banner
banner

Poloniex Exchange: Master The Crypto User Guide Guide

بررسی poloniex

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در Poloniex Crypto Exchange

Poloniex یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. برای کشف هر آنچه در مورد Poloniex و نحوه استفاده از آن می دانید ، به خواندن ادامه دهید.

امکانات

 • مبادله ارز رمزنگاری مستقر در ایالات متحده در سراسر جهان در دسترس است
 • هزینه معاملات معقول 0.15٪ تا 0.25٪
 • در صورت برداشت کمتر از 2000 دلار در روز ، تأیید لازم نیست

روشهای سپرده گذاری

 • رمزنگاری
 • فیات
 • کارتهای اعتباری / بدهی
 • نقل و انتقالات بانکی

طرفداران

 • خوب تنظیم شده
 • پشتیبانی شده توسط Circle (شرکتی با حمایت گلدمن ساکس)
 • بیش از 100 ارز رمزنگاری شده

منفی ها

 • سپرده های اعتباری / بدهی برای همه کاربران در دسترس نیست
 • شکایت درباره خدمات ضعیف مشتری

معرفی

Poloniex یک مبادله ارز رمزنگاری مستقر در ایالات متحده است که در سال 2014 توسط Tristan D’Agosta راه اندازی شد. این صرافی به طور رسمی در ایالت دلاور ثبت شده است. در سال 2018 ، Poloniex توسط Circle ، یک پلت فرم رمزنگاری مورد حمایت Goldman Sachs ، خریداری شد. از زمان خرید ، Poloniex گام های فزاینده ای را در جهت تبدیل شدن به یک ارز با تنظیم بهتر برداشته است. به عنوان مثال Poloniex در SEC و FINRA به عنوان یک کارگزار / فروشنده ثبت نام کرده است و قصد دارد به بازار آسیا گسترش یابد.

تبادل پولونیکس چیست

اکثر مردم Poloniex را به دلیل داشتن حجم معاملات بالای آلت کوین می شناسند. صرافی یکی از نرم افزارترین سیستم عامل های مهم موجود است. تمام ارزهای رمزپایه اصلی با چندین جفت معاملاتی به خوبی نمایش داده می شوند ، اما همچنین تعداد زیادی ارز رمزپایه کوچک و آلت کوین های کمتر شناخته شده با حجم معاملات مناسب را خواهید یافت..

صرافی تجارت poloniex

Poloniex به دو معامله گر رمزنگاری جدید و پیشرفته توجه دارد. رابط کاربری ممکن است برای شخصی که کاملاً جدید در ارز رمزنگاری شده کمی دلهره آور باشد. با این حال ، هر کسی که با سیستم عامل های مبادله آشنایی اساسی داشته باشد ، مشکلی نخواهد داشت که از طریق Poloniex حرکت کند.

لازم به ذکر است که Poloniex فقط با ارز رمزپایه سروکار دارد و هیچ جفت ارز فیات در سیستم عامل ذکر نشده است. Poloniex اخیراً پذیرش سپرده های ارزی فیات (از طریق نقل و انتقالات بانکی و کارت های اعتباری / اعتباری) را آغاز کرده است ، اگرچه ارز فیات شما پس از سپرده گذاری با پولهای ثابت (USDT یا USDC) مبادله می شود.

Poloniex به دلیل نقدینگی قوی در بین معامله گران روز یا معامله گران با حجم بالا محبوبیت خاصی دارد. معاملات حاشیه ای نیز به لطف پلت فرم وام حاشیه نظیر به نظیر Poloniex در دسترس است.

از سال 2019 ، Poloniex تقریباً 100 جفت معاملاتی دارد. اگرچه Poloniex سپرده یا برداشت ارز فیات را قبول نمی کند ، صرافی چندین جفت USD Tether (USDT) دارد.

Poloniex همچنین اخیراً برنامه های موبایلی را برای iOS و Android معرفی کرده است. برنامه های تلفن همراه به شما امکان تجارت رمزنگاری را در حین حرکت می دهند. از طریق دستگاه تلفن همراه خود می توانید به طیف گسترده ای از ویژگی های Poloniex دسترسی پیدا کنید.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی ها هنگام ورود به Poloniex ، طیف گسترده ای از ابزارها و نمودارهای تجزیه و تحلیل داده ها است. به نظر می رسد رابط اصلی Poloniex همان چیزی است که یک تاجر حرفه ای سهام می بیند. شما از طریق سایر ویژگی ها ، به چندین نوع سفارش (خرید ، محدودیت توقف و فروش) ، بازدیدها و جدول زمانی چند نمودار ، کتاب سفارش بازار و اخبار اخبار اخیر دسترسی فوری دارید. همه اینها از یک رابط تجاری مناسب موجود است.

