banner
banner

پیش بینی قیمت اتریوم – چرا کارشناسان معتقدند افزایش می یابد

اتریوم دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ است و در سال 2015 توسط یک توسعه دهنده روسی-کانادایی ویتالیک بوترین راه اندازی شد. پروتکل بلاکچین سکه به افراد از سراسر جهان امکان ارسال و دریافت وجوه بدون نیاز به اشخاص ثالث را می دهد. 

با این حال ، برخلاف بیت کوین ، بلاکچین Ethereum کارهای دیگری غیر از انجام معاملات مالی انجام می دهد. این بلاکچین میزبان فناوری قرارداد هوشمند است که افراد را قادر می سازد بدون نیاز به شخص ثالث توافق کنند. 

قراردادهای هوشمند در صورت تحقق برخی از شرایط توافق ، وجوه را از یک شخص به شخص دیگر منتقل می کنند. علاوه بر این ، هر معامله در شبکه در زنجیره بلوکی عمومی قابل مشاهده است تا امکان شفافیت را فراهم کند. 

علاوه بر این ، این فناوری می تواند معاملات را در مدت زمان 16 ثانیه تأیید کرده و در هر ثانیه 15 معامله را انجام دهد. با این حال ، این پلتفرم برنامه هایی برای افزایش این سرعت دارد. 

قیمت Ethereum در دسامبر 2017 به بالاترین رقم 1400 دلار رسید ، همان زمانی که بیت کوین به 20 هزار دلار رسید. با این وجود ، قیمت از آن زمان به بعد از بالاترین سطح خود سقوط کرده است و مشخص نیست که قیمت سکه چه زمانی یا دوباره به آن اوج بلند می رسد. 

بنابراین اکنون که دانستید Ethereum چیست و چه عواملی می تواند بدست آورد ، بیایید در مورد قیمت آینده سکه و عواملی که بر قیمت تأثیر می گذارند بحث کنیم.. 

امروز ETH را در Binance بخرید!

رویدادهای دنیای واقعی Ethereum 

در بالا بحث کردیم که Ethereum می تواند 15 تراکنش در ثانیه را پردازش کند. با این وجود ، این یک چالش برای شبکه است ، زیرا برای رسیدگی به تقاضای جهانی باید بهبود یابد. 

به عنوان مثال ، در اواخر سال 2017 ، یک برنامه جدید غیرمتمرکز CryptoKitties در حال پردازش بسیاری از برنامه ها و تقریباً خرد شده بود. این فقط یک اپلیکیشن منفرد بود ، بنابراین موردی را که dApp ها محبوبیت بیشتری دارند ، تصویر کنید. 

برخی از افراد متوجه این چالش شدند و شروع به ایجاد بلاک چین های جدید قرارداد هوشمند کردند که می تواند عملکرد بهتری داشته باشد. یک مثال خوب NEO است که می تواند هزاران معامله را در ثانیه پردازش کند و موارد دیگری نیز ساخته می شوند که ادعا می کنند می توانند میلیون ها معامله را در ثانیه پردازش کنند. 

با این حال ، تیم توسعه Ethereum قبلاً این مسئله را تشخیص داده و مشغول کار بر روی یک راه حل هستند. اگر آنها بتوانند شبکه را با موفقیت مقیاس بندی کنند ، ممکن است شاهد رسیدن قیمت سکه به اوج جدیدی باشیم. 

هشدار در مورد پیش بینی قیمت 

ما فکر می کنیم بهتر است قبل از خواندن مقاله پیش بینی قیمت ، برخی از مواردی را که باید در نظر داشته باشید به سرعت برجسته کنید.

 در حقیقت ، هیچ کس نمی تواند آینده اتریوم را پیش بینی کند. در حالی که برخی از افراد آن را درست می فهمند ، عده ای دیگر نیز این اشتباه را دارند. 

به دلیل عواملی مانند مقررات ، فناوری پیشرفته ، تحولات آینده و مشارکت ، هیچ پیش بینی تضمین شده درست نیست. 

این عوامل قیمت سکه را تعیین می کند ، بنابراین بهتر است اگر این پیش بینی را با ذهن باز بخوانید. 

پیش بینی های کارشناسانه در مورد قیمت اتریوم

مطابق با استیون نرایوف, خالق Ethereum ، قیمت سکه در سال 2019 به بالاترین حد خواهد رسید زیرا سرمایه توسعه به اکوسیستم Ethereum رانده می شود. در ژانویه سال گذشته ، وقتی او این پیش بینی را انجام داد ، قیمت اتر بالای 1000 دلار بود. با این حال ، از آن نقطه سقوط کرده و در حال حاضر با قیمت 210.37 دلار معامله می شود. اما به راحتی می توان فهمید که چرا Nerayoff در مورد قیمت ETH اینقدر صعودی است با توجه به اینکه نسخه های مهمی که به مقیاس پذیری شبکه می پردازند در راه است. بازار گاو امسال نیز دلیل دیگری برای مثبت ماندن در قیمت ETH است.

