banner
banner

استخراج کنندگان بیت کوین فصل بارانی را پیش بینی می کنند زیرا قیمت زیر 10K دلار باقی می ماند: Crypto Market Daily

از زمان فشار (11:00 به وقت محلی) ، بیت کوین (BTC) در حدود 9،800 دلار معامله می شود و طی 24 ساعت گذشته 0.25 درصد افت دارد ، به ازای قیمت شاخص OKEx. در حال حاضر ، ارزش کل بازار ارزهای رمزنگاری شده 0.1 درصد افزایش یافته است و برتری BTC در 66.7 درصد است. CoinGeckoداده ها.

ارزهای رمزپایه بزرگ با پایداری روبرو می شوند – با اتریوم (ETH) 0.12 درصد و Litecoin (LTC) 0.42 درصد رشد.

صفحه اول نشانه OKEx (از ساعت 11:00 به وقت محلی) منبع: OKEx

تحت اطلاعات OKEx Coin Info ، ORBS با بازدهی 18.16 درصدی بهترین سود در 24 ساعت گذشته است. دیگر برندگان برتر DEP و THETA هستند.

APM بزرگترین بازنده در 24 ساعت گذشته است – 14.23 درصد ارزش خود را از دست داده است.

برندگان برتر 24 ساعت تغییر بازنده های برتر 24 ساعت تغییر
ORBS / USDT 18.16٪ APM / USDT -14.23٪
DEP / USDT 17.35٪ DGB / USDT -12.85٪
THETA / USDT 16.10٪ KCASH / USDT -8.47٪

برندگان برتر & بازندگان (USDT) طی 24 ساعت گذشته. منبع: OKEx

کاهش دشواری استخراج بیت کوین ممکن است باعث افزایش قیمت شود

بر اساس OKLink مرورگر بلاکچین ، امروز بیت کوین در ساعت 10:06 به وقت هنگ کنگ مشکل را تغییر داد. دشواری شبکه بیت کوین با شش درصد کاهش به 15.14T رسید.

از سال 2011 ، 264 مورد تنظیم سختی انجام شده است که 48 مورد آن تنظیمات رو به پایین بوده است. تنظیمات نزولی بیش از شش درصد 15 بار اتفاق افتاده است – در کل 31.25 درصد در نظر گرفته شده است بیتل نیوز داده ها.

بیتل نیوز اضافه کرد که قیمت های BTC تقریباً 50 درصد یا بیشتر از یک ماه پس از هر تنظیم سختی نزولی بیش از شش درصد افزایش یافته است – به جز یکی در 7 نوامبر 2019. 

فصل بارانی هنوز نرسیده است

از آنجا که قیمت برق برای کارگران معدن بسیار مهم است ، فصل بارندگی در منطقه جنوب غربی چین تعیین می کند که آیا برای دکل های استخراج قدیمی تر مانند Antminer S9 می توان زندگی دیگری داشت..

بر اساس BlockBeats گزارش ، بسیاری از کارگران معدن گفتند که آنها هنوز منتظر فصل بارانی هستند. به دلیل گرمای زیاد این روزها در استان سیچوان ، تقاضای زندگی برای برق به شدت افزایش یافته است – که منجر به انتقال برق از استخراج بیت کوین برای اطمینان از استفاده روزانه ساکنان از برق می شود.

در F2Pool’s سایت اینترنتی, این لیست ذکر کرده است که برخی از استخرهای استخراج معدن می توانند 0.032 دلار / کیلووات ساعت در طول فصل بارندگی تأمین کنند. با این هزینه برق ، برخی از دکل های S9 ممکن است به استخراج سودآوری خود بازگردند.

سرمایه گذاران سازمانی که با زیرساخت وارد می شوند ، بهبود می یابند

همانطور که در Crypto Market Daily دیروز اشاره کردیم ، نشانه های واضحی از ورود وال استریت به بازار بیت کوین وجود دارد. در هفته گذشته ، علاقه مندی گزینه های CME به میزان آن افزایش یافت بالاترین زمان – نزدیک به 150 میلیون دلار.

افزایش چشمگیر CME Bitcoin Options Open Open (OI) همچنین نشان داد که معامله گران موسسه بیشتر در زمینه رمزنگاری شرط بندی کرده اند. کل گزینه II 14 درصد از کل سهم بازار را به خود اختصاص داده است Skew’s داده ها ، از دیروز.

افزایش II سر به فلک کشیده شده را می توان با احتمال داشتن مشاغل بلندمدت در سمت های طولانی توضیح داد.

مجموع گزینه های BTC بهره باز است. منبع: کج

از آنجا که مشتریان نهادی بیشتری در CME و Bakkt قرار دارند ، چالش های امنیتی دوباره مورد بحث و بررسی قرار می گیرند. هک شدن چندین صرافی در سراسر جهان ، برخی از سرمایه گذاران را تهدید کرده است. به عنوان مثال ، Binance بود هک شده برای بیش از 7000 بیت کوین یک سال پیش.

آرکا در آخرین گزارش خود اشاره کرد که CME کمی شناخته شده ارائه می دهد "مبادله با فیزیکی" گزینه – که یک توافق نامه دو جانبه بین طرفین است که به شما اجازه می دهد موقعیت طولانی خود را با بیت کوین واقعی تسویه کند.

Bakkt’s منظم ارز مبادله رمزنگاری مستقر در نیویورک ، پوشش بیمه جدید خود را اعلام کرد و دارای گزارش شده که 70 مشتری نهادی را در بردارد. توسعه این زیرساخت همچنین به جذب سرمایه گذاران بیشتر کمک خواهد کرد.

آنالیز فنی بیت کوین

به ازای هر قیمت OKEx BTC Quarterly Futures (BTCUSD20200626) ، بیت کوین همچنان در محدوده 9،280 تا 10،200 دلار ، در کوتاه مدت و همچنان در یک کانال صعودی در حال اجرا است. تا زمانی که 9،280 دلار حمایت را حفظ کند ، روند کوتاه مدت باید تحت سلطه گاوها باشد.

با توجه به حجم معاملات بدون تغییر برای معاملات روزانه ، تعقیب قیمت در یک روند صعودی می تواند بسیار خطرناک باشد. ما انتظار داریم دامنه باریک حداکثر تا پایان ماه مه پایان یابد.

نمودار 4H OKEx BTC Quarterly Futures (BTCUSD0626). منبع: OKEx

تجزیه و تحلیل فنی Ethereum

برای OKEx Ethereum Quarterly Futures (ETHUSD0626) ، 205 دلار سطح اصلی پشتیبانی برای معاملات کوتاه مدت است. اگر نتوانیم شکسته قیمت بالای 220 دلار با حجم عظیم را ببینیم ، این می تواند دام گاو نر دیگری باشد.

هنوز نمی توان روند مستقل قیمت اتر را مشاهده کرد.

نمودار 4H OKEx ETH Quarterly Futures (ETHUSD0626). منبع: OKEx

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me