banner
banner

ارزان ترین راه خرید بیت کوین کدام است؟

اگر می خواهید بدانید ارزان ترین راه برای خرید بیت کوین کدام است ، پس در جای مناسب قرار دارید. همانطور که بازار در سال 2020 و اوایل سال 2021 به بالاترین سطح جدید رسیده است ، چندین سرمایه گذار در تلاشند تا تحت تأثیر Bitcoin (BTC) قرار بگیرند.. 

با این حال ، هدف ورود به ارزان ترین حالت ممکن است. بازگشت به سطح قبلی نزدیک به 4000 دلار ، حداقل در حال حاضر برای BTC بسیار دشوار به نظر می رسد. به همین دلیل است که می دانید ارزان ترین روش خرید بیت کوین کدام یک می تواند بسیار مفید باشد.

هیچ بستری وجود ندارد که بیت کوین را با قیمت ارزان تر از بقیه به شما پیشنهاد دهد. بازار تمایل به فروش BTC با قیمتی دارد که با توجه به عرضه و تقاضا تعریف می شود. با این وجود ، روش هایی برای دستیابی به بیت کوین ارزان تر وجود دارد. این امر تا حد زیادی به منطقه شما و وضعیت تقاضا و عرضه در کشور شما بستگی دارد.

ارزان ترین راه خرید بیت کوین کدام است?

بیت کوین و ارزهای رمزپایه را می توان از طریق طیف وسیعی از سیستم عامل ها به دست آورد. این سیستم عامل ها به صرافی ارز رمزنگاری معروف هستند. این صرافی ها فقط در چند مرحله ساده امکان خرید بیت کوین را به کاربران ارائه می دهند.

همانطور که ممکن است قبلاً بدانید ، بیت کوین بازار جهانی دارد. ارزهای رمزنگاری شده به جای کشورهای خاص در سراسر جهان گسترش یافتند. به همین دلیل سیستم عامل های مختلفی در مناطق مختلف وجود دارد.

اگر خوب دقت کنید ، قیمت بیت کوین در هر یک از این کشورها متفاوت خواهد بود. دلیل این امر بسیار ساده است. هر کشور از نظر عرضه و تقاضای BTC واقعیت متفاوتی دارد.

در برخی از مکان ها مانند آفریقای جنوبی ، نیجریه ، آرژانتین یا زیمبابوه ، قیمت بیت کوین را می توان با حق بیمه معامله کرد. به این دلیل که تقاضای بیت کوین در این کشورها بیشتر است. اگر در یکی از این مکان ها هستید ، ارزان ترین راه خرید بیت کوین با کارت اعتباری استفاده از سیستم عامل های خارجی است.

با این وجود ، صرافی های ارز رمزنگاری شده برای هر معامله در سیستم عامل خود هزینه می گیرند. مطمئناً باید بدانید که کدام یک از سیستم عامل ها با کمترین هزینه تجارت هستند. علاوه بر این ، مقایسه آنها و قیمت BTC آنها در زمان انجام خرید نیز ایده خوبی است.

خرید Bitcoin با انتقال بانکی

نقل و انتقالات بانکی معمولاً ارزان ترین راه برای تأمین اعتبار حساب صرافی شما و خرید بیت کوین است. این مورد در مورد سایر ارزهای رمزپایه نیز صدق می کند. فقط لازم است که یک حساب رمزنگاری شده را در بزرگترین صرافی ها باز کنید. سپس ، باید با پیوند دادن حساب بانکی خود به سایت ، وجوه خود را واریز کنید.

این کار فقط در چند مرحله ساده قابل انجام است. بسته به روش انتقال انتخاب شده ، ممکن است انتقال فقط چند روز یا حتی چند ساعت طول بکشد. هنگامی که وجوه خود را با ارز محلی در سیستم عامل خود قرار دادید ، می توانید یک جفت معاملاتی انتخاب کرده و بیت کوین بدست آورید.

باید توجه داشته باشید که انتقال بانکی ممکن است هزینه هایی داشته باشد. به همین دلیل است که باید هزینه های پنهان را از نزدیک تحلیل و درک کنید. سپس باید این روش را با روش های دیگر مقایسه کرد تا بفهمید ارزان ترین روش خرید بیت کوین چیست.

