banner
banner

5 وب سایت برتر سرمایه گذاری سرمایه گذاری جمعی – نظر

Crowdfunding از سال 2008 با راه اندازی indiegogo و به دنبال آن Kickstarter در سال 2009 وجود داشته است.

وب سایت های اولیه تأمین سرمایه جمعی در ازای تأمین بودجه فعالیت تجاری خود به کاربران امتیازات رایگان و کالاها را ارائه می دادند. اکثر این شرکت های نوپا پس از چند ماه از بین رفتند اما برخی از آنها به طور گسترده ای موفق بودند. یکی از مهمترین داستانهای موفقیت ، هدست واقعیت مجازی Oculus است که دارای آن است بیش از 2.4 میلیون دلار در Kickstarter جمع آوری کرد در کمپینی که مورد توجه مارک زاکربرگ نیز قرار گرفت. اندکی بعد Oculus توسط فیس بوک با قیمت 3 میلیارد دلار خریداری شد. این یک کار بزرگ برای یک شرکت نوپا با چشم انداز عالی و سود صفر بود.

متأسفانه ، در حالی که خرید Oculus توسط فیس بوک برای تیم Oculus در حال تغییر بود ، حامیان اولیه پروژه در Kickstarter هیچ چیز دریافت نکردند ، زیرا هیچ ارزش ویژه ای برای حمایت اولیه از این پروژه ارائه نشد.

در سال 2012 قانون JOBS تصویب شد که درها را به وب سایت های سرمایه گذاری جمعی که ارزش سهام سرمایه گذاران اولیه را ارائه می دهد باز کرد. اکنون سرمایه گذاران از سراسر جهان فرصت حمایت از شرکتهای نوپا را دارند که برای دسترسی به بودجه سرمایه گذاری سنتی بسیار کوچک هستند.

این وب سایت های سرمایه گذاری سرمایه جمعی دارای هدف مهمی هستند زیرا مستقیماً مسئول پرورش کارآفرینان هستند ضمن اینکه فرصت های سرمایه گذاری را به سرمایه گذارانی که در سیلیکون ولی مستقر نیستند ارائه می دهند..

در زیر به نظر من 5 وب سایت برتر سرمایه گذاری سرمایه جمعی وجود دارد. به عنوان سلب مسئولیت ، من صاحب سهام در 3 شرکت ذکر شده در زیر هستم (WeFunder ، Microventures ، StartEngine).

شماره 1 – SeedInvest

SeedInvest تنها با تمرکز بر داشتن شرکت های تازه تاسیس تازه کار در صنایع آینده متمایز می شود. اگر می خواهید در آینده فناوری سرمایه گذاری کنید ، این یکی از بهترین گزینه ها است. صنایعی که غالباً معرفی می شوند عبارتند از:

  • واقعیت افزوده
  • چاپ سه بعدی
  • هوش مصنوعی
  • رباتیک
  • فن آوری های فضایی

آنها به بیش از 150 شرکت کمک کرده اند تا سرمایه خود را جمع کنند ، و تیم در فیلتر کردن اکثر شرکت هایی که متقاضی هستند ، عالی است تا لیستی از شرکت های کلاس جهانی را برای سرمایه گذاران به سرمایه گذاران ارائه دهد.

شماره 2 – ماجراهای خرد

این وب سایت با بقیه این لیست متفاوت است زیرا آنها دو تمرکز متفاوت را ارائه می دهند و فقط سرمایه گذاران معتبر را هدف قرار می دهند.

تمرکز اصلی روی شرکتهای Late Stage است. برخی از شرکتهای مرحله آخر که معرفی شده اند عبارتند از:

  • SpaceX
  • LYft
  • Pinterest
  • شرکت صادقانه
  • رابین هود

این آسانترین مسیر ممکن برای سرمایه گذاری در شرکتهای اواخر مرحله خارق العاده ای است که اغلب تنها چند سال با IPO فاصله دارند. حداقل سرمایه گذاری اغلب در محدوده 5000 تا 50000 دلار است که حداقل به میزان بهره و شرکت بستگی دارد.

آنها همچنین در شرکت های Early Stage با حداقل سرمایه گذاری در محدوده 3000 تا 5000 دلار فرصت های سرمایه گذاری را ارائه می دهند. این شرکت ها غالباً در زمینه های Fintech ، رباتیک ، چاپ 3 بعدی و غیره فعالیت می کنند. کیفیت این شرکت های مرحله اولیه بالا بوده و همچنین دستچین می شوند..

