banner
banner

پل کلادیوس ، مدیر عامل BlockState – مجموعه مصاحبه ها

پل کلادیوس یکی از بنیانگذاران است & مدیر عامل BlockState.

BlockState یک سکوی رمز امنیتی سوئیس برای دارایی های غیر بانکی مانند سهام SME و بدهی یا املاک و مستغلات است.

در ابتدا چگونه درگیر اوراق بهادار دیجیتال شدید?

من در اوایل سال 2013 به طور کاملا تصادفی با بلاکچین و بیت کوین برخورد کردم. من توسط دوستی با سابقه علوم کامپیوتر به Satoshi WP معرفی شدم. مدتی طول کشید تا متوجه تأثیر فناوری واقع بر بازارهای سرمایه و امور مالی شدم. همانطور که کار خود را در بانکداری سرمایه گذاری و سهام خصوصی آغاز کردم ، از روند میراث و هزینه های واسطه های پردرآمد آگاهی داشتم. فرصت استفاده از DLT به عنوان یک کاتالیزور برای تبدیل کل بازار ، نه تنها دیجیتالی کردن دارایی های جدید بلکه به ویژه فرصت دسترسی بیشتر به آنها برای پایگاه سرمایه گذاران گسترده تر دلیل آن بود که تصمیم گرفتم BlockState را با هم بنیانگذاران خود بسازم.

خارج از املاک و مستغلات و بدهی ها چند نمونه از دارایی های غیر بانکی هستند?

تراشه های آبی و سایر دارایی های سنتی از نظر ارزیابی در بالاترین سطح تاریخ قرار دارند. در عین حال اوراق قرضه کمترین بازدهی را که در سالهای گذشته دیده ایم ارائه می دهد. این امر تقاضا برای دارایی های جایگزین را فراهم می کند که بازده بالاتری دارند ، نه تنها برای سرمایه گذاران نهادی بلکه خرده فروشی. بنابراین من معتقدم که بدهی SME های بیشتری به صورت توکن توسط ناشران افزایش خواهد یافت ، اما همچنین دارایی های تولید کننده دیگر مانند تأمین مالی پروژه یا اجاره معکوس که فقط برای سرمایه گذاران پیچیده تر در گذشته قابل بررسی بوده است ، از طریق اوراق بهادار توکن قابل دسترسی است.

در ماه جولای ، BlockState گزارشی از وضعیت فعلی بازار جهانی STO منتشر کرد. آیا در این گزارش یافته هایی وجود داشت که شما را متعجب کند?

ما می خواستیم مفروضات خود را که در داخل در بازار داشتیم تأیید کنیم. یافته های ما مرحله اولیه ای را که هم اکنون در آن هستیم تأیید کرد. در عین حال تنظیم کننده ها این نیاز را برطرف کرده اند و تمایل خود را برای روشن کردن مقررات ایجاد کرده اند که اعتماد لازم را برای بازار ضروری است تا بازار را تسریع کند ، به اعتقاد من در اوایل سال 2020 شاهد آن خواهیم بود. همچنین ، زیرساخت های لازم برای تأمین نقدینگی در بازارهای ثانویه از طریق مبادلات تنظیم شده ، در تصویب بازار در سال 2020 تأثیر خواهد داشت.

آیا می توانید جزئیات مربوط به Streetlife STO آینده را با ما در میان بگذارید?

بسته به تأیید تنظیم کننده ، شاهد اجرای زنده آنها در Q4 2019 یا Q1 2020 خواهیم بود. در حال حاضر ، این تنها چیزی است که می توانیم به اشتراک بگذاریم زیرا بخش عمده ای از جزئیات صدور برای یک دفترچه اختصاص دارد که باید توسط سازمان تأیید شود تنظیم کننده به غیر از Streetlife STO ، ما در حال کار بر روی تعدادی دیگر از صدورهای قانونی تنظیم شده توسط سوئیس و آلمان هستیم. به محض دریافت همه تأییدیه های لازم ، به روزرسانی را با انجمن به اشتراک خواهیم گذاشت.

ما قبلاً در مورد هدف BlockState برای مهاجرت تعدادی از نشانه های ERC-20 از بلاکچین Ethereum به یک دفتر توزیع شده خصوصی ساخته شده توسط R3 – Corda گزارش دادیم. چه منطقی در پشت این وجود داشت ، و آیا این نیز عملی شده است?

