banner
banner

Crypto Market Daily 2.24 (پوند | به مساحت 9،500 ~ 10،050 دلار BTC در کوتاه مدت توجه کنید و باید از خطرات ناشی از نوسانات شدید محافظت کنید.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:تثبیت 1H

اگرچه BTC در آخر هفته برای مدت کوتاهی مقاومت 9،850 دلاری را شکست ، اما بلافاصله تحت فشار بسیاری از صندوق های فروش در حدود 10،000 دلار قرار گرفت و قیمت به سرعت به حدود 9700 دلار کاهش یافت. تحلیلگر OKEx نئو معتقد است که رفتار گاوها در جذب شمارنده در آخر هفته برای شروع صعودی بعدی BTC کافی نیست. کاهش سریع چند ساعت پیش تأیید کرد که بودجه های سودآور در دوره قبل هنوز به دنبال فرصت برای انحلال و خروج از بازار هستند. بنابراین ، احتمال زیادی وجود دارد که الگوهای فریبنده طولانی یا کوتاه به نظر برسد. از یک طرف ، این فرم بازتاب رفتار سودآوری است ، از سوی دیگر ، رفتار تغییر دست برای بدست آوردن شمارنده از سرمایه گذاران خرده فروشی به نهنگ های بزرگ است. از روند فعلی ، حمایت 9،500 دلار همچنان معتبر است. در صورت تثبیت قیمت در این نقطه ممکن است فرصت خوبی برای ورود داشته باشد. مقاومت بالایی نزدیک به 10،050 دلار است. اگر قیمت به طور مداوم در نزدیکی اینجا مسدود شود ، سرمایه گذاران باید نسبت به خطر سقوط هشیار باشند.

شخصیت سطح:1D – تلفیق

این نمودار 1 روزه BTC است ، زیرا نمودار نشان می دهد که قیمت آخر هفته گذشته توسط MA (30) پشتیبانی شده است ، این بدان معناست که روند صعودی در حال حاضر از بین نرفته است. با این حال ، حجم صعودی سیگنال می دهد که روند در کوتاه مدت قادر به ایجاد یک بالاترین حد نخواهد بود ، زیرا در این روزها هنوز در سطح پایین است.

این هفته سرمایه گذاران باید یادآوری کنند که نزولی رخ نخواهد داد مگر اینکه قیمت زیر 9000 91 9100 دلار تخلیه شود. این افزایش ممکن است در کوتاه مدت اتفاق نیفتد زیرا پمپ قبلی هنوز به یک دوره برای ادغام نیاز دارد و در این دوره ، سرمایه گذاران باید بیشتر به نوسان در محدوده باریک اهمیت دهند زیرا نهنگ های بزرگ از روش خود برای بیرون راندن سرمایه گذاران خرده فروشی استفاده می کنند و به منظور بدست آوردن شمارنده های خود. معامله گران کوتاه مدت می توانند از روش فروش در بالا و خرید در پایین با نمودار ساعتی استفاده کنند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 9850 دلار:10050 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:9700 دلار پشتیبانی میان مدت:9550 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: اجباری شدن 1H

این نمودار 1 ساعته ETH است ، نکته خوب برای گاوها این است که قیمت در حال حاضر به طور موقت در 262 دلار تثبیت می شود ، با این حال ، حجم معاملات در مقایسه با قبل هنوز در سطح کاملا پایین تر است. این نشانه ای است که روند یکپارچه سازی برای دوره دیگری ادامه خواهد یافت.

تاریخچه نشان می دهد که محدوده ای بین 262 $ تا 264 $ در هنگام لمس قیمت ، مقاومت و پشتیبانی م effectiveثر است ، اما به این معنی نیست که در آینده نمی توانم شکسته شوم ، در واقع ، سطح پشتیبانی قوی تر حدود 245 $ است ، مگر اینکه تخلیه قیمت زیر 245 دلار ، یا سطح بالایی از صعود تا زمان خروج است. مقاومت بین 280 تا 290 دلار یک منطقه کلیدی است که تعیین می کند صعودی در آینده خواهد آمد یا خیر.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 278 دلار:287 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:262 دلار پشتیبانی میان مدت:245 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح cons 1H- ادغام

قرارداد دائمی OKEx XRP: از نمودار می توان فهمید که بالای سر و شانه های ساعتی با موفقیت شکل گرفته است و میزان صدا نشان می دهد که پس از تشکیل شانه راست ، سطح کل حجم در این روزها به پایین ترین سطح کاهش می یابد. روند با توجه به این سطح نمی تواند از محدوده محدودی عبور کند.

قیمت ممکن است در کوتاه مدت بین 0.2670 تا 0.2885 دلار شوک داشته باشد. پس از جذب گاوها به تعداد کافی شمارنده در این قسمت ، شکستن اتفاق خواهد افتاد. از آنجا که 0.2670 دلار پایین دو شانه است ، قدرت پشتیبانی سخت خواهد بود و شکستن آن آسان نیست. دو مقاومت بعدی در اطراف بالای شانه چپ و شانه راست است ، شکستن همه آنها می تواند قسمت بالای سر را آزمایش کند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 0.2885 دلار مقاومت میان مدت: 0.3090 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2670 پشتیبانی میان مدت$0.2450

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me