بسیاری از معامله گران پیشرفته نیز از ده ها شاخص موجود قدردانی خواهند کرد. بازارها را بر اساس انواع شاخص ها تجزیه و تحلیل کنید – از باند اصلی بولینگر گرفته تا شاخص های پیشرفته تر مانند شاخص کانال کالا ، EMA Cross و Fisher Transform و بسیاری دیگر. ابزارهای نمودار Poloniex توسط TradingView طراحی شده اند.

در قسمت فنی کار ، Poloniex بیشتر کد رابط تجارت را در سمت مشتری اجرا می کند. همه کد Poloniex منبع باز است و هر کسی آزاد است که کد را بررسی کند تا نحوه کار Poloniex را تأیید کند. Poloniex همچنین یک API را برای توسعه دهندگان در دسترس قرار می دهد ، ادغام Poloniex در تنظیم تجارت روزانه شما را آسان می کند..

به طور کلی ، Poloniex در میان معامله گران متوسط ​​و پیشرفته محبوب است. این صرافی از استراتژی ها و ابزارهای پیشرفته تر تجاری پشتیبانی می کند و بیش از 100 جفت ارز رمزنگاری شده در چهار بازار اصلی (BTC ، ETH ، USDC و USDT) در دسترس است..

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی Poloniex عبارتند از:

بیمه شده: Poloniex دارای پوشش بیمه ای برای دارایی های رمزنگاری ذخیره شده در سیستم عامل خود است.

بیش از 60 ارز رمزنگاری شده: Poloniex از بیش از 60 ارز رمزنگاری شده و ارزهای پایدار و بیش از 100 جفت ارز رمزپایه پشتیبانی می کند.

اکنون از کارت ها و حساب های بانکی پشتیبانی می کند: در بیشتر تاریخ خود ، Poloniex از گزینه های سنتی سپرده ارز فیات مانند کارت ها و حساب های بانکی پشتیبانی نمی کرد. با این حال ، از زمان خریداری شدن توسط Circle ، Poloniex پشتیبانی بهتری از کارت ها و حساب های بانکی داشته است.

قدرت نفوذ: Poloniex از معاملات حاشیه ای در طیف گسترده ای از جفت ها پشتیبانی می کند ، به شما این امکان را می دهد که برای بازده بیشتر از معاملات استفاده کنید.

API های سریع: Poloniex به شما امکان می دهد با دسترسی کامل API به معامله گران ، الگوریتم های هوشمند و استراتژی های معاملاتی ربات را اجرا کنید ، ادغام Poloniex در تنظیم تجارت موجود را آسان می کند.

برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android: Poloniex اخیراً برنامه های موبایلی را برای iOS و Android منتشر کرده است.

مزایای poloniex

مبادله غیرمتمرکز (DEX): Poloniex اخیراً مبادله ای غیرمتمرکز به نام Poloni DEX را راه اندازی کرده است. این صرافی به شما امکان می دهد TRON (TRX) را بدون هیچ گونه هزینه معاملاتی معامله کنید. حجم کمتر از مبادله کامل Poloniex است ، اما شما می توانید ده ها جفت TRX را در یک محیط تجارت غیرمتمرکز و با هزینه صفر مبادله کنید. Poloniex در نوامبر 2019 صرافی به نام TRXMarket خریداری کرد و آن را به Poloni DEX تغییر نام داد.

ویژگی های تبادل poloniex

تجارت بدون تأیید: کاربران می توانند بدون بارگذاری شناسه یا تکمیل تأیید KYC / AML تجارت کنند. تأیید سطح یک به شما امکان تجارت در Poloniex را می دهد ، اگرچه فقط می توانید حداکثر 2000 دلار در روز برداشت کنید.

معاملات مشتری: کد رابط تجاری Poloniex در سمت مشتری اجرا می شود.

متن باز: تمام کد معاملات Poloniex منبع باز است و برای معامله گران در دسترس است.

در دسترس در سراسر جهان: Poloniex به جز کشورهای تحریم شده در هر جای دنیا موجود است.

چندین گزینه نمودار: Poloniex دارای ابزارهای گسترده نمودار است و سفارشی کردن این نمودارها به هر راحتی که دوست دارید آسان است. به عنوان مثال نمودارها را در فواصل زمانی مختلف مانند 6 ، 24 یا 48 ساعت مشاهده کنید.

