banner
banner

بازارهای رمزنگاری با ارزش های معادلاتی همراه هستند اما ترس از موج ویروس دوم ویروس: سه شنبه فنی

به طور خلاصه

  • بازارهای ارزهای رمزنگاری شده پس از آنکه سهام فدرال جهانی با اعلام دور جدید محرک ها ، معاملات جهانی را آغاز کرد ، دوباره برگشتند.
  • داده ها نشان می دهد که تعداد نهادهایی که حداقل 1000 بیت کوین دارند (BTC) از ژانویه به طور مداوم در حال افزایش است.
  • اتر (ETH) و کاردانو (ADA) ممکن است به ادغام بیشتر نیاز داشته باشد ، در حالی که Ripple (XRP) و سازنده (MKR) تجمعات ممکن است کوتاه مدت باشد.

بررسی اجمالی بازار

بازارهای ارزهای رمزنگاری شده روز سه شنبه پس از آنکه قیمت بیت کوین به طور مختصر 8900 دلار رسید ، دوباره برگشتند. ارز رمزپایه پیشرو پس از آن در جلسه اولیه به حدود 9،500 دلار رسید ، در حالی که اتر و ریپل نیز برخی از ضررهای روز گذشته را معکوس کردند.

فروش روز دوشنبه پس از آن رخ داد که سهام ایالات متحده به دلیل افزایش ترس از وقوع موج دوم COVID-19 در ایالات متحده سقوط کرد. داده ها از دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد که موارد جدید تایید شده روزانه اخیر در ایالات متحده اخیراً افزایش یافته است ، در حالی که به نظر می رسد کشورهایی مانند برزیل و هند از قبل به اوج رسیده باشد.

از آنجا که به نظر می رسد بازارهای سنتی این روزها حرف اول را می زنند ، احساس عمومی به دنبال شیوع ویروس می چرخد ​​و در نهایت می تواند بر قیمت کوتاه مدت رمزنگاری تأثیر بگذارد..

موارد ویروس کروناCOVID-19 روزانه موارد جدید را در ایالات متحده تأیید می کند. منبع: دانشگاه جان هاپکینز

در حالی که موارد جدید تأیید شده باعث نگرانی در بازارهای سهام شده است ، اما به نظر می رسد که اصول اساسی در بخش رمزنگاری ثابت باقی مانده است. داده های Glassnode نشان می دهد که تعداد نهنگ های بیت کوین از ژانویه به طور مداوم در حال رشد است ، بیش از 1880 نهاد دارای حداقل 1000 BTC هستند که بالاترین سطح از سپتامبر 2017 است..

افزایش تعداد نهنگ ها می تواند نشانگر این باشد که سرمایه گذاران در حالیکه ترازنامه خود را در حال گسترش است ، BTC را جمع می کنند.

Glassnode Dataافزایش تعداد نهنگ های بیت کوین. منبع: Glassnode

در فضای altcoin ، کاردانو بیش از 8 درصد سود کسب کرد زیرا این شبکه قرار است ماه آینده به روزرسانی Shelley شود. شبکه سایبر (KNC) به دلیل انتظارات پیرامون راه اندازی KyberDAO که برای پایان Q2 در نظر گرفته شده است ، حدود 5 درصد جهش کرد. سایر عوامل انتقال آلتکوین شامل Maker (MKR) ، نانو (نانو) و Zilliqa (ZIL).

با نگاه به جلو ، می توان انتظار داشت که بازارهای سهام در کوتاه مدت به نقش اصلی ادامه دهند. قیمت طلا را نیز باید مشاهده کرد و اگر هر دو بازار معاملات کمتری را شروع کنند ، این اثر ممکن است به دارایی های رمزنگاری سرازیر شود.

تحلیل قیمت

BTC / USDT – بازگشت کوتاه مدت نزدیک است?

BTC / USDT روند نزولی یک ساله را به حمایت تبدیل کرده است ، زیرا قیمت دوباره به یک الگوی مثلث تبدیل شد.

فشار گروه های بولینگر نشان می دهد که نوسانات قیمت می تواند در کوتاه مدت افزایش یابد. گرچه ممکن است فشار BB نتواند پیش بینی کند که قیمت به کدام سمت می رود ، اما ممکن است بتوانیم جهت را با شاخص های حرکت پیش بینی کنیم.

تصادفی اخیراً یک کراس اوور صعودی تولید کرده است ، که نشان می دهد گاوها شروع به بازپس گیری برخی زمینه ها کرده اند و چشم اندازهای بازگشت کوتاه مدت قیمت را بهبود بخشیده اند. این تغییر در RSI نیز منعکس شده است که به بالاترین روند نزولی اخیر بازگشت.

از نظر سطح ، سطح بین 9،800 تا 10،000 سقف کوتاه مدت باقی مانده است ، در حالی که مقاومت دربرابر مقاومت در حدود 8،800 تا 8،900 تا این مرحله معتبر مانده است.

