banner
banner

تسلا خرید درایوهای قیمت BTC و altcoins شروع به زندگی می کنند

Market Watch Weekly مروری بر بازارهای رمزنگاری و تحولات هر هفته است.

هفته گذشته شاهد رونق بازار رمزنگاری بودیم ، زیرا کل سرمایه بازار از حدود 1.2 تریلیون دلار به تقریبا 1.5 تریلیون دلار افزایش یافت. این افزایش پس از اعلام تسلا برای خرید 1.5 میلیارد دلاری بیت کوین در 8 فوریه اعلام شد که به دنبال آن پوشش گسترده رسانه ای و افزایش علاقه خرده فروشی ها به دنبال داشت. در نتیجه ، بیت کوین در هفت روز گذشته از پایین ترین نرخ 37،344 USDT به بالاترین سطح 49،705 USDT رسید ، طبق قیمت نقطه OKEx BTC.

در حالی که ارز دیجیتال پیشرو هفته را با 48،543 USDT بسته کرد – افزایشی هفتگی بیش از 25٪ – این اوایل امروز این سطح را از دست داد ، قبل از بازگشت به تجارت 46700 USDT ، به 45،680 USDT کاهش یافت..

نمودار OKEx BTC / USDT 4h. منبع: TradingView

در طول هفته گذشته ، با این حال ، احساسات بازار مثبت باقی مانده و در تجزیه و تحلیل داده های آتی BTC در روز جمعه منعکس شد. در حالی که بیت کوین در آن دوره موفق به عبور از آستانه 50 هزار دلار نشد ، اما چشم انداز میان مدت آن مثبت باقی ماند.

فصل آلت فرا می رسد

در حالی که هفته گذشته تعداد اندکی از سکه های برتر با بیش از 20٪ سود روبرو شده بودند ، این هفته با یک افزایش گسترده در alts روبرو شدیم – BCH با افزایش 65٪ در هفته و پس از آن XRP ، LTC و OKB با 42٪ ، 41.59٪ و 40.29٪ ، به ترتیب.

ETH نسبتاً ریز 13.26٪ را نشان داد ، در حالی که DOGE و ADA که هر دو عملکرد بسیار خوبی در هفته قبل داشتند ، کاهش علاقه داشتند. در حالی که ADA با 31٪ در هفته همچنان عملکرد خوبی داشت ، DOGE هفته را با از دست دادن 13.72٪ به پایان رساند.

بازده هفتگی عمده آلت کوین ها ، 2/8 تا 2/14. منبع: TradingView

افزایش قیمت ها از "مسن تر" سکه هایی مانند LTC ، XRP ، BCH و XLM نشان می دهد که بازار بیش از حد خوشبین شده است و ممکن است در هفته های بعدی شاهد ادامه این روند باشیم تا زمانی که بیت کوین بتواند محدوده خود را بین 48000 تا 49،000 USDT حفظ کند..

DeFi TVL به 60 میلیارد دلار نزدیک است

در مقایسه با هفته قبل از آن ، هفته گذشته ارزش کل قفل شده در پروتکل های DeFi تقریباً 10 میلیارد دلار افزایش یافت تا در مجموع 58 میلیارد دلار لمس کند ، طبق داده های دبانک.

مقدار کل در DeFi قفل شده است. منبع: دبانک

در میان مبادلات غیرمتمرکز ، Uniswap با 8 میلیارد دلار TVL همچنان رهبر و پس از آن Curve و Synthetix بودند که هر دو دارای TVL تقریباً 4 میلیارد دلار بودند..

از نظر قیمت ، AAVE ، که بهترین عملکرد در هفته قبل بود ، هفته گذشته 2.41٪ منفی بود ، و پس از آن سود جزئی از COMP و CRV ، به ترتیب با 4.78٪ و 1.53٪ ،.

بهترین عملکرد DeFi در هفته گذشته YFI با 43.53٪ سود و پس از آن BAL ، LRC و SNX به ترتیب با 26.55٪ ، 26.35٪ و 24.26٪ بود..

بازده هفتگی نشانه های اصلی DeFi ، 2/8 تا 2/14. منبع: TradingView

سود نسبتاً کمتر در توکنهای DeFi در مقایسه با بازار گسترده هفته گذشته نیز نشان دهنده تمایل بازار برای یافتن بزرگترین عملکردهای بعدی در میان altcoins است که قبلاً بی صدا مانده بودند..

موسسات آخرین تجمع را با احتیاط مشاهده کردند

CME جدیدترین معاملات آتی بیت کوین خود را (از 9 فوریه) به روز کرد داده های موقعیت در 14 فوریه. در این دوره گزارش ، اخبار تسلا منتشر شده و بیت کوین از زیر 40،000 USDT به بیش از 44،000 USDT رسیده است..

داده ها نشان می دهد که علاقه باز برای بهبود بهبود می یابد و از زیر 9،500 به بیش از 11،000 رسیده است. حساب های مدیر دارایی موقعیت کوتاه خود را در این دوره از 357 به 265 کاهش داده و طول عمر آنها را از 308 به 348 کاهش داده اند.

داده های آتی Bitcoin CME – تعداد حساب های مدیر دارایی در مقابل شورت. منبع: کواندل

در مقابل ، حسابهای اهرمی صندوق پس از سه هفته متوالی کاهش موقعیت در هر دو جهت ، سرانجام تصمیم به افزایش آنها گرفتند. موقعیت های کوتاه آنها از 7،224 به 8،481 افزایش یافت ، و در حالی که موقعیت های بلند آنها نیز افزایش یافت ، از 3،031 به 3،149 ، چشم انداز کلی نزولی بود.

داده های آتی بیت کوین CME – تعداد حساب های صندوق اهرم طولانی در مقابل شورت. منبع: کواندل

قابل ذکر است ، معاملات آتی CME در هفته گذشته نیز معاملات خود را آغاز کرده و از 12 فوریه 595 ETH با سود باز و 427 ETH با سود باز داشته است..

با نگاه به جلو در این هفته

از آنجایی که بیت کوین وارد مرحله ناپایدار دیگری شده است ، فعالان بازار باید برای نشانه های بعدی این سهام را تحت نظر داشته باشند. مهمترین دیدگاه ، سطح 50،000 دلاری BTC است که می تواند در کوتاه مدت آن را منجنیق کرده و کل بازار را به بالاترین سطح برساند. برعکس ، اگر بیت کوین نتواند روند صعودی خود را حفظ کند ، ممکن است شاهد توقف میزان عملکرد تاخیر باشیم و شاهد اصلاحات شدیدی در سکه های دارای اصول ضعیف باشیم.

تاجر OKEx نیستید؟ بیاموزید که چگونه تجارت را شروع کنید!

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me