banner
banner

برنامه OKEx Beacon – اولین مربیگری با جی و لنیکس: یک خلاصه

همانطور که وارد هفته دوم برنامه فانوس OKEx می شویم ، شش نفر از استخدام کنندگان استخدام شده ما قبلاً با مربیان خود ، جی هائو ، مدیرعامل OKEx و لنیکس لای ، مدیر بازارهای مالی ملاقات کرده اند. جدا از تعامل روزانه با تیم OKEx ، این دو مدیر همچنین در یک جلسه مشاوره 30 دقیقه ای در تلگرام شرکت کرده اند.

در زیر خلاصه ای از مباحث جالب و بصیرت بحث شده در طول جلسه آورده شده است.

فیلیپ تافلی: آیا می توانید جزئیاتی راجع به این که چرا بین قیمت بیت کوین و سایر دارایی های رمزنگاری ارتباط زیادی وجود دارد ، ارائه دهید و آیا اعتقاد دارید این همبستگی در آینده متفاوت خواهد بود؟?

لنیکس: دنیای مالی سنتی و دنیای رمزنگاری روز به روز نزدیکتر و نزدیکتر می شوند. پس از چندین سال توسعه ، ما در حال حاضر از نظریه مالی و اقتصادی مشابهی برای تجارت دارایی های رمزنگاری استفاده می کنیم ، و همچنین اکثر مبادلات رمزنگاری از استانداردهای مشابه KYC و AML به عنوان یک موسسه مالی سنتی استفاده می کنند. به نظر من دو عامل وجود دارد: 1) BTC به طور واقعی ارز معامله و تسویه حساب برای همه altcoins است 2) BTC بر بازار رمزنگاری تسلط مداوم دارد.

فیلیپ تافلی: هنگام تماشای فیلم های یوتیوب در مورد تجزیه و تحلیل مردم از قیمت بیت کوین ، آنها تمایل دارند از خطوط روند و میانگین غلط استفاده کنند تا در مورد قیمت مورد بحث صحبت کنند. آنها در مورد قیمت سقف و غیره صحبت می کنند.

چقدر این اطلاعات قابل اعتماد است؟ آیا آنها ابزار تجزیه و تحلیل خوبی هستند؟ یا ابزارهای پیشرفته تری برای ارزیابی آنچه ممکن است برای قیمت رخ دهد وجود دارد?

لنیکس: مانند تمام شاخص های فنی که به طور گسترده توسط معامله گران TA در FX ، سهام ، کالاها و رمزنگاری استفاده می شود ، من فکر می کنم TA بیشتر نمایانگر احساسات بازار است. این یک سطح مشخصی از قدرت پیش بینی و همچنین سر و صدا را نیز فراهم می کند. یک استراتژی تجاری مبتنی بر TA باید شامل آزمایش برگشت قوی با داده های تاریخی برای بررسی در مدت زمان طولانی باشد.

نیکیتا ارماکوف: طبق تحقیقات اخیر انجام شده توسط Fidelity ، 36٪ از پاسخ دهندگان – 279 موسسه در ایالات متحده و اروپا – در حال حاضر در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری شده اند.

تام جسوپ ، رئیس دارایی های دیجیتال فیدلیتی اظهار داشت: “این نتایج روندی را که ما در بازار شاهد افزایش علاقه و پذیرش دارایی های دیجیتال به عنوان یک کلاس جدید دارایی قابل سرمایه گذاری هستیم ، تأیید می کند.”.

صحبت از این ، چگونه این سرمایه گذاران نهادی واقعاً سرمایه گذاری می کنند؟ آیا می توانید به غیر از Fidelity و سایر خدمات حضانت مثالهای دیگری بزنید؟ شرکت های فعال در رمزنگاری (از جمله مبادلات رمزنگاری) چه نوع خدماتی را می توانند برای چنین سرمایه گذاران ارائه دهند؟ OKEx چه خدماتی را برای موسسات مالی ارائه می دهد?

