banner
banner

انحلال کامل

انحلال کامل

این سیستم به ما امکان می دهد دو سطح اهرم برای کاربران خود ارائه دهیم: 10x و 20x. وقتی نسبت حاشیه کاربر 10٪ یا 20٪ (برای اهرم 10 برابر و 20 برابر) شکسته شود ، یک تماس حاشیه ایجاد می شود و تمام موقعیت ها کاملاً تسویه می شوند.

  • نسبت حاشیه ثابت = (حاشیه ثابت + UPL) * میانگین قیمت موقعیت های باز / (ارزش اسمی قرارداد * موقعیت های نگهداری)
  • نسبت حاشیه ضربدری = تراز سهام / حاشیه موقعیت + حاشیه نگهداری دستور کار)

مثال:

برای قرارداد LTC 10x ، اگر ضرر به 90٪ حاشیه موقعیت رسیده باشد ، یک تماس حاشیه ایجاد می شود. برای قرارداد LTC 20x ، اگر ضرر به 80٪ از حاشیه موقعیت رسیده باشد ، یک تماس حاشیه ایجاد می شود.

قوانین انحلال کامل

در حالت cross-margin: هنگامی که آخرین قیمت معاملات یک موقعیت به سمت نامطلوب کاربر می رود ، اگر ارزش سهام حساب آینده او 10 ≤ از حاشیه او برای اهرم 10 برابر باشد (= نسبت حاشیه نگهداری 10 ≤) یا 20 ≤ ٪ حاشیه وی برای اهرم 20 برابر (= نسبت حاشیه نگهداری ≤ 20)) ، موقعیت مجبور به انحلال می شود ، که به آن تسویه حساب اجباری می گویند. پس از آنکه موقعیتی به طور اجباری منحل شد ، سیستم کلیه سفارش های انجام نشده کاربر را برای لغو حاشیه لغو می کند تا ببیند که آیا نسبت حاشیه نگهداری کاربر همچنان از 10٪ برای اهرم 10 برابر یا 20٪ برای اهرم 20 برابر کمتر است. در این صورت ، موقعیت انحصاری توسط موتور تصفیه اجباری تسخیر می شود و دستورات بسته با قیمتی که در آن حداکثر بهره وری معاملات و سود انحلال بر اساس آخرین عمق بازار ، پایه ، قیمت ورشکستگی و قیمت شاخص.

در حالت حاشیه ثابت: هنگامی که آخرین قیمت معاملات یک موقعیت به سمت نامطلوب برای کاربر می رود ، اگر نسبت حاشیه نگهداری موقعیت او 10 ≤ از حاشیه او برای اهرم 10 برابر یا 20 ≤ از حاشیه او برای 20 برابر باشد با استفاده از اهرم فشار ، موقعیت تصفیه اجباری انجام می شود و توسط موتور تصفیه اجباری تصاحب می شود. در این مرحله ، وقتی نسبت حاشیه تعمیر و نگهداری موقعیت او به صفر می رسد ، ضرر تصفیه کاربر برابر با ضرر است. حداکثر ضرر از کل حاشیه موقعیت تصفیه فراتر نخواهد رفت. در حالت cross-margin ، در صورت شروع تصفیه اجباری ، کلیه موقعیت های کلیه قراردادها بسته می شوند. در حالت حاشیه ثابت ، هنگام تحقق تحمیل اجباری ، فقط موقعیت های طرف تصفیه بسته می شوند.

وقتی انحلال اجباری آغاز شود ، سیستم مدیریت ریسک ما همه موقعیت های تصرف را بر عهده خواهد گرفت. ضرر انحلال کاربر درصورت ضرر است که نسبت حاشیه نگهداری برابر با 0 باشد. در عین حال ، سیستم مدیریت ریسک دستور بسته شدن قیمت را به بازار ارسال می کند که در آن بازده معاملات و سود تصفیه به حداکثر می رسد ، بر اساس در مورد نقدینگی بازار ، اسپرد پیشنهاد قیمت ، ورشکستگی و قیمت شاخص. دستور بسته شدن توسط سیستم ما دقیقاً کنترل خواهد شد. اگر سفارش پس از مدت طولانی تکمیل نشود ، سیستم ما عمق بازار ، اساس ، قیمت ورشکستگی و قیمت شاخص را دوباره ارزیابی می کند تا تا زمان تحقق کامل آن ، دستور بسته شدن جدید ایجاد کند. پس از انحلال نیرو ، موقعیت های تصفیه از مانده حقوق کاربر جدا خواهد شد. اگر موقعیت ها به طور کامل برآورده نشوند ، ضرر به عنوان ضرر تصفیه کاربر ثبت می شود و در حین تحویل اجتماعی خواهد شد. کاربران برای موقعیت های تصفیه ضرر بیشتری نخواهند دید.

وضعیت دستورات تصفیه پر شده و پر نشده را می توان در لیست دستور تصفیه یافت. اگر موقعیت های تصفیه (بسته شدن کوتاه یا کوتاه مدت) بالاتر از قیمت ورشکستگی پر شود (نسبت حاشیه نگهداری = 0) ، حق بیمه تولید می شود و به صندوق بیمه تزریق می شود تا هرگونه خسارت اجتماعی در آینده را پوشش دهد یا حوادث معاملات آتی را تسویه کند.

اگر موقعیت های تصفیه (بستن کوتاه یا کوتاه کوتاه) زیر قیمت ورشکستگی پر شود (نسبت حاشیه نگهداری = 0) یا در حین تحویل کاملاً پر نشده باشند ، زیان اجتماعی ایجاد می شود و توسط صندوق بیمه پوشش داده می شود. اگر ضرر نتواند به طور کامل جبران شود ، قسمت باقیمانده مشمول بازپشت خواهد شد. این خسارت با سود حاصل از استفاده کنندگان در هر سه قرارداد اجتماعی خواهد شد.

مقایسه سیستم های تصفیه

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me