banner
banner

نکات استفاده از شبکه بیت کوین با ارزش 12K دلار در میان احساس بازار بهبود یافته – سه شنبه فنی

به طور خلاصه

  • احساسات در بازارهای رمزنگاری معمولاً خوشبینانه است زیرا قیمت های بیت کوین (BTC) سطح 9300 دلار را پس گرفتند.
  • داده ها نشان می دهد که سرمایه گذاران در یک افق شش ماهه در مورد قیمت BTC مثبت بوده اند ، در حالی که سایر شاخص ها اشاره به ارزش 12000 $ / BTC با تقاضای شبکه فعلی دارند.
  • برخی از تأخیرگران altcoin با وقفه ای در برابر تجمع توکن های DeFi درحال جابجایی هستند.

بررسی اجمالی بازار

احساسات در بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده به طرز محسوسی بهبود یافته است زیرا بیت کوین روند محدود محدود اخیر را متزلزل کرد و به طور خلاصه سطوح بالای 9300 دلار را در جلسه اولیه در آسیا در روز سه شنبه پس گرفت..

اگرچه ممکن است اقدام قیمت BTC در روز سه شنبه در مقایسه با تجمع اخیر DeFi متوسط ​​باشد ، اما داده ها نشان می دهد که سرمایه گذاران میان مدت در مورد ارز رمزپایه پیشرو مثبت هستند.

داده های Sentix نشان می دهد که تعصب استراتژیک Bitcoin در این سه ماهه نسبتاً بالا باقی مانده و اخیراً به 0.3 رسیده است. در به روزرسانی خبرنامه ، پاتریک هوسی ، مدیر عامل Sentix ، گفت که این رقم نشان می دهد که “ادامه روند مثبت قیمت بیت کوین پس از ادغام فعلی انتظار می رود. از آنجا که احساسات کوتاه مدت طبق برنامه ریزی شده در هفته های اخیر سرد شده است ، ادامه این روند به زودی می تواند آغاز شود. “

تعصب استراتژیک Sentix BTC در سطوح نسبتاً بالایی باقی مانده است. منبع: Sentix

علاوه بر این ، تقاضای اساسی برای شبکه بیت کوین می تواند عامل مثبت دیگری باشد که باعث تقویت سوگیری مثبت قیمت های BTC در میان مدت می شود.

داده های بلومبرگ نشان می دهد که میانگین 30 روزه آدرس های فعال بیت کوین شکسته شد و به بالاترین سطح از فوریه 2019 رسیده است. با توجه به اینکه آخرین باری که این اتفاق افتاد بیت کوین 12000 دلار ارزیابی شده است ، می توان قیمت فعلی 9300 دلار را با اتاق کم ارزش دانست برای قدردانی.

آدرسهای فعال Bitcoin بطور متوسط ​​30 روزه به بالاترین حد خود از فوریه 2018 رسیده است. منبع: بلومبرگ

در حالی که سایر معیارهای زنجیره ای و علاقه کلی نهادی نیز از عواملی هستند که باید مشاهده شوند ، معیار آدرس فعال یکی از شاخص های اصلی کاربرد واقعی یک شبکه در نظر گرفته می شود و تأثیر قابل توجهی در ارزیابی آن دارد.

در جای دیگر ، آلت کوین های کلاه بزرگ و بزرگ در حال جلب توجه هستند. Bitcoin SV (BSV) با 20٪ افزایش حرکات قابل توجهی را تجربه کرده است ، در حالی که Chainlink (LINK) بیش از 16٪ افزایش یافته است. از طرف دیگر ، بنظر می رسد گاو نرهای DeFi خسته به نظر می رسند ، زیرا شبکه Kyber (KNC) فقط 2٪ بیشتر معامله می کند و توکن حاکمیت مرکب (COMP) -3٪ از دست می دهد.

ماه ژوئیه می تواند یک ماه پر از واقعه برای فضای رمزنگاری باشد ، با Cardano’s (ADA) Shelli ارتقا دهید در تمرکز ، TRON (TRX) نسخه 4.0 و Bitcoin Diamond (BCD) به نصف کاهش می یابد انتظار می رود تا پایان ماه.

تحلیل قیمت

BTC / USDT – گاوها می توانند از اینجا قدرت را به دست بگیرند

BTC / USDT یک الگوی کوچک صعودی روزانه تولید کرد و اقدام قیمت روز دوشنبه جفت ارز را به محدوده معاملات ژوئن بازگرداند.

حرکت در کنار الگوی شمعدانی صعودی پیشرفت نشان داده است ، با وجود اینکه MACD با وجود باقی ماندن در منطقه منفی ، یک کراس اوور صعودی تولید می کند. تصادفی همچنین یک کراس اوور صعودی تولید کرد و سعی در شکست روند نزولی اخیر داشت.