شماره 3 – WeFunder

آنها مسئول كمك به نوشتن قانون شغل بودند و یكی از قدیمی ترین شركت ها در فضای سرمایه گذاری جمعی هستند. چندین داستان موفقیت بزرگ در این وب سایت وجود دارد.

در آوریل 2013 ، مزایا با ارزشیابی 9 میلیون دلاری افزایش یافت و فقط 2 سال بعد در ماه مه 2015 آنها 500 میلیون دلار اضافی جمع آوری کردند و 4.5 میلیارد دلار ارزش داشتند. این بدان معناست که اگر 10000 دلار سرمایه گذاری می کردید ، در یک دوره 2 ساله بازدهی 500000 دلار دریافت می کردید.

WeFunder از برنامه شتاب دهنده Y Combinator بیرون آمد که معروف ترین و موفق ترین برنامه شتاب دهنده در جهان است. برخی از داستان های موفقیت از اینجا شامل AirBNB ، DropBox ، Stripe ، coinbase و غیره است.

دلیل این مهم این است که شرکت های Y Combinator از یکدیگر در یک اکوسیستم غول پیکر پشتیبانی می کنند. بسیاری از شرکتهای نوپا در WeFunder فارغ التحصیلان Y Combinator هستند (مانند مزایا).

شماره 4 – قابل تأمین

Fundable یکی از قدیمی ترین سیستم عامل های این لیست است که Fundable در 22 مه 2012 راه اندازی شد. از آن زمان به بعد ، آنها دسترسی به لیست قابل توجهی از شرکت ها را در هر صنعتی فراهم می کنند که تصور کنید. من همه چیز را دیده ام ، از میدان های انرژی خورشیدی گرفته تا پروتزهای مصنوعی چاپ شده سه بعدی.

Fundable یک وب سایت سرمایه گذاری جمعی است که شرکتهای گسترده ای را برای انتخاب ارائه می دهد.

شماره 5 – راه انداختن موتور ماشین

بیش از 90 میلیون نفر توسط بیش از 265 شرکت جمع شده اند. آنها حتی اخیراً با موفقیت 10 میلیون دلار STO برای خودشان جمع کردند.

اگرچه این یک پلت فرم عالی است ، آنها به اندازه بقیه وب سایت های سرمایه گذاری جمعی در این لیست انتخابی نیستند ، بنابراین شما باید بیشتر مراقب باشید و در مورد سرمایه گذاری شما بسیار مراقب باشید. گفته می شود برخی از سنگ های قیمتی برای یافت می شود. هاکرونون اخیراً با موفقیت انجام شد افزایش 1.07 میلیون دلاری. من متوجه می شوم که آنها شرکت های زیادی در لیست خود دارند که باعث می شود مطالعه لیست کمی طاقت فرسا باشد.

خلاصه:

این 5 وب سایت برتر سرمایه گذاری جمعی هستند که به اعتقاد من سرمایه گذاران بهترین دسترسی را به فرصت های سرمایه گذاری دارند. شما همیشه باید دقت کافی را انجام دهید ، و درک کنید که سرمایه گذاری در مراحل اولیه ریسک بالایی دارد و احتمال اینکه دسترسی شما به کل سرمایه خود را از دست ندهید بسیار زیاد است. همچنین باید انتظار داشته باشید که بازدهی هر یک از این سرمایه گذاری ها 7 تا 10 سال طول می کشد.

سلب مسئولیت:

Securities.io توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، FINRA یا هر تنظیم کننده خدمات مالی دیگر مجوز ندارد یا در آن ثبت نشده است. به طور خاص ، Securities.io یک نمایندگی کارگزار ثبت شده در FINRA نیست و اوراق بهادار را ارائه نمی دهد یا نمی فروشد ، یا به فعالیت دلالان کارگزار دیگری نمی پردازد. هیچ چیز در این وب سایت به منزله پیشنهاد ، توزیع ، درخواست یا بازاریابی برای هرگونه امنیت نیست.

علاوه بر این ، Securities.io مبادله ای ، سیستم تجارت جایگزین ، نماینده سپرده گذاری یا عامل انتقال نیست. Securities.io مشاوره حقوقی ، حسابداری ، مالیاتی یا نظارتی را ارائه نمی دهد ، یا هرگونه پول نقد ، ارز مجازی ، رمز امنیتی یا سایر دارایی های دیجیتال را برای یا از طرف شخص ثالث حفظ نمی کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me