایه گذاری بیت کوین Pantera Capital ، نسبت به ویژگی های سکه ابراز خوش بینی کرد و اظهار داشت که مزایای بیشتری نسبت به بیت کوین دارد ، از نظر شفافیت انتخابی ، استخراج GPY برای جلوگیری از تمرکز ، و به طور بالقوه حاکمیت موثرتری دارد.

Deloitte’s Blockchain Experts

دیویس ، یکی از متخصصان بلاکچین Deloitte, اظهار داشت از آنجا که محبوبیت سرمایه را به خود جلب می کند ، zcash افزایش خواهد یافت ، با توجه به اینکه خیلی سریع از دروازه خارج شده است و بدون توجه به برخی از نقاط ضعف خود ، توانسته است طرفداران زیادی ایجاد کند. این بدان معنی است که سکه آینده روشنی دارد و علاقه مندان باید منتظر افزایش قیمت در آینده باشند.

امروز ZEC را در Binance خریداری کنید!

سایر عوامل موثر در قیمت ZCash در سال 2019 است

در حال حاضر با یک استثنا important مهم و حیاتی ، خوش بینی زیادی در افزایش قیمت وجود ندارد: یک لیست در Coinbase. ما درمورد اینکه چه چیزی می تواند با قیمت Zcash چه کاری انجام دهد و جایی که می تواند در پایان سال فرود بیاید ، کشف خواهیم کرد.

پوشش کامل ما از لیست ZCash را در اواخر سال 2018 در Coinbase Pro بخوانید. یا اگر علاقه مند به خرید ZEC هستید ، می توانید نحوه استخراج آن را در راهنمای ما بخوانید.

ساخته شده بر روی علم

اول ، هرچند ، داستان ZEC سالها پیش با تکنسین های علاقه مند به ایجاد سکه ای شروع می شود که می تواند از اثبات دانش صفر استفاده کند. توانایی پنهان کردن جزئیات معامله که سکه های دیگر در معرض آن بودند. این فناوری همانند امروزه نوآورانه دیده می شد و توسط بسیاری از افراد در دنیای رمزنگاری به دلیل توانایی در خصوصی سازی معامله مورد ستایش قرار گرفته است. سکه های کمی می توانند این کار را انجام دهند ، و در آن زمان سکه ای بود که فقط کپی کردن بیت کوین نبود بلکه در ایده ای که ساتوشی برای اولین بار ارائه داد ، نوآوری داشت..

همانطور که وب سایت خودش می گوید ، Zcash است مبتنی بر علم. و این خوب است – این پروژه ای است کاملاً و کاملاً به مأموریتی که برای رسیدن به آن تعیین کرده است. باز هم ، هر پروژه ای نمی تواند این حرف را بزند.

اما همچنین به این معنی است که پروژه ای نیست که بیش از حد به قیمت معاملات خود توجه داشته باشد و یا سطح بالایی از بازاریابی را برای جذب کاربر یا لیست مبادله انجام دهد. بنابراین در آنجا منفی است ، به ویژه برای سرمایه گذاران اولیه.

در عوض ، مارک تجاری به شدت بر روی عناصر و اصول حریم خصوصی تمرکز دارد. شما می توانید آن را ببینید وبلاگ– که بیشتر از قطعات تجاری نسبت به بازاریابی علوفه یا قطعات مربوط به سرمایه گذاران پر شده است. و این فقط روشی است که Zcash قرار است باشد. همانطور که آخرین ارسال آن اعلام شده است ، این پروژه بر روی آزمایش خود “برای لرزش بنیان های مالی و ساخت آینده ای است که برای همه مردم برای همه زمان ها افتخار می کند” متمرکز شده است.

قرار نیست هر سکه TRON باشد و جاستین سان روزانه در مورد به روزرسانی های جدید توییت می زند تا چشم جدیدی به پروژه جلب کند..

اما اگر Zcash بتواند در چشم انداز خود موفق شود و سکه ای ارائه دهد که با این فناوری تحسین شده مبادله شود ، مبادلاتی که نمی توان آنها را ردیابی کرد ، پس قیمت ZEC برای پشتیبان گیری از آن ارزش زیادی دارد..

اثر فهرست Coinbase بر قیمت ZCash

و این به وضوح همان چیزی است که Coinbase در ماه ژوئیه اعلام کرد که به دنبال ZEC است ، در میان تنها چهار سکه دیگر ، برای لیست کردن در سیستم عامل خود. این هیچ جدول زمانی را نشان نداد ، اما فقط اخبار مبنی بر این که بزرگترین مبادلات ایالات متحده در فکر افزودن یک رامپوی ZEC-fiat است ، شاهد جهش 40 درصدی قیمت آن بودند..

