banner
banner

Vogemann با اولین STO سرمایه سرمایه گذاری می کند

شرکت حمل و نقل ووگمن مستقر در هامبورگ ، آلمان اولین امنیت دیجیتالی خود را با کمک فناوری بلاکچین صادر کرد.

کل حجم صادر شده برای توکن امنیتی (STO) 50 میلیون دلار آمریکا (USD) است. چشم انداز فروش اوراق بهادار توسط سازمان نظارت مالی FMA لیختن اشتاین در 3 ژوئیه تأیید شد و فروش در 9 ژوئیه آغاز شده بود.

شرکت حمل و نقل Vogemann در مأموریت خود برای کاهش انتشار CO2 و انتقال به یک مدل پایدار از نظر محیط زیست ، تصمیم به جمع آوری سرمایه برای خرید حمل و نقل فله “سبز” گرفت..

صدور امنیت دیجیتال برای نشانه های کشتی سبز

با توجه به چشم انداز فروش ، سرمایه جمع شده برای خرید حمل و نقل عمده با جرثقیل های مخصوص خود استفاده می شود. حمل و نقل مواد اولیه مانند غلات ، کود ، ذغال سنگ ، سنگ معدن ، مواد معدنی ، فولاد و محصولات جنگلی – این نوع حمل و نقل بیش از نیمی از حمل و نقل دریایی جهانی را تولید می کند.

جنس-مایکل آرندت ، شریک مدیر H. Vogemann Reederei GmbH & شرکت KG ، مشخصات کسب را توضیح می دهد:

“ما به ویژه اصطلاحاً” کشتی های سبز “را هدف قرار داده ایم. آنها ترکیبی ایده آل از افزایش بهره وری انرژی با کاهش مقادیر انتشار را ارائه می دهند. این نه تنها باعث سازگاری بیشتر با محیط زیست می شود ، بلکه همچنین از هزینه سوخت پایین تر و نرخ بیشتر چارچوب اطمینان می یابد “.

به گفته Vogemann ، در حال حاضر در سراسر جهان فقط دو فله در بخش مفید تا 40000 تن وجود دارد که بالاترین نیازها را برای انتشار CO2 دارند. هر دو کشتی کلاس موسوم به “دلفین سبز” برای Vogemann ساخته شده اند و در سال 2019 مورد استفاده قرار گرفتند.

تصمیم Vogemann برای پیگیری صدور امنیت دیجیتال با برنامه شرکت برای سرمایه گذاری در کشتی های آینده گرا همسو است.

مارکوس لانگ ، شریک مدیر Vogemann ، تمایل این شرکت را برای آزمایش گزینه های جدید مالی بیشتر کرده و ظهور STO ها به یک گزینه واقعی تبدیل شده است:

“ما همیشه به روشهای جدید تأمین مالی باز بوده ایم” ، “پیشنهاد رمز امنیتی ادامه منطقی استراتژی تأمین مالی ما است.”

امنیت دیجیتال با نام Green Ship Tokens صادر شد. سرمایه گذاری در Green Ship Tokens حفاظت از محیط زیست و فرصت های سرمایه گذاری را به بهترین شکل گرد هم آورده است.

نشان کشتی سبز چیست?

Vogemann Green Ship Tokens اوراق بهادار دیجیتال در قالب حق مشارکت سود توکن دار با بازده ثابت سالانه است. سرمایه جمع شده در فله های جدید یا مدرن استفاده می شود که در فعالیت های شرکت به کار گرفته می شوند.

طبق اسناد ارائه امنیت ، حقوق مشارکت توکنی منحصراً حقوق بستانکار قراردادی را به حامل اعطا می کند و صریحاً هیچ حق سهامداری ندارد.

از نظر فنی ، صدور رمزها در بلاک چین Ethereum صورت گرفت. سرمایه گذاران از روند سرمایه گذاری کاملاً دیجیتالی بهره مند می شوند. در حالی که سرمایه گذاران علاقه مند برای مشارکت فقط به اتصال به اینترنت نیاز دارند ، اما طبق قانون اعمال شده همچنان تحت عنوان سرمایه گذاران معتبر تحت فرآیند تأیید قرار می گیرند.

پلت فرم صدور و سرمایه گذاری www.greenshiptoken.com براساس Ive.One ساخته شده است که توسط FinTech Agora Innovation GmbH مستقر در فرانکفورت برای صدور امنیت دیجیتال با کمک فناوری بلاکچین ساخته شده است. پشتیبانی نظارتی بازار سرمایه توسط وكیل لوتز آوفنبرگ ، LL.M ارائه می شود. از فین لاو ، فرانکفورت ، یک شرکت حقوقی متخصص در توکن سازی ابزارهای مالی.

داده های اصلی صدور توکن کشتی سبز:

میزان انتشار:

50 میلیون نشانه به ارزش 1 دلار برای هر رمز

هست در:

DE000A2P1QZ6

LEI:

894500T8PAD7RD1QI83

نرخ بهره:

8٪ p.a. + به علاوه تقسیم سود 50/50 بین سرمایه گذاران و صادر کننده ، تا آنجا که موفقیت اقتصادی صادر کننده مجاز است.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری:

1000 دلار

حق بیمه:

2٪.

مدت زمان:

تا 15 سال

سرمایه گذاری:

www.greenshiptoken.com

صادر کننده:

توکن کشتی سبز Vogemann ، هامبورگ

هماهنگی / فروش:

Neofin Hamburg GmbH ، هامبورگ

دنبال کردن روند صدور دیجیتال

صدور شناسه کشتی سبز برای جمع آوری سرمایه برای اهداف سرمایه گذاری یک گام عظیم است و می تواند مثالی باشد که ممکن است شرکت های دیگر از آن پیروی کنند.

انتشار اوراق بهادار در قانون اعمال شده اوراق بهادار انجام می شود و تحت تأییدهای خاصی است ، با این وجود روند انتشار دیجیتال هم برای ناشران و هم برای سرمایه گذاران بسیار راحت تر است.

هنوز جایگزین کاملاً باز “تأمین مالی” نیست زیرا چند کشور از شرکت ممنوع هستند – به ویژه ایالات متحده آمریکا و چین. هنوز هم انتشار بلاکچین Ethereum فرصت سرمایه گذاری را برای بسیاری از سرمایه گذاران بیشتر فراهم می کند و روند تجارت بسیار آسان تری را امکان پذیر می کند.

آیا این دروازه را برای شرکت های دیگر به دنبال همان مسیر باز می کند یا روند صدور دیجیتال در این مرحله هنوز برای صادرکنندگان جذابیت کافی ندارد؟?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me