برخی از سیستم عامل هایی که از نقل و انتقالات بانکی پشتیبانی می کنند شامل Coinbase ، Binance و سایر سیستم عامل های محلی و کوچکتر است. همه چیز به سایتهایی که استفاده می کنید و سرویسهایی که بیشترین نیاز را دارید بستگی خواهد داشت.

ارزانترین راه خرید بیت کوین با استفاده از کارت اعتباری

وقتی به ارزان ترین روش خرید بیت کوین فکر می کنید ، باید کمیسیون های مختلفی را که باعث می شود خرید شما گران شود ، در نظر بگیرید. اگر ارزان ترین راه خرید بیت کوین را با استفاده از کارت اعتباری جستجو می کنید ، باید بدانید که این کارمزد کمیسیون دارد.

اگرچه بسته به حوزه قضایی کمیسیون تغییر خواهد کرد ، اما شما در سطح قیمتی بالاتر شروع می کنید. به همین دلیل ارزان ترین راه خرید بیت کوین با استفاده از کارت اعتباری جستجوی پلتفرمی است که قیمت کلی ارزان تری برای دارایی دیجیتال ارائه می دهد.

بیایید از یک مثال واضح استفاده کنیم. اگر امکان خرید Bitcoin با استفاده از دو سیستم عامل (A و B) را دارید ، باید کمیسیون پردازش خرید کارت اعتباری را تجزیه و تحلیل کنید. علاوه بر این ، شما همچنین باید از قیمت BTC در هر یک از این سیستم عامل ها بدانید.

اگر کارمزد پردازش خرید کارت اعتباری یکسان باشد ، فقط باید به قیمت BTC توجه کنید. این یک کار آسان است. با این وجود ، اگر کمیسیون ها در یکی از سیستم عامل ها بالاتر باشند ، اوضاع پیچیده تر می شود.

اگر کمیسیون ها و قیمت BTC در یک سیستم عامل بالاترین نسبت به دیگری است ، پس باید ارزان ترین قیمت را بخرید. اگر به دنبال ارزان ترین روش خرید بیت کوین با استفاده از کارت اعتباری هستید ، این یک استراتژی واضح است که شما باید آن را اجرا کنید.

روش های جایگزین برای خرید بیت کوین ارزان

ارزان ترین راه برای خرید کاربران Bitcoin Reddit در مورد صحبت انتظار انتظار برای پیشنهادات ارز است. صرافی های رمزنگاری شده بسترهایی هستند که می خواهند تعداد زیادی از کاربران را به خود جلب کنند. به همین دلیل است که آنها گاهی اوقات تخفیف هایی را به کاربران ارائه می دهند.

برخی از این تخفیف ها می تواند در کارمزدی باشد که برای برخی از نقل و انتقالات از آنها دریافت می شود. به عنوان مثال ، ممکن است واریز وجه با انتقال بانکی بدون پرداخت کمیسیون برای شما امکان پذیر باشد. این امر باعث می شود خرید بیت کوین شما ارزان تر شود. شما باید همیشه در جستجوی این گزینه های ارائه شده توسط صرافی ها باشید تا بیت کوین ارزان بخرید.

همین امر می تواند در مورد کارمزدی که آنها از خرید کارت های اعتباری و بدهی دریافت می کنند اتفاق بیفتد. آنها می خواهند از کاربران جدید استقبال کنند و معمولاً این تخفیف ها را انجام می دهند. از آنها به نفع خود استفاده کنید. اگر این شانس را می بینید ، قطعاً باید از آن استفاده کنید.

از سیستم عامل هایی که به شما خرید مستقیم کارت اعتباری یا نقدی را ارائه می دهند ، فاصله بگیرید. آنها معمولاً برای كاربرانی كه می خواهند به آنها دسترسی پیدا كنند كمسیون های بزرگی دریافت می كنند. اگرچه استفاده از آنها بسیار ساده و آسان است ، اما کمیسیون ها نیز بالاتر هستند.

اگر به دنبال ارزان ترین روش خرید بیت کوین هستید ، ممکن است این بهترین گزینه نباشد. با این وجود ، اگر شخصی هستید که می خواهید به BTC دسترسی فوری داشته باشید ، این می تواند یک گزینه عالی باشد. برخی از این سیستم عامل ها شامل Changelly ، Coinbase یا Paxful و سایر موارد هستند.

