banner
banner

کیف پول Infinito API چند بلاکچین را برای توسعه دهندگان راه اندازی می کند ، و توسعه DApp آسان و کارآمد را تأمین می کند

کیف پول بی نهایت, پیشروترین کیف پول جهانی برای بلاکچین های اصلی قرارداد هوشمند مانند Ethereum (ETH) ، NEO ، EOS و Cardano ، خود را منتشر کرده است API چند بلاکچین Infinito به عنوان اولین راه حل برای توسعه دهندگان خدمات با استفاده از dApps و فناوری بلاکچین.

برای توسعه خدمات با استفاده از dApps و بلاکچین ، ساخت گره هایی که از شبکه بلاکچین و همچنین بسیاری از نرم افزارهای مورد نیاز برای دسترسی و تجزیه و تحلیل داده های بلاکچین ضروری است. توسعه خدمات نیز پیچیده است زیرا توسعه و تنظیم هر زیرساخت بلاکچین ساخته شده بر اساس فلسفه های مختلف طراحی باید جدا باشد.

Infinito Multi-Blockchain API به توسعه دهندگان امکان دسترسی بی وقفه به بلاکچین های مختلف را می دهد و مقیاس پذیری بسیار خوبی را در کنار امنیت قوی فراهم می کند و یک محیط توسعه خدمات چند بلاکچین برای آنها ایجاد می کند. این API برنامه پیشرو کیف پول جهانی را که به سرعت در سراسر جهان در حال رشد است ، تأمین می کند, کیف پول بی نهایت.

کیف پول Infinito – کیف پول رمزنگاری نهایی موبایل که سکه های جهانی ، دارندگان توکن و صادر کنندگان توکن را به هم متصل می کند.

KV UNIVERSAL WALLET برای API ماده 01

از زمان آغاز به کار خود در بازار جهانی ، کیف پول اینفینیتو به یک کیف پول درجه یک جهانی تبدیل شده است که منجر به گسترش جهانی ارزهای رمزپایه و جوامع کاربران می شود. برنامه کیف پول در حال حاضر در iOS و Android با بیش از 300000 بارگیری در دسترس است.

کیف پول Infinito از سکه ها و نشانه های برتر از جمله BTC ، BCH و Dash همراه با سیستم عامل های قرارداد هوشمند پشتیبانی می کند که از تکامل و گسترش استفاده از فناوری بلاکچین پشتیبانی می کند. این تنها سرویس کیف پول موبایل است که از پشتیبانی گسترده ای از سکه ها و نشانه ها برخوردار است. علاوه بر این ، کیف پول دارای اتحاد های متعدد و اجرای سیستم عامل های بلاکچین قرارداد هوشمند است.

ابتدا در پایان سال 2017 ، کیف پول Infinito به طور رسمی با پشتیبانی از راه اندازی شد اتریوم و آن نشانه های ERC20. سپس ، در آغاز سال 2018 ، کیف پول چین را اضافه کرد NEO ارز رمزپایه ، رتبه بندی بازار شماره 15 (* 1) ، به همراه نوع رمز آن NEP-5. Universal Wallet همچنین اولین کسی بود که از ارز حمایتی زیرساخت های blockchain NEO پشتیبانی کرد, گاز.

به تازگی, کیف پول اینفینیتو شروع به پشتیبانی از اولین نسخه رسمی نسخه EOS (نسخه MainNet), رتبه پنجم (* 1) از نظر سرمایه بازار. بعداً ، کیف پول جهانی پشتیبانی از را فعال کرد همه نشانه های EOS در صنعت دیگری ابتدا برای یک راه حل تلفن همراه برای بلاکچین EOS و دارایی های آن. این نقطه عطف توجه بسیاری از صنعت را به جهانیان جلب كرد.

در تاریخ 25 سپتامبر 2018, کیف پول Infinito اولین کیف پول موبایلی شد که پشتیبانی از آن را ادغام می کند ADA ارز از زنجیره بلوک کاردانو, رتبه بندی سرمایه بازار شماره 9 (* 1). این امر از طریق همکاری رسمی توسعه با تیم توسعه دهنده پشت بلاکچین کاردانو امکان پذیر شد, IOHK, و مدیریت ایمن و راحت و همچنین دسترسی به ارز ADA همراه با خدمات ساخته شده بر روی بلاکچین Cardano را فعال کرد.

علاوه بر این ، کیف پول Infinito در حال گسترش همکاری خود با انجمن بلاکچین است. کیف پول جهانی اعلام همکاری با پروژه بلاکچین و ارز رمزنگاری شده را اعلام کرده است هستی شناسی, رتبه شماره 25 (* 1).

