banner
banner

نحوه بدست آوردن رمزنگاری با استفاده از OKEx Jumpstart Mining

راهنمای کسب توکن DeFi با استفاده از OKB و OKEx Jumpstart Mining

امور مالی غیرمتمرکز یا DeFi ، مهمترین سخنان جامعه رمزنگاری در سال است و مهمترین عامل رونق در این بخش ، مفاهیم استخراج نقدینگی و تولید محصول است..

نقدینگی برای اولین بار به دنبال ظهور کامپوند مورد توجه قرار گرفت و به کاربرانی که نقدینگی پروتکل غیرمتمرکز را تأمین می کنند اجازه می دهد در عوض رمزهای خود را بدست آورند. در مقایسه با روش های سنتی کسب درآمد منفعل رمزنگاری مانند پس انداز و سهام ، بازدهی از استخراج نقدینگی به دلیل وضعیت نوپای فعلی بازارهای DeFi می تواند به طور قابل توجهی بالا باشد.

به منظور تقویت بیشتر اکوسیستم DeFi و ارائه پیشنهادات ابتکاری بیشتر به کاربران ، OKEx استخراج نقدینگی را به عنوان ویژگی جدیدی از پلت فرم فروش توکن خود ، OKEx Jumpstart معرفی کرده است..

OKEx Jumpstart چیست?

OKEx Jumpstart در مارس 2019 راه اندازی شد ، بستری است که جوجه کشی پروژه های رمزنگاری با کیفیت بالا. با ظهور پروتکل های DeFi و تقاضای زیاد کاربران ، OKEx ابتکار استخراج Jumpstart را آغاز کرده است ، به کاربران خود اجازه می دهد تا با استفاده از OKB ، رمز اکوسیستم OKEx ، از نشانه های DeFi استفاده کنند و از پروژه های انتخابی خود پشتیبانی کنند..

این مقاله شما را در مراحل شروع راهنمای DeFi از طریق OKEx Jumpstart Mining با استفاده از هر دو دستگاه دسک تاپ و موبایل راهنمایی می کند. شما همچنین می توانید نسخه موبایل ما را تماشا کنید ویدئو آموزش یا دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

با استفاده از OKEx Jumpstart Mining برای کاربران وب رمزنگاری کنید

مرحله 1: به قسمت Jumpstart بروید

از صفحه اصلی OKEx ، به صفحه بروید دارایی، مالیه، سرمایه گذاری در منوی بالا کلیک کنید و شروع به کار برای باز کردن OKEx Jumpstart.

مرحله 2: فروش توکن موجود را مشاهده کنید

صفحه OKEx Jumpstart توکن های موجود برای فروش و همچنین خلاصه جلسات قبلی را نمایش می دهد.

در این آموزش ، ما در فروش ZYRO شرکت خواهیم کرد ، که طبق تصویر زیر ، بود "زنده" در زمان نوشتن کادر اطلاعات همچنین APY (بازده سالانه) را در کنار سایر جزئیات مفید مانند زمان شروع و پایان و کل نشانه های ذخیره شده نمایش می دهد.

کاربران باید قبل از استفاده از Jumpstart Mining این قوانین دقیق را مطالعه کنند. پس از خواندن و درک قوانین می توانید بر روی آن کلیک کنید الان شروع کن برای ادامه.

مرحله 3: مشاهده جزئیات مهم

قبل از شروع به کار کردن OKB برای به دست آوردن ZYRO ، می توانید داده های مهمی مانند قیمت ، APY ، قوانین ذخیره سازی ، معرفی پروژه ، تخصیص رمز ، دوره قفل و غیره را مشاهده کنید..

مرحله 4: برای بدست آوردن رمزنگاری ، OKB خود را سهام کنید

برای اینکه شروع به جمع بندی کنید ، باید OKB را به حساب Funding خود از قبل منتقل کنید. جلسه staking نیازی به KYC ندارد و شما می توانید حداکثر 5000 OKB را در این جلسه staking شرکت کنید.

توجه: قوانین مربوط به حداکثر سهمیه بندی سهام و الزامات KYC قابل تغییر است.