اعلان های فشار برای تغییرات قیمت: برای دریافت هشدارهای مربوط به تغییرات قیمت ، اعلان های فشاری را در دستگاه تلفن همراه خود تنظیم کنید.

شاخص های پیشرفته: ابزارهای رسم Poloniex طیف گسترده ای از شاخص ها را شامل می شود ، از جمله از شاخص های متوسط ​​حرکت Aroon و Arnaud Legoux گرفته تا شاخص های R و Zig Zag ویلیامز. برای معامله گرانی که به دنبال ابزارهای پیشرفته تر نمودار هستند ، Poloniex بهترین شرط بندی است. تمام شاخص های فنی و نمودارها توسط TradingView طراحی شده اند.

poloniex چگونه کار می کند

سپرده های اعتباری و بدهی: برخی از کاربران تأیید شده می توانند پول را با استفاده از کارت های اعتباری یا نقدی به سیستم عامل واریز کنند.

نقل و انتقالات بانکی: Poloniex از سپرده و برداشت رایگان بانکی پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد ارز فیات را به سیستم عامل خود واریز کنید. ارز فیات شما به یکی از دو پول ثابت که توسط Poloniex پشتیبانی می شود (USDC یا USDT) منتقل می شود.

عملکردهای خاصی که در ایالات متحده موجود نیست: Poloniex از مقررات ایالات متحده پیروی می کند و این بدان معناست که بازرگانان آمریکایی در Poloniex با شرایط سختگیرانه خاصی روبرو هستند. برخی دارایی های رمزنگاری در دسترس بازرگانان آمریکایی نیستند ، به عنوان مثال (DCR ، BCN و ARDR ، در میان دیگران) ، و ممکن است بازرگانان آمریکایی نیاز به تکمیل تأیید اضافی قبل از معامله داشته باشند.

پول و جفت های Poloniex

Poloniex از 60 جفت ارز رمزنگاری شده و 100+ ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می کند. جفت ها به چهار بازار از جمله BTC ، USDC ، ETH و USDT از هم جدا شده اند. تمام ارزهای رمزپایه اصلی از جمله BTC ، ETH ، XRP ، LTC ، XMR ، BCHABC ، ​​BCHSV ، ETC ، ZEC ، DGB ، EOS و غیره در این سیستم عامل ذکر شده اند. همچنین ارزهای رمزپایه کمتر شناخته شده ای مانند Primecoin (XPM) ، Livepeer (LPT) ، MaidSafeCoin (MAID) و Numeraire (NMR) و سایر موارد را خواهید یافت..

روش های سپرده گذاری و برداشت از پولونیکس

در بیشتر تاریخ خود ، Poloniex فقط از سپرده ها و برداشت ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کرد. در سال 2019 ، Poloniex شروع به پذیرش سپرده و برداشت از طریق نقل و انتقالات بانکی و کارت ها کرد. با تشکر از خرید Poloniex توسط Circle ، می توانید بیش از هر زمان دیگری پول را در سیستم عامل واریز و برداشت کنید. اگر ارز فیات را به Poloniex واریز کنید ، آنگاه به دلار پایدار USDC یا USDT منتقل می شود. Poloniex از نظر فنی ارز فیات شما را به عنوان ارز فیات ذخیره نمی کند.

روند ثبت نام و ورود Poloniex

Poloniex یک فرایند ثبت نام و ورود به سیستم ساده دارد که شبیه هر تبادل تنظیم شده است. فقط با وارد کردن آدرس ایمیل و کشور خود می توانید یک حساب کاربری ثبت کرده و از امروز معاملات خود را آغاز کنید. بسته به کشور خود ، ممکن است بلافاصله بتوانید تجارت Poloniex را شروع کنید. یا ، Poloniex ممکن است از شما بخواهد راستی آزمایی اضافی را انجام دهید.

Poloniex دارای یک فرآیند تأیید به همان اندازه ساده است. تأیید سطح یک به سادگی نیاز به تأیید آدرس ایمیل و کشور محل اقامت خود دارد. در سطح یک ، ساکنان بسیاری از کشورها می توانند از طریق Poloniex تجارت کنند اما فقط 2000 دلار در روز برداشت می کنند. تأیید سطح دو به آدرس فیزیکی ، آدرس پستی ، تاریخ تولد ، گذرنامه و شماره تلفن شما ، از جمله بارگذاری عکس های شناسنامه یا گذرنامه ، نیاز دارد. پس از تأیید سطح دو ، محدودیت واریز و برداشت شما به 25000 دلار افزایش می یابد.

