banner
banner

رمزهای امنیتی چیست؟

رمزهای امنیتی چیست?

نشانه های امنیتی به عنوان قراردادهای سرمایه گذاری عمل می کنند که در آن خریدار سود آینده را از سود سهام ، سهم درآمد یا افزایش ارزش بازار پیش بینی می کند. توکن های امنیتی از چند جهت با سکه های سودمند تفاوت دارند. تفاوت اصلی این توکن ها در این است که سکه های امنیتی در مورد اینکه چه کسی می تواند این سکه ها را خریداری کند و انتقال آنها از دستورالعمل های دقیق پیروی می کند.

رمز امنیتی در مقابل برنامه کمکی

در حال حاضر دو نوع رمز در فضای رمزنگاری وجود دارد – رمزهای امنیتی و توکن های سودمند. مهم است که تفاوت بین این دو نوع نشانه را یاد بگیرید. همچنین باید بدانید که برخی از نشانه ها در طول ICO خود به عنوان نشانه امنیتی شروع می شوند ، اما بعداً به دنبال توسعه سیستم عامل به نشانه های سودمند تبدیل می شوند.

بسیاری از سرمایه گذاران رمزهای امنیتی را ترجیح می دهند زیرا سکه ها از محدودیت های قانونی SEC برخوردار هستند. رمزهای امنیتی نتیجه مستقیم تمایل سرمایه گذاران و مشاغل به استفاده از سیستم سرمایه گذاری جمعی مبتنی بر بلاک چین است که با الزامات IPO فعلی SEC مطابقت دارد. این مقررات شامل اجرای پروتکل های مشتری خود را بشناسید (KYC). طبق قوانین KYC ، همه سرمایه گذاران قبل از شرکت در رویداد تأمین مالی جمعی ، باید هویت خود را فاش کنند.

مزایای رمزهای امنیتی

رمزهای امنیتی تجربه شفاف تری در سرمایه گذاری برای شرکت کنندگان فراهم می کنند. استارت آپ هایی که رمزهای امنیتی ارائه می دهند باید انبوهی از اطلاعات قانونی را از جمله مکان شرکت ، صورتهای مالی ، اهداف تجاری و مدیریت در اختیار سرمایه گذاران قرار دهند. تمام داده های ارزشمند قبل از هرگونه سرمایه گذاری مطمئن شوید. در حالی که سرمایه گذاری های توکن سودمند می توانند این اطلاعات را ارائه دهند ، اما در حال حاضر از نظر قانونی لازم نیست.

علاوه بر این ، چند نمونه از پیامدهای ارائه دهنده رمزهای ابزار مفید وجود دارد که اطلاعات ارائه شده را جعل می کنند. این قوانین محافظت ارزشمندی را برای همه طرف های درگیر فراهم می کند و بسیاری از افراد در فضای رمزنگاری معتقدند که آنها در مهار تقلب و تشویق به کارگیری گسترده رمزنگاری بسیار مهم هستند..

تقلب در Cryptospace از طریق بلومبرگ

تقلب در Cryptospace از طریق بلومبرگ

به دلیل قاعده مند نبودن بازار رمزنگاری ، تعداد قابل توجهی کلاهبردار در فضا وجود دارد. این افراد شك و تردیدها و بدبینی های سرمایه گذار جدید را به سود خود می رسانند. یکی مطالعه تعداد ICO های تقلبی را در سال 2017 هشتاد درصد اعلام کنید. با توجه به میزان فعالیت های کلاهبرداری در بازار رمزنگاری ، جای تعجب نیست که سرمایه گذاران به دنبال گزینه ای امن تر برای وضعیت موجود هستند.

سرمایه گذاران مقیاس بزرگ

نشانه های امنیتی بیشتر سرمایه گذاری های گسترده ای را به خود جلب می کنند زیرا مشمول قانونی هستند که از سرمایه گذاران مانند قانون اوراق بهادار سال 1933 و بخش 3 قانون مبادله اوراق بهادار از سال 1924. این محافظت ها برای جلوگیری از وقوع فعالیت تقلبی در بازار ضروری است. این امنیت افزوده ، معامله ایمن تری را برای سرمایه گذاران و شرکت هایی که به دنبال استفاده از استراتژی های جمع آوری سرمایه بلاکچین هستند فراهم می کند.

امنیت بیشتر برای شرکت شما

تنها کاربران از رمزهای امنیتی بهره مند نمی شوند. کسب و کاری که ارائه رمزهای امنیتی را انتخاب می کند ، اعتماد به نفس را کسب می کند و می داند که بعداً تحت تأثیر پیامدهای قانونی یا مالی ناشی از ICO خود قرار نخواهد گرفت. علائم آنها مطابق با مقررات SEC است و بنابراین ، شرکت می تواند با اطمینان بیشتری کار کند.