خرید بیت کوین ارزان از طریق دستگاه های خودپرداز

خودپردازهای بیت کوین شاید ارزان ترین راه برای خرید بیت کوین نباشد. در واقع ، اینها معمولاً سیستم عامل های گران قیمت هستند. این بدان معنا نیست که بیت کوین در خودپردازهای BTC گرانتر است. با این حال ، آنها می توانند یکی از بهترین راه ها برای دسترسی به بازار ارزهای رمزپایه با پول نقد باشند.

خودپرداز Orange Bitcoin با آرم بیت کوین ، شاید ارزان ترین راه برای خرید بیت کوین نباشد

اگر با استفاده از صرافی های رمزنگاری احساس راحتی نمی کنید ، استفاده از BTM می تواند یک راه حل باشد. اینها ماشین های فیزیکی هستند که شبیه خودپردازهای سنتی هستند. آنها می توانند در طیف گسترده ای از مکانها در سراسر جهان واقع شوند. به طور کلی ، آنها در مراکز خرید ، مراکز خرید و خیابانهای شلوغ واقع شده اند.

اگرچه این ارزانترین روش خرید بیت کوین نیست ، اما مطمئناً دسترسی به آن برای شما بسیار مفید خواهد بود. این سیستم عامل ها برای خرید BTC بین 3 تا 12 درصد هزینه می گیرند. با این حال ، آنها همچنین یک روش بسیار خوب و آسان برای دریافت پول نقد هستند. برخی از این BTM ها از برداشت نقدی پشتیبانی می کنند. علیرغم اینکه ارزانترین راه برای خرید بیت کوین نیستند ، مطمئناً می توانند بسیار مفید باشند.

گزینه های PayPal ، Revolut و Robinhood

روش دیگر خرید بیت کوین استفاده از PayPal ، Revolut یا Robinhood است. بسته به منطقه ای که در آن قرار دارید یک یا چند گزینه از این گزینه ها را در دسترس خواهید داشت. پی پال اخیراً پشتیبانی از خرید ارزهای رمزپایه را نیز اضافه کرده است. با پرداخت هزینه کمی می توانید به BTC دسترسی پیدا کنید.

با این حال ، ما می دانیم که PayPal معمولاً قیمت های بالاتری را برای خدمات خود دریافت می کند. به همین دلیل است که باید بدانید که هزینه هایی که آنها برای انتقال می گیرند ، کدام است.

آرم پی پال با پس زمینه سفید

Revolut و Robinhood به روش های مختلفی کار می کنند. اگر می خواهید تعداد کمی ارز رمزپایه را بخرید ، این سیستم عامل ها می توانند بهترین سیستم عامل ها باشند. برخی از نقل و انتقالات آنها هزینه ای ندارد. وقتی کاربر بیش از 3 خرید در ماه در حساب رایگان انجام دهد ، Revolut برخی از هزینه ها را دریافت می کند.

شرایط با حساب های حق بیمه متفاوت است. در آنجا شما ماهیانه هزینه پرداخت می کنید اما محدودیت کمتری برای تجارت بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه دارید. در این حالت ، شما باید درک کنید که آیا قیمت BTC در این سیستم عامل ارزان تر از صرافی های سنتی است.

در عوض ، Robinhood تجارت رایگان را به کاربران ارائه می دهد. بله ، مجبور نیستید هر بار که معامله ای انجام می دهید کمیسیون پرداخت کنید. با این وجود ، این سیستم عامل برای استفاده از یک مدل تجاری در نظر گرفته شده است که نمی تواند بهترین قیمت بیت کوین را به کاربران ارائه دهد.

شما باید بررسی کنید که آیا قیمت بیت کوین در این سیستم عامل ارزان تر از سایر رقبا است. اگر می خواهید ارزان ترین راه خرید بیت کوین را در بازار پیدا کنید ، این اولین کاری است که باید انجام دهید.

تجارت آربیتراژ چیست?

همانطور که اکنون می دانید برای یافتن ارزانترین روش خرید بیت کوین به دنبال چه چیزی بگردید ، می توانیم به معاملات آربیتراژ برویم. معاملات داوری استراتژی معاملاتی است که به شما امکان می دهد با اختلاف قیمت بیت کوین سود کسب کنید.

اگر فهمیدید که بیت کوین در یک پلت فرم ارزان تر است ، می توانید BTC را بخرید و آن را در بستری که قیمت آن بالاتر است بفروشید. شما می توانید با تفاوت قیمت بیت کوین سود کسب کنید.

