banner
banner

Crypto Market Daily 1.20 (| آیا بازگشت ساعتی BTC می تواند 8،800 دلار ثابت بماند یا شاید برای روند کوتاه مدت بسیار مهم باشد.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:1H- صعودی

این نمودار 1 ساعته BTC است ، این به ما نشان می دهد که افت شدید از عصر 7 تا 8 عصر عصر گذشته روند صعودی این روزها را شکست. سایه پایین شمعدان یک بار 8400 دلار را لمس کرد و سپس به بالای 8600 دلار بازگشت. به زودی سایه پایین دیگری دوباره 8450 دلار را لمس کرد و همچنین بازگشت ، دو سایه پایین نشان می دهد که خرس ها مایل به سرکوب قیمت هستند اما گاوهایی که وارد حدود 8600 دلار شدند ، حمایت شدند. با این حال ، گاو نرهای نزدیک به این موقعیت بسیار کمتر از گاوهای سودآوری است که با قیمت پایین تری وارد بازار می شوند و مایل به فروش هستند ، این بدان معنی است که پشتیبانی در حدود $ 8600 ممکن است در طی چند ساعت به اندازه کافی موثر نباشد. همانطور که نمودار نشان می دهد در صورت شکست حمایت 1 ، سرمایه گذاران می توانند به حمایت 2 که نزدیک 8400 ~ 8450 دلار است توجه بیشتری نشان دهند. از نظر شخصی ، 8200 دلار منطقه پشتیبانی می تواند قوی ترین پشتیبانی در طول روز باشد زیرا مدت زمان تحکیم در اینجا بیشتر است.

ما نمی توانیم احتمال شکستن 8750 88 8800 دلار را استثنا کنیم ، اما این حجم نشان می دهد سرمایه گذاران از خطر شکستن کاذب مراقبت کنند.

شخصیت سطح:1D – سرسخت

نئو ، تحلیلگر OKEx معتقد است که از زمان شروع افزایش قیمت از 6800 دلار ، این نمودار سطح روزانه BTC است ، این کشور فقط یک بازپرداخت رسمی را تجربه کرده است که مربوط به دوره 8 تا 10 ژانویه است. اگرچه روند بعدی با ادغام در حال افزایش بود ، اما می توان مشاهده کرد که پایین هر ادغام در سطح 1 ساعته بسیار بالاتر از آغاز موج قبلی است. این بدان معناست که هنوز درصد بیشتری از وجوه صعودی وجود دارد و فروش وجوه کمتری نیز انجام می شود. با این حال ، با گسترش بیش از حد خوش بینی ، به تدریج از میزان وجوه صعودی در بازار کاسته می شود. در این حالت ، به محض اینکه این روند طیف وسیعی از مقاومت شدید را تحمل کند ، احساسات به سرعت برعکس می شوند و صندوق های صعودی اولیه احساس می کنند که فضای سود کافی است و سپس شروع به فروش و خروج از بازار می کنند ، که به نوبه خود باعث ایجاد تعداد زیادی از رفتار فروش زنجیره ای و در نتیجه سقوط بزرگ.

اگر این روند برگشت بتواند از موقعیتی که بالاتر از بالای موج 1 است ، تثبیت و برگشت کند ، ممکن است روند بعدی پمپ در آینده نیز اتفاق بیفتد ، در غیر این صورت بازپرداخت روزانه در حال پایان است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت متوسط ​​8750 دلار:9200 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:8600 دلار پشتیبانی میان مدت:8450 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: 4H- اجباری

این نمودار 4 ساعته ETH است ، واضح است که درک می شود مقاومت در حدود 177 دلار برای صعودی بیشتر مهم است ، دامنه تخلیه ETH بالاتر از BTC است زیرا می بینیم که قیمت MA شکسته شده است (30) و سرکوب شده است در حال حاضر ، با BTC مقایسه کنید ، ETH برای هضم پمپ قبلی به زمان بیشتری احتیاج دارد و 158 دلار در کوتاه مدت یک پشتیبانی نسبتاً قوی است زیرا در انتهای کانال تحکیم آخر قرار دارد. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که حتی اگر قیمت بتواند بین 158 تا 167 دلار تثبیت شود ، به این معنی نیست که صعود همچنان ادامه دارد ، فقط در صورت بازگشت به 167 دلار ، 170 دلار ممکن است دوباره 177 دلار آزمایش کند. بازگشت به حمایت از گردن که نمودار نشان می دهد به این معنی است که روند ممکن است دوباره صعودی باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 167 دلار:173.5 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:پشتیبانی میان مدت 164 دلار:158 دلار

XRP همیشگی قرارداد

شخصیت سطح:تلفیق 4H

قرارداد دائمی OKEx XRP: نمودار 4 ساعته نمودار نشان می دهد که کانال صعودی در این روزها شکسته شده و روند به نظر می رسد وارد یک عقبگرد می شود ، موقعیت حمایتی که دیروز مشخص کردم شکسته شده و اکنون به مقاومتی نزدیک به 0.2360 دلار تغییر کرده است ، و موقعیت پشتیبانی اخیر نزدیک به 0.2300 دلار است اما ممکن است برای مدت طولانی موثر نباشد زیرا حجم خرید در حال ضعیف شدن است ، سرمایه گذاران می توانند توجه بیشتری به منطقه پشتیبانی 0.2230 دلار داشته باشند زیرا این موقعیت در نزدیکی منطقه تجارت فشرده قبلی است ، همیشه می تواند قدرت پشتیبانی کافی داشته باشد. روند ممکن است در صورت ثبات در اینجا فرصتی برای بازگشت داشته باشد ، در غیر این صورت ، قیمت ممکن است خط گردن پایین را که در 0.2165 دلار است ، آزمایش کند..

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: مقاومت متوسط ​​0.2360 دلار: $0.2430

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2300 پشتیبانی میان مدت$0.2230

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me