بعد از اینکه قوانین شرط بندی را تأیید کردید ، کلیک کنید سهام برای ادامه.

مقدار OKB را که می خواهید در جعبه پاپ آپ قرار بگیرید وارد کنید و کلیک کنید خوب برای ادامه.

مرحله 5: (اختیاری) رمزنگاری خود را برداشت کرده و OKB خود را خارج کنید

با دنبال کردن مراحل بالا ، باید OK ZYRO را بدست آورید. اگر می خواهید ZYRO خود را بدست آورید ، کلیک کنید محصول برای ادامه.

ZYRO بدست آمده اکنون به حساب بودجه شما توزیع می شود. برای مشاهده معامله ، می توانید بر روی کلیک کنید دارایی های من از گوشه بالا سمت راست صفحه اصلی OKEx و سپس گزینه را انتخاب کنید "مرکز گزارش" را بزنید و روی آن کلیک کنید مشاهده و بارگیری تحت "سابقه حساب" زبانه.

معامله به صورت نمایش داده می شود "ایرپراپ&جایزه" تحت "حساب بودجه" زبانه.

همچنین می توانید در هر زمان با کلیک روی OKB ذخیره شده خود را پس بگیرید لغو نکردن در صفحه اصلی فروش توکن ZYRO. هیچ دوره قفل شدن در مورد لغو اعمال نمی شود و OKB شما به حساب مالی شما بازگردانده می شود.

با استفاده از OKEx Jumpstart Mining برای کاربران تلفن همراه رمزنگاری کنید

مرحله 1: به قسمت Jumpstart بروید

با ضربه زدن روی شروع کنید خانه در پایین برنامه تلفن همراه و به دنبال آن ضربه بزنید بیشتر در نوار محصول. اکنون ، ضربه بزنید شروع به کار تحت "دارایی، مالیه، سرمایه گذاری" برگه را باز کنید تا بخش اصلی باز شود.

مرحله 2: فروش توکن موجود را مشاهده کنید

شما می توانید فروش فعلی توکن و خلاصه فروش قبلی توکن را در قسمت Jumpstart مشاهده کنید. ما OKB را برای به دست آوردن ZYRO در این مثال در نظر می گیریم. قبل از ضربه زدن روی معرفی کوتاه و برنامه فروش توکن ZYRO را بخوانید الان شروع کن برای ادامه.

مرحله 3: OKB خود را بگیرید

قبل از شروع به کار کردن OKB برای به دست آوردن ZYRO ، اطلاعات مهم مانند قیمت ، APY ، قوانین ذخیره سازی ، معرفی پروژه ، تخصیص رمزها ، دوره های قفل و غیره را مشاهده کنید..

می توانید روی آن ضربه بزنید سهام, سپس مقدار OKB مورد نظر برای وارد کردن را وارد کنید و ضربه بزنید خوب برای ادامه.

مرحله 4: (اختیاری) رمزنگاری خود را برداشت کرده و معامله را مرور کنید

در مثال ما ، هنگامی که OKB خود را ثبت کردید ، ZYRO را دریافت خواهید کرد. اگر می خواهید ZYRO خود را بدست آورید ، روی ضربه بزنید محصول برای ادامه.

ZYRO کسب شده به حساب بودجه شما توزیع می شود. برای مشاهده معامله ، می توانید روی ضربه بزنید دارایی های در پایین و به دنبال آن منابع مالی و سپس تاریخ برای بررسی معامله. معامله به صورت نمایش داده می شود "ZYRO از فعالیت خارج شوید" تحت "تاریخ" بخش.

پروژه های جدید Jumpstart Mining

ZYRO اولین پروتکل DeFi است که برای استخراج OKEx Jumpstart استخراج شده است. OKEx Jumpstart Mining به حمایت از رشد DeFi ادامه می دهد و در آینده نزدیک پروژه های با کیفیت تر DeFi را لیست می کند.

برای درک تغییرات اساسی و آماده شدن برای مشارکت در آینده ، باید قاعده بهبود یافته توکن ما را نیز بخوانید.

تاجر OKEx نیستید؟ بیاموزید که چگونه تجارت را شروع کنید.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me