بیایید یک مثال واضح دریافت کنیم. در سیستم عامل A Bitcoin با 10،000 دلار معامله می شود. با این حال ، در سیستم عامل B ، متوجه می شوید که قیمت BTC 10،500 دلار است. اینها هر دلار BTC 500 دلار اختلاف است. شما می توانید به سادگی BTC را در پلتفرم A خریداری کنید و آنها را با 500 دلار بیشتر در پلتفرم B بفروشید. این چیزی است که برخی از خطرات را دارد ، اما بسیاری از کاربران این کار را انجام می دهند.

شما نه تنها باید به BTC بلکه به سایر ارزهای رمزنگاری شده که انتقال آنها بین سیستم عامل ها سریعتر است توجه کنید..

سود پس از یافتن ارزانترین روش خرید بیت کوین

همانطور که اکنون می دانید ارزان ترین راه برای خرید بیت کوین کدام است و تجارت آربیتراژ چیست ، ما می توانیم با آن سود را شروع کنیم. با این حال ، باید توجه داشته باشید که خطرات زیادی در این زمینه وجود دارد.

اگر در حال انجام معاملات آربیتراژ هستید ، اساساً BTC ارزان قیمت (یا هر رمزنگاری دیگر) را خریداری می کنید و آن را با قیمت بالاتر در سیستم عامل دیگری می فروشید. پردازش این کار ممکن است چند ساعت طول بکشد. علاوه بر این ، شما باید موارد زیادی را در نظر بگیرید.

بیت کوین با پس زمینه سیاه

اولین کاری که باید انجام دهید بررسی قیمت در هر دو سایت است. به این ترتیب ، اگر فرصتی برای آربیتراژ وجود داشته باشد ، خواهید فهمید. علاوه بر این ، شما باید درک کنید که آیا تفاوت در قیمت هر دو سایت ارزش خطر را دارد.

ثالثاً ، شما باید بفهمید که آیا هزینه های مربوطه کمتر از اختلاف قیمت بین سایت ها خواهد بود یا خیر. به یاد داشته باشید که مبادلات دارای هزینه معاملات بین 0.1٪ تا 1٪ در هر معامله هستند. برخی از سیستم عامل های دیگر نیز برای برداشت وجوه شما هزینه دارند. برای این کار ، برای انتقال وجوه باید هزینه های BTC یا ارز رمزنگاری شده را نیز اضافه کنید.

سرانجام ، باید وجوه را از سیستم عامل دوم بار دیگر به حساب خود منتقل کنید. ممکن است کل روند به نوعی خسته کننده باشد ، اما در بعضی موارد ارزش آن را دارد. همچنین لازم به ذکر است که نوسان قیمت می تواند بر قیمت دارایی مورد نظر شما تأثیر بگذارد.

اگر در حین انتقال بین سیستم عامل A و سیستم عامل B ، بیت کوین در هر دو سیستم عامل به 9500 دلار سقوط کرد. پس از آن ، تجارت آربیتراژ در زیر هدف شما خواهد بود. علاوه بر آن ، شما همچنین باید هزینه های انتقال و هزینه های اضافی را پرداخت کنید. این خطر اصلی است که هنگام انجام معاملات آربیتراژ با آن روبرو هستید.

کلمات نهایی در ارزانترین راه خرید بیت کوین

روش های مختلفی برای خرید بیت کوین وجود دارد. ما بیشتر آنها را پشت سر گذاشته ایم. هنوز هیچ پاسخ روشنی برای ارزان ترین روش خرید بیت کوین با کارت اعتباری (یا بدون آن) وجود ندارد. این چیزی است که شما باید با توجه به شرایط بازار بررسی کنید.

با این وجود سیستم عامل هایی وجود دارند که قیمت بیت کوین ارزان تر است. باید به این موارد اضافه کنید که امکان یافتن بستری با کمیسیون کمتری برای پردازش انتقال وجود دارد. در این صورت ، شما می توانید به ارزان ترین بیت کوین در بازار یا حداقل در منطقه خود دسترسی پیدا کنید.

ما همچنین دیده ایم که چگونه برخی از کشورها قیمت بیت کوین یا ارز رمزپایه بالاتری دارند. این مربوط به شرایط اقتصادی هر یک از کشورها است. علاوه بر این ، عرضه و تقاضا در برخی مناطق نامتعادل است و این فرصت خوبی را برای انجام معاملات آربیتراژ فراهم می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me