و همین حالا هم شاهد اثر Coinbase با سرعت بالا هستیم. یکی دیگر از سکه های ذکر شده در آن گروه پنج تایی 0x (ZRX) بود که امروز به Coinbase Pro اضافه شد. با افت سایر سکه ها ، سکه 20 درصد بر ارزش دلار و بیشتر در نسبت BTC افزایش یافت. همین اتفاق می افتد وقتی Zcash در Coinbase ذکر شود و قیمت ZEC افزایش علاقه مشتری جدید را ببیند.

با توجه به اینکه Zcash بر افزایش آزمایش فنی خود و همکاری با تیم های علمی متمرکز است که می توانند با فناوری zk-SNARK خود کار کنند ، قیمت Zcash به Coinbase متکی خواهد بود.

امروز ZEC را در Binance خریداری کنید!

ZCASH (ZEC) پیش بینی قیمت تجارت تجزیه و تحلیل نمایش به روز شده در 5 مه 2020

ZEC / BTC ویرایش کوتاه کوتاه روزانه توسط مارسلوف بر TradingView.com

این تحلیلگر می گوید ZEC قدرت خود را حفظ می کند. سکه در داخل کانال با واکنش خوب پشتیبانی کانال و تزریق حجم زیاد پس از پمپ BTC در حال حرکت است که نشانه خوبی است و به نظر می رسد بالاتر خواهد رفت. در نمودار برخی از اهداف کوتاه مدت را پیدا خواهید کرد ، اما بخاطر بسپارید که BTC بر تمام altcoins تأثیر می گذارد.

فرصت عالی خرید را در ZECBTC از دست ندهید توسط پیش بینی شهر بر TradingView.com

تحلیلگر پیشنهاد معاملاتی زیر را ارائه می دهد. احتمال اصلاح موقت خط پشتیبانی پیشنهادی (0.0057) وجود دارد. در این صورت ، معامله گران می توانند بر اساس اقدام قیمتی سفارشاتی را تعیین کنند که انتظار می رود به اهداف کوتاه مدت برسد.

تجزیه و تحلیل فنی:

. ZECBTC در محدوده ای محدود است و انتظار می رود آغاز روند صعودی باشد.

.قیمت بالاتر از WEMA 21 روزه است که به عنوان یک پشتیبانی پویا عمل می کند.

. RSI در 68 است.

سود خود را کسب کنید:

TP1 = 0.00736 @

TP2 = 0.00987 @

TP3 = 0.01258 @

SL = زیر S2 بشکنید

نمای فعلی من برای Zcash (نمودار ترسیم شده) توسط استادان آلان بر TradingView.com

تحلیلگر می گوید که ما دارای شاخص های صعودی و مقاومت در برابر چالش های قیمت ها هستیم.

مقاومت فوری اکنون EMA200 (0.005663) است. بنابراین ، ZECBTC تا زمانی که این سطح شکسته نشود ، به فشار خود ادامه خواهد داد.

اگر نتوانید حرکت کافی را جمع کنید ، قیمت ها قبل از تلاش بعدی دوباره معکوس می شوند.

ما حتی اگر قیمتها به زیر حمایت برسند ، صعودی باقی می مانیم.

ما انتظار داریم که اگر چنین سناریویی تصویب شود ، یک گزاف گویی قوی داشته باشد (پیکان آبی).

نتیجه

اخیراً بنیاد Zcash پروتکل حاکمیتی را منتشر کرده است که به تمرکززدایی از بلاکچین پلت فرم کمک می کند. يكي از عوامل مهم در سند حكومت ، توليد برنامه ها / سياست هاي مشخص است كه اهداف جامعه را پيش مي برد. این حرکتی است که به Zcash کمک می کند قدرت خود را در بازار altcoin تقویت کند و همچنین از نظر قیمت ZEC مثبت باشد.

تاکنون ، کل بازار احساسات صعودی را نشان داده و ما را به این باور رسانده است که در بازار گاو نر هستیم. بعد از کمی عقب نشینی که طی دو هفته گذشته شاهد آماده شدن بازار برای تجمع مجدد بودیم ، زمان مناسب سرمایه گذاران برای افزودن مقداری ZEC به سبد سهام خود است..

امروز ZEC را در Binance خریداری کنید!

می خواهید بیشتر بخوانید؟ پوشش ما از لیست ZCash را در اواخر سال 2018 در Coinbase Pro بخوانید. یا اگر علاقه مند به خرید ZEC هستید ، می توانید نحوه استخراج آن را در راهنمای ما بخوانید اینجا.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me