banner
banner

Bakkt Exchange: راهنمای بررسی معاملات آتی بیت کوین

bakkt-crypto-Exchange

Bakkt: Bitcoin Futures Trading Cryptto Exchange Review

Bakkt ، توسط Intercontinental Exchange (ICE) ، شرکت مادر بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) اداره می شود ، یک پلت فرم معاملاتی سازنده Bitcoin Futures با درجه نهادی است که به دنبال مشروعیت بخشیدن به عرصه مبادله ارزهای رمزپایه با ایجاد شفافیت و اعتماد به دارایی های دیجیتال در سطح عالی است روش.

Bakkt ، که به دنبال افزایش توانایی خرید ، فروش ، ذخیره و هزینه Bitcoin است و همچنین به عنوان یک راه حل تنظیم شده تجارت ، ترخیص و انبار ، در سپتامبر 2019 پس از بیش از یک سال پیش بینی به صحنه می رود. اولین رکورد تاریخی Bakkt در تاریخ 3 آگوست 2018 بود که اخبار مربوط به مبادله آتی بیت کوین در مورد ICE ، مایکروسافت و استارباکس درگیر شدن در جریان راه اندازی جریان اصلی بیت کوین و جذب پول سرمایه گذاری نهادی منتشر شد. بیایید نحوه کار Bakkt را مرور کنیم.

راهنمای کاربر Bakkt: تبادل رمزنگاری نهادی

در اینجا تجزیه و تحلیل گلوله ای از تمام بلوک های اساسی ایجاد شده در بورس تجاری جدید بیت کوین ارائه شده است:

امکانات

 • قراردادهای آتی بیت کوین که به صورت فیزیکی تحویل داده شده اند
 • متعلق به صرافی بین قاره ای (که NYSE را نیز اجرا می کند)
 • با هدف سرمایه گذاران نهادی

روش های سپرده گذاری

 • N / A (سپرده فقط در دسترس سرمایه گذاران نهادی)

طرفداران

 • بازداشت و معامله رمزگذاری درجه نهادی
 • محیط بسیار تنظیم شده و سازگار
 • از زیرساخت های موجود موجود در بازار ICE استفاده می کند

منفی ها

 • منحصرا برای سرمایه گذاران نهادی ارائه می شود
 • در حال حاضر فقط معاملات آتی بیت کوین را ارائه می دهد

جزئیات شرکت

 • محصولات ICE Futures US (IFUS): بکت کوین بیت کوین Futures Daily + Futures ماهانه بیت کوین باکت
 • تأسیس / راه اندازی شد: آگوست 2018 / سپتامبر 2019
 • محل: آتلانتا، جورجیا
 • وب سایت رسمی: Bakkt.com
 • مالک: صرافی بین قاره ای (ICE) ، شرکت مادر بورس سهام نیویورک (NYSE)
 • تیم: مدیر عامل شرکت کلی لوفلر ، Adam White COO ، Balaji Devarasetty VP Tech ، Mike Blandina CPO
 • پروفایل های اجتماعی: توییتر, فیس بوک, LinkedIn, اینستاگرام, وبلاگ
 • پست الکترونیک: [email protected]

معرفی

Bakkt از زمان اعلام در آگوست 2018 یک پلتفرم تجاری بیت کوین بسیار مورد انتظار بوده است زیرا قصد دارد اولین شخصی باشد که قراردادهای آتی بیت کوین را که به صورت فیزیکی تسویه می شود ، در یک روز ارائه دهد. سرانجام ، پس از بیش از یک سال انتظار ، Bakkt معاملات آتی بیت کوین را در 23 سپتامبر 2019 آغاز کرد. اولین گزارش ها از Bakkt در کنار ICE و Microsoft ، M12 (بازوی سرمایه گذاری مایکروسافت) ، Pantera Capital ، Galaxy Digital ، گروه مشاوره بوستون و Horizons Ventures نیز سرمایه گذاران اولیه بودند. Bakkt ، که بیش از 182.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است ، همچنین با گروه بین المللی Susquehanna ، Parafi Capital ، PayU ، Goldfinch Partners ، Fortress Investment Group و Eagle Seve در یک پیشنهاد برای ارائه صندوق های بازنشستگی بیت کوین ، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و صندوق های قابل معامله است (ETF) برای مدیران عمده پول در آینده.

Bakkt ، که از نظر فنی صرافی یا تهاتر نیست ، یک متولی واجد شرایط دارایی های دیجیتال است که می خواهد با راه اندازی رسمی یک پلت فرم معاملات آتی بیت کوین با ویژگی های کشف شده قیمت تنظیم شده که به داده های تجارت از نقطه نظر متکی نیست ، برنامه های مشتری و پرداخت برای ارزهای مجازی را تقویت کند بازارها.

سیستم عامل های دیگر در حال حاضر معاملات آتی بیت کوین را ارائه می دهند. بنابراین چه چیزی باکت را متفاوت می کند؟ معاملات آتی بیت کوین Bakkt از نظر فیزیکی تسویه شده یا قابل تحویل است ، به این معنی که بیت کوین واقعی با هر معامله ای جابجا می شود.

