banner
banner

سال اول به عنوان سازمان OSE OKEx – آلیسا خو: سه روند اقتصادی تغییر شکل می دهند

نامه ای از سوی مدیر ارشد استراتژی OKEx ، آلیسا خو در جشن اولین سالگرد همکاری با OKEx

کاربران عزیز OKEx,

یک سال پیش ، در تاریخ 1 آوریل 2019 ، همان روزی بود که من به OKEx پیوستم و آغاز سفر رمزنگاری تمام وقت خود بود. پتانسیل ارزهای رمزپایه ارزش بررسی دارد. با وجود بسیاری از چالش های غیرمنتظره هر روز در میان مسابقات در حال انجام ، عزم من برای رمزنگاری دست نخورده است زیرا من اعتقاد زیادی به کل صنعت و OKEx دارم.

سال گذشته در فضای رمزنگاری اتفاقات زیادی افتاد. این بازار از پایین بازار خرس جهش کرد. در مبادلات بیشتری سعی شده که از مشتقات رمزنگاری استفاده شود. مالی غیرمتمرکز (DeFi) شروع به ظهور کرد. OKEx همچنین با بهینه سازی محصولات ، مشاغل ، نام تجاری و استراتژی های توسعه استعدادها ، به یک ارز مبادله ای رمزنگاری شده یکپارچه تبدیل شد. ما ضمن ارتقا to سطح رشد جامعه ، ادغام عمودی و جهانی سازی ، برای ارتقا technologies فناوری ها و محصولات خود سرمایه گذاری کردیم. علاوه بر توسعه نقدینگی بازار ، ما همچنین از طریق چهار خط اصلی تجارت ، یعنی دروازه فیات ، معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، مدیریت دارایی های رمزنگاری و آکادمی OKEx ، پیشنهادات خود را متنوع کردیم و به نیازهای مختلف کاربران در مراحل مختلف سفرهای تجاری آنها پاسخ می دهیم. من اغلب می گویم کارت های زیادی در آستین داریم و با سرعت خودمان جلو می رویم. از Q4 2019 ، ما نوآوری محصول و توسعه مشاغل جدید را تسریع کرده ایم. طی چند ماه اول سال 2020 ، محصولات و اقداماتی که اعلام کرده ایم در واقع پیشرو در صنعت هستند.

با این حال ، سال 2020 یک زمان غیرمعمول است. بیماری همه گیر COVID-19 ضربه سنگینی به اقتصاد جهانی وارد کرده است. هر دو طرف تقاضا و عرضه در سراسر جهان در میان قفل انسداد ویروس کرونا کاهش یافته است. سهام جهانی ، اوراق قرضه و عملکرد کالاها که با بحران نقدینگی در سراسر جهان روبرو شده اند ، در هنگام آشفتگی مالی در سال 2008 حتی کمتر از حد متوسط ​​هستند. ارزهای رمزپایه نیز با تهدیدهای ناشی از ضربه اقتصادی اقتصاد روبرو هستند. بیت کوین در 12 مارس شاهد یک سقوط فلاش بود که تقریبا استخراج کنندگان Antminer S9 را مجبور به خاموش شدن کرد. همچنین ، سقف بازار رمزنگاری یکبار به کمترین میزان 120 میلیارد دلار رسید ، نزدیک به آن در اواخر سال 2018. چنین قو مشکی خوش بینی نسبت به نصف شدن بیت کوین در ماه مه را جبران کرده است. بنابراین ، ممکن است بسیاری تعجب کنند که بازار رمزنگاری بعدی به کجا خواهد رفت.

انتظار می رود این ویروس گسترده حداقل تا Q3 2020 رشد کند و رکود جهانی اجتناب ناپذیر به نظر برسد. بازیابی در کنار برنامه های محرک ارائه شده توسط دولت های جهانی صورت می گیرد ، اما این مدتی طول می کشد. بازار سهام ایالات متحده با پشتیبانی از خرید مجدد سهام و تقسیم سود به مدت 10 سال دیگر صعودی نخواهد بود. برای دهها هزار شرکت خارج از کشور ، زنده ماندن در بحران و ایجاد تغییرات صحیح از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

سه روند اصلی ، اقتصاد ویروس کرونا را شکل می دهد

من معتقدم هرجا چالش وجود دارد ، فرصت ها نیز وجود دارد. وقتی حالت پایدار قدیمی شکسته شود ، یک حالت پایدار جدید شکل می گیرد. در حالی که پارادایم تغییر می کند ، علی رغم تحول در بازارهای بین المللی ، روندهای خاصی در حال ظهور است.

1. فناوری رشد اقتصادی را پیش خواهد برد و اقتصاد دیجیتال حرف اول را می زند

تحول فناوری در این دوره سرعت می گیرد. موج جدیدی از اختراعات فن آوری ، از جمله فناوری 5G ، هوش مصنوعی ، داده های بزرگ ، بلاکچین و اینترنت اشیا ، زودتر به دست ما رسیده است. به طور خاص ، فناوری بلاکچین می تواند یک سیستم اعتباری اجتماعی باشد که به حداقل هزینه های اقتصادی و اجتماعی کمک می کند.

