banner
banner

بهترین سهام زیر 5 دلار

سهام زیر 5 دلار که به عنوان سهام پنی نیز شناخته می شود ، از سهام کم قیمت شرکت های کوچک تشکیل شده است. اینها اغلب ارزانترین سهامی هستند که می توانید بخرید – در Robinhood یا جاهای دیگر. آنها شامل ذخایر انرژی ، ذخایر بیوتکنولوژی و سایر موارد هستند. سهام تجارت پنی راهی برای سرمایه گذاری در آن دسته از شرکت هایی است که جریان اصلی نیستند.

طی سالهای اخیر ، سهام پنی معاملات روزانه به دلیل مانع کم ورود به بازار ، علاوه بر توانایی تبدیل مبالغ اندک به سودهای قابل توجه ، سر به فلک کشیده است. اگر یک سرمایه گذار باهوش هستید ، این سهام پنی می تواند راهی برای سود سریع و با ریسک باشد. 

با تشکر از برنامه های معاملاتی بدون کارمزد مانند Robinhood ، سرمایه گذاری در سهام با قیمت (“سهام پنی”) زیر 5 دلار کار آسانی نبوده است. این برنامه سرمایه گذاری اخیراً محبوبیت گسترده ای پیدا کرده است ، به ویژه در میان بزرگسالان جوان. سهام پنی در Robinhood فقط برخی از گزینه های شما را نشان می دهد ، اما گزینه های خوبی برای انتخاب وجود دارد. 

Robinhood محصولات مختلفی را ارائه می دهد که می توان از آنها استفاده کرد و درآمد کسب کرد ، از جمله طلا ، مدیریت پول نقد ، ارزهای رمزپایه ، تجارت گزینه ها و البته سهام برای خرید.

در این قطعه ما قصد داریم در دو سهام Robinhood با قیمت زیر 5 دلار استفاده کنیم

شبکه Limelight (NASDAQ: LLNW) – یکی از بهترین سهام زیر 5 دلار

شبکه های Limelight، Inc در ژوئن 2001 توسط آلن ام. کاپلان ، مایکل ام گوردون ، ویلیام اچ. رینهارت و ناتان اف راسیبورسکی تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در Temple، AZ است. 

تمرکز این شرکت بر ارائه خدمات و نرم افزارهای فناوری است. در حال حاضر حدود 563 کارمند استخدام می کند. 

در طول سال ها ، این شرکت موفق شده است خود را به عنوان یک پیشرو در ارائه خدمات امنیت ابری ، تحویل محتوای دیجیتال و خدمات محاسبات لبه با هدف کلی توانمند سازی مشتریان برای ارائه تجارب استثنایی دیجیتال ، معرفی کند..

پلتفرم خدمات لبه این شرکت شامل نرم افزار هوشمند همراه با خدمات پشتیبانی متخصص منحصر به فرد است که امکان گردش کار فعلی و آینده را فراهم می کند.

Limelight Networks، Inc به عنوان یکی از سهام فناوری در بازار سهام Nasdaq تحت عنوان LLNW معامله می کند. 

نتایج مالی Q3 

اخیراً شبکه های Limelight، Inc با شرکت های خود به بازار آمد گزارش درآمد Q3. این شرکت توانست 0.01 دلار درآمد هر سهم را با تخمین اجماع Zacks مطابقت دهد. 

همچنین ، این شرکت موفق شد دومین درآمد عالی خود در تاریخ را در یک سه ماهه به ثبت برساند. 

Limelight Networks، Inc درآمد 51.32 میلیون دلاری را برای سه ماهه سوم ثبت کرد و از تخمین اجماع Zacks با 1.87٪ پیشی گرفت. با این کار ، این شرکت برای اولین بار در بیش از چهار سال توانست برآورد درآمد اجماع را شکست دهد.

این بهبود را می توان به تصمیم استراتژیک برای تمرکز بر محاسبات ابری با کیفیت بالا نسبت داد. در ابتدا ، این حرکت منجر به از دست دادن سود خالص قابل توجهی شد و همچنین منجر به شرایط سخت سهام شد. 

با این حال ، تیم اجرایی بر این باورند که قمار بالاخره شروع به بازده می کند. خدمات مرتبط با محاسبات این پلتفرم 60٪ افزایش یافت و میزان بازدید سه ماهه از آن به بالاترین حد خود رسیده است.