جزئیات قرارداد bakkt-bitcoin-FuturesBakkt همچنین خود را از رقابت با زیرساخت های درجه نهادی متفاوت می کند. این صرافی توسط صرافی بین قاره ای (ICE) راه اندازی شد که مالک و اداره بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) و سایر سیستم عامل های مهم تجاری است. ICE زیرساختهای سازگار با CFTC و به سبک NYSE خود را از ابتدا در Bakkt پیاده سازی کرده است. با جفت سازی این زیرساخت با راه حل های نگهداری درجه نهادی ، باکت می تواند بیش از هر پلتفرمی که پیش از آن قرار دارد سرمایه گذاران نهادی را به سمت بیت کوین بکشاند..

bakkt-bitcoin-Exchange-مزایای

همچنین لازم به ذکر است که معاملات آتی بیت کوین تنها اولین محصولی است که توسط Bakkt ارائه می شود. این پلت فرم با هدف راه اندازی محصولات بیشتر رو به جلو ، از جمله تجارت کامل رمزنگاری برای سرمایه گذاران نهادی و مردم است. و از آنجا که قابلیت کشف قیمت بیت کوین در آن تنظیم شده است ، با دستکاری حجم معاملات مانند معاملات شستشو و سایر فعالیت های متقلبانه ، اثری نخواهد داشت..

نمودار معاملات آتی bakkt-bitcoin-futures

در نهایت ، Bakkt هنوز در روزهای ابتدایی راه اندازی است ، اما در حال حاضر راهی مطمئن و قابل دسترس برای سرمایه گذاران نهادی برای ورود به بازارهای رمزنگاری شده است. س nextال بعدی این است: آیا سرمایه گذاران نهادی به هیئت مدیره خواهند پرید?

ویژگی های کلیدی

Bakkt ، که قصد دارد دسترسی هر طیف سرمایه گذار برای درگیر شدن با ارزهای رمزنگاری شده ، از مصرف کنندگان گرفته تا بازرگانان و موسسات را فراهم کند ، به نظر می رسد امنیت و اعتماد برای دارایی های دیجیتال در حال ظهور را با ارائه هوشمند نگهداری ، پرداخت ها ، بازارها و راه حل های انطباق اولویت قرار دهد.

ویژگی های اصلی Bakkt عبارتند از:

حضانت رمزگذاری نهادی: Bakkt ذخیره سازی امن و دارای درجه نهادی را از ویژگی های اصلی سیستم عامل خود می داند. Bakkt از امنیت پیشرفته فیزیکی و سایبری همراه با فناوری درجه حاکمیت و حاکمیت برای تأمین دارایی های دیجیتال برای مشتریان استفاده می کند. اینها همان دفاعیات امنیت سایبری هستند که مبادلاتی مانند ICE و NYSE را پشتیبانی می کنند. تمام بیت کوین های مشتری در انبار Bakkt ذخیره می شوند ، که توسط یک شرکت اعتماد محدود با نظارت توسط وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک (NYSDFS) اداره می شود که به عنوان یک متولی واجد شرایط خدمت می کند. آنها همچنین شرکت های Rosenthal Collins Group (RCG – در 16 ژانویه 2019) و Digital Asset Custody Company (DACC – در تاریخ 30 آوریل 2019) را خریداری کردند تا به شما کمک کنند تا حافظه و ذخیره سازی رمزنگاری آن را همراه با همکاری نزدیک با بانک BNY Mellon افزایش دهد..

قراردادهای آتی تحویل فیزیکی: Bakkt قراردادهای آتی تحویل شده به صورت فیزیکی را معرفی می کند ، جایی که بیت کوین فیزیکی از طریق قراردادهای آتی معامله می شود. اگرچه سایر بازارهای آتی بیت کوین قطعاً وجود دارند ، Bakkt اولین کسی است که قراردادهای آتی بیت کوین را که به صورت فیزیکی تحویل داده شده ارائه می دهد.

پذیرش سرمایه گذاران معتبر: همه شرکت کنندگان Bakkt تحت بررسیهای AML / KYC مطابق با بازارهای تنظیم شده توسط CFTC قرار می گیرند ، سپس با استفاده از زیرساخت های موجود ICE به Bakkt متصل می شوند.

محیط سازگار و تنظیم شده: Bakkt به عنوان یک محیط سازگار و تنظیم شده از ابتدا در سطح نهادی و مصرف کننده طراحی شده است. تجزیه و تحلیل و نظارت بر روی زنجیره برای همه سپرده ها و برداشت ها در دسترس است. Bakkt همچنین به طور معمول در ممیزی های مالی و امنیتی و همچنین بررسی انطباق مقررات شرکت خواهد کرد.

معاملات آیندures بیت کوین تنظیم شده و سازگار: معاملات آتی بیت کوین روزانه و ماهانه Bakkt با الزامات نظارتی CFTC و همچنین رژیم انطباق حاکم بر سایر قراردادها در IFUS ، یک بازار قرارداد تعیین شده با تنظیم CFTC (DCM) و در ICE Clear US (ICUS) ، یک مشتقات با CFTC سازگار است سازمان پاکسازی (DCO).

پشتیبانی شده توسط شرکای شرکت: مایکروسافت ، استارباکس و سایر شرکت های بزرگ از زمان اعلام این پروژه شرکای Bakkt بوده اند. پروژه های کمی در فضای رمزنگاری با نوع پشتیبانی شرکتی که با Bakkt مشاهده می کنیم ، انجام شده است.

