banner
banner

Crypto مقایسه: راهنمای داده های قیمت گذاری Crypto Market Exchange

راهنمای رمزنگاری

Crypto مقایسه یک پلت فرم داده های بازار و قیمت گذاری است که در سال 2014 تاسیس شده است تا داده های مورد نیاز را در اختیار سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی قرار دهد. در بررسی ما همه مواردی را که باید در مورد نحوه کار Crypto مقایسه و آنچه به علاقه مندان به ارزهای رمزپایه ارائه می دهند بدانید پیدا کنید..

Crypto مقایسه چیست?

Crypto مقایسه یک سرویس اطلاعات بازار رمزنگاری است که هدف آن پر کردن شکاف بین بازارهای دارایی رمزنگاری و بازارهای مالی سنتی است..

وب سایت رسمی رمزنگاری

Crypto مقایسه در سال 2014 تأسیس شد و داده های ارزهای رمزنگاری شده را در اختیار شرکت های سراسر جهان قرار داد و به سرمایه گذاران خرده فروشی و موسسات امکان دسترسی به داده های قیمت و زمان واقعی بازار با کیفیت بالا و قابل اعتماد برای 5،300+ سکه و 240،000+ جفت ارز را می دهد..

cryptocompare قیمت گذاری بازار رمزنگاری

Crypto مقایسه اطلاعات خود را با جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های تیک از مبادلات اصلی ارزهای رمزپایه به دست می آورد. سپس ، Crypto مقایسه مجموعه داده های مختلفی را ایجاد می کند تا قیمت ارزهای رمزنگاری شده را ایجاد کند. نتیجه فقط قیمت بیت کوین نیست بلکه یک نگاه کلی به بازار است. Crypto مقایسه همچنین داده هایی را در سطح جزئی فراهم می کند ، از جمله داده های تجارت ارزهای رمزپایه ، داده های کتاب سفارشات ، بلاکچین و داده های تاریخی ، داده های اجتماعی ، گزارش ها و مجموعه شاخص های ارزهای رمزپایه.

cryptocompare قیمت گذاری ارز رمزنگاری شده

Crypto مقایسه که در لندن مستقر است ، دارای رتبه الکسا زیر 17،000 در سطح جهانی است و برای اهداف شخصی و غیر تجاری رایگان است. همچنین برای آزمایشات تجاری رایگان است. در همین حال ، مشتریان تجاری می توانند ماهیانه 80 تا 200 دلار برای اشتراک Crypto مقایسه پرداخت کنند ، همچنین قیمت سازمانی سفارشی نیز در دسترس است.

رمزگذاری مقایسه داده های رمزنگاری

ویژگی های رمزنگاری

Crypto مقایسه ویژگی ها و مزایای اصلی زیر را ارائه می دهد:

داده های دارایی دیجیتال تاریخی و واقعی: سرویس اصلی Crypto مقایسه داده های آن است. این شرکت از طریق API خود ، داده های دارایی دیجیتال قطعی و در زمان واقعی را به موسسات ارائه می دهد. راه حل های API و WebSocket این شرکت داده های رمزنگاری درجه نهادی را به میلیون ها مشتری در سراسر جهان ارائه می دهد.

راه حل های خدمات داده دارایی دیجیتال سفارشی سفارشی: Crypto مقایسه پیاده سازی های سفارشی ، سفارشی ، از جمله بسته های دسترسی داده های سازمانی و شاخص های دارایی دیجیتال را که نیازهای منحصر به فرد سازمان ها را تأمین می کند ، ارائه می دهد..

cryptocompare ابزارهای رمزگذاری

5،300+ سکه: Crypto مقایسه تقریباً از هر سکه قابل توجهی در حوزه رمزنگاری پشتیبانی می کند. از نوامبر 2019 ، Crypto مقایسه از 5300+ سکه از جمله بزرگترین سکه ها مانند بیت کوین (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) و Ripple (XRP) پشتیبانی می کند..