نشانه های کمکی

توکن های سودمند هدف خاصی را در سیستم عامل دارند. علاوه بر این ، آنها هیچ سود سهام یا سهمی از درآمد را برای نگه داشتن سکه به سرمایه گذاران پرداخت نمی کنند. یک نمونه کامل از سکه های معروف شناخته شده ، Ethereum است. در ماه جولای ، SEC حکم کرد که Ethereum (ETH) یک امنیت نیست. یک مقام ارشد SEC اظهار داشت که Ethereum در هنگام عرضه اولیه سکه (ICO) یک امنیت بود ، اما در وضعیت فعلی آن یک رمز سودمند است.

تست هووی

تشخیص اینکه سکه یک رمز امنیتی یا ابزار سودمند است همیشه آسان نیست. همچنین ، لازم به یادآوری است که SEC می تواند زبان آنها را تغییر دهد و حتی نشانه های سودمند را تحت قوانین امنیتی قرار دهد. علی رغم عدم اطمینان بازار ، می توانید از آزمون هووی استفاده کنید تا در بسیاری از سناریوها ، وضعیت یک توکن را تأیید کنید.

  • آیا شما سرمایه گذاری می کنید?
  • آیا در ازای سرمایه گذاری خود انتظار سود دارید?
  • آیا شما در یک شرکت مشترک سرمایه گذاری می کنید؟?
  • آیا سود شما از تلاش های یک مروج یا شخص ثالث حاصل می شود?

نشانه ای که شما در حال تحقیق آن هستید ، اگر به این س yesالات پاسخ مثبت دهید ، رمز امنیتی است. بعلاوه ، اگر سود دریافتی از سرمایه گذاری کاملاً خارج از کنترل شما باشد ، احتمال اینکه توکن مورد نظر تحت قوانین امنیتی قرار گیرد بسیار زیاد است. آزمون هووی در جریان پرونده دادگاه عالی SEC علیه W.J. Howey Co. SEC ادعا کرد که شرکت هووی فلوریدا وقتی موفق به ثبت قرارداد سرمایه گذاری زمین با SEC نشد ، قوانین اوراق بهادار را نقض کرده است. این معامله شامل خرید یک سرمایه گذار از نیمی از زمینهای بلااستفاده شرکت بود تا آنها بتوانند بقیه زمینهای خود را به مزارع مرکبات بیشتری تبدیل کنند.

رئیس SEC ، جی کلیتون از طریق روزنامه والستریت ژورنال

رئیس SEC ، جی کلیتون از طریق روزنامه والستریت ژورنال

دیوان عالی کشور تشخیص داد که از آنجا که سرمایه گذاران هیچ “دانش ، مهارت و تجهیزات لازم برای مراقبت و پرورش درخت مرکبات” ندارند ، آنها به عنوان دلالان عمل می کردند. به عبارت دیگر ، آنها با امید به کسب سود از تلاش های شخص دیگری ، در زمین سرمایه گذاری کردند.

SEC مشخص كرد كه سرمايه گذاري هاي انجام شده براي زمين نيست ، بلكه در عوض براي فرصت شركت در سود آينده شركت بزرگ مرکبات است. آزمون هووی وقتی روی ارزهای رمزپایه اعمال می شود ، کار می کند ، اما با توجه به تغییر ماهیت توکن ها ، نمی توان تمام سکه ها را با استفاده از این روش دقیق تعریف کرد.

معایب رمزهای امنیتی

همچنین برخی از معایب ارائه شده توسط رمزهای امنیتی وجود دارد. مانع اصلی این نوع رمزها کاهش نقدینگی است. بدون رعایت پروتکل های KYC نمی توانید رمز امنیتی را فقط برای هر کسی ارسال کنید. این محدودیت ها سطح دیگری از عملیات را به نیازهای شما برای جمع آوری کمک مالی اضافه می کنند.

شرکت ها برای میزبانی پیشنهاد سکه اوراق بهادار (SCO) به شفافیت کامل نیاز دارند. SEC به گنجینه ای از اطلاعات شرکتهایی که به دنبال میزبانی SCO هستند از جمله صورتهای مالی کامل نیاز دارد. این سازمان فقط شركتهایی را كه صد در صد از این رهنمودهای دقیق پیروی می كنند تأیید می كند.

گزینه امن تر

نشانه های امنیتی جای بسیار موردنیاز در بازار رمزنگاری را پر می کنند. شفافیت اضافی ارائه شده توسط این نشانه ها باید به افزایش سرمایه گذاری کمک کند. در حالی که بسیاری از ناشناس ماندن توسط بسیاری از سیستم عامل ها در اقتصاد غیرمتمرکز را دوست دارند ، سرمایه گذاران بزرگ به دنبال ثبات مورد نیاز سیستم های مالی فعلی هستند. رمزهای امنیتی این کار را کاملاً انجام می دهند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me