در دسترس موسسات و مصرف کنندگان: Bakkt در ابتدا بر روی ایجاد معاملات رمزنگاری تنظیم شده به سرمایه گذاران نهادی متمرکز شده است ، اگرچه برنامه نهایی ارائه یک بستر برای مصرف کنندگان و سرمایه گذاران نهادی به طور یکسان است.

پشتیبانی تاجر: علاوه بر پذیرایی از سرمایه گذاران نهادی و مصرف کننده ، باکت با بازرگانان شریک خواهد شد و دسترسی آسان آنها به اکوسیستم دیجیتال را امکان پذیر می کند..

کاملاً بیمه شده: کیف پول سرد و گرم Bakkt تحت پوشش بیمه نامه 125 میلیون دلاری قرار دارد. این نه تنها به این معنی است که در صورت ضرر وجوه پوشش داده می شود ، بلکه همچنین به معنی رضایت شرکت بیمه از مراحل امنیتی Bakkt است.

جفت و ارز Bakkt

باکت در سپتامبر 2019 ، فقط از یک نوع تجارت پشتیبانی می کند: معاملات آتی بیت کوین (USD):

 • معاملات آتی روزانه بیت کوین (دلار آمریکا)
 • معاملات آتی ماهانه بیت کوین (دلار آمریکا)

مشخصات bakkt-btc-usd- روزانه-آینده-بازار

قراردادهای آتی Bakkt Bitcoin Daily (BTC) و Monthly (BTM) به مدت 22 ساعت در هر روز از یکشنبه های 8 بعدازظهر ET تا جمعه های 6 بعدازظهر ET قابل معامله هستند. همچنین هیچ معامله مورد نیاز بیت کوین برای پیش فروش ، نگهداری یا خلع ید برای تجارت قراردادهای آتی Bakkt وجود ندارد.

روشهای برداشت

Bakkt در حال حاضر منحصراً به سرمایه گذاران نهادی پاسخ می دهد و روشهای عادی واریز و برداشت از مصرف کننده فاش نشده است.

مراحل ثبت نام و ورود به سیستم Bakkt

Bakkt از سرمایه گذاران نهادی برخوردار است و هنوز ثبت نام برای مصرف کنندگان عادی را باز نکرده است. جزئیات کامل KYC / AML و روند تأیید منتشر نشده است.

با این حال ، Bakkt نیاز به سرمایه گذاران نهادی دارد تا برای استفاده از این پلت فرم ، از حلقه های قابل توجهی عبور کنند. برای مثال ، شرکت کنندگان تحت بررسیهای قابل اجرا AML / KYC مطابق با بازارهای تحت کنترل CFTC قرار می گیرند و با استفاده از زیرساخت های موجود ICE به صرافی متصل می شوند. Bakkt ادعا می کند الزامات KYC / AML خود “در سطح بانک” است.

بازرگانی باکت

Bakkt در حال حاضر فقط بیت کوین (USD) معاملات روزانه و ماهانه را ارائه می دهد. پلت فرم معاملات آتی که از نظر فیزیکی تحویل داده شده است ، از زمان راه اندازی در سپتامبر 2019 به طور انحصاری در اختیار سرمایه گذاران نهادی قرار دارد. هنگامی که Bakkt در برخی از نقاط آینده به روی مشتریان عادی باز می شود ، در ادامه توضیح خواهیم داد جزئیات چگونه تجارت در Bakkt کار می کند.

ما زنده هستیم!

اولین معامله Futures Bitcoin Bakkt در ساعت 8:02 بعدازظهر ET با قیمت 10115 دلار انجام شد

– Bakkt (@ Bakkt) 23 سپتامبر 2019

در حال حاضر ، معاملات قرارداد آتی USD باکت Bakkt با نام مرکز تجارت صفحه تجارت ICUS ذکر شده است. محدودیت قیمت روزانه وجود ندارد. اندازه قرارداد 1 بیت کوین است که قیمت آن در هر بیت کوین به دلار آمریکا به دو رقم اعشار می رسد. حداقل نوسان قیمت 2.50 دلار برای هر بیت کوین (2.50 دلار برای هر قرارداد) وجود دارد و معاملات بلوک ممکن است با 0.01 دلار برای هر بیت کوین (0.01 دلار برای هر قرارداد) انجام شود. حداقل تجارت 10 بلاک وجود دارد.

bakkt-bitcoin-usd-month-meha-Futures-chart

این چیزی است که وب سایت رسمی Bakkt به عنوان بخشی از نمودار “گردش کار Bitcoin Futures” خود نشان می دهد:

نمودار گردش کار Bakkt-Bitcoin-Futures-Futures

گزینه های Bakkt Bitcoin در آینده:

قراردادهای گزینه های Bakkt Bitcoin یک اطلاعیه تازه شکل گرفته است که قصد دارد در 9 دسامبر 2019 آغاز شود. به عنوان اولین صنعت ارز رمزنگاری ، قراردادهای گزینه های تنظیم شده Bakkt برای معاملات آتی بیت کوین با ویژگی های کلیدی مانند بهره وری سرمایه ، پول نقد یا تسویه حساب فیزیکی ، گزینه سبک اروپایی ، هزینه های جذاب ، توزیع گسترده و نقدینگی ، پیام رسانی فوری ، تجزیه و تحلیل معاملات و گزینه ها. پس از اینکه جزئیات بیشتری در پایان سال جاری در دسترس قرار گرفت ، ما این بررسی Bakkt را در قرارداد گزینه های Bitcoin که به موجب قرارداد Bakkt Monthly Bitcoin Futures محاسبه می شود ، به روز می کنیم..

