banner
banner

بازارهای رمزنگاری با کاهش سرعت گاو های بیت کوین: سه شنبه فنی ، بلاتکلیف هستند

به طور خلاصه

  • بازارهای ارزهای رمزنگاری شده به عنوان بیت کوین بلاتکلیف باقی می مانند (BTC) قیمت در محدوده محدودی نوسان دارد.
  • داده ها نشان می دهد که ادغام کوتاه مدت فعلی می تواند تنظیم خوبی برای افزایش بیشتر قیمت BTC باشد.
  • اتر (ETH) گاوها خسته به نظر می رسند زیرا 250 دلار در سطح مقاومت قابل توجهی باقی می ماند ، در حالی که Litecoin (LTC) ، ترون (TRX) و شبکه سایبر (KNC) به کانون توجهات بپیوندید.

بررسی اجمالی بازار

بازارهای ارزهای رمزنگاری شده در صبح سه شنبه در آسیا بلاتکلیف بودند ، زیرا قیمت BTC به یک طرف معاملات خود را ادامه داد و دستهای خود را در نزدیکی دسته های $ 9700 تغییر داد ، در حالی که Bitcoin Cash (BCH) و Ripple (XRP) کمی سبز بودند.

بلاتکلیفی کوتاه مدت BTC در محدوده فعلی ممکن است اشاره به پتانسیل افزایش قیمت بیشتر داشته باشد. یک نظرسنجی از Sentix نشان می دهد که شاخص اعتماد به نفس بیت کوین به +7 افزایش یافته است ، که می تواند دلیل کند شدن گاوهای BTC باشد. با این حال ، پاتریک هوسی ، مدیر عامل Sentix, گفت که محکومیت اساسی محکم است و ادغام برای 1-2 هفته می تواند به افزایش قیمت BTC کمک کند.

احساس بیت کوینشاخص اعتماد به نفس بیش از حد بیت کوین Sentix. منبع: Sentix

شاخص اعتماد به نفس بیش از حد سنتیکس این احتمال را اندازه گیری می کند که به طور متوالی افزایش یا کاهش قیمت ها منجر به رضایت بیشتر در میان سرمایه گذاران شده است. قرائت های زیر -7 یا بالاتر از 7 + معمولاً نشانه نزدیک بودن تلفیق ها یا اصلاحات است.

ما می توانیم انتظار داشته باشیم که سلطه بازار BTC دوباره مورد توجه قرار گیرد ، زیرا در طول تاریخ در حدود 65 درصد ، در حال حاضر پایین تر است. اگر از اینجا برگشت کند ، منعکس کننده افزایش تقاضای بازار برای بیت کوین نسبت به altcoins است.

تسلط بیت کوینتسلط بر بازار BTC (٪). منبع: Tradingview

در فضای altcoin ، ما ترون را باور داریم (TRX) همچنان تمرکز خود را حفظ خواهد کرد زیرا انتظار داریم اخبار مربوط به نسخه 4.0 آن همچنان محرک اصلی قیمت باشد. نشانه توجه اساسی (خفاش) ، از طرف دیگر ، علیرغم اخبار منتشر شده از مرورگر Brave ، هنگام هدایت به سیستم عامل های مختلف ، کاربران خود را به لینک های ارجاع شرکت هدایت می کند ، تجمع خود را تقریباً به 0.26 سطح ادامه داد..

آنالیز قیمت

BTC / USDT – پشتیبانی مجدد قبل از بالا رفتن را امتحان کنید?

BTC / USDT در شکل مثلث باقی مانده است زیرا قیمت در هفته گذشته بیشتر به یک طرف حرکت کرد. با این حال ، BTC ممکن است پشتیبانی پایین مثلث را قبل از تولید شکست مجدد آزمایش کند ، به خصوص که RSI در این هفته پایین ترین قیمت (نسبت به قیمت) را تولید کرده است که یک واگرایی نزولی محسوب می شود.

تصادفی نیز در حال حرکت به سمت پایین بوده و علیرغم اینکه احتمال دارد خط سریع بالاتر از خط آهسته قرار بگیرد ، دو شاخص در زمان نوشتن نشان می دهد که حرکت صعودی تا حدودی کمرنگ شده است.

با این حال اسیلاتور نهایی اوایل این هفته افزایش یافته است و ممکن است نشان دهد که سوگیری نزولی محدود است.

