banner
banner

Genesis Vision (GVT) چیست؟ همه ی چیزهایی که لازم است بدانی

واضح است که چشم انداز پیدایش سرمایه گذاری مهیجی است که صرافی ها ، سرمایه گذاران ، معامله گران و کارگزاران را در یک سیستم غیرمتمرکز ترکیب می کند. این مفهوم به دلایل مختلف بازار مالی را برای همه در دسترس جهانی قرار می دهد. علاوه بر این ، پروژه Genesis Vision دارای مجوز است ، این امر باعث جذابیت بیشتر آن برای کارشناسان صنعت می شود.

Genesis Vision چیست?

پلتفرم Genesis Vision مبادلات ، سرمایه گذاران ، بازرگانان و کارگزاران را در یک شبکه غیرمتمرکز جمع می کند. این امر به دلایل مختلف کمک می کند تا بازار مالی در سطح جهان در دسترس همه باشد. علاوه بر این ، Genesis Vision دارای گواهینامه است و آن را به گزینه برتر برای متخصصان صنعت تبدیل می کند.

برای توضیح بیشتر آنچه Genesis Vision انجام می دهد ، این بستر مکانی است که سرمایه گذاران از مدیران سرمایه گذاری نشانه می خرند. عملکرد معاملات گذشته مدیران سرمایه گذاری را قضاوت می کند. مدیرانی که سابقه موفقیت آمیز در معاملات سودآور دارند می توانند توزیع بیشتری از سرمایه گذاران با سابقه معاملات کمتر یا بدتر انجام دهند.

از طریق این سیستم عامل ، کاربران می توانند به محدوده خدمات مالی دسترسی پیدا کنند بدون اینکه محدود به یک کارگزار یا مدیر خاص باشند. افراد گزینه انتخاب مدیران مالی را به دلخواه خود دارند.

Genesis Vision چگونه کار می کند

با استفاده از رابط کاربری آسان که مورد توجه سرمایه گذاران ، مدیران و کارگزاران قرار می گیرد ، این پلتفرم بر اساس فناوری بلاکچین ساخته شده است و توسط قراردادهای هوشمند اجرا می شود.

این پلتفرم به کاربران امکان می دهد استراتژی های سرمایه گذاری متناسب با آنها را بسازند. همچنین این امکان برای کاربران وجود دارد که استراتژی خاصی را که توسط سرمایه گذاران و کارگزاران در سیستم عامل ارائه شده است ، انتخاب کنند. این استراتژی ها مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) هستند و در حال پیشرفت هستند تا با گذشت زمان بسیار کارآمد شوند.

همچنین ، هر مدیری رمز ارز رمزنگاری شده خود را خواهد داشت. این نشانه ها توسط کسانی خریداری می شوند که علاقه مند به سرمایه گذاری در استراتژی های خاص توسط این مدیران هستند. برای هر استراتژی موفق ، تعداد توکن های صادر شده برای سرمایه گذاران افزایش می یابد. این یک روش منحصر به فرد در مقایسه با سرمایه گذاری سنتی است ، اما مسلم است که این باعث رونق بازار در آینده خواهد شد.

ویژگی های پلت فرم Genesis Vision

قراردادهای هوشمند:

اساس پروژه بر اساس قراردادهای هوشمند Ethereum بنا شده است. این قراردادها برای توزیع سود بین دارندگان سکه ، صدور سکه مدیر ، ایجاد حساب مدیر ، ثبت دلالان و سرمایه گذاران ، مبادلات و موارد دیگر انجام می شود..

مبادله داخلی ارزهای رمزپایه مدیران:

این ویژگی از پلت فرم Genesis Vision به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا سکه های مدیران را خریداری یا بفروشند. مدیران بسته به سطح آنها فقط مقدار محدودی سکه برای فروش به سرمایه گذاران خواهند داشت. این سکه ها در ابتدا فقط با قیمت ثابت از خود مدیران خریداری می شوند. متعاقباً ، آنها می توانند از طریق مبادله داخلی بین سرمایه گذاران معامله شوند ، به سرمایه گذاران حق تعیین قیمت خود برای سکه مدیران را می دهد.

ادغام با سیستم عامل های تجاری:

برای اینکه یک کارگزار بخشی از شبکه Genesis Vision باشد ، یک کارگزار باید پلاگین یکپارچه سازی را برای سیستم عامل تجارت خود نصب کند. این پلاگین ارتباطی بین بلاکچین و بستر معاملاتی کارگزاران برای تعامل با قراردادهای هوشمند و کیف پول Ethereum Broker ، انتقال پول به حساب معاملات مدیر و همچنین دریافت معاملات مدیر و نوشتن به موقع به IPFS است..

برنامه های مشتری:

کاربران می توانند از طریق رابط برنامه های کاربردی موبایل و وب با پلتفرم Genesis Vision ارتباط برقرار کنند. این برنامه به سرمایه گذاران و مدیران اجازه می دهد اقدامات مختلفی را انجام دهند که شامل مشاهده لیستی از مدیران ، مبادله سکه مدیران ، سرمایه گذاری در اوراق بهادار مدیران و مشاهده سابقه تجارت مدیران.

نشانه Genesis Vision

Native Token برای پلتفرم Genesis Vision است GVT (Genesis Vision Token), که رمز ERC20 است. GVT برای عملیات سرمایه گذاری ، توزیع سود ، توکن مدیران در بورس داخلی در سیستم عامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تمام نشانه ها در طول ایجاد می شوند دوره فروش توکن. تعداد توکن های تولید شده محدود است و تهیه توکن در آینده از نظر فنی غیرممکن است. نشانه های فروخته نشده در پایان فروش توکن سوزانده شدند.