حضانت انبار باکت

گذشته از راه اندازی Futures Bitcoin Bakkt ، نگهداری انبار Bakkt Warehouse که توسط ICE از ابتدا ساخته شد و ایجاد آن بیش از دو سال به طول انجامید ، ویژگی مهم بعدی است که آنها به اکوسیستم ارز رمزنگاری وارد می کنند..

انبار Bakkt ، که یک راه حل هوشمند برای نگهداری رمزنگاری برای امکان تحویل فیزیکی بیت کوین است ، با دو ویژگی اصلی طراحی شده است. اول ، به شما کمک می کند تا نیاز به بازرگانان کمیسیون آینده برای تعامل با بیت کوین را برطرف کنید و دوم اینکه به دلیل داشتن شرکت اعتماد Bakkt Trust ، به عنوان یک متولی واجد شرایط عمل می کند ، که از نظر رعایت استانداردهای نهادی بسیار حیاتی است.

bakkt-crypto-custody-review

راه حل حضانت باکت با رویکرد امنیتی اول و تنظیم شده توسط وزارت امور مالی امور خارجه نیویورک (NYDFS) ، محافظت از دارایی های مشتری با استفاده از قابلیت های حفاظتی در سطح شرکت است ، دقیقاً مانند آنچه که برای بورس اوراق بهادار نیویورک و ده مورد دیگر ICE استفاده می کنند سیستم عامل های تبادل در سراسر جهان.

انبار Bakkt سازگار با درجه بانک از گزینه های ذخیره سازی دارایی های آنلاین (گرم) و آفلاین (سرد) برای کمک به پر کردن شکاف بین عملکرد و سهولت استفاده و همچنین به حداقل رساندن خطرات مرتبط با کیف پول گرم استفاده می کند. هر دو مجموعه کیف پول ، از خزانه های درجه یک بانکی گرفته تا امنیت مسلح 24 ساعته 7 روزه ، دارای یک بیمه نامه 125 میلیون دلاری هستند و برای کمک به حفاظت از مجموعه های رمزنگاری شده با BNY Mellon همکاری می کنند.

آنها همچنین کل امنیت سیستم خود را لمس می کنند امکانات و همچنین بازیابی کلیدهای رمزنگاری خصوصی کاربران در برابر بلایای طبیعی. آنها کلیه پروتکل های AML و KYC (مبارزه با پولشویی و مشتری شما را می شناسند) و همچنین تکنیک های نظارت بر زنجیره ای را برای تأیید منشأ دارایی رمزنگاری پیاده سازی می کنند. گزارش شده است که تنها تعامل بین Bakkt و بلاکچین بیت کوین در انبار Bakkt Warehouse انجام می شود زمانی که کاربران دارایی های BTC خود را سپرده گذاری و برداشت می کنند.

هزینه های Bakkt

Bakkt هزینه های زیر را برای قراردادهای روزانه و آتی بیت کوین دریافت می کند:

هزینه مبادله و پاکسازی – معاملات صفحه: 1.00 دلار برای هر قرارداد (روزانه) ؛ 1.25 دلار برای هر قرارداد (ماهانه)

هزینه تبادل و پاکسازی – EPP & مسدود کردن معاملات: 1.60 دلار برای هر قرارداد (روزانه) ؛ 1.85 دلار برای هر قرارداد (ماهانه)

نرخ تحویل: 9.75 دلار برای هر قرارداد (روزانه) ؛ 9.75 دلار برای هر قرارداد (ماهانه)

حق حضانت: باککت برای خدمات حضانت انبار باککت تا 30 ژوئن 2020 “تعطیلات حق الزحمه” در نظر گرفته است. خدمات حضانت باکت تا آن تاریخ رایگان است.

Bakkt برنامه کارمزد خود را برای سایر معاملات رمزنگاری منتشر نکرده است و ما نمی دانیم که ساختار هزینه Bakkt چگونه با سایر مبادلات عمده و سیستم عامل های تجاری رقابت می کند.