شیوع ویروس در حال تغییر روش های کار ، هزینه و سرگرمی خودمان است. از همه مهمتر ، ترافیک شبکه و ارزش ایجاد شده توسط خواسته های اضافی که از آفلاین به آنلاین منتقل شده اند ، محبوبیت اقتصاد رمزنگاری را سرعت بیشتری می بخشد.

2. بازار رمزنگاری از چرخه گاو طولانی تری برخوردار خواهد شد و سریعتر از بازارهای سنتی برگشت می کند

از آنجا که بازار رمزنگاری از اندازه کوچکتری برخوردار است ، نقدینگی آن نسبتاً به ورودی سرمایه حساس است. علاوه بر این ، برخی از ارزهای رمزنگاری شده ، مانند بیت کوین و اتر ، پس از عقب نشینی از بالاترین حد 2017 ، از پایین ترین سطح خود به سطح ارزیابی معقول رسیده اند. در حالی که احتمالاً محیط نرخ نزدیک به صفر یا نرخ صفر باقی بماند ، سرمایه گذاران در چرخه بعدی به پتانسیل بازده بالای ارزهای رمزپایه که به یک وسیله سرمایه گذاری محبوب تبدیل می شوند ، روی خواهند آورد.

با نگاهی به تاریخچه بیت کوین ، این حساب در اوایل سال 2009 ، حدود نیمی از سال پس از بحران مالی در سال 2008 ایجاد شد و تا سال 2010 شروع به خرید و فروش نکرد و بعداً دارایی های رمزنگاری شده دیگر نیز به بازار عرضه شدند. بنابراین ، کل بازار رمزنگاری تاکنون هرگز توسط یک بحران مالی جهانی آزمایش نشده است. رکود کنونی بزرگترین چالش برای رمزنگاری است ، اما من معتقدم ، در پایان ، چشم اندازهای خوش رنگ کل اقتصاد رمزنگاری را تقویت می کند.

در آغاز سال 2020 ، من پیش بینی می کردم که 1) 20٪ از خانوارهای جهانی ارزهای رمزنگاری شده را در سبد سرمایه گذاری خود تا پایان سال تخصیص می دهند. 2) حجم معاملات ارزهای رمزنگاری شده دو برابر خواهد شد ، و 3) برنامه های DeFi مبتنی بر زنجیره عمومی شاهد توسعه سریع هستند. با وجود بازار غم انگیز ، من مطمئن هستم که مشتقات رمزنگاری و DeFi بیشترین توجه را به خود جلب خواهند کرد. بیت کوین پس از این همه گیری به یک نوع عمده دارایی تبدیل خواهد شد. فقط یک مسئله زمان است که رمزنگاری معیار برای جذب سرمایه از 20٪ یا بیشتر خانوارها در سراسر جهان نیاز دارد.

3. چالش جهانی رهبران جدید صنعت را به دنیا خواهد آورد

رهبران جدید صنعت پس از هر بحران ظهور می کنند. من انتظار دارم که همه گیر شدن و رکود اقتصادی ، منابع و سرمایه را به سمت پناهگاهی امن سوق دهد. تصویب سریع یک مدل تجاری توزیع شده به دلیل محدودیت های فیزیکی صورت می گیرد. هماهنگی آنلاین و کارمندان مشترک بین شرکت ها در معرض خطر قرار خواهند گرفت. یک سازمان تجاری جدید در سکوت در حال شکل گیری است.

کارآفرینان همیشه باید در خط مقدم نوآوری بمانند و روندهای اصلی را شناسایی کنند. آنها نه تنها باید خطرات را شناسایی کنند بلکه اهداف عملی را نیز تنظیم کنند تا با تغییرات سازگار شوند. همانطور که پیتر دراکر ، پدر بزرگ مدیریت ارجمند ، گفت: “بزرگترین خطر در مواقع تلاطم تلاطم نیست – این عمل با منطق دیروز است.”

در طی شیوع بیماری SARS در سال 2003 ، 500 کارمند علی بابا مجبور به کار در خانه شدند ، اما خدمات آنها بی تأثیر بود. در پایان ، آنها موفق شدند از بحران جان سالم به در ببرند و Taobao ، بزرگترین بازار آنلاین چین را ایجاد کنند ، که بیش از 10 سال موج بزرگ تجارت الکترونیکی چین را هدایت می کند.

در این زمان حساس ، بیش از 1000 کاربر خوب از بسیاری از گوشه های جهان نیز موفق به همکاری آنلاین شدند و به 30٪ رشد کارایی دست یافتند. ما از نظر استراتژی ها ، اقدامات ، فناوری و سرمایه برای گسترش تجارت و استعداد بسیار خوب آماده هستیم. من معتقدم 2020 برای OKEx و کل صنعت بلاکچین یک نقطه عطف خواهد بود.