پیشنهاد ارزش اصلی بازارهای مالی مبتنی بر DLT ایجاد دسترسی به ابزارهای مالی است. به همین دلیل است که ما معتقدیم ایجاد قابلیت همکاری بین زیرساخت های مختلف مهم است که انواع مختلف سرمایه گذار را قادر می سازد به چنین دارایی دسترسی پیدا کند. می بینیم که موسسات تحت نظارت در حال حاضر تمایل دارند زیرساختهای غیر عمومی را به دلایل مختلفی منطقی ترجیح دهند. R3 زیرساخت بسیار خوبی برای این مشتریان فراهم می کند. بنابراین ما می خواهیم قابلیت همکاری بین اوراق بهادار رمزگذاری شده مبتنی بر ERC را فراهم کنیم تا بتوانیم آنها را برای فعالان بازار با تکیه بر زیرساخت های R3 در دسترس قرار دهیم..

Blockstate قادر است STO را در کمتر از 10 هفته راه اندازی کند ، آیا می توانید آنچه BlockState انجام می دهد برای تحقق این امر به اشتراک بگذارید?

زمان پخش مستقیم بیشتر با زمانی که تنظیم کننده برای تأیید صادراتی که از طریق یک پیشنهاد عمومی به سرمایه گذاران خرده فروشی پرداخت می کند ، نیاز دارد. به غیر از این ، ناشران معمولاً برای تهیه فعالیت خود برای جمع آوری کمک مالی به مدتی زمان نیاز دارند.

وقتی نوبت به زمان تنظیم فناوری و زیرساخت می رسد ، می توانیم یک صدور را ظرف یک هفته اجرا کنیم. با دستورالعمل جدید دفترچه ، صادرات بسته به کشور عضو تا سقف 8 میلیون یورو بدون اعلامیه رسمی را امکان پذیر می کند ، شاهد کاهش 10 ماهه بیشتر هستیم.

برای شرکت هایی که به خدمات STO شما علاقه مند هستند ، حداقل شرایط مورد نیاز برای لیست چیست؟ همچنین ، چگونه می توانید از بین شرکت ها / محصولات به عنوان توکن انتخاب کنید?

ما با شرکت هایی همکاری می کنیم که یا دارای جامعه بسیار قوی یا مشتری مداری بزرگ هستند که آنها را به سرمایه گذاران تبدیل می کنند و یا شرکت های بالغ تری که از نظر مالی از سلامت برخوردار هستند و بنابراین برای محافظه کاران محافظه کار و کمی بیشتر باسابقه سازنده تر نیز جذاب هستند. در حال حاضر هیچ مانع مشخصی برای یک شرکت وجود ندارد. ما به هر مورد به صورت جداگانه نگاه می کنیم.

برای سرمایه گذارانی که علاقه مند به تأمین بودجه STO در سیستم عامل شما هستند ، باید از چه جزئیاتی آگاه باشند. آیا شما مشتری های ایالات متحده را می پذیرید?

پذیرش سرمایه گذار صرفاً به پیشنهاد بستگی دارد نه به سیستم عامل ما. معمولاً ما از پیشنهادات عمومی پشتیبانی می کنیم که مشارکت سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی را فراهم می کند و اطمینان حاصل می کنیم که زیرساخت های ما از طریق خود حضانت و شرکای تنظیم شده برای حضانت ، نیازهای خاص صادر کننده را تأمین می کند.

مشتریان ایالات متحده یک مورد خاص هستند زیرا الزامات انطباق فرآیندهای اضافی و گزارش وظایف مرتبط را ایجاد می کنند. بنابراین ، مشتریان ما اغلب سرمایه گذاران ایالات متحده را در پیشنهادات خود قبول نمی کنند.

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید در مورد BlockState به اشتراک بگذارید?

از آنجایی که ما در حال توسعه این بازار هستیم ، می خواهم برخی از نهادهای بزرگ صنعتی را که با آنها کار کرده ایم و به ایجاد چارچوبی برای یک فضای حرفه ای دارایی دیجیتال کمک می کنند ، برجسته کنم. من می توانم با آنها تماس بگیرم  INATBAاین یک و MAMA به هر کسی که در این فضا کار می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر بازدید کنید BlockState, لیست مشاغل BlockState ما را دنبال کنید یا دنبال کنید پل کلادیوس در توییتر.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me