مسائل امنیتی Bakkt و Downtime

Bakkt در تاریخ 23 سپتامبر 2019 راه اندازی شد. از زمان راه اندازی ، صرافی هیچ گونه نقض امنیتی یا خرابی عمده ای نداشته است. ICE و NYSE از امنیت یکسانی برخوردار هستند و هیچ نقض امنیتی عمده ای در تاریخ اخیر نداشته اند. به طور کلی ، Bakkt انتظار می رود یکی از ایمن ترین و ایمن ترین سیستم عامل های تجارت بیت کوین باشد. شرکت تابعه Bakkt Holdings LLC ، شرکت Bakkt Trust Company LLC ، یک ارائه دهنده بازداشت Bitcoin با مجوز در ایالت نیویورک است که در شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) ثبت شده است. در اینجا یک نمودار نشان داده شده است که رابطه بین نهادهای نظارتی قانونی و بازار Futures Bitcoin Bakte ICE را نشان می دهد:

تنظیم بازار بیت کوین-بیت کوین

راحتی در استفاده

Bakkt در حال حاضر با استفاده از همان پلتفرمی که با ICE و NYSE مشاهده می شود ، به سرمایه گذاران سازمانی پاسخ می دهد. این سیستم عامل برای کسانی که در گذشته از سیستم عامل های ICE دیگر استفاده کرده اند آشنا خواهد بود. نسخه مصرف کننده این پلت فرم هنوز منتشر نشده است ، بنابراین ما نمی دانیم Bakkt چگونه با رابط های مبادله رمزنگاری سنتی مقایسه می کند. همچنین ، در اینجا ساعت معاملات ارز رمزنگاری Bakkt براساس جدول زمانی نیویورک ، لندن و سنگاپور آمده است:

باکت-ساعت-مبادله-مبادله

اعتماد و حریم خصوصی

Bakkt دارای استانداردهای دقیق اعتماد و حریم خصوصی است. بیت کوین تمام مشتریان در انبار Bakkt ذخیره می شود که توسط یک شرکت اعتماد محدود هدایت شده توسط وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک اداره می شود. این شرکت اعتماد به عنوان یک متولی واجد شرایط عمل می کند. Bakkt تا به امروز هیچگونه نقض حریم خصوصی یا نقض امنیتی اساسی نداشته است.

خدمات مشتری

با Bakkt می توانید از طریق ایمیل یا فرم آنلاین تماس بگیرید. این شرکت هنوز از گزینه های خدمات مشتری کامل خود رونمایی نکرده است ، اما ما انتظار داریم که وقتی Bakkt محصول رو به مشتری خود را به بازار عرضه می کند ، این گزینه ها را ببینیم.

راهنمای کاربر Bakkt: نحوه راه اندازی و استفاده از Bakkt

Bakkt بستر تجاری خود را به روی مشتریان نهادی گشوده است. با این حال ، این پلت فرم هنوز معامله ای را برای مصرف کنندگان یا کاربران عادی باز نکرده است.

bakkt-Exchange-Updates

هنگامی که Bakkt در آینده نزدیک بستر تجارت خود را به روی کاربران باز می کند ، ما یک راهنمای کامل را منتشر خواهیم کرد که نحوه ثبت نام ، تأیید شدن و شروع تجارت با Bakkt را توضیح می دهد.

در عین حال ، سرمایه گذاران سازمانی که مایل به ثبت نام در Bakkt هستند ، برای شروع باید از طریق ایمیل [email protected] ایمیل بزنند.

آینده موفقیت Bakkt باید دیده شود ، اما همانطور که توییتر رسمی آنها در توییتر می گوید ، “گسترش دسترسی به اقتصاد جهانی با اعتماد سازی و باز کردن قفل ارزش دارایی های دیجیتال” – پیش بینی مبادله ارز رمزنگاری Bakkt با مشخص شدن آنها به نظر می رسد که پلتفرم معاملاتی Bitcoin Futures یک نقطه روشن برای بازار باشد.

به عنوان بخشی از دو بررسی این پلتفرم آتی بیت کوین مبادله رمزنگاری ICE NYSE ، بیایید با یک سفر به پایین خط حافظه برویم و همه جدیدترین اخبار Bakkt را هک کنیم.

داستان تاکنون: نگاهی به Bakkt

اکنون شاهد تأثیرات پرتاب رسمی Bakkt برای مخاطبان بسیار مشتاق و بین المللی هستیم و اینکه بگوییم تحولی کاملاً جدا از بازار گسترده خواهد بود ، پذیرفتن این است که ارز رمزپایه را کاملاً دریافت نمی کنید..

از نظر تاریخی ، هر زمان که شاهد انتشار Bakkt در اخبار مربوط به اوت 2018 بودیم ، این مصادف با طیف وسیعی از قله ها و سیر نزولی بیت کوین در میان انواع دیگر ارزهای رمزپایه است. این هفته و همه پس از آن نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند. همانطور که اشتیاق بعد از بالا آمدن آن افزایش می یابد ، ما قبلاً دیده ایم که Bitcoin بیداد می کند.

ارزش زیادی وجود دارد که Bakkt برای بازار ارزهای رمزنگاری شده به ارمغان می آورد و راه اندازی آن تمام پتانسیل را دارد تا کل بازار را به سطح بعدی برساند. به تازگی در مصاحبه ای با Coin Telegraph ، تام لی ، بنیانگذار Fundstradt Global Advisors هیچ کنایه ای مبنی بر تأثیر مثبت Bakkt بر اعتبار رمزنگاری در نزد بازرگانان نهادی باقی نمانده است:

“من در مورد Bakkt و توانایی آن در بهبود اعتماد با م institutionsسسات رمزنگاری بسیار مثبت هستم.”