بلاکچین اتریوم توکن مبتنی بر استاندارد استاندارد توزیع شده ای است که به دارندگان توکن اجازه می دهد تا آنها را با استفاده از پیاده سازی های موجود ذخیره و مدیریت کنند کیف پول اتریوم.

نشانه های GVT در صرافی های رمزنگاری نیز معامله می شود.

از کجا می توان Genesis Vision Tokens (GVT) را خریداری کرد?

رمزهای GVT که در اواخر سال 2017 در صرافی های ارز رمزنگاری شده ذکر شده است ، می توانند در زمان نوشتن این مقاله ، در سه صرافی با سایر ارزهای رمزپایه مبادله شوند. می توانید نشانه های GVT را در اینجا بخرید بینانس, KuCoin, و HitBTC مبادلات.

Genesis Vision Tokens (GVT) فقط با ارزهای رمزپایه Bitcoins (BTC) و Ethereum (ETH) قابل مبادله است.

از طرف دیگر ، CoinSwitch پلت فرم به شما امکان می دهد بیش از 20 ارز رمزپایه را با رمزهای GVT مبادله کنید.

بهترین کیف پول برای ذخیره رمزهای GVT

GVT, رمز ERC20 بودن به این معنی است که با هر یک سازگار است کیف پول استاندارد Ethereum.

دارندگان توکن می توانند نشانه های GVT خود را به صورت ایمن روی کیف پول های سخت افزاری مانند آن ذخیره کنند ترزور یا دفتر کل کیف پول.

گزینه های کیف پول نرم افزاری دیگری نیز وجود دارد MyEtherWallet, MetaMask, غبار, برابری, و اعتماد کنید کیف پول اتریوم.

تجزیه و تحلیل قیمت GVT

چشم انداز پیدایش با توجه به ماهیت ناپایدار بازار ارزهای رمزنگاری شده ، از زمان ورود به بازار در صرافی ها بسیار چشمگیر بوده است. منصفانه است که بگوییم GVT برای نشانه ای که فقط چهار ماه با کمتر از کمتر وجود داشته است فوق العاده خوب عمل کرده است 4،000،000 GVT عرضه در گردش.

با راه حلی که این پلتفرم ارائه می دهد ، انتظار می رود سرمایه گذاران بیشتری که قبلاً با عوامل مالی مشکلی داشتند ، سرمایه گذاران بالقوه پلتفرم Genesis Vision باشند ، بنابراین بازار را افزایش می دهد تا تقاضای توکن GVT را افزایش دهد و مردم با آن آشنا شوند. پلت فرم Genesis Vision.

این توکن در حال حاضر از 146th در رتبه 102 قرار دارد و تقاضا برای نشان دادن پتانسیل قیمت آن است که اکنون از 25.21 دلار است. پتانسیل این پلتفرم همچنین به ارزش ارز رمزنگاری شده که فقط در فوریه 2018 بیش از صد درصد افزایش یافت ، افزوده است.

GVT به دلیل دارا بودن اکثر نشانه ها ، بی ثبات بوده و در دسامبر 2017 با بالاترین رقم 42.92 دلار روبرو بوده و پایین ترین نقطه آن با قیمت 5.57 دلار است. با این حال ، ارز رمزنگاری شده دارای ارزش بازار است 93،951،774 دلار (دلار آمریکا).

برنامه های آینده

پروژه Genesis Vision هنوز در مراحل اولیه است و تیم در حال کار بر روی توسعه نسخه آلفا از بستر زنجیره بلوکی خود است. همچنین برنامه ای برای ادغام MetaTrader 3 و 4 با پروژه Genesis Vision وجود دارد.

در سال 2019 ، نسخه رسمی پلتفرم Genesis Vision باید منتشر شود که توسط آن ادغام بورس اوراق بهادار به پایان رسیده باشد.

تیم پشت پروژه Genesis Vision

روسلان کامنسکی, مدیر عامل شرکت Genesis Vision ، یک توسعه دهنده نرم افزار مالی با بیش از هفت سال تجربه است.

دیمیتری نظروف, بنیانگذار Genesis Vision همچنین یک توسعه دهنده نرم افزار با بیش از شش سال تجربه در سازمان های مختلف مالی بین المللی است.

سایر اعضای برجسته تیم عبارتند از:

الکسی کوتسنکو, مدیر عامل ابزار برای کارگزارانی که شرکت fintech آنها بیش از هشت سال فعالیت داشته و بیش از 300 کارگزار به عنوان مشتری داشته است.

ولاد روسکوف, یک هکر رقابتی که مسئول امنیت سیستم است.

کازیمیر کمپائوره, یک مهندس ارشد نرم افزار با بیش از ده سال تجربه.

نتیجه

بستر تجارت Genesis فارغ از بستر معاملاتی همه طرف های دنیای مالی را گرد هم خواهد آورد. کارشناسان سرمایه گذاری می توانند بر اساس سودهای مداوم کسب شده در بالای جدول صعود کنند و به آنها فرصت کسب درآمد بیشتر را بدهند. با انتشار مدیران ارزهای رمزنگاری شده ، سرمایه گذاران آنها را برای شرکت در فعالیت های تجاری مدیر خریداری می کنند.

شما می توانید درباره پروژه Genesis Vision اطلاعات بیشتری کسب کنید وب سایت رسمی.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me