لنیکس: نهادی یک دامنه بزرگ است – این ترکیبی از تجارت با فرکانس بالا ، خانه های مسکونی / فروشگاه های اختصاصی ، برای تأمین بودجه ، دفاتر بازنشستگی و خانواده است. ما پروپ را می بینیم. shop / HFT احتمالاً یک حساب و مسیر مستقیم به صرافی باز می کند. وجوه بازنشستگی / خانواده به دلیل رعایت و رعایت مقررات هنوز با احتیاط با رمزنگاری درگیر می شوند. زیرساخت های بازار – نسبتاً بهتر می شوند. اکنون ما CME را به عنوان یک صرافی تنظیم شده برای ارائه مشتقات (معاملات آتی و گزینه ها) در بیت کوین داریم. و متوليان پشتيبان بانك داريم.

فیلیپ تافلی: نظر شما در مورد اعلام گلدمن ساکس مبنی بر اینکه بیت کوین کلاس دارایی نیست چیست؟?

لنیکس: من معتقدم که علاقه به رمزنگاری برای مشتریان سازمانی زیاد است. و عدم اطمینان در اقتصاد امروز تقویت تبلیغاتی دیگری برای رمزنگاری است. با این حال برخی از آنها دستورالعمل های سرمایه گذاری خوبی نوشته اند که رمزنگاری / بیت کوین در محدوده سرمایه گذاری آنها نیست. وقت بیشتری می برد اگر خوب دقت کنید ، GS ادعا کرد بیت کوین جریان نقدی ، درآمد ، مزایای متنوع سازی ایجاد می کند یا نتوانست تورم را جبران کند.

گیوم ژیرارد: از رشد انفجاری پولهای پایدار اخیراً Tether چه می دانید؟ و فکر می کنید این نتیجه مستقیم سقوط 12 مارس است?

لنیکس: سقوط 12 مارس در پاسخ به یک سقوط شدید در بازارهای سهام ، یک خطر جهانی بود. بیت کوین هنوز یک دارایی جایگزین با ریسک بالا محسوب می شود و بنابراین معامله گران BTC قربانی فرآیند گسترده تخلیه شدند. همبستگی بیت کوین در مقابل بازار سهام به طور قابل توجهی بسیار بالاتر بود.

من هنوز فکر می کنم بیت کوین با سهام / اوراق قرضه / کالاها تفاوت های اساسی دارد. بیت کوین می تواند برخی از اثرات امن یا محافظتی را در برابر کلان جهانی ایجاد کند. اما واضح است که همه نیست.

نیکیتا ارماکوف: آیا شما معتقدید محصولات جدید متمرکز بر سرمایه گذاران خرد در سرمایه گذاری در سهام / شاخص ها (با دسترسی آسان تر به جای استفاده از بانک یا کارگزار) – به عنوان مثال Revolut یا Robinhood – باعث کاهش سرعت علاقه مردم به سرمایه گذاری در رمزنگاری می شود?

لنیکس: مشارکت نهادی در سراسر پلتفرم رشد خوبی دارد. ما بیش از 1.5 سال از نظر حجم و تعداد مشتری 7 برابر رشد داریم. من فکر می کنم Robinhood / Revolut در ترویج رمزنگاری کار خوبی انجام داده است. آنچه در حال حاضر به آن نیاز داریم ، فرزندخواندگی و فرزندخواندگی ناشی از آموزش است.

آنتوان کیف پول: بنابراین بیایید بگوییم که من معاملات محلی و حاشیه ای را انجام می دهم. به عنوان یک معامله گر ، مزایای محصولاتی مانند آینده و گزینه ها چیست?

جی: محصولاتی مانند آینده و گزینه ها هر دو ابزار مالی هستند که به استراتژی تجارت شما کمک می کنند ، اهرم های بالاتری را فراهم می کنند و به عنوان حاشیه به بودجه کمتری نیاز دارند. معاملات آتی OKEx یکی از اولین کالاهایی است که در سیستم عامل ما راه اندازی شده است و امروزه به بزرگترین بازار در بازارهای مشتقات رمزنگاری تبدیل شده است. ما در حال حاضر قراردادهای آتی هفتگی ، دو هفته ای ، سه ماهه و دو فصلی از 9 دارایی دیجیتال اصلی را ارائه می دهیم ، تا در تلاش برای تحقق تقاضاهای مختلف تجاری مانند هجینگ ، آربیتراژ و غیره.