تجارت Poloniex

بستر تجاری Poloniex مشابه بستر معاملاتی در هر صرافی ارز رمزنگاری شده است. صفحه اصلی معاملات دارای نمودار و کتاب سفارش است. چندین نوع سفارش – از جمله جعبه های سفارش خرید ، محدود کردن و فروش – را در پایین صفحه خواهید دید. مبلغی را که می خواهید معامله کنید وارد کنید ، سپس تجارت را انجام دهید. خودشه.

هزینه های Poloniex

Poloniex هزینه معاملات مشابه را برای اکثر صرافی های تنظیم شده اخذ می کند. اکثر معامله گران (کمتر از 600 BTC از حجم معاملات در ماه) هزینه سازنده 0.15٪ و هزینه takeer 0.25٪ را پرداخت می کنند. در بالاترین سطح معاملاتی (بیش از 120،000 BTC از حجم معاملات در ماه) ، شما 0٪ هزینه گیرنده و 0.05٪ هزینه سازنده پرداخت خواهید کرد. حجم معاملات براساس میانگین 30 روزه عقب مانده است.

هزینه های Poloniex

Poloniex گهگاه هزینه های معاملات خود را کاهش می دهد. به عنوان مثال ، از سال 2019 ، Poloniex تا پایان سال هزینه تجارت را دریافت نمی کند.

هزینه های تجارت poloniex

Poloniex هیچ گونه ودیعه یا هزینه برداشت برای سیم های بانکی را دریافت نمی کند. با این حال ، اگر سیم بانکی شما رد شود و نیاز به استرداد باشد (مثلاً به دلیل شماره های مرجع گم شده یا اشتباه املایی یا بیش از حد سپرده بیش از حد) ، Poloniex 50 دلار هزینه دریافت می کند.

هزینه های poloniex

Poloniex برای سپرده ها و برداشت ارزهای رمزپایه هیچ هزینه ای دریافت نمی کند. با این حال ، هنگام برداشت ارز رمزنگاری شده ، هزینه شبکه پرداخت خواهید کرد (به عنوان مثال کارمزد استخراج کننده مورد نیاز برای همه معاملات بیت کوین).

مسائل امنیتی و خرابی Poloniex

Poloniex در سال 2014 یک هک قابل توجه داشت که اولین سال وجود آن بود. Poloniex در طول هک 12.3٪ از کل بیت کوین های خود را از دست داد. پس از هک ، Poloniex به کاربران آسیب دیده بازپرداخت کامل پرداخت کرد.

مانند اکثر مبادلات رمزنگاری ، Poloniex از تأیید اعتبار دو عاملی برای امنیت بیشتر حساب پشتیبانی می کند.

راحتی در استفاده

استفاده از Poloniex برای هر کسی که از سایر مبادلات رمزنگاری استفاده کرده و با رابط های اساسی نمودار آشنایی دارد ، ساده است. با این حال ، اگر شما کاملاً مبتدی فضای رمزنگاری هستید ، رابط کاربری Poloniex بسیار طاقت فرسا به نظر می رسد. بسیاری از اطلاعات به طور پیش فرض در صفحه معاملات نمایش داده می شوند و به راحتی می توانید از این طریق غرق شوید. به همین دلیل ، Poloniex بیشتر مناسب معامله گران رمزنگاری متوسط ​​یا پیشرفته است.

اعتماد و حریم خصوصی

Poloniex ادعا می کند که اکثر سپرده های مشتریان را در سردخانه های موجود در هوا نگهداری می کند. تنها بودجه ای که به صورت آنلاین نگهداری می شود ، بودجه مورد نیاز برای تجارت روزانه و فعال است. Poloniex همچنین ادعا می کند برنامه های ممیزی دارد که به صورت 24/7/365 اجرا می شود. اگر این برنامه های حسابرسی مورد مشکوکی را مشاهده کنند ، قبل از ایجاد مشکل فعالیت مسدود می شود. البته این فرآیندها مشابه آنچه در بورس های دیگر مشاهده می کنیم ، است.

Poloniex در اوت سال 2017 و پس از هارد فورک بیت کوین که باعث ایجاد BCH شد ، با تغییر شرایط استفاده از آن گرم شد. Poloniex شرایط استفاده خود را تغییر داد تا مانع از این شود که کاربران به هر دلیلی Poloniex را به دادگاه بکشند یا مثلاً در پرونده های قضایی شرکت کنند..

