banner
banner

خوان هرناندز ، بنیانگذار و مدیر عامل شبکه OpenFinance – مجموعه مصاحبه ها

خوان هرناندز بنیانگذار و مدیرعامل شبکه OpenFinance (“OFN”) و یک کارآفرین باتجربه فین تک است. OFN در دسامبر 2018 به عنوان اولین پلت فرم معاملاتی توکن امنیتی تنظیم شده در ایالات متحده راه اندازی شد. OFN همچنان در تجارت تنظیم شده رمزهای امنیتی پیشرو است.

RS: OpenFinance Network (“OFN”) به عنوان اولین پلتفرمی که به مردم امکان می دهد رمزهای امنیتی را معامله کنند ، شناخته شده است ، اما OFN چیزهای فراتر از تجارت ساده رمزهای امنیتی است. آیا می توانید برخی از ویژگی های موجود برای کاربران OFN را توضیح دهید?

JH: جدا از رمزهای امنیتی ، ما برای تجارت کلیه دارایی های جایگزین مانند املاک و مستغلات ، سهام خصوصی ، صندوق های سرمایه گذاری خطرناک ، صندوق های تامینی ، REIT های غیر فهرست شده و سایر مشارکت های محدود تنظیم شده ایم. این دارایی های جایگزین “سنتی” همه کاندیداهای خوبی برای توکن سازی هستند و در این منطقه است که شاهد رشد قابل توجهی هستیم.

RS: اولین رقیب OFN ، TZERO ، به تازگی راه اندازی شده است. می توانید بگویید چه چیزی OFN را از TZERO متمایز می کند?

JH: OpenFinance ATS تلاش می کند تا یک فضای باز برای تجارت ایجاد کند. ما در حال حاضر تنها ATS هستیم که چندین نشانه از پیشنهادات اوراق بهادار را تحت معافیت های معتبر SEC ذکر کرده ایم. علاوه بر این ، ما با چندین سیستم عامل در صنعت همکاری کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که کاربران ما به طیف گسترده ای از پیشنهادات محصول دسترسی دارند.

 

RS: نحوه دریافت پردازنده برای یک Investor Passport و شروع معاملات رمزهای امنیتی به چه صورت است?

JH: بارگیری به 4 مرحله ساده نیاز دارد. ابتدا از شما می خواهیم حساب MetaMask خود را تنظیم کنید ، ابزاری که به شما امکان می دهد کیف پول Ethereum خود را در مرورگر خود مدیریت کنید و برای تجارت در سیستم عامل OFN لازم است. در مرحله بعدی ، از شما می خواهیم گذرنامه سرمایه گذار خود را تکمیل کنید که به عنوان یک فرآیند تأیید یکبار مصرف به شما امکان می دهد بر اساس شرایط خود سرمایه گذاری کنید. پس از تأیید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کیف پول تجارت خود را تأمین مالی کنید و تجارت را شروع کنید! ما فیلم های آموزشی برای راه اندازی شما ایجاد کرده ایم حساب MetaMask و همچنین راه اندازی خود را گذرنامه سرمایه گذار.

 

RS: بدیهی است که هر یک از سرمایه گذاران علاقه مند به تجارت رمزهای امنیتی می خواهند از پلتفرم OpenFinance استفاده کنند ، آیا می توانید به ما بگویید OpenFinance به چه افرادی دیگر متوسل می شود و پلتفرم چه ارزشی برای آنها قائل است?

JH: گذشته از سرمایه گذاران ، ناشران نیز با داشتن یک مجمع قابل اعتماد و قابل اعتماد ، جایی که سرمایه گذاران آنها می توانند نقدینگی را جستجو کنند ، از سیستم عامل ما ارزش کسب می کنند..

 

RS: کاربران غیر معتبر می توانند در OFN حساب باز کنند ، اگر این اقدامات انجام شود ، کاربران محدود به آن هستند?

JH: همه کاربران موجود در سیستم عامل ، اعم از بین المللی یا مستقر در ایالات متحده ، معتبر یا غیر معتبر ، اقدامات مختلفی را در سیستم عامل در دسترس آنها قرار می دهند. سازوکار گذرنامه سرمایه گذار به ما امکان می دهد این انواع مختلف کاربران را از یکدیگر متمایز کنیم و اطمینان حاصل کنیم که آنها فقط در اوراق بهاداری شرکت می کنند که مجاز به شرکت کامل آنها هستند. به عنوان مثال ، برخی از اوراق بهادار ، مانند Reg D ، دارای 12 ماه قفل هستند ، در حالی که برخی دیگر مانند Reg A + و Reg CF اوراق بهاداری بدون محدودیت هستند که سرمایه گذاران غیر معتبر می توانند در آنها شرکت کنند. گذرنامه سرمایه گذار ما تمام بررسی این مقررات مختلف را انجام می دهد تا یک تجربه روان و یکپارچه را برای کاربر فراهم کند.