پیش بینی قیمت دیگر توسط CoinKir, سایتی که از تجزیه و تحلیل قیمت فنی برای پیش بینی قیمت های آینده استفاده می کند. این شامل بررسی روندهای تاریخی و پیش بینی روندهایی است که می توانند در آینده اتفاق بیفتند. 

قیمت اتریوم

این یک استراتژی محبوب است که توسط بازارهای مالی دنیای واقعی استفاده می شود. با این وجود ، این بازارها داده های بالای 50 سال را بررسی می کنند که بازار ارزهای رمزنگاری شده فاقد آنها است. با این حال ، طبق این سایت ، قیمت سکه در سال آینده واقعاً خوب عمل خواهد کرد. 

از نمودار بالا ، تحلیلگران انتظار دارند قیمت اتر در ابتدای سال 2020 حدود 720 دلار باشد و سپس به آرامی افزایش یابد. در پایان سال آینده ، قیمت سکه دو برابر می شود و به 1448 دلار می رسد. این کاملا جالب است زیرا این سایت انتظار ندارد که در نوامبر 2020 به بالاترین حد خود برسد. 

اگر واقعاً قیمت اتریوم به 1،488 دلار برسد ، کل قیمت بازار حدود 148 میلیارد دلار خواهد بود. اگر این پیش بینی صحیح باشد ، به این معنی است که اتریوم نزدیک به 2 سال قبل از آماده شدن برای اجرای یک قیمت بزرگ نیاز دارد. این می تواند درست باشد ، با توجه به پیشرفت های آینده که تیم Ethereum در حال کار بر روی آن هستند. 

سایر نظرات مثبت متخصص شامل این موارد است Jospeh Raczynski’s, مبتکر و بنیانگذار شرکتهای مختلف از جمله JoeTechnologits.com. راچینسکی معتقد است که قیمت سکه در سال جاری به 1200 دلار خواهد رسید ، بر اساس این ایده که 2019 اتفاقات زیادی را در شبکه Ethereum شاهد خواهد بود که تأثیر مثبتی بر قیمت Ether خواهد داشت. 

پیش بینی خوش بینانه دیگری توسط گروه deVere ، شرکتی ارائه می دهد که خدمات مشاوره مالی را به بسیاری از شرکت های مختلف در سراسر جهان ارائه می دهد. نایجل گرین, مدیر عامل شرکت اخیراً اشاره کرده است که قیمت اتریوم ممکن است تا پایان سال 2019 به 2500 دلار افزایش یابد. گرین افزود که چنین پیش بینی خوش بینانه ای به دلیل استفاده روزافزون از رایانش ابری و قراردادهای هوشمند همراه با ظهور ارزهای رمزپایه جدید است.. 

علاوه بر این ، بابی اولری ، تحلیلگر قیمت آنلاین معتقد است که Ethereum 25٪ از کل بازار رمزنگاری را در اختیار خواهد داشت ، که پیش بینی می کند تا سال 2020 کل بازار 4.5 تریلیون دلار باشد. این بدان معنی است که قیمت Ethereum تا پایان سال 2020 به 11000 $ می رسد. 

با این وجود ، دیگر کارشناسان فکر می کنند که قیمت سکه به بالاترین حد انتظار ما نخواهد رسید. به عنوان مثال ، A.T.Kearney ، یکی از برترین شرکت های مشاوره ای جهان اخیراً گزارش تحلیلی را منتشر کرده است. در تجزیه و تحلیل ، این شرکت اظهار داشت که تا سال 2019 ، بیت کوین از نظر سرمایه بازار بر سایر ارزهای رمزپایه تسلط خواهد داشت ، که بر قیمت اکثر آنها تأثیر منفی خواهد گذاشت. 

پیش بینی منفی دیگر توسط رئیس مدیریت سرمایه دیجیتال ، تیم Enneking ، اظهار داشت که افزایش قیمت Ethereum بعید است زیرا هیچ دلیلی برای همین امر وجود ندارد. به همین ترتیب ، او نتیجه گرفت که 2019 ممکن است برای ارزهای دیجیتال دیگر امیدوار کننده باشد اما Ethereum نه. با این حال ، با قضاوت بر اساس آنچه تاکنون دیده ایم ، ممکن است اشتباه کند.

پیش بینی های بالاتر از قیمت Ethereum  

از تجزیه و تحلیل بالا ، مشخص است که پیش بینی قیمت Ethereum نسبتاً مثبت است. علی رغم چالش های پیش روی پلتفرم و تغییر مداوم رمزارزها ، اکثر کارشناسان معتقدند که قیمت سکه در آینده نزدیک به اوج بیشتری خواهد رسید. با توجه به تحولات آتی که در بلاکچین Ethereum انتظار داریم و همچنین تصویب گسترده در سراسر جهان ، ممکن است این پیش بینی ها محقق شود. با این وجود ، باید دید آیا قیمت Ethereum همانطور که انتظار می رود افزایش خواهد یافت یا خیر. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me