banner
banner

BTC Pullback Bottom همچنان به سمت بالا حرکت می کند ، اما گاوها هنوز هم برای شکستن الگوی ادغام انرژی ندارند: Crypto Market Daily

امروز ، 2 آوریل ، بازارهای ارز رمزنگاری شده شاهد بازگشت اندکی بودند ، در حالی که سکه های برتر در سراسر سهام بین 2 تا 5 درصد در روز فشار می آورند.

بیت کوین (BTC) بیشترین رشد روزانه را در بین بیست سکه برتر داشته است که بیش از 5 درصد در 24 ساعت گذشته رشد داشته است. سرانجام سکه توانست از محدوده 6300 دلار در جایی که گیر کرده بود خارج شود و امروز بیش از 6،600 دلار فشار آورد.

اتر (ETH) تقریباً 4 درصد در روز افزایش داشته است و سطح مقاومت سخت 134 – 135 دلار را شکست. در زمان چاپ سکه در حدود 138 دلار معامله می شود.

Ripple’s XRP با رشد نسبتاً کمتری روبرو شده است – امروز کمی کمتر از 2 درصد رشد کرده است – اما همچنین توانست سطح مقاومت خود را از 0.175 دلار شکست دهد.

پایین کشیدن BTC به بالای 6000 دلار می رسد

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: OKEx.com

امروز صبح ، BTC در سطح بالای 6،150 دلار شروع به بازگشت شدید کرد. این روند با رسیدن به 6،800 دلار که هفته گذشته منطقه بازرگانی فشرده بود ، مسدود شد. با محدود شدن اصلاحیه ، قیمت در حال حاضر بالای 6،600 دلار تثبیت شده است.

تیم تجزیه و تحلیل بازار OKEx معتقد است که چون روند سه هفته گذشته وارد یک دوره ثبات شده است ، پایین ترین سطح سطح ساعت به تدریج از 5650 دلار به حدود 5850 دلار منتقل شد و سپس به 6150 دلار دیروز رسید..

با این حال ، عدم آزمایش 6800 دلار به این معنی است که انرژی صعودی محدود وجود دارد و ادامه حرکت دشوار است. بنابراین ، اگر قیمت بتواند امروز بالای 6500-600 دلار تثبیت شود ، می توان سطح بالا را دوباره آزمایش کرد.

در غیر این صورت ، سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که آیا پایین ترین سطح پس از عقب نشینی در واقع می تواند به حرکت خود ادامه دهد. اگر قیمت به زیر 6150 دلار برسد ، ادغام ممکن است تمدید شود.

مقاومت بیت کوین MA (30)

نمودار 1 روزه بیت کوین در بالا نشان می دهد که بازگشت امروز تقریباً قوی ترین نمودار در این هفته است و اکنون قیمت در حال آزمایش مقاومت در برابر میانگین متحرک 30 روزه است (MA (30)).

با این حال ، سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که حجم خرید برای امروز تاکنون نشانه آشکاری از افزایش نشان نداده است ، اما به طور کلی یک نوسان بزرگ در شب اتفاق می افتد (HKT). بنابراین ، اگر بعد از ظهر امروز میزان صدا هنوز سیگنال افزایشی نداشته باشد ، شکستن MA سخت خواهد بود (30).

نکته دیگری که سرمایه گذاران باید بدانند این است که حتی اگر روند MA را بشکند (30) ، اگر قیمت با 7000 دلار سرکوب شود ، ممکن است شکستن کاذب باشد.

روند روزانه اکنون به یک ادغام تبدیل شده است ، زیرا به نظر می رسد که در حال حاضر 6000 دلار سطح پشتیبانی قوی باشد. ممکن است روند همراه با MA (30) حرکت کند ، و پس از آماده شدن اکثر وجوه تجاری ، زمان انتخاب جهت است.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 6800 دلار
 • مقاومت میان مدت: 6900 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 6500 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6300 دلار

ETH 135 دلار را به عنوان سطح پشتیبانی موثر آزمایش می کند

1H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

ETH پس از سرکوب مستمر با 135 دلار ، سرانجام امروز صبح آن نقطه قیمت را شکست و علائم ثبات را نشان داد. اگر بتواند 135 دلار از قیمت پشتیبانی کند ، احتمال حتمی وجود دارد که بازار 140 دلار را بشکند و حتی مقاومت 145 دلار را نیز آزمایش کند. در غیر این صورت ، ETH ممکن است پشتیبانی را در حدود 130 دلار جستجو کند.

از منظر قدرت پشتیبانی ، 135 دلار در طول چند روز گذشته سطح مقاومت و پشتیبانی سختی بود. اگر این سطح نتواند م effectiveثر باشد ، به این معنی است که خطر پایین آمدن قیمت در زیر آن افزایش می یابد و 130 و 123 دلار دو موقعیت دفاعی بعدی خواهند بود. تقریباً غیرممکن است که بلافاصله یک سطح پایین ایجاد کنید.

حجم این برگشت نسبت به مورد قبلی کمی سنگین تر است ، انتظار یک بازگشت بلندتر منطقی است.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 139 دلار
 • مقاومت میان مدت: 144 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 135 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 129 دلار

XRP می تواند روند برگشتی خود را ادامه دهد

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

حرکت برگشتی XRP پس از عبور از 0.1750 دلار کاهش نیافته است. اگرچه موقتاً 0.1785 دلار تحت فشار است ، اما سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند كه آیا این عقب نشینی با حمایت 0.1785 دلار ادامه دارد یا خیر. اگر بتواند ثبات یابد ، می توان روند جدیدی را افزایش داد.

سرمایه گذاران همچنین باید توجه داشته باشند که حجم پمپاژ امروز کمی کمتر از گذشته است. علاوه بر این ، قیمت پس از لمس 0.1785 دلار دو بار افزایش یافته است. این بدان معناست که خروج از منطقه فعلی با سطح بلندی که اکنون مشاهده می کنیم کار آسانی نخواهد بود.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1785 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1820 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1750 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1710 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را دنبال کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me