RS: برای شرکت هایی که می خواهند رمز امنیتی خود را در سیستم عامل ذکر کنند ، لیست مورد نیاز چیست?  

JH: ذکر یک امنیت دیجیتال برای تجارت در OpenFinance Network ATS شامل هر دو فناوری و بررسی انطباق است. از دیدگاه فناوری ، شرکت ها باید از یکی از استانداردهای تایید شده ما استفاده کنند. با شروع چک لیست انطباق ، صادرکنندگان باید کلیه اسناد مربوط به پیشنهاد و جزئیات شرکت را ارائه دهند. پس از دریافت موارد ، تیم ما در صدور مجوز اطمینان کامل را برای اطمینان از رعایت کلیه الزامات نظارتی در مراحل مختلف فرآیند ، مانند KYC / AML و بررسی اعتبار سنجی سخت (برای معافیت های 506 (c)) انجام می دهد. پس از تأیید ، می توانیم با صادرکننده قرارداد لیست را امضا کنیم.

 

RS: OFN به یک سیستم تجارت جایگزین و یک فروشنده کارگزار وابسته است. آیا می توانید برای خوانندگان توضیح دهید که چگونه این برای کاربران OFN مفید است?

JH: ما برای دارایی های جایگزین (از جمله رمزهای امنیتی) به یک دلال فروشنده (Sageworks Capital ، LLC) و یک سیستم تجارت جایگزین (ATS) وابسته هستیم. وابسته بودن به یک نهاد ثبت شده به این معنی است که ما در مورد معاملات اوراق بهادار از محافظت از کاربران خود با استاندارد بالاتری پیروی می کنیم. نه تنها الزامات خاصی وجود دارد که باید از طریق رگولاتورها رعایت کنیم ، بلکه در تمام معاملات یک فروشنده کارگزار نیز داریم که تابع مقررات FINRA و SEC است.

 

RS: شما اخیراً با گروه Krypital همکاری کرده اید ، می توانید در مورد این همکاری کمی بیشتر بگویید?

JH: ما از همکاری با Krypital Group بسیار هیجان زده هستیم زیرا همچنان خود را با رهبران خدمات مشاوره و بلاکچین همسو می کنیم. ما مشتاقانه منتظریم با هم کار کنیم تا پیشنهادات توافق امنیتی سازگار برای صادر کنندگان در سراسر جهان را به تصویب برسانیم.

 

RS: شما مرتباً اظهار داشتید که تنظیم برای بلوغ صنعت ضروری است. شما می خواهید چه مقرره ای را به طور خاص اجرا کنید و چرا?  

JH: هنوز بحث های زیادی در مورد “رمز امنیتی در مقابل رمز سودمند” وجود دارد (به وضعیت Kin vs SEC مراجعه کنید) که باید روشن شود تا صادر کنندگان و شرکت کنندگان بیشتری بتوانند به راحتی وارد این بازار شوند.

 

RS: چه استانداردهای توکن در حال حاضر در OFN پذیرفته شده است و آیا شما برنامه ای برای ترکیب استانداردهای اضافی دارید?  

JH: ما با شرکای خود در زمینه استفاده از استانداردهای مختلف رمز در سیستم عامل کار می کنیم. به عنوان مثال ، چندین شریک ما پروتکل هایی را منتشر کرده اند که ما با آنها ادغام می کنیم ، از جمله پروتکل Securitize’s DS-20 و پروتکل R-Token هاربر.

 

RS: آیا موارد جالب توجهی در دسترس است که بتوانید در مورد آنها به خوانندگان بگویید?

JH: ما در حال حاضر سه نشانه امنیتی ذکر شده در این پلتفرم داریم که به طور فعال معامله می کنند ، از جمله Blockchain Capital ، و انتظار داریم که در هفته های آینده بسیاری از رمزهای امنیتی دیگر را لیست کنیم.

RS: آیا چیز دیگری وجود دارد که دوست دارید خوانندگان در مورد شبکه OpenFinance بدانند?

JH: OpenFinance ATS برای همه آزاد است. در حالی که دارایی های جایگزین به طور سنتی در دسترس زیر مجموعه کوچکی از سرمایه گذاران واجد شرایط قرار گرفته است ، ما این فرصت ها را در دسترس همه قرار می دهیم. Investor Passport ما تضمین می کند که کاربران فقط براساس واجد شرایط بودن تجارت می کنند. با ادامه افزودن دارایی های بیشتر به سیستم عامل ، فرصت های حضور همه سرمایه گذاران در معاملات افزایش خواهد یافت.

 

برای کسانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد OFN هستند می توانید از وب سایت مالی باز

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me