به هر حال ، برای گزینه ها: این یک ابزار مهم است ، زیرا آنها به بازرگانان قابلیت کارایی بیشتر و راهی عالی برای جلوگیری از ریسک خود را می دهند. مانند معاملات آتی ، با قراردادهای اختیار معامله گران ، معامله گران می توانند در آینده در یک تاریخ مشخص مقدار توافق شده دارایی اساسی را با قیمت توافق شده خریداری یا بفروشند. با این وجود ، برخلاف معاملات آتی ، گزینه ها به خریدار یا فروشنده این حق را می دهند که به جای تعهد ، خرید یا فروش در تاریخ را انجام دهند.

Dmytro Sokoliuk: نظر شما در مورد رمزنگاری در زندگی شما چیست ، چگونه بر شما تأثیر گذاشته است؟ برای موفقیت در رمزنگاری به چه مواردی نیاز دارید؟ موفقیت برای شما چه معنایی دارد؟ صحبت در مورد فواید کار سختی نیست ، اما در مورد وسوسه ها و آزمایش ها چطور؟ چگونه می توان آرامش را حفظ کرد?

جی: من فکر می کنم رمزنگاری هیچ مرزی ندارد ، بدون ملت است. من اعتقاد واقعی به رمزنگاری دارم و علاقه زیادی به آن دارم. من معتقدم که برای موفقیت در رمزنگاری باید خوش بین بود ، پشتکار ، خلاقیت داشت. در مورد موفقیت ، همه نظرات مختلفی نسبت به آن دارند. از نظر من شخصاً ، دوست داشتن کاری که انجام می دهید و نسبت به آینده خوش بین باشید ، در حال حاضر یک موفقیت است. خوشحالم که الان در OKEx کار می کنم. مدیتیشن آرامش من را حفظ می کند و به من کمک می کند تا خلاقانه تر فکر کنم. و همچنین یک رژیم غذایی pescatarian من را سالم نگه می دارد.

آنتوان کیف پول: من واقعاً علاقه مندم که به رمزنگاری علاقه مند شوم و دیدارهایی را که در آن در شهر هوشی مین زندگی می کنم ترتیب دهم و غالباً این س getال را پیدا می کنم: به نظر شما ، چالش برانگیزترین چیز برای پذیرش رمزنگاری جهانی چیست؟?

جی: ماهیت بلاکچین قابل اعتماد نیست. از آنجا که این گزینه در دسترس افراد بدون بانک بیشتر خواهد بود ، باعث تغییر روش سرمایه گذاری ، پرداخت و فعالیت های مالی همتا به همتا می شود.

دمیترو سوکولیوک: در حال حاضر ، من فعالیت های مختلفی را در رمزنگاری انجام می دهم: ترجمه ، نوشتن مقاله ، ایجاد فیلم. لطفاً راهنمایی کنید: به چه روشی باید حرکت کنم تا جایی را پیدا کنم که بتوانم در سالهای آینده از خانه کار کنم؟ شاید این طرف فناوری یا موارد دیگر باشد؟ توصیه شما چیست؟ متشکرم.

جی: خوب است بدانید که شما روی # رمزنگاری نیز کار می کنید. آموزش و پرورش جهت خوبی است ، هنوز هم تعداد زیادی از افراد هستند که اصطلاحات اصطلاح را نشنیده اند و یا با آنها آشنا نیستند.

ویرجینیا میس مارتین: در صنعتی که هنوز ابتکار عمل دارد ، خلاقیت و مدل های جدید تجاری در اقتصاد هنوز باید طی دو سال کشف شود ، ما در حال تحول عمیق هستیم ، رهبری خلاق اساسی است ، آیا در 5 سال آینده شاهد این خواهیم بود نقطه عطفی در تاریخ امور مالی غیرمتمرکز و بهره وری در Blockchain و برخی تغییرات عمیق در جامعه است?

جی: من عاشق این هستم که شما یک موضوع عالی را مطرح کرده اید – تحول دیجیتال و تغییر نحوه تعامل مردم با یکدیگر در میان بیماری همه گیر. ما شروع می کنیم به قرار دادن همه چیز در دیجیتال ، و از این رو چیزها را به روشی مطمئن تر می سازیم. با ویژگی های بلاکچین مطابقت دارد!