این تلاش ها برای گسترش استفاده از رمزنگاری کیف پول Infinito به طور گسترده ای توسط متخصصان صنعت و همچنین سایت های اطلاعات رمزنگاری پوشش داده شده و مورد ارزیابی قرار گرفته است (یابنده, لیست سکه ها, AbitGreedy, بلاکونومی, کوینپدیا, و غیره.). این کیف پول همچنین به عنوان متنوع ترین و ایمن ترین کیف پول ارز رمزنگاری شده در جهان مورد ستایش قرار گرفته است.

با هدف تبدیل شدن به زیرساخت نهایی برای ترویج پیاده سازی اجتماعی و استفاده از بلاکچین در سراسر جهان ، کیف پول Infinito قصد دارد تا پشتیبانی از بلاک چین های قراردادی هوشمند از جمله ONTOLOGY ، NEM, ستاره ای, و سایر زنجیره های بلوکی برای ارزهای رمزپایه محبوب در بازار.

در حال حاضر ، کیف پول Infinito ، به ترتیب حروف الفبا ، از ADA ، BCH ، BTC ، DASH ، DOGECOIN ، EOS ، EOS Mainet Tokens ، ERC 20 Tokens ، ETC ، ETH ، GAS ، LITECOIN ، NEO و NEP – 5 نشانه پشتیبانی می کند..

(* 1) مراجعه کنید به: Coinmarketcap at https://coinmarketcap.com/ از 10 اکتبر 2018.

کیف پول Infinito از راه حل های فناوری جدید برای توسعه دهندگان dApp رونمایی کرد – کاهش تلاش ها و هزینه های توسعه ضمن ارتقا Prom خدمات

کیف پول Infinito قابلیت های فنی و همچنین شبکه شریک خود را بسیار گسترش داده است و جایگاه خود را در صنعت به عنوان متنوع ترین و امن ترین کیف پول جهانی برای جوامع رمزنگاری تقویت کرده است. در روند همکاری با جوامع توسعه جهانی ، موانع و مشکلات مختلفی در توسعه خدمات بلاکچین آشکار شده است.

به عنوان مثال ، هر پلتفرم بلاکچین از فن آوری های مختلفی استفاده می کند که برای پیاده سازی در خدمات باید جداگانه روی آنها کار شود. این به میزان قابل توجهی زمان و نیروی انسانی مورد نیاز برای توسعه خدمات را افزایش می دهد ، که همراه با پیچیدگی در توسعه خدمات و ارائه خدمات به عنوان یک مانع بزرگ برای انتشار و پذیرش فناوری و خدمات مبتنی بر بلاکچین عمل می کند..

با این حساب ، اینفینیتو شروع به حل مشکل اساسی در توسعه خدمات با استفاده از بلاکچین های دشوار و همچنین کشمکش ها در گسترش پذیرش خدمات بلاکچین کرد. علاوه بر تمدید خدمات کیف پول رمزنگاری کیف پول اینفینیتو ، اینفینیتو نیز شروع به ارائه خدمات کرد پلتفرم Blockchain Infinito برای توسعه دهندگان خدمات dApps بلاکچین.

API چند بلاکچین Infinito, که اولین راه حل توسعه دهنده است که در این زمان منتشر شده است ، به عنوان یک دروازه یکپارچه برای دسترسی و تعامل با بلاکچین های مختلف عمل می کند. علاوه بر این ، تا پایان امسال ، Infinito منتشر خواهد شد Infinito SDK, یک جعبه ابزار توسعه همه در یک که مانع توسعه خدمات با استفاده از dApps و بلاکچین ها را کاهش می دهد ، بهره وری را بهبود می بخشد و ارتباط داده ای میان بلاکچین را امکان پذیر می کند. به ترتیب, Infinito Universal API Suite, یک سرویس API توسعه یافته, و پلتفرم Blockchain Infinito, همچنین یک بازار راه حل برای توسعه دهندگان نیز رونمایی خواهد شد.