240،000+ جفت ارز: Crypto مقایسه بیش از 240،000 جفت ارز در بازارهای جهان دنبال می کند.

مقایسه رمز ارزها

برنامه های موبایل: Crypto مقایسه برنامه های تلفن همراه را برای iOS و Android ارائه می دهد. برنامه های تلفن همراه به شما امکان می دهند قیمت های رمزنگاری شده را به صورت زنده دنبال کنید ، سکه هایی را به لیست تماشای خود اضافه کنید و از اخبار رمزنگاری به روز باشید. همچنین می توانید چندین نمونه کارها را حفظ کنید ، اطلاعات دقیق هر سکه را مشاهده کنید و از تجزیه و تحلیل فنی و سایر ویژگی ها استفاده کنید.

نظرات ارز: Crypto مقایسه هر ماه بررسی تبادل رمزنگاری را منتشر می کند. این بررسی های صرافی آخرین به روزرسانی ها از دنیای مبادلات ارزهای رمزنگاری شده را شامل می شود ، از جمله حجم معاملات ماهانه ، حرکات منحصر به فرد جفت ارز ، تجزیه و تحلیل حجم مبادله به ارز و موارد دیگر. Crypto مقایسه فقط مبادلات قابل اعتماد را بررسی می کند ، از جمله مبادلاتی که Crypto مقایسه از آنها داده جمع می کند.

لیست های برتر: Crypto مقایسه دارای چندین “لیست برتر” در وب سایت خود است که در آنها بهترین دسته خاص را نشان می دهد. آنها لیستی از برترین سکه ها ، صرافی ها ، ICO ها ، سیستم های استخراج ، کیف پول ها ، کارت ها و سیستم های قمار را دارند ، به عنوان مثال.

پژوهش: Crypto مقایسه به صورت دوره ای تحقیقات با کیفیت بالا ، از جمله بررسی ارز ، معیارها و راهنماهای دقیق در مورد سکه های خاص را منتشر می کند. تیم داخلی تحلیلگران و دانشمندان داده شرکت ، بینشی عینی در مورد همه جنبه های مختلف صنعت دارایی دیجیتال ارائه می دهند.

40000 تماس در ثانیه: Crypto مقایسه API حداکثر 40،000 تماس در ثانیه و 800+ معامله در ثانیه را پشتیبانی می کند.

اجلاس دارایی دیجیتال: Crypto مقایسه رویدادی را با عنوان Crypto مقایسه Digital Asset Summit راه اندازی کرده است. این رویداد در لندن برگزار می شود ، متخصصانی از سراسر دارایی دیجیتال و صنعت تجزیه و تحلیل داده ها را گرد هم می آورد.

اشتراک رایگان و پولی: Crypto مقایسه برای کاربران شخصی و غیر تجاری رایگان است. در همین حال ، کاربران تجاری می توانند ماهانه 80 تا 200 دلار بپردازند و قیمت های سازمانی سفارشی نیز در دسترس است.

روش منحصر به فرد قیمت دارایی دیجیتال و شاخص: Crypto مقایسه از روش شاخص کل انحصاری خود به نام CCCAGG برای محاسبه قیمت بازار جفت های رمزنگاری شده در بورس ها استفاده می کند. بر اساس این اطلاعات ، Crypto مقایسه می تواند شاخص های دارایی دیجیتال کل را ایجاد کند.

شاخص های دارایی دیجیتال: Crypto مقایسه طیف گسترده ای از شاخص های دارایی دیجیتال را از طریق خود و یا شرکای خود ارائه می دهد ، از جمله سبد Crypto Amun (HODL5) ، Cryptto Alt (CCALT) ، MVIS Bitcoin OTC Spot (MVBTCO) و MVIS Crypto مقایسه Ethereum (MVETH) ، در میان ده ها شاخص دیگر. بسیاری از این شاخص ها با مشارکت MV Index Solutions (MVIS) ، که یکی از شرکت های تابعه VanEck است ، ایجاد شده اند..