در دنیای بلاکچین و رمزنگاری ، سطح بی اعتماد بودن بسیار تأکید شده است. اگرچه من گفتم که من یک توپ کریستال ندارم ، اما جهان به من می گوید تمرکززدایی در امور مالی برای مبارزه با ادغام مالی بیشتر و بیشتر در میان مردم از ملل مختلف محبوب خواهد شد.

ظهور هر نوع فناوری جدید ، اگر بلافاصله توسط بازار پذیرفته نشود ، به زودی با سرنوشت سوicion ظن و انکار روبرو خواهد شد. پذیرش و فرزندخواندگی دسته جمعی زمان بر است و به همین دلیل هر یک از ما که در صنعت بلاکچین کار می کنیم باید مسئولیت آموزش به مردم را بپذیریم و تمام تلاش خود را برای جلو بردن فرزندخواندگی به کار گیریم. و مقررات چالش اساسی دیگری است ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مقررات محلی را رعایت کنیم.

آشنایی با سودجویان

گیوم ژیرارد

گیوم از سال 2017 علاقه خود را به رمزنگاری آغاز کرد و به دنبال جبران شکاف بین دارایی های مالی و دیجیتالی سنتی در آینده شغلی خود است. در حال حاضر ، وی دانشجوی دانشکده بازرگانی است که در رشته مالی در فرانسه تحصیل می کند. او همچنین رئیس دارایی های دیجیتال برای KryptoSphere ، اولین انجمن دانشجویی در فرانسه متخصص در بلاکچین و ارزهای رمزپایه است ، با بیش از 100 عضو در 6 آموزشگاه تجارت و مهندسی در سراسر کشور..

ویرجینیا میجس مارتین

حرفه ای تجارت حرفه ای در بخش فناوری با بیش از 25 سال مدیریت تجارت بین المللی برای شرکت های چند ملیتی و SME. ویرجینیا به عنوان مدیر در زمینه های بازاریابی ، فروش ، امور مالی و عملیاتی ، تیم های مدیریتی ، برنامه های استراتژیک و تاکتیکی ، توسعه بازار و همچنین بخش های موقعیت یابی برند دانش و تجربه گسترده ای دارد..

از سال 2018 ، او در اکوسیستم بلاکچین و ارزهای رمزپایه در سطوح محلی و بین المللی نقش داشته است. در این دوره ، وی بیش از 500 نفر را در م institutionsسسات مختلف ، دانشگاه ها ، شرکت ها و مدارس آموزش داده است. او بیش از 800 نفر کنفرانس داده است و نویسنده و سردبیر مجلات بین المللی صنعت بلاکچین است که متعلق به گروه های مختلف زنان در سطح جهان در فناوری است.

وی فارغ التحصیل MBA اجرایی از دانشکده تجارت Eada ، مربی ، کارآفرین ، مشاور ارشد مدیریت و VP Associació Blockchain Catalunya است.

دمیترو سوکولیوک

Dmytro تاجر از اوکراین است. او همچنین یک خالق محتوا است که در زمینه ترجمه ، نوشتن ، ویدئو و ساخت میم تخصص دارد. او سفر رمزنگاری خود را در سال 2017 آغاز کرد و از آن زمان علاقه مند به یادگیری رمزنگاری شده است. ماه گذشته ، Dmytro مقام سوم مسابقات #TradewithOKEx را به دست آورد.

فیلیپ تافلی

فیلیپ در صنایع مختلف در بخش های دولتی و خصوصی کار کرده است. از آنجایی که اپیدمی COVID-19 تغییر در شیوه های تجارت را اعمال کرده است ، وی علاقه روزافزونی به صنعت رمزنگاری پیدا کرده است. وی پس از انجام تحقیقات عمیق ، او در آینده پتانسیل رشد نمایی را می بیند که بلاکچین در صنایع مختلف ارائه می دهد و معتقد است که این امر انقلابی در جهان ایجاد خواهد کرد. فیلیپ آرزو دارد جایگاهی در صنعت ایجاد کند که او را قادر به کار در صف مقدم این انقلاب کند.

این خلاصه برای شفافیت ویرایش شده است.

OKEx را دنبال کنید:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me