پیاده سازی عملکرد چند سکه در dApps با Infinito Multi-Blockchain API Solution

API چند بلاکچین Infinito یک درگاه یکپارچه است که دسترسی و قابلیت همکاری با چندین بلاکچین را تسهیل می کند ، تراکنش های رمزنگاری شده ، بازیابی تعادل و تاریخچه و ارتباط داده ها بین قراردادهای هوشمند را امکان پذیر می کند. از نظر فنی ، این توسعه دهندگان را قادر می سازد تا با چندین زنجیره بلوک از طریق Javascript API (جاوا و C # برنامه ریزی شده اند) تعامل داشته باشند ، با Smart Contracts ارتباط برقرار کرده و تعامل داشته باشند و همچنین از طریق به روزرسانی در آدرس های بلاکچین از طریق webhook و دستگاه دولتی به آنها اطلاع داده شود. شرکای توسعه که به API چند بلاکچین Infinito علاقه مند هستند می توانند در وب سایت رسمی Infinito ثبت نام کنند و در آنجا می توانند از آنجا تهیه کنند کلیدهای API برای شروع فوری توسعه.

نمودار Dapps Eng Ver

با این سرویس API ، توسعه دهندگان می توانند سکه / توکن ارسال و دریافت کنند ، مانده آدرس و سابقه معاملات را بازیابی کنند ، تاریخ معاملات را مشاهده و صادر کنند ، اعلان های معامله را دریافت کنند ، قراردادهای هوشمند مستقر کنند ، نرخ کارمزد معاملات را شخصی سازی و تنظیم کنند و قیمت ارزهای رمزپایه را در بازار نشان دهند. علاوه بر این ، این برنامه همچنین قابلیت های خاص و ضروری را برای بهینه سازی بلاکچین های فردی مانند ادعای GAS که ویژگی منحصر به بلاک چین NEO است یا مدیریت منابع معامله و پهنای باند منحصر به فرد در بلاکچین EOS.

راه حل های توسعه دهنده Blockchain: SDK و API برای به راحتی ادغام و اجرای Blockchains مختلف برای فرصت های جدید تجاری

بعلاوه API چند بلاکچین Infinito, Infinito’s R&تیم D در حال کار بر روی موضوعات رایج در گسترش توسعه خدمات و استفاده از خدمات استفاده از بلاکچین است. Multi-Blockchain API اولین راه حل توسعه دهنده Infinito است و متعهد به حل مشکلات توسعه در اجرای ارز رمزنگاری شده است که شامل معامله با بلاکچین های مختلف است. انتشار تا پایان سال 2018 است Infinito SDK, مجموعه ابزارهای همه در یک برای انبوه سازی ساده بلاکچین dApp و توسعه خدمات. Infinito Multi-Blockchain API یکی از قسمت های این برنامه است Infinito Universal API Suite, یک بازار راه حل فناوری پیشرفته برای توسعه دهندگان که باید به صورت متوالی منتشر شود.

با استفاده از API Suite و SDK ، توسعه دهندگان خدمات می توانند به راحتی سرویس های توسعه یافته خود را با توجه به نیاز خود به سیستم عامل های مختلف بلاکچین متصل کنند و خدمات توسعه یافته با استفاده از SDK را به طور یکپارچه متصل کنند. نه تنها راه حل های اینفینیتو به توسعه دهندگان کمک می کند تا مشکلات توسعه و بهره برداری با استفاده از بلاکچین ها را برطرف کنند بلکه به تلفیق راه حل های فناوری از بازیگران برتر صنعت از سراسر جهان در خدمات خودشان.

در حال حاضر ، اینفینیتو با رهبران صنعت پیروی از بلاکچین مانند همکاری می کند گذرگاه بلوک که احراز هویت هویت (ID / KYC) را ارائه می دهد و تأیید مجدد که عملکرد پیشرفته مبارزه با پولشویی (AML) و دانش فنی آن را به همراه دارد. با استفاده از سرویس به عنوان یک ماژول ، می توان به توسعه و مدیریت خدمات ایمن دست یافت.

محافظت از مشروعیت کاربران خدمات و شرکتهای فعال خدمات در فناوریهای جدید با قدرت انطباق بیش از هر زمان دیگری مهم شده است. به عنوان مثال ، با استفاده از Infinito Universal API Suite ، یک سیستم تجارت الکترونیکی سنتی می تواند پرداخت رمزگذاری شده را با قابلیت تبادل خودکار یکپارچه متصل کند. این ترکیب خاص به کسب و کار آنلاین آنها امکان می دهد تا در جایی که کاربران با ارز انتخابی خود پول پرداخت می کنند ، پرداخت ارز رمزنگاری شده انعطاف پذیر را انجام دهد ، سپس به طور خودکار به رمزنگاری مورد نظر تجارت تبدیل می شود. علاوه بر این ، با اتصال یکپارچه به خدمات انطباق مانند احراز هویت مشتری با استفاده از Infinito SDK ، مشاغل تجارت الکترونیکی می توانند از ویژگی های تأیید خطر برای بررسی خطرات احتمالی پنهان در فعالیت های تجاری استفاده کنند.