در حالی که با سهم عادلانه موانع خود روبرو شده است ، خواه این مسئله مربوط به مسائل فنی باشد و یا حتی عقبگرد سرسختانه آژانس های نظارتی ، به ویژه کمیسیون بورس و اوراق بهادار. مدیر عامل ، کلی لوفلر ، همسر جفری اسپرچر ، مدیر عامل ICE ، به شما کمک می کند تا وب سایت وبلاگ Bakkt را به اشتراک بگذارید و آخرین جدیدترین اخبار و پیشرفت ها را به اشتراک بگذارد..

بنابراین ، با وجود چنین موقعیتی مهم اکنون ، علاوه بر همه حقایق و ارقام بالا ، دلیل این است که ما باید در شرکت غوطه ور شویم و اینکه چگونه از یک ایده ابتکاری به یکی از مهمترین موارد تبدیل شده است – پیش بینی شرکت بیت کوین محوری در دنیای رمزنگاری.

بازگشت به Bakkt – شروع

به منظور زمینه بهتر – ما پاسخ دادیم که Bakkt دقیقاً روی زمین چیست؟ و چه چیزی به بازار بالا می آورد؟ اما برای شروع دوباره ، باکت بازیکن اصلی و اصلی شرکت مادر اصلی بورس سهام نیویورک (NYSE) – بورس بین قاره ای (ICE) است. این امر با افزایش علاقه شرکت ها به ارائه راه حل بیت کوین فیوچرز برای یک پایگاه سرمایه گذار در حال رشد صورت گرفت.

نتیجه نهایی Bakkt بود ، که طبق گفته بلومبرگ در 31 ژوئیه 2008 تاسیس شد اما تا اوت در دسترس عموم قرار نگرفت. و برخی از عوامل تحریک کننده این پروژه این بود که اگر سرمایه گذاران شروع به پول انداختن در ارزهای رمزپایه کردند ، آنها با این نگرانی مواجه خواهند شد که با یک بازار بی ثبات و با ریسک بالا روبرو شوند و هیچ گونه حمایت قانونی برای حفاظت از آنها نداشته باشد. دارایی های. همانطور که بارها مستند کرده ایم ، “حضانت هوشمند” موج بعدی بیت کوین و مجموعه های رمزنگاری است و Bakkt در موقعیت نخست قرار دارد تا در این ظرفیت پیشرو باشد.

این همان چیزی است که از ورود رمزنگاری ها به جریان اصلی جلوگیری می کند ، بنابراین اگر قرار بود مشاغلی در صحنه ظهور کند و سیستمی از مسئولیت پذیری و حرفه ای مورد نیاز را فراهم کند ، با آه آسوده آژانس های نظارتی و استقبال از آغوش سرمایه گذاران علاقه مند به فضا.

پیش فرض اصلی این تجارت این است که ، به گفته شرکت ، از وب سایت خود ، همانطور که در بالا گفته شد – “ایجاد شفافیت و اعتماد به دارایی های دیجیتال” به لطف تمایل تیم Bakkt برای تعامل بسیار بیشتر با سرمایه گذاری جامعه و نیاز جمعی آنها به مدیریت ریسک و پاسخگویی بیشتر از فضا.

بنابراین چه چیزی است که واقعاً Bakkt را از همتایان غیرمتمرکز خود متمایز می کند؟ برای یکی ، آن چیزی فراتر از یک ارائه دهنده آتی است ، حتی اگر این همان چیزی است که ما به احتمال زیاد با آنها ارتباط برقرار می کنیم. در واقع ، قرارداد آتی فقط یکی از خدماتی است که آنها ارائه می دهند ، در اینجا راه حل هایی است که Bakkt قصد دارد برای کاربران خود ارائه دهد:

راه حل های نگهداری رمزنگاری Bakkt

ذخیره سازی امن در واقع چیزی است که جامعه سرمایه گذاران به شدت دنبال آن هستند و این یک چیز است که باکت کاملاً از آن آگاه است. Bakkt در نظر دارد برای کاربران خود امنیت درجه سرمایه گذاری فراهم کند و به آنها امکان می دهد که واقعاً از بازار سرمایه استفاده کنند و با اطمینان از داشتن بهترین نوع امنیتی که می توان از آنها برخوردار بود ، سرمایه گذاری را مطمئن سازد.

طبق وب سایت شرکت ها:

“باكتر و با پشت سر گذاشتن پیشرفته ترین امنیت جسمی و سایبری ، سطح علمی و حاكمیت و با حمایت بیمه دارایی های دیجیتالی كه در کیف پول های یخ زده نگهداری می شوند ، با استفاده از ابزارهای امنیت سایبری كه بر روی آنها NYSE تکیه می کند. “

راه حل های نگهداری آن بیش از امنیت درجه سرمایه گذاری است ، زیرا این شرکت در ماه اوت در وبلاگ خود اظهار داشت:

“انبار باکت ، که بخشی از شرکت اعتماد باکت است ، با استفاده از امنیت سایبری و حفاظت از امنیت فیزیکی ساخته شده است که از بازارهای فعال تجاری جهان ، از جمله NYSE پشتیبانی می کند”. “علاوه بر این ، حاکمیت مستقل و الزامات انطباق یک متولی واجد شرایط به این معنی است که انبار Bakkt به گونه ای طراحی شده است که بالاترین استانداردهای نظارت را داشته باشد.”

