banner
banner

CoinEx Exchange Exchange: یک راهنمای کامل

CoinEx Exchange یک پلت فرم ارز رمزپایه مستقر در چین است که در سال 2017 تأسیس شده است. این صرافی طیف گسترده ای از دارایی های رمزنگاری را دارد که کاربران می توانند در این سیستم عامل تجارت کنند. Cryptos در برابر ارزهای رمزنگاری شده BCH ، BTC ، ETH و USDT معامله می شود.

درباره ارز رمزنگاری CoinEx

این صرافی همچنین ارز رمزنگاری شده بومی خود را نیز راه اندازی کرده است که می توان آن را در معاملات بزرگ با سیستم عامل معامله کرد. اگرچه صرافی در حال شروع است ، اما برنامه هایی برای ساخت یک ارز غیر متمرکز رمزنگاری در حال انجام است که توسط CoinEx Token (CET) تأمین خواهد شد.

صرافی Coinex

این پلت فرم با در نظر گرفتن کاربر ساخته شده است – یکی از ساده ترین کاربردها – حتی یک تازه کار می تواند بدون نیاز به کمک به سیستم عامل خود راه یابد. همچنین ، این دارای ویژگی های زمین شکن است که بسیاری از کاربران را از پای خود خارج کرده است.

برخی از مزایای بسیار جذاب ارز CoinEx

انواع گسترده ای از رمزنگاری ها برای تجارت

CoinEx بورس ارز گسترده ای از ارزهای رمزپایه (سکه و نشانه) برای خرید از آن دارد. همانطور که قبلاً ذکر شد ، این رمزنگاریها در برابر اصلی در سیستم عامل معامله می شوند. ارزهای رمزپایه Bitcoin Cash (BCH) ، Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) و Tether (USDT).

هزینه های پایین معاملات

صرافی CoinEx فقط 0.10٪ از متصرفان بازار کسر می کند ، اما سازندگان بازار (نمایندگی ای که متعهد به خرید یا فروش با قیمت های مشخص در همه زمان ها است) برای معاملات در بورس هزینه ای دریافت نمی کنند.

معاملات سریع OTC

این سیستم عامل می تواند معاملات “Over The Counter” را در زمان سریع پردازش کند. این بدان معناست که معاملات موجود در سیستم عامل محدود به ارزهای خاصی نیست ، اما معاملات را می توان با استفاده از ارزهای رمزپایه انجام داد.

بستر بسیار امن

صرافی CoinEx یک سیستم امنیتی “Full Dimension Protection” پیاده سازی می کند. این پلت فرم از پروتکل های مختلفی برای تأمین جنبه های مختلف سیستم عامل استفاده می کند. می توانید اطمینان داشته باشید که کلیه معاملات مربوط به پرداخت ، مبادله و نقل و انتقالات انجام شده در سیستم عامل بسیار ایمن است.

ساده برای استفاده از بستر های نرم افزاری معاملاتی با ابزارهای Advance Charting

نمودار موجود در سیستم عامل تجزیه و تحلیل جهت بازار با استفاده از ابزارهای پیشرفته نمودار سازی را برای معامله گران آسان می کند. کاربران همچنین می توانند از طریق جفت های مختلف با کلیک های ساده حرکت کنند.

رابط کاربری آسان برای استفاده

همانطور که قبلا ذکر شد ، طراحی به سادگی خارق العاده است. برخلاف برخی دیگر از صرافی ها ، از افراد CoinEx و تازه کارها نیز می توان استفاده کرد. اگر می توانید روی اطراف کلیک کنید ، می توانید روی سیستم عامل مانور دهید.

مراجعه رایگان به دوستان

CoinEx صرافی رمزنگاری به کاربرانی که از کد ارجاع خود در دعوت دیگران به سیستم عامل استفاده می کنند ، جوایز ارجاع ارائه می دهد. متقاضیان 20٪ از هزینه تجارت را از افرادی که معرفی کرده اند دریافت می کنند.

علاوه بر این ، صرافی CoinEx همانطور که اخیراً راه اندازی کرده اند برخی از ویژگی های فوق العاده هیجان انگیز را نیز راه اندازی کرده است.

یک معدن تجارت محور

صرافی مفهوم “معدن تجارت محور” خود را اعلام کرد که به انتشار توکن های CET که به کاربران در بستر تجارت CoinEx اختصاص می یابد کمک می کند..

رمز CoinEx

تمام هزینه های معامله در سیستم عامل محاسبه و به نشانه های CET تبدیل می شود. پس از آن توکن های CET بسته به میزان معاملات به بازرگانان توزیع می شود.

صرافی CoinEx از روش شفاف توزیع رمز استفاده می کند زیرا تمام هزینه های معامله جمع آوری شده و نحوه توزیع آنها در سایت به صورت واقعی نشان داده می شود.

برای اینکه بخشی از توزیع سکه باشد ، کاربران باید تأیید شوند و فقط کسانی که حداقل 100 نشانه CET دارند سهم توکن ها را دریافت می کنند. همه دارندگان رمز سود سهام خود را در آغاز روز بعد دریافت می کنند.

چگونه می توان بخشی از بورس بود

ثبت نام به سادگی ساده است. تمام آنچه لازم است یک آدرس ایمیل فعال برای اولین مرحله تأیید است.

پس از ثبت یک حساب ، هر کاربر لازم است حساب های خود را تأیید کند.

همچنین لازم است که کاربران برای امنیت بهتر سطح حساب ، Google Authenticator و شماره تلفن همراه را متصل کنند.

افکار نهایی در بورس CoinEx

تقاضای روزافزون برای ارزهای رمزنگاری شده نیاز به مبادلات ارز رمزنگاری شده مختلفی را ایجاد کرده است و امروز آنها را داریم. اگرچه تعدادی از آنها از حد استاندارد برخوردار نیستند ، اما تعداد زیادی از آنها با ارائه فن آوری های پیشرفته ، خدمات برتر را به جوامع مختلف ارائه می دهند.

گرچه CoinEx مبادله ارز رمزنگاری شده در بازار کاملاً جدید است ، در کوتاه مدت بسیاری از معامله گران را تحت تأثیر فناوری های پیشرفته خود تحت تأثیر قرار داده است. نکته قابل توجه در مورد مبادله این واقعیت است که تعداد زیادی سکه قابل تجارت در سیستم عامل و کارمزد فوق العاده کمی دارد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me