راه حل های توسعه خدمات در دسترس است پلتفرم Blockchain Infinito, بازار ماژول برای راه حل های توسعه دهنده که به راحتی از طریق Infinito SDK و API قابل دسترسی است. این پلت فرم همیشه در حال گسترش شامل راه حل هایی از طرف شرکای توسعه بلاکچین از سراسر جهان است که هدف آنها ایجاد خدمات استفاده از بلاکچین است. با این راه حل توسعه مدولار ، اینفینیتو قصد دارد یک محیط توسعه خودمختار ایجاد کند تا از توسعه دهندگان برای ایجاد خدمات و مشاغل جدید پشتیبانی کند..

تمام این فن آوری ها در زیرساخت های فنی پشتیبانی می شود که از کیف پول Infinito پشتیبانی می کند که به سرعت در حال گسترش جهانی است. اینفینیتو همچنان به رفع و حل موانع اساسی در توسعه و همچنین انتشار سرویس های مبتنی بر بلاکچین که نیاز به پیاده سازی های فنی پیچیده دارند ، ادامه می دهد و بلاکچین را برای توسعه دهندگان خدمات و همچنین بنگاه های تجاری قابل دسترسی تر می کند..

برای دسترسی به Infinito Multi-Blockchain API یا تبدیل شدن به یک سرویس شریک ، هم اکنون با Infinito تماس بگیرید.

شرکای تجاری کیف پول و خدمات Infinito

خدمات و توابع توسعه یافته با استفاده از راه حل های توسعه دهنده Infinito به طور فعال توسط کیف پول Infinito پشتیبانی می شود.

علاوه بر این ، یک بروزرسانی عمده در نسخه 2.0 برای Infinito Wallet در نوامبر 2018 برنامه ریزی شده است. همراه با راه حل هایی برای توسعه دهندگان ، Infinito قصد دارد با ارائه دهندگان خدمات قدرتمند در سراسر جهان همکاری کند تا تجربه کاربری پیشرفته ای را با استفاده از بلاکچین و همچنین توابع مورد نیاز برای فعالیت های تجاری فراهم کند. به عنوان تجارت و تسویه حساب.

کیف پول Infinito به عنوان ابزاری برای پشتیبانی از خدمات و کاربران ، امکان استفاده روزمره و مدیریت ایمن دارایی های رمزنگاری و همچنین دسترسی به خدمات نوین بلاکچین را فراهم می کند..

برای مشارکت در اینجا اقدام کنید.

کیف پول Infinito را در Android از اینجا بارگیری کنید.

کیف پول Infinito را در iOS از اینجا بارگیری کنید.

پروژه Infinito چیست?

پروژه Infinito ، از جمله کیف پول Infinito ، توسط Infinity Blockchain Labs Europe (IBL EU) ، ثبت شده در Isle of Man مدیریت می شود.

IBL EU یک شرکت تابعه از Infinity Blockchain Holdings (Infinity Block Chain Holdings، “IBH”) مستقر در سنگاپور است. IBH یک شرکت هلدینگ با R است&پایه D متخصص در استفاده از فناوری بلاکچین در ویتنام ، پایگاه شتاب کسب و کار در سایر مناطق آسیا از جمله تایلند ، مالزی و ژاپن. این گروه در حال حاضر از بیش از 300 متخصص شامل توسعه دهندگان ، محققان ، طراحان و بازاریابان تشکیل شده است.

پروژه اینفینیتو یک مأموریت واحد دارد: امکان پذیرش انبوه بلاکچین برای مشاغل و مصرف کنندگان. برای رسیدن به این هدف ، Infinito به طور مداوم راه حل هایی برای کمک به مشاغل کمک می کند تا به طور یکپارچه dApp ها و خدمات بلاکچین را ادغام و توسعه دهند در حالی که مشتریان با حداکثر راحتی و ایمنی به خدمات بلاکچین دسترسی و استفاده می کنند. اینفینیتو به طور انتخابی شبکه شریک ادغام خدمات خود را در مقیاس جهانی گسترش می دهد و تلاش می کند تا به دروازه یک مرحله ای ارائه دهندگان خدمات و مصرف کنندگان برای دسترسی و رشد در بلاک چین های اصلی تبدیل شود.

مخاطب [ایمیل محافظت شده] برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه خدمات و راه حل ها برای مشاغل و توسعه دهندگان.

برای آخرین اطلاعات در مورد خدمات Infinito ، پیوندهای زیر را دنبال کنید.

وب سایت رسمی: https://www.infinitoservices.io/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/infinito-services/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me