از لحاظ سطح ، حمایت پایین تر از مثلث بین 9،300 تا 9،200 دلار است – هر چیزی که در زیر باشد ، می تواند حرکت رو به پایین را افزایش دهد. در حال صعود ، بالاترین قیمت هفته گذشته در حدود 10،400 دلار سقف باقی مانده است.

نمودار BTC USDTنمودار روزانه BTC / USDT. منبع: OKEx؛ Tradingview

ETH / USDT – گاوها خسته می شوند

ممکن است یک اصلاح برای ETH / USDT در راه باشد زیرا گاوها خسته می شوند و خرس ها ممکن است به زودی تسخیر شوند. با وجود تلاش های متعدد برای شکستن بالاتر از 250 دلار ، این یک مقاومت قوی برای ETH باقی مانده است و شاخص های حرکت چندگانه نیز اشاره به یک اصلاح کوتاه مدت دارند. نشانگر MOM واگرایی نزولی ایجاد کرده است ، در حالی که MACD در حال کاهش است.

در نقطه ضعف ، سطح 78.6 درصدی فیبوناچی نزدیک به 223 دلار می تواند اولین سطح تماشا باشد. پس از آن ، ممکن است شاهد اصلاحات بیشتری نسبت به 210 دلار باشیم. از طرف دیگر ، اگر حمایت 250 دلار تأیید شود ، می تواند پایه آزمایش 288 دلار در فوریه باشد ، هرچند در کوتاه مدت بعید به نظر می رسد.

ETH USDT روزانهنمودار روزانه ETHUSDT. منبع: OKEx؛ Tradingview

LTC / USDT – یک لحظه بسازید یا آن را بشکنید?

LTC / USDT پس از یک تلاش ناموفق دیگر برای شکست سطح 50 دلار در هفته گذشته ، به یک طرف معامله شد. هفتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ ممکن است قبل از تسخیر خرس ها به یک بازگشت قریب الوقوع نیاز داشته باشد.

قیمت در حال حاضر به خط میانی بولینگر باند تعلق می گیرد و عبور از پایین می تواند مورد را برای وارونه پشتیبانی کند. RSI همچنین به پشتیبانی کانال اخیر خود متکی است و شکست ممکن است حرکت مثبت را از بین ببرد.

در نزولی ، 44 دلار می تواند اولین سطح تماشا باشد و پس از آن 41 دلار.

LTC USDT روزانهنمودار روزانه LTC / USDT. منبع: OKEx؛ Tradingview

TRX / USDT – اصلاح ممکن است انجام شود

شاخص های فنی نشان می دهد که TRX / USDT ممکن است بیش از حد خریداری شود و یک اصلاح قیمت می تواند قیمت را به حمایت پایین تر کانال منتقل کند.

RSI طی چند روز گذشته با منطقه خرید بیش از حد معاشقه کرده است ، در حالی که٪ R ویلیامز بیش از -20 درصد باقی مانده است. هر دو قرائت نشان می دهد که جفت بیش از حد خریداری شده است و کراس اوور نزولی تصادفی سیگنال را تأیید می کند. 0.01620 دلار در حد تماشا باقی مانده است.

TRX USDT روزانهنمودار روزانه TRXUSDT. منبع: OKEx؛ Tradingview

KNC / USDT – احتمالاً مقاومت در برابر مقاومت پس از شکست را آزمایش می کند

KNC / USDT در جلسه روز سه شنبه با افزایش بیش از 16 درصدی یکی از بهترین عملکردهای altcoin در سیستم عامل OKEx بوده است.

این جهش از الگوی مثلث اخیر شکسته شد و همچنین قیمت را به منطقه خرید بیش از حد رساند ، همانطور که RSI و William٪ R هر دو تأیید می کنند.

اگرچه این جفت ارز بیش از حد خریداری شده است ، اما ممکن است اصلاح قریب الوقوع قیمت انجام نشود. KNC احتمالاً ابتدا منطقه بین 0.753 تا 0.757 دلار را دوباره آزمایش می کند تا ببیند آیا می توان آن را از مقاومت به سطح پشتیبانی تبدیل کرد.

با این حال ، حجم معاملات ممکن است گاوها را نگران کند زیرا انعکاس نزولی قیمت را نشان می دهد.

KNC USDT روزانهنمودار روزانه KNCUSDT. منبع: OKEx؛ Tradingview

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me