در حالی که احساسات عمدتا مثبت باقی مانده است ، و اصول اولیه برای گاوها مطلوب به نظر می رسد ، این جفت ارز ممکن است حمایت میانگین متحرک 50 روزه را در نزدیکی منطقه 9350 دلار دوباره آزمایش کند. اگر حمایت در آنجا تأیید شود ، این جفت ارز می تواند مجدداً به بالاترین قیمت 23 ژوئن نزدیک 9،780 دلار برسد.

از طرف دیگر ، خط مقاومت یک ساله که تبدیل به پشتیبانی شده است ، سطح مهمی برای تماشای بیشتر است و در نزدیکی 8700 دلار نشسته است..

الگوی فروخوردن صعودی در نمودار روزانه BTC / USDT. منبع: OKEx ، TradingView

ETH / USDT – هنوز بدون شکست است

در آخرین نسخه سه شنبه فنی خود ، ما اهمیت پشتیبانی 78.6 retracement فیبوناچی برای ETH / USDT را برجسته کردیم. اقدام قیمت روز دوشنبه نیز قدم دیگری برای الگوی مثلث صعودی ایجاد کرد. با این حال ، زود است اگر بگوییم که در این مرحله می توان شکست صعودی را انتظار داشت زیرا مقاومت در بالای مثلث ، نزدیک به 250 دلار ، همچنان معتبر است.

از نظر جنبشی ، تحولات مثبتی رخ داد که MACD با یک کراس اوور صعودی به منطقه مثبت بازگشت. نشانگر MOM نیز یک روند معکوس ایجاد کرده و نشان می دهد که حرکت صعودی در حال افزایش است.

با تعصب متمایل به سمت صعودی ، این زوج ممکن است ابتدا سطح 250 دلار از نظر روانشناختی را در کوتاه مدت آزمایش کنند ، در حالی که 227 دلار می تواند پایین ترین سطح تماشا باشد.

مثلث صعودی در نمودار ETH / USDT روزانه. منبع: OKEx ، TradingView

LTC / USDT – گاوها هنوز جایی برای دویدن دارند

در آخرین تجزیه و تحلیل خود ، ما همچنین احتمال بازگشت کوتاه مدت قیمت به LTC / USDT را برجسته کردیم ، و این اکنون تأیید شده است.

شاخص های تصادفی ، RSI و MOM همگی سیگنال مثبتی تولید کرده و حرکت صعودی در حال جلب توجه است. با این حال ، حجم معاملات با شاخص های عملکرد و حرکت حرکت مطابقت ندارد.

این واگرایی می تواند بدین معنی باشد که قیمت ممکن است قبل از آزمایش مجدد مقاومت بالای کانال ، از اینجا به ادغام بیشتری نیاز داشته باشد.

LTC / USDT پس از رسیدن به پایین کانال ، دوباره برگشت. منبع: OKEx ، TradingView

BSV / USDT – پیش بینی یک بازگشت هفتگی بلند مدت

BSVUSDT پس از رسیدن به پشتیبانی پایین تر از کانال بلند مدت ، یک بازگشت هفتگی قوی ایجاد کرد.

در حالی که میانگین متحرک 10 هفته و 20 هفته به یکدیگر نزدیکتر شده اند ، MA 10 هفته با بهبود کلی احساسات در بازارها می تواند بالاتر از MA 20 هفته باشد. اگر صلیب طلایی هفتگی در روزهای آینده تأیید شود ، می تواند آغاز روند صعودی میان مدت و بلند مدت باشد.

حرکت نیز با بازگشت RSI به 50 سطح ، پس از فرو رفتن در زیر 40 ، بازگشت قابل توجهی داشته است..

بازگشت هفتگی BSV / USDT. منبع: OKEx ، TradingView

LINK / USDT – ادغام پس از بالاترین سطح یک ساله جدید مورد نیاز است

LINK / USDT در روز سه شنبه به بالاترین قیمت یک ساله خود رسید و در کانال صعودی صعودی در بازار صعودی ایجاد کرد. با این حال ، علائم نشان می دهد که ممکن است جفت ارز نیاز به ادغام قبل از ادامه رالی داشته باشد.

هر دو RSI و تصادفی در منطقه خرید بیش از حد هستند ، نشان می دهد که نزولی قیمت اکنون به طور قابل توجهی بیشتر از صعودی است.

این جفت ارز به گروه بولینگر بالایی نیز رسیده است ، به این معنی که افزایش قیمت می تواند از اینجا کند شود.

مهم است که ببینید آیا جفت می تواند مقاومت بالایی کانال را در کوتاه مدت به یک تکیه گاه تبدیل کند. با توجه به همه اینها ، 5.2 دلار می تواند اولین سطح تماشای آن باشد ، در حالی که میانگین متحرک 20 روزه نزدیک به 4.6 تا 4.7 دلار می تواند حوزه دیگری برای تمرکز باشد.

شکست روزانه کانال در LINK / USDT. منبع: OKEx ، TradingView

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me