ما برای آینده آماده هستیم

به دلیل محدودیت های موجود در معماری سیستم و عملکرد سرور ، در گذشته با تاخیر سیستم و سفارش تاخیر کتاب مواجه شدیم. این تجربیات ما را بر آن داشت تا زمان و بودجه بیشتری نسبت به همتایان خود در بهبود عملکرد سیستم IT و تجربه محصول خود سرمایه گذاری کنیم. و من افتخار می کنم که بگویم تلاش های ما نتیجه داد. در تاریخ 26 اکتبر 2019 ، ما تنها مبادله رمزنگاری بودیم که در طی بی ثباتی شدید بازار دچار تاخیر و سقوط فلش ​​نشدیم. در طی پنجشنبه سیاه 12 مارس 2020 ، سیستم ما با وجود کمترین زمان تأخیر ، برای همه ارزهای رمزنگاری شده صفر باز خورد. هیچ یک از کاربران ما با سود خالص مجبور به بستن موقعیت خود نشدند.

فقدان ارتباطات عمومی درک خارجی از OKEx در گذشته را محدود می کرد. ما یک درس آموختیم و ارتباطات بیشتری را از طریق کانال های مختلف آغاز کردیم. در طول سال گذشته ، من و جی هائو هر روز در کنار بسیاری از مصاحبه ها و جلسات AMA برای برقراری ارتباط با کار خود در OKEx ، نحوه تلاش ما برای ایمنی ، ثبات و قابلیت اطمینان در محصولات خود ، در توییتر و Weibo با کاربران خود ارتباط برقرار کرده و با آنها ارتباط برقرار کرده ایم. و خدمات و همچنین نحوه پیشرفت ما در نوآوری.

با تشکر از تلاش فراوان تیم محصول ما در توسعه مستقل معاملات آتی حاشیه USDT و تعویض همیشگی ، گزینه ها ، سهام ، وام C2C ، زنجیره عمومی و غیره ، به طوری که اکنون می توانیم به یک فروشگاه واحد برای محصولات ارز رمزنگاری شده با کیفیت استثنایی.

با تشکر از خدمات مشتری ما ، تیم تأیید بین المللی و تیم های مشتری نهادی که همیشه در اولین فرصت به نیازهای مشتریان پاسخ می دهند. تیم ها که به دلیل حرفه ای بودن و کارایی بسیار تحسین شده اند ، همیشه به کد رفتار ما پایبند هستند تا هر مشکلی را برای کاربران ما برطرف کنند.

با تشکر از تیم های بازاریابی ، عملیاتی و توسعه تجارت ، ما بیش از هر زمان دیگری با تجار جهانی ارتباط برقرار می کنیم و خدماتی را ارائه می دهیم که محلی تر برای کاربران از زمینه های مختلف باشد.

با تشکر از تیم های عملکردی ما برای بهبود مستمر سیستم های مدیریت داخلی ما ، پایه ریزی محکم برای رشد بیشتر ما.

سوالی که در طی چند ماه اول خدمت بیشتر به آن پاسخ دادم این بود که “چرا OKEx را انتخاب کردید؟” من با اطمینان زیادی پاسخ دادم ، “OKEx شرکتی با بهترین اصول در فضای رمزنگاری است”. ممکن است خیلی ها در ابتدا درک نکنند ، اما فکر می کنم اکنون افراد بیشتری با من موافق هستند.

با وجود طوفان پیش برو

از بخش مالی سنتی گرفته تا فضای رمزنگاری ، از تحقیقات fintech گرفته تا جوجه کشی جدید ، هر حرکتی در حرفه من چالش های جدیدی را از نظر محصول ، دانش و مدیریت دانش ایجاد می کند. پیوستن به OKEx مهمترین انتخابی است که انجام داده ام. اعتقاد من محکم است و بلند پروازی ام بالا است. من کاملاً اعتقاد دارم که بازار رمزنگاری به تریلیون دلار می رسد. علاوه بر این ، هدف ما تبدیل OKEx به یک شرکت چند میلیارد دلاری است. در واقع ، من با یک ذهنیت کارآفرین در OKEx کار کرده ام. با وجود همه سختی ها ، هرگز از آنچه متحمل شده ام پشیمان نخواهم شد ، به شرطی که این اقدامات خوبی برای شرکت و صنعت باشد.

با تشکر فراوان از کاربران ما برای حمایت و انگیزه شما. ما به تعالی ادامه خواهیم داد.

با تشکر فراوان از همسالان ما. ما به پیشرفت خود ادامه خواهیم داد و صنعت را به سمت ارتفاعات جدید سوق خواهیم داد.

با تشکر فراوان از همه مشارکت کنندگان در فضای رمزنگاری ، از جمله رسانه ها ، محققان ، توسعه دهندگان ، ارائه دهندگان امنیت و شرکت های سرمایه گذاری. امیدوارم که ما بتوانیم کل صنعت را به سطح دیگری برسانیم.

من ممنونم که با OKEx سفری شگفت انگیز را در فضای رمزنگاری آغاز کردم. با وجود طوفان پیش رو ، ما غلبه خواهیم کرد و قویتر خواهیم شد.

ارادتمند شما,

آلیسا خو

مدیر ارشد استراتژیک ، OKEx

1 آوریل 2020

OKEx را روشن کنید:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/okexofficial_en

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me