رمزگذاری مقایسه شاخص های دارایی دیجیتال

راه حل های سفارشی و Whitelabel: Crypto مقایسه مجموعه ای از شاخص ها را ارائه می دهد که معیارهای ارزیابی جامع بازار را ارائه می دهد. مشتریان می توانند با Crypto مقایسه شریک شوند تا شاخص خود را ایجاد کنند ، به عنوان مثال ، با استفاده از راه حل های سفارشی و برچسب سفید Crypto مقایسه. راه حلهای سفارشی و برچسب سفید Crypto مقایسه شامل آزمایش مجدد شاخص مستقل ، محاسبه شاخص پایان روز و زمان واقعی ، مشاوره و پشتیبانی از روش ، تعمیر و نگهداری و مدیریت شاخص ، مستندات فهرست و انتشار عمومی از طریق فروشندگان پیشرو (بلومبرگ ، فاکتست ، مورنینگ استار ، و پالایشگر).

رمزنگاری API

نحوه استفاده از Crypto مقایسه

استفاده از Crypto مقایسه آسان است. فقط به CryptoComp.com مراجعه کنید ، برنامه خود را انتخاب کنید ، سپس کلید خود را دریافت کنید.

اگر شما یک کاربر شخصی یا غیر تجاری هستید ، یا اگر یک آزمایش آزمایشی می خواهید ، می توانید کلید رایگان خود را فوراً دریافت کنید. Crypto مقایسه برای ثبت نام در سیستم عامل فقط به یک آدرس ایمیل و رمزعبور نیاز دارد.

اگر یک کاربر تجاری هستید یا نیاز به داده های سطح بالاتری دارید ، می توانید از طریق Crypto مقایسه برای یک طرح تجاری ثبت نام کنید. این برنامه ها برای مشاغل کوچک و متوسط ​​از 80 تا 200 دلار در ماه است.

تا همین اواخر ، Crypto مقایسه فقط یک API رایگان و در دسترس عموم با محدودیت نرخ مبتنی بر IP ارائه می دهد. با این حال ، از اواخر سال 2018 ، Crypto مقایسه سرویس داده جدید API را اجرا کرد که با احراز هویت کلید API ، هم برای کاربران شخصی و هم برای کاربران مناسب است..

در همین حال ، کاربران سازمانی می توانند برای قیمت گذاری سفارشی و راه حل های داده های سفارشی با Crypto مقایسه تماس بگیرند.

Crypto مقایسه چگونه کار می کند?

Crypto مقایسه داده های دارایی دیجیتال در زمان واقعی را به موسسات و سرمایه گذاران خرده فروشی ارائه می دهد. براساس بسته اشتراکتان ، می توانید به تعداد مشخصی تماس در ماه و بیش از 60 نقطه پایان داده بازار دسترسی پیدا کنید.

همچنین می توانید داده های تاریخی روزانه و ساعتی را مشاهده کنید. همه برنامه های اشتراک به داده های دقیقه ای 7 روزه دسترسی دارند ، اگرچه کاربران سازمانی به داده های تاریخی یک دقیقه ای کامل نیز دسترسی دارند.

Crypto مقایسه برای جمع آوری این داده ها با مبادلات پیشرو در ارتباط است. سپس ، مشتریان از طریق API ها و راه حل های WebSocket به داده های Crypto مقایسه دسترسی می یابند.

Crypto مقایسه همچنین راه حل های یکپارچه سازی سفارشی را ارائه می دهد ، از جمله گزینه های سفارشی برای کاربران سازمانی که می خواهند خوراک داده Crypto مقایسه را در سیستم های موجود خود ادغام کنند.