خدمات مشتری

یکی از معدود اشکالات قابل توجه Poloniex خدمات به مشتری است. می توانید تعداد بیشتری از متوسط ​​شکایات مربوط به خدمات مشتری Poloniex را به صورت آنلاین پیدا کنید. کاربران از زمان پاسخ طولانی ، به عنوان مثال ، و حل ضعیف شکایات بودجه از دست رفته شکایت دارند. این شکایات را می توان با هر مبادله ای یافت ، اگرچه به نظر می رسد کمی بیشتر در Poloniex شایع باشد.

خدمات مشتری poloniex

راهنمای کاربر Poloniex: نحوه راه اندازی و استفاده از Poloniex

Poloniex یک پروسه ثبت نام ساده دارد و ثبت نام تقریباً برای همه افراد در جهان (به استثنای کشورهای مجاز شده) آزاد است. در اینجا نحوه راه اندازی و استفاده از Poloniex برای اولین بار آورده شده است.

1. ثبت نام کنید

با وارد کردن نام ، آدرس ایمیل ، کشور محل سکونت ، تاریخ تولد و گذرواژه خود در Poloniex ثبت نام کنید.

ثبت نام در poloniex

2. تأیید صحت

با کلیک روی پیوند ارسال شده توسط Poloniex ، آدرس ایمیل خود را تأیید کنید:

تأیید poloniex

سپس ، مراحل تأیید را برای شروع تجارت تکمیل کنید (در برخی از کشورها مورد نیاز است اما در برخی دیگر لازم نیست). برای تکمیل تأیید ، باید آدرس تأیید شده خود را وارد کنید ، سپس شناسه عکس صادر شده توسط دولت خود را بارگذاری کنید (مانند گواهینامه رانندگی ، کارت شناسایی ملی یا گذرنامه).

مشخصات تبادل poloniex

امنیت هویت poloniex

امنیت تجارت poloniex

3. احراز هویت دو عامل

Poloniex از راستی آزمایی دو عاملی پشتیبانی می کند. Poloniex از Google Authenticator برای 2FA استفاده می کند.

احراز هویت poloniex

Poloniex همچنین دارای یک کلید 16 رقمی و کد QR است که می توانید برای بازیابی حساب خود استفاده کنید. هر بار فعال کردن 2FA این کد تغییر می کند. Poloniex توصیه می کند یک نسخه از کلید 16 رقمی خود را یادداشت یا چاپ کرده و در مکانی امن قرار دهید. درصورت گم شدن ، دزدیده شدن یا پاک شدن تلفن (که برای 2FA استفاده می شود) به این کلید بازیابی نیاز خواهید داشت.

4. روش پرداخت

شما می توانید با استفاده از هر یک از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده بیش از 60+ موجود در سیستم عامل ، پول خود را به Poloniex واریز کنید.

روش پرداخت poloniex

روش دیگر ، شما می توانید وجوه خود را از طریق انتقال بانکی واریز کنید. یا اگر کاربر تأیید شده ای هستید ، می توانید از کارت نقدی یا اعتباری برای واریز وجه استفاده کنید.

5. معامله ارز رمزنگاری شده

هنگامی که وجوه در حساب شما قرار گرفت ، می توانید معامله کنید. خرید و فروش در Poloniex ساده است. فقط جفت ارز رمزنگاری شده مورد نظر خود را انتخاب کنید ، سپس گزینه خرید ، فروش یا محدودیت تجارت را از پایین صفحه انتخاب کنید. تجارت را در زمان آماده سازی انجام دهید. خودشه.

ارز رمزنگاری شده poloniex

6. برداشت

در هر زمان می توانید وجوه خود را از Poloniex برداشت کنید. برداشت وجه بانکی رایگان است. برداشت ارز رمزنگاری شده نیز رایگان است ، اگرچه هزینه شبکه را پرداخت خواهید کرد.

حرف آخر

Poloniex در سال 2014 تاسیس شد ، یک صرافی ارز رمزنگاری طولانی مدت است که از سالیان طولانی در این تجارت شهرت خوبی کسب کرده است. این صرافی دارای ساختار کارایی رقابتی ، سیستم تجارت پیشرفته ، معاملات حاشیه ای و سایر ویژگی هایی است که مورد توجه معامله گران متوسط ​​و پیشرفته قرار خواهد گرفت..

Poloniex برای مبتدیان پسندترین صرافی موجود نیست ، و برخی از شکایات مربوط به خدمات مشتری Poloniex وجود دارد. به طور کلی ، به هر دلیلی ، Poloniex یکی از محبوب ترین مبادلات رمزنگاری در جهان است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me