راه حل های اختصاصی پرداخت

ارزهای رمزپایه به دلیل توانایی بالقوه خود در معاملات ، خرید و فروش همتا به همتا مشهور هستند. اما حتی با وجود این ، وجود یک سیستم قابل اعتماد و قابل اعتماد هنوز به شدت در دنیای سرمایه گذاری نهادی مورد نیاز است.

این یکی از عناصر Bakkt است که واقعاً سرمایه گذاران را هدف قرار داده است ، به ویژه با توجه به این واقعیت که سرمایه گذاران قصد استفاده از این قسمت از خدمات Bakkt را دارند ، باید یک پیش پرداخت بسیار قابل توجه را در محل سرمایه گذاران مستقر در مصرف ارائه دهند..

بر اساس گزارشی در اوایل ماه جاری ، سرمایه گذاران نیاز به پیش پرداخت اولیه 3700 دلاری بیت کوین برای هر دو قرارداد آینده و راه حل های پرداخت خود دارند. بنابراین هیچ سپرده کمی ، پس.

در اینجا آنچه Bakkt در مورد راه حل های پرداخت خود گفته است:

“چه بین مصرف کنندگان و بازرگانان و چه همتایان ، توانایی انجام معاملات در دارایی های دیجیتال نویدبخش است زیرا این ارزهای جدید جهانی فراتر از ذخیره ارزش دارایی یا سوداگری و به عنوان مقیاس های توزیع شده دفتر کل ، تکامل می یابند. Bakkt با تاجران برجسته ای کار می کند که پتانسیل دارایی های دیجیتال را تشخیص می دهند. “

راه حل انطباق

ما قبلاً موضوع آنچه مبادلات غیرمتمرکز از متمرکز را جدا می کند ، مورد بررسی قرار گرفتیم و یکی از آنها نوع رابطه ای است که اینها با موضوع انطباق دارند.

انطباق با مقررات مانعی اساسی است که مبادلات غیرمتمرکز مانند آفت مربوط به ارزهای رمزپایه از آن اجتناب می کنند ، در حالی که مبادلات متمرکز تمایل به رعایت آنها دارند تا توسط سرمایه گذاران به عنوان بازیگران حرفه ای شناخته شوند..

Bakkt نه تنها شرکتی است که به دلیل ارتباط با ICE به سرعت به خانواده نهادی اضافه می شود. اما همچنین به لطف این واقعیت که یک چارچوب سرمایه گذاری برای کاربران احتمالی خود فراهم می کند که کاملاً مطابق با رویه های نظارتی تعیین شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است. به طور خاص در مورد نیازهای آن برای ویژگی های امنیتی قوی برای کاربران ، و همچنین چک کردن پولشویی (AML) و مشتری خود را بشناسید (KYC).

“تمرکز Bakkt بر انطباق همه جنبه های عملیاتی ما را شامل می شود. چه AML و KYC در سطح نهادی و مصرف کننده و چه تجزیه و تحلیل و نظارت بر زنجیره ای برای همه واریزها و برداشت های رمزنگاری ، ما به طور مداوم اضافه خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که قوی ترین و قابل اعتمادترین سیستم عامل است. علاوه بر این ، Bakkt به طور معمول در ممیزی های مالی و امنیتی و همچنین بررسی انطباق مقررات شرکت خواهد کرد. “

قرارداد آتی

و البته ، برای ما بسیار ناامیدکننده است که با توجه به این واقعیت که باککت بیشتر به آن معروف است ، به دنیای قراردادهای آتی غوطه ور نشویم. دلیل این امر این است که این شرکت به لطف این واقعیت ها که این قراردادها همراه با راه حل های نظارتی خاص خود ، مانند محل تصفیه خانه خود ، در اختیار خریداران قرار گرفته است ، در حال گشودن است..

عنصر دوم به این معنی است که Bakkt می تواند به سرعت به یک نام اصلی جهانی تبدیل شود ، با ارائه قراردادهای آتی بیت کوین برای سرمایه گذاران در ایالات متحده و همچنین 30 کشور در سراسر جهان.

به گفته تیم Bakkt ، این موارد فراتر از یک سری قراردادهای آتی مجازی است ، زیرا با خرید راه حل های ذخیره سازی فیزیکی خود ، موفقیت های جدی را به دست آورده است. تیم Bakkt در حساب اختصاصی توییتر خود در تاریخ 28 آگوست ، فضای ذخیره سازی برای طیف گسترده ای از قراردادهای آتی فیزیکی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد..

“در تاریخ 6 سپتامبر ، انبار ما ذخیره سازی امن بیت کوین مشتری را برای آماده سازی برای راه اندازی Bakkt Bitcoin Daily آغاز می کند & Futures Monthly هنگامی که در 23 سپتامبر آغاز به کار می کنند. این قراردادها تحویل فیزیکی بیت کوین را با بازارهای تحت نظارت و بازداشت پایان به پایان امکان پذیر می کند. “

به گفته منابع ، این فضاهای ذخیره سازی از برخی دارایی های سرمایه گذاران بسیار محافظت می کنند اما با بیمه های بیش از 125 میلیون دلار نیز تحت پوشش هستند.

