banner
banner

کیوان به اکوسیستم OKExChain می پیوندد

همانطور که OKExChain TestNet 0.10 را به جلو می بریم ، OKEx مفتخر است که از زحل به اکوسیستم OKExChain استقبال می کند!

شبکه کیوان در حال ایجاد زیرساخت منبع باز است که کار با ارزهای رمزپایه را با شکستن موانع مشاغل نوپای بلاکچین آسان می کند و به همه امکان دسترسی به آزادی مالی را می دهد که تمرکززدایی از آن حمایت کرده است..

در سال 2018 ، تیم Saturn کیف پول Saturn ، اولین کیف پول رمزنگاری با پشتیبانی چند زنجیره ای بومی برای دسترسی به برنامه های غیرمتمرکز ، که معمولاً DApps نامیده می شود ، در Ethereum و Ethereum Classic منتشر شد. این محصول با محصول برجسته آن ، Saturn Protocol v1 ، یک پروتکل مبادله غیرمتمرکز برای تجارت ایمن ETH ، ETC و همچنین نشانه های ERC-20 و ERC-223 پیگیری شد..

اکنون بیش از 870 نشانه در این سیستم عامل ذکر شده است – بیش از 8،800 کاربر با استفاده از یک معامله کیف پول به کیف پول ، Saturn Network را برای تجارت امن دارایی های خود انتخاب می کنند..

بررسی اجمالی پروتکل زحل

در حال حاضر ، تیم در حال کار است Saturn Protocol v2, یک بروزرسانی اساسی در زیرساخت ها که چندین ویژگی جدید برای بهبود پروتکل در سراسر هیئت مدیره برای همه سرمایه گذاران ، کاربران و سهامداران آن را به شما معرفی می کند. ویژگی های کلیدی جدید عبارتند از:

  • ساخت اتوماتیک بازار: با حرکت به سمت مدل AMM از طریق افزودن استخرهای نقدینگی و ایجاد سهام ، ایجاد استخر نقدینگی OKB فعال می شود.
  • جفت معاملات توکن به رمز: با حل مشکلات نقدینگی ، شبکه کیوان همچنین می تواند از جفت های رمز به رمز پشتیبانی کند.
  • حکومت DAO: پروتکل کیوان با نشانه های حکمرانی متعلق به جامعه است. Saturn DAO همچنین پرداخت منظم سود به دارندگان رمز را به صورت سود سهام امکان پذیر می کند.
  • مبادلات اتمی متقاطع: قابلیت همکاری بهتر بین اکوسیستم های مختلف بلاکچین به صورت مبادله اتمی ، به عنوان مثال تجارت غیرمتمرکز بین OKT و ETH را امکان پذیر می کند..
  • حلقه های زحل: قدرت های پروتکل Saturn به یک مدل وابسته برای راه اندازی صرافی خود انگیزه می دهد.

Saturn Protocol v2 با استخر نقدینگی OKB

شبکه زحل و همکاری OKExChain

Saturn Network و OKExChain خوشحال هستند که چندین مفاهیم طراحی و برنامه های توسعه را به اشتراک می گذارند که می توانند همکاری های بین زنجیره ای آینده بین پروتکل Saturn و OKExChain / OpenDEX را ایجاد کنند..

فهرست شبکه کیوان OKB

OKB رمز جهانی ابزار مبادله ارز رمزنگاری OKEx است. با توجه به اینکه OKExChain بخشی از اکوسیستم OKEx است ، یک راه عالی برای ارتقا adoption پذیرش بیشتر ، لیست کردن رمز OKB در شبکه کیوان است..

تیم Saturn به OKExChain در راه اندازی مجموعه نقدینگی OKB در پروتکل Saturn v2 کمک خواهد کرد – امکان ادغام بیشتر با رشد اکوسیستم DeFi در Ethereum.

گره اعتبارسنج OKExChain

شبکه Saturn با کار با یک گره اعتبارسنج به شبکه آزمایشی OKExChain پیوسته است. هنگامی که OKExChain به شبکه اصلی خود منتقل شد ، می توان همکاری های بیشتری ایجاد کرد – مانند تبدیل شدن Saturn Network به یک اپراتور OKExChain / OpenDEX.

استفاده از OKDex اختصاص داده شده به مشارکت شبکه OKExChain / Saturn به عنوان یک پل نقدینگی بین دو اکوسیستم با فعال کردن جفت های معاملاتی SATURN / OKT و STRN / OKT عمل خواهد کرد..

قابلیت همکاری با Ethereum Classic

هر دو تیم در زمینه همکاری بیشتر با Ethereum Classic (ETC) و OKExChain علاقه مشترک دارند. به عنوان بخشی از اکوسیستم OKEx ، OKExChain از نظر حجم معاملات بزرگترین بازارهای ETC را در خود جای داده است. Saturn Network در حال حاضر پرکاربردترین DApp در Ethereum Classic است.

تیم کیوان توصیه می کند OKExChain یک پل دارایی بین آن و دارایی های دیجیتال مبتنی بر Ethereum Classic مستقر کند تا از تجارت و ایجاد بازار برای نشانه های ETC و ETC در OpenDEX پشتیبانی کند. تیم Saturn برای سهولت پذیرش فرزند ، آینه OpenDEX و جلوی پل دارایی را اجرا می کند.

OKB را در چندین زنجیره در DeFi تبلیغ کنید

شبکه کیوان به عنوان پیشرو در فناوری DeFi ، دارایی های دیجیتال مصنوعی OKB و / یا OKB را در پروتکل های مالی غیرمتمرکز خود ادغام خواهد کرد. این OKB را در اکوسیستم کاربر DeFi در Ethereum ، Ethereum Classic و سایر زنجیره های ماشین مجازی Ethereum پشتیبانی می کند. همچنین DeFi را در بین کاربران OKExChain و OKCoin ارتقا می دهد.

تیم کیوان توصیه می کند OKExChain یک گره سبک سبک Saturn با حلقه زحل سفارشی ، ربات های آربیتراژ ، مبادله اتمی برای ربات های انتقال ارزش بین زنجیره ای و همچنین سخنرانی های غیرمتمرکز قیمت OKB در کنار Team Saturn و سایر اعضای جامعه DeFi را اجرا کند..

درباره OKExChain

انجمن فنی OKExChain: https://t.me/okexchaintech

وب رسمی OKExChain: https://okex.me/okexchain

OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

ادعای TOKT: https://okex.me/drawdex

OKExChain Doc: https://okexchain-docs.readthedocs.io/fa/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me