Crypto مقایسه همچنین شاخص های رمزنگاری را ارائه می دهد که مشاهده اطلاعات بازار را در یک نگاه برای موسسات و سرمایه گذاران خرده فروشی آسان می کند. Crypto مقایسه روش شاخص کل زمان واقعی (CCCAGG) قیمت بازار جفت ارزهای رمزپایه را که در بورس ها معامله می شوند ، محاسبه می کند. با جمع آوری داده های معامله از بیش از 170 صرافی ، Crypto مقایسه برای هر جفت ارز از میانگین وزنی معادل 24 ساعت استفاده می کند و در نهایت چیزی مانند CCCAGG BTC-USD ایجاد می کند.

نحوه مقایسه رمزنگاری

در همان زمان ، Crypto مقایسه اذعان می کند که داده ها می توانند در مبادلات متناقض باشند ، به دلیل عواملی مانند هک کردن ، شکسته شدن API ها ، سطح نقدینگی پایین ، هزینه های معاملات و دستکاری بازار. به همین دلیل روش Crypto مقایسه طیف گسترده ای از پارامترها ، از جمله تشخیص دور در معاملات را ارائه می دهد تا در نهایت دقیق ترین داده های ممکن را به مشتریان ارائه دهد.

سرانجام ، Crypto مقایسه برای حفظ مجموعه ای از مبادلات CCCAGG که حداقل استاندارد داده را دارند ، یک بررسی صرافی ماهانه منتشر می کند. Crypto مقایسه هر ماه این مجموعه را بررسی و اصلاح می کند تا اطمینان حاصل شود که از نماینده ترین و قابل اطمینان ترین داده های بازار مبادلات سازنده در محاسبات CCCAGG استفاده می شود.

Crypto مقایسه قیمت گذاری

Crypto مقایسه دارای چهار رده قیمت گذاری مختلف است که برای انواع مختلف کاربران تهیه شده است ، از جمله همه موارد زیر:

شخصی (رایگان)

کلید رایگان برای پروژه های شخصی / غیر تجاری یا اهداف آزمایشی تجاری

 • ماهانه 100000 تماس
 • بیش از 60 نقطه پایان داده های بازار
 • اطلاعات تاریخی کامل روزانه و ساعتی
 • داده های تاریخی دقیقه 7
 • عکس فوری سفارش Binance (BTC-USDT)
 • پشتیبانی مشتری از طریق بخش سQالات متداول

بازرگانی (79.99 دلار در هر ماه پرداخت سالانه / 95.99 دلار در هر ماه پرداخت ماهانه)

برای پروژه های تجاری در مقیاس کوچک ، به یک راه حل اساسی برای داده های رمزنگاری نیاز دارند

 • ماهانه 250،000 تماس
 • بیش از 60 نقطه پایان داده های بازار
 • اطلاعات تاریخی کامل روزانه و ساعتی
 • داده های تاریخی دقیقه 7
 • Binance (BTC) & ETH) سفارش عکس فوری کتاب
 • پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل

حرفه ای تجاری (199.99 دلار در هر ماه پرداخت سالانه / 239.99 دلار در هر ماه پرداخت ماهانه)

برای سازمانهای متوسط ​​و مشتریان سازمانی که به راه حلهای پیشرفته داده رمزنگاری نیاز دارند

 • ماهانه 750،000 تماس
 • بیش از 60 نقطه پایان داده های بازار
 • اطلاعات تاریخی کامل روزانه و ساعتی
 • داده های تاریخی دقیقه 7
 • عکس فوری سفارش Full Binance
 • پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل اولویت دار

Enterprise (قیمت گذاری سفارشی برای کاربران سازمانی)

برای سازمان ها و م institutionsسسات سازمانی بزرگ نیاز به یک راه حل کاملاً قابل تنظیم داده های رمزنگاری با دسترسی نامحدود به داده ها دارند