دلایل اینکه LLNW سهام خوبی برای خرید ایجاد می کند

در حال حاضر با قیمت 3.98 دلار معامله ، به نظر می رسد سهام فناوری سود قابل توجهی را تجربه می کند و اگر همه چیز خوب پیش رود ، می تواند به زودی وضعیت سهام پنی را ترک کند. این شرکت پیش بینی می کند درآمد هر سهم در سال آینده 500٪ صعود کند ، که می تواند افزایش قابل توجهی در سهام شرکت ها باشد.

همچنین ، طبق گزارش اخیر “وضعیت ویدئوی آنلاین” ، مشاهده ویدئو از طریق پخش جریانی به بیشتر از 6 ساعت و 48 دقیقه در هفته رسیده است ، و اکثر بینندگان به تماشای برنامه های آنلاین به صورت آنلاین می پردازند. با رشد مشاهده آنلاین ، انتظار برای تجربه های با کیفیت نیز افزایش می یابد.

با توجه به مایکل میلیگان ، مدیر ارشد LLNW ، رمز موفقیت ارائه دهندگان محتوا ، اتخاذ سرویس های لبه با قابلیت فیلمبرداری است تا اطمینان حاصل شود که بهترین تجربه کاربر را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهند و این به آنها کمک می کند تا مشتریان خود را حفظ کنند.

“به همین دلیل است که Limelight با سرمایه گذاری در افزایش ظرفیت جهانی ، ارائه بالاترین کیفیت فیلم آنلاین و امکان تجربه ابتکاری بیننده تعاملی ، خود را متفاوت کرده است.” 

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، LLNW به سمت اوقات خوب می رود. بنابراین ، اگر قصد معامله سهام پنی را دارید ، باید به خرید سهام LLNW بپردازید.

همچنین ، اگر اخبار سهام را بررسی کنید ، متوجه خواهید شد که کارگزاران و تحلیل گران آنلاین LLNW را به عنوان یکی از برترین سهام پنی در فناوری ارزیابی می کنند حتی اگر تشخیص دهیم که LLNW ارزانترین سهام نیست ، قطعاً یک سهام رشد و در میان سهام برتر پنی است مواظب چیزی بودن.

LITB (NYSE: LITB) – سهام LightInTheBox زیر 1 دلار

ایده راه اندازی LITB زمانی شکل گرفت که بنیانگذاران این شرکت ، لیانگ ژانگ و قوجی گوو ، سعی در استفاده از تولید و زنجیره تامین عالی چین داشتند.. 

هفته گذشته ، LightInTheBox نتایج مالی سه ماهه سوم خود را اعلام کرد ، که بسیار چشمگیر بود و به پیشرفت خوبی که شرکت در حال پیشرفت است اشاره کرد. 

به طور خلاصه ، کل درآمد با رشد 34.6 درصدی نسبت به سال گذشته به 59.9 میلیون دلار رسید. حاشیه ناخالص در مقایسه با سه ماهه مشابه سال گذشته 27.2 درصد از 15.1 درصد به 42.3 درصد بهبود یافته است. 

درآمد خالص 10 میلیون دلار بود که پس از ضرر خالص 17.8 میلیون دلاری که در Q3 2018 به ثبت رسیده بود ، بیش از 27 میلیون دلار بهبود یافته است. سهام با قیمت کمتر از یک دلار به ندرت درآمد خالصی دارد که به این ترتیب از یک ضرر خالص. 

و سرانجام ، سود ناخالص 25.3 میلیون دلار بود که در مقایسه با 6.7 میلیون دلار که در Q3 سال گذشته ثبت شد ، بیش از 18 میلیون دلار بهبود داشته است. 

علاوه بر این ، EBITDA تعدیل شده از 17.3 میلیون دلار ضرر در Q3 2018 به درآمد 0.5 میلیون دلار در Q3 2019 بهبود یافته است ، که دومین فصل مثبت شرکت را نشان می دهد و روند رشد شرکت را نشان می دهد. هنگام بررسی سهام پنی و رشد ، این نوع معیارها بسیار مهم هستند. 

همانطور که از نتایج مالی بالا مشاهده کردیم ، LITB شرکتی است که در حال کسب درآمد است. این همچنین دارایی های قابل توجهی دارد و دارای یک استراتژی رشد است ، که همه آنها برای تولید سهام یک سکه به پول ساز تبدیل می شوند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me