جفت BTC USDTبازگشت کوتاه مدت BTCUSDT می تواند قریب الوقوع باشد. منبع: OKEx ، Tradingview

ETH / USDT – ادغام مورد نیاز قبل از تسخیر گاوها است?

ETH / USDT در کنار بازگشت BTC از پایین ترین سطح ژوئن 218.30 دلار بهبود یافت. این جفت ارز در جلسه سه شنبه آسیا دستگیره های 230 دلاری را عوض کرده است.

اگرچه قیمت تا حدودی برگشت کرده است ، این جفت ارز ممکن است ابتدا مجدداً آزمایش شده و در نزدیکی حمایت پایین مثلث تازه شکل گرفته ، که نزدیک به 78.6٪ اصلاح فیبوناچی در 223 دلار است ، ادغام شود ، قبل از اینکه یک معکوس معکوس اتفاق بیفتد.

قرائت شاخص های حرکت نیز یک مورد ادغام را تقویت می کند. به نظر می رسد که یک ته رویه تصادفی در حال ساخت است ، این نشان می دهد که بسیاری از فشارهای نزولی در حال حاضر کاهش یافته اند ، با این حال ، حرکت صعودی هنوز به طور کامل تسخیر نشده است.

DMI نیز همان داستان را پیشنهاد می کند ، با وجود خط -DI هنوز بالاتر از خط + DI ، به این معنی که حرکت به سمت پایین بیشتر از بالا است ، با این حال ، اختلاف کم شده است.

جفت ETH USDTETHUSDT می تواند در سطح فعلی ادغام شود. منبع: OKEx ، Tradingview

XRP / USDT – خرس ها هنوز کنترل دارند?

XRP / USD در طی بازگشت سه شنبه به طور خلاصه 0.194 دلار را لمس کرد. با این حال ، از منظر گسترده تر ، این جفت ارز اوج های کمتری تولید کرده و مثلث نزولی دست نخورده باقی مانده است.

شاخص های حرکت با وجود جهش 3 درصدی در روز سه شنبه ، روند قابل توجهی از حرکت صعودی را نشان ندادند. خطوط سریع و آهسته تصادفی پیچ خوردند ، در حالی که MACD تا حد زیادی قرمز بود.

اگرچه بالاترین سطح روز سه شنبه بالاتر از روز دوشنبه است ، اما اگر بازگشت نتواند در کوتاه مدت ادامه یابد ، ممکن است آزمایش مجدد حمایت پایین تر از مثلث نزدیک به 0.182 دلار بیشتر باشد.

جفت XRP USDT روند نزولی XRP / USDT دست نخورده باقی ماند. منبع: OKEx ، TradingView

ADA / USDT – 30MA بدون مصالحه باقی می ماند

ADA / USDT در جلسه روز سه شنبه یکی از بهترین افراد در فضای altcoin بوده است که بیش از 9 درصد رشد داشته است ، فقط خجالتی 0.08 دلار است.

این جفت ارز در حین فروش روز دوشنبه میانگین متحرک 30 روزه را لمس کرد ، اما با حفظ اعتبار پشتیبانی 30MA از اوایل آوریل ، توانست به سرعت بازگردد. مانند بسیاری از altcoins ، ADA قبل از شروع روند جدید ممکن است نیاز به ادغام بیشتر در سطح فعلی داشته باشد.

مورد ادغام نیز توسط DMI پشتیبانی می شود ، با -DI کمی فرو رفته و + DI به صورت اندکی بالا می رود. ادامه چرخش دو خط معمولاً نشانگر یک دوره تلفیق است.

تماشاگران ADA می توانند بر روی اصلاح 78.6٪ فیبوناچی و منطقه 30MA متمرکز شوند ، که تقریباً 0.07 دلار است و می تواند پشتیبانی کمتری برای تماشا باشد.

جفت ADAUSDT30MA می تواند پشتیبانی از ADA / USDT باشد. منبع: OKEx ، TradingView

MKR / USDT – واگرایی نزولی رخ داد?

MKR / USDT روز سه شنبه با افزایش بیش از 18٪ در طول جلسه ، سود عظیم دیگری را نیز ثبت کرد. با این حال ، روند بازگشت می تواند کوتاه مدت باشد زیرا خرس ها ممکن است تازه شروع به غر زدن کنند.

RSI واگرایی نزولی با قیمت ایجاد کرده است ، در حالی که این شاخص برخی از اوج های پایین تر را تولید می کند در حالی که قیمت برخی از اوج های بالاتر را تولید می کند. همچنین ، کراس اوور نزولی MACD روزانه نشان می دهد که گاوها ممکن است خسته شوند.

از نظر سطح ، 450 دلار می تواند اولین منطقه تماشایی باشد ، جایی که نزدیک 30MA است.

جفت MKR USDTواگرایی نزولی MKRUSDT. منبع: OKEx؛ Tradingview

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me