تمهیدات امنیتی

به گفته این شرکت ، Bakkt همراه با داشتن بیمه نامه در صدها میلیون طیف وسیعی از راه حل های امنیتی را برای کاربران خود ارائه می دهد ، از جمله طیف وسیعی از کیف پول های “سرد” و “گرم”:

“انبار Bakkt از هر دو روش ذخیره سازی دارایی دیجیتال بصورت آنلاین (” گرم “) و آفلاین (” سرد “) تشکیل شده است. سیستم های Bakkt از نظر الگوریتمی تعادل بین دو طبقه سرد و گرم را حفظ می کنند تا خطرات مرتبط با ذخیره سازی گرم را به حداقل برسانند. “

بسته به نوع سرمایه گذاران ذخیره سازی امن ، آنها از این کیف پول های “گرم” استفاده می کنند. که از ماژولهای امنیتی سطح 3 تشکیل شده است ، در عین حال به شبکه متصل است ، به سرمایه گذاران امکان دسترسی آماده به دارایی های خود را می دهد. این معنی می دهد که این نوع ذخیره سازی بیشتر به سمت کسانی است که به تجارت با موقعیت های متوسط ​​و کوتاه اشتغال دارند.

در همین حال ، راه حل ذخیره سازی سرد آن برای سرمایه گذاران چیزی شبیه ارز رمزنگاری شده Fort Knox به نظر می رسد.

 • اکثر بیت کوین ذخیره شده در انبار Bakkt آفلاین است
 • سیستم های هوای پنهان شده در خزانه های درجه بانک با کنترل های امنیتی پیشرفته فیزیکی ذخیره می شوند
 • کلیدهای کیف پول در هنگام ایجاد خرد و رمزگذاری می شوند و برای امضای یک معامله خرد شده ، به چندین کلید خرد نیاز است
 • توزیع جغرافیایی امضای معامله چند امضا
 • تفکیک وظایف بین تیم های داخلی
 • 24 × 7 در محل ، امنیت مسلح

بنابراین ، به راحتی می توان گفت که سرمایه گذاران هنگام خرید قرارداد با Bakkt ، ارزش پول خود را می گیرند.

وقتی نوبت به امنیت سرمایه گذار و انطباق با مقررات می رسد ، Bakkt برای برخی شرایط کاملاً بی نظیر آماده است. باز هم ، این مطابق با خود شرکت و خواندن مختصری از ویژگی های امنیتی آن است.

این ویژگی ها شامل سیاست های عملیاتی و برنامه ریزی برای بلایای بزرگ شامل از دست دادن کلیدهای خصوصی سرمایه گذار است. Bakkt با پذیرش خود ، با احتساب خود ، با پیش بینی های غیرقابل پیش بینی “بازیابی فاجعه (DR) و برنامه تداوم تجارت (BCP)” وارد بازار می شود.

آخرین اخبار Bakkt

اگرچه این خلاصه ای از اتفاقات Bakkt و محصولات آن است ، اما نگاهی به برخی از پیشرفت های اخیر آن نیز مهم است. در سال 2019 ، این شرکت پیش از چراغ سبز ، چندین همکاری جدید را آغاز کرده است.

برخی از این موارد شامل خرید موفقیت آمیز آن از سوی شرکت دارایی دیجیتال دارایی (DACC) در اوایل سال 2019 است. این خرید اساساً در خدمت ارائه اختیارات بیشتر نسبت به راه حل های حضوری خود است. آوردن تخصص DACC برای اصلاح بهتر پیشنهادات Bakkt.

در کنار این ، Bakkt اخیراً همکاری نزدیکتری با BNY Mellon به منظور بهبود بیشتر راه حل های ذخیره سازی خود ، چه به طور گسترده تر ، بلکه همچنین به طور خاص در مورد ذخیره سازی کلید خصوصی انجام داده است..

برای به روزرسانی های Bakkt بازگردید: حرف آخر

Bakkt از زمان اعلام در ژوئیه 2018 یک پلت فرم معاملات رمزنگاری مورد انتظار بوده است. در ابتدا برنامه ریزی شده برای شروع در اوایل سال 2019 ، راه اندازی Bakkt به 23 سپتامبر 2019 برگردانده شد ، این زمانی است که این سیستم عامل بیت کوین روزانه و ماهانه خود را به صورت رسمی راه اندازی می کند آینده برای سرمایه گذاران نهادی.

Bakkt با حرکت به جلو ، قصد دارد سرمایه گذاران نهادی را با یک فضای تجاری بسیار امن ، تنظیم شده و سازگار جذب کند. در همان زمان ، Bakkt در نهایت معاملات خود را برای عموم مردم آغاز خواهد کرد.

پرتاب سپتامبر یک نقطه عطف بود ، اما خط پایان نبود. کار سخت – توسعه بازار – همراه با محصولات و قراردادهای جدید طی ماه های آینده اتفاق می افتد. https://t.co/zPvH7oQNiQ

– آدام وایت (WhitAdamL @) 25 اکتبر 2019

با حمایت برخی از بزرگترین شرکتهای آمریکایی و سیستم عاملهای تجارت مالی ، باکت می تواند به راحتی به تأثیرگذارترین نیرو در صحنه تجارت بیت کوین تبدیل شود. ما امیدواریم که این راهنمای کاربر به همه کمک کند تا درک کنند که بورس معاملات جدید Bakkt Bitcoin Futures چقدر برای بازار ارزهای رمزپایه مهم است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me