banner
banner

همانطور که نوسانات کوتاه مدت بیت کوین به سمت ریسک بالا نشان می دهد ، معامله گران به دنبال پشتیبانی نزدیک به 6،550 دلار هستند: Crypto Market Daily

دوشنبه ، 13 آوریل: پس از بازگشت روز یکشنبه ، در اکثر بازارهای برتر ارزهای رمزپایه بین 2 تا 5 درصد اصلاحات در روز مشاهده می شود. بیت کوین (BTC) – که دیروز چیزی بیش از 7000 دلار فروخته شد – از اوایل صبح امروز حدود 6،700 دلار معامله می کند.

BTC می تواند نوسانات شدیدی را در دوره ادغام ببیند

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

آخر هفته گذشته ، BTC پس از شکستن گوه نزولی برای مدت کوتاهی در بالای 6،750 دلار ثابت شد. قیمت یکشنبه شب ، 12 آوریل ، اندکی کمتر از مقاومت 7،200 دلاری بود.

با این وجود ، با کاهش سریع حجم معاملات ، روند طی چند ساعت آینده وارد یکپارچه شد. امروز صبح ، به سرعت به حدود 6،700 دلار سقوط کرد و یک الگوی ورودی مثبت از خود به جای گذاشت.

تیم تجزیه و تحلیل بازار OKEx معتقد است که خط اصلاح فیبوناچی یک مسیر متحرک ممکن و واضح را برای روند آینده نشان می دهد. در حال حاضر ، بهترین گزینه باز کردن موقعیت های کوتاه مدت است اگر قیمت بتواند در کوتاه مدت 6900 تا 7000 دلار را لمس کند. در صورت شکسته شدن قیمت به زیر 6550 دلار ، در حدود 6،070 دلار ببندید ، زیرا خط فیبوناچی در آنجا قرار دارد.

با این حال ، این روند شکستن طولانی تر از حد معمول خواهد بود. از آنجا که حجم نزولی بیش از حد گسترده شده است ، بازار برای اصلاح نیاز به زمان دارد. در این دوره ادغام هر لحظه ممکن است نوسانات بزرگی رخ دهد.

بازارهای BTC احتمالاً در حدود 6500 دلار پشتیبانی می کنند

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

نمودار روزانه بیت کوین در بالا نشان می دهد ، اگرچه بازگشت روز یکشنبه روند افزایش حجم و قیمت را در دوره قبلی نشان داد ، به نظر می رسد BTC روند بازگشت به بالاترین حد را دنبال می کند. با این حال ، اولین شمعدان نزولی در ساعت 1:00 بامداد امروز HKT ظاهر شد و با حجم های مشابه برگشت ساعت قبلی همراه بود. این نشان داد که برگشت برگشت مسدود شده بود ، و شمعدان ها با صلیب بسته شده بودند ، که در چند ساعت آینده ثابت شد.

سقوط امروز صبح در واقع تسویه سود وجوه اصلی پس از بازگشت مجدد قیمت روز گذشته است. این واقعیت که پایین ترین نقطه به زیر 6،750 دلار رسید نیز بازتابی از رفتار فروش سرمایه گذاران خرده فروشی است ، به دلیل عملکرد صندوق های اکثریت.

در مرحله فعلی ، قیمت تحت فشار 6،750 دلار قرار داشته است. احتمال زیادی وجود دارد که بازار در حدود 6500 دلار پشتیبانی پیدا کند.

6500 دلار و میانگین متحرک 30 روزه (MA (30)) قیمت را به طور همزمان پشتیبانی می کنند – همانطور که در نمودار بالا مشخص شده است. به همین دلیل ، شکستن این سطح در یک دوره کوتاه برای روند کار آسان نخواهد بود.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 6،750 دلار
 • مقاومت میان مدت: 69،00 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 6،550 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6150 دلار

حساس به بازار ETH ، پمپ سریع یا تخلیه احتمالی امکان پذیر است

4H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

ETH پس از سقوط در زیر سطح 154 دلار سرکوب شده است. همانطور که نمودار 4 ساعته نشان می دهد ، سطح فروش امروز تقریباً مشابه سطح جمعه است – وجوه نزولی هنوز از صعودی قوی تر هستند.

با این حال ، این واقعیت که حجم اخیراً در بیشتر اوقات در سطح پایین بوده است ، نشان می دهد که روند همچنان در حال ادغام است. بازار حساس خواهد بود و ممکن است هر لحظه در این مدت تخلیه سریع یا پمپ اتفاق بیفتد. قیمت به احتمال زیاد در ابتدا کمی افزایش می یابد و سپس سریع سقوط می کند.

با توجه به تضعیف شرایط فعلی بازار ، دامپ کند نیز ممکن است رخ دهد و دو منطقه پشتیبانی بعدی در آن حالت حدود 140 دلار و سپس 120 دلار خواهد بود..

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 155 دلار
 • مقاومت میان مدت: 165 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 140 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 120 دلار

XRP در ادغام موقت

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

نمودار 1 ساعته XRP نشان می دهد که روند تحکیم پس از سقوط امروز صبح در یک دوره کوتاه مدت است. با این حال ، با نگاهی به دامنه نوسان بزرگ آن ، محیط در حال حاضر خطرناک است.

با توجه به رشد زیاد فروش ، ممکن است قیمت امروز بین 0.1860 تا 0.1750 دلار حرکت کند. خرس ها همچنین به زمان استراحت و آماده شدن برای تخلیه بعدی در صورت امکان نیاز دارند. اگر قیمت در بازگشت بعدی نتواند 0.1925 دلار شکسته شود ، روند صعودی ممکن است تا زمانی که سطح پشتیبانی حدود 0.1760 دلار را برآورده کند ، باشد. اگر قیمت در آنجا تثبیت شود ، این یک موقعیت بازگشتی بالقوه است ، در غیر این صورت ممکن است به سمت پایین حرکت کند و سطح پشتیبانی بعدی را در حدود 0.1660 دلار پیدا کند..

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1853 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1925 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1760 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 1665 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me