 • تعداد تماس های سفارشی در ماه
 • 60+ و نقاط پایانی داده های بازار سفارشی
 • اطلاعات تاریخی کامل روزانه و ساعتی
 • داده های تاریخی سال + دقیقه
 • عکسهای فوری کتاب و پخش جریانی را از صرافی های مختلف سفارش دهید
 • پشتیبانی مشتری از طریق مدیر حساب
 • ویژگی های اضافی مانند خدمات نمایه سازی ، اتصال FIX ، سرورهای خصوصی
 • شما می توانید هزینه اشتراک Crypto مقایسه را از طریق Visa ، MasterCard ، American Express ، BTC یا ETH پرداخت کنید.

cryptocompare برنامه های رمزنگاری

Crypto مقایسه در مدت 30 روز پس از دریافت پرداخت ، بازپرداخت را ارائه می دهد. Crypto مقایسه همچنین یک سیاست بازپرداخت با استفاده عادلانه را ارائه می دهد: اگر کمتر از 10٪ از محدودیت تماس ماهانه خود استفاده کرده اید ، می توانید در مدت 30 روز از پرداخت ، با تیم پشتیبانی Crypto مقایسه تماس بگیرید و شرکت فعالیت شما را بررسی می کند تا تعیین کند که آیا شما واجد شرایط برای هزینه کامل.

درباره Crypto مقایسه

Crypto مقایسه در سال 2014 تاسیس شد. این شرکت در لندن ، انگلیس مستقر است.

تیم رهبری cryptocompare

این شرکت توسط چارلز هایتر (مدیر عامل شرکت) هدایت می شود & بنیانگذار همکار) و ولاد Cealicu (CTO) & بنیانگذاران). هایتر قبلاً به عنوان تحلیلگر تحقیقات سهام در CitiBank و Westhall Capital کار می کرد ، در حالی که Cealicu به عنوان یک توسعه دهنده وب در ADVFN و به عنوان رئیس توسعه نرم افزار در LSBF کار می کرد..

Crypto مقایسه به طور شفاف تمام اطلاعات تیم را بصورت آنلاین ، از جمله اطلاعات تماس تیم ، نمایه های LinkedIn و سایر اطلاعات ، فهرست می کند.

Crypto مقایسه همچنین با برخی از نام های اصلی در فضا همکاری کرده است. این مشارکت های استراتژیک به Crypto مقایسه کمک می کند تا اطلاعات بی درنگ را به مشتریان خود ارائه دهد.

Crypto مقایسه با بخش شاخص های VanEck ، MVIS ، به عنوان مثال ، برای ارائه مجموعه ای از شاخص ها برای ارزهای رمزپایه (مشابه ماتریس FSTE یا NYSE) همکاری کرده است. Crypto مقایسه همچنین داده هایی را به Refinitiv ارائه می دهد و با Nasdaq ، Binance ، Coinbase و سایر شرکت های بزرگ همکاری دارد..

حرف آخر

Crypto مقایسه به همراه خدمات معروف بازار ارزهای رمزنگاری شده مانند CoinMarketCap و CoinGecko یکی از برترین ارائه دهندگان داده های دارایی دیجیتال در صنعت است. برخی از بزرگترین نامهای موجود در این فضا از جمله Refinitiv ، Binance ، Coinbase و MVIS به این شرکت اعتماد دارند. این سازمان مستقر در لندن برنامه های رایگان را به همراه اشتراک های پولی برای کاربران کوچک ، متوسط ​​و شرکتی به کاربران شخصی ، غیر تجاری ارائه می دهد.

.tve-Lead-Convert-object.thrv_heading h1 ، .tve-Lead-Convert-object.thrv_heading h2 ، .tve-Lead-Convert-object.thrv_heading h3 {margin: 0؛ padding: 0} .tve-Lead-Convert- object.thrv_text_element p ، .tve-Lead-Convert-object.thrv_text_element h1 ، .tve-Lead-Convert-object.thrv_text_element h2 ، .tve-Lead-Convert-object.thrv_text_element h3 {حاشیه: 0}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me