banner
banner

جیم داود ، بنیانگذار و مدیر عامل North Capital – سری مصاحبه ها

جیمز داود بنیانگذار و مدیرعامل شرکت اوراق بهادار خصوصی سرمایه شمال (NCPS) ، یک کارگزار فروشنده ثبت شده متمرکز بر مبدأ ، استقرار و پاکسازی اوراق بهادار معاف. فناوری سرمایه گذاری شمال سرمایه (NCIT) ، که فناوری را برای بازار اوراق بهادار معاف فراهم می کند. و North Capital Inc. ، یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده. NCPS دلال تعیین شده برای بسیاری از سیستم عامل های تأمین مالی اوراق بهادار در مراحل اولیه سهام ، املاک و مستغلات ، صندوق های خصوصی و اوراق بهادار است.

پایتخت شمالی اخیراً مراحل تصویب عضویت را با FINRA به اتمام رسانده و به پذیرش گزارش عملیات اولیه فرم ATS توسط SEC رسیده است. برای کسانی که با این فرم آشنا نیستند ، چه چیزی باعث اهمیت آن برای North Capital و مشتریان آن می شود?

سوال عالی مشتریان و بسیاری دیگر از ناشران ، سرمایه گذاران و واسطه ها که در بازارهای اوراق بهادار خصوصی درگیر هستند می خواهند شفافیت و نقدینگی بیشتری را در بازارهای خصوصی ببینند. سرمایه گذاری در معاملات خصوصی به طور سنتی حداقل شامل 7 تا 10 سال تعهد سرمایه است ، زیرا معمولاً نقدینگی موقت و برنامه خروج قطعی وجود ندارد. من یک سرمایه گذاری خصوصی دارم که 19 سال مانده است ، دیگری سرمایه گذاری 14 ساله زنده است ، نیازی به گفتن نیست که بسیاری از سرمایه گذاری ها بی نتیجه مانده است. هنگامی که شخصی سرمایه گذاری خصوصی می کند ، اگر فکر دیگری داشته باشد یا نظر خود را تغییر دهد ، خیلی دیر است. تقریباً هر سرمایه گذار که به معاملات خصوصی تخصیص می دهد این را می داند یا باید این را بداند و بیشتر دوست دارند نقدشوندگی و کشف قیمت واقعی برای اوراق بهادار خصوصی در پرتفوی خود داشته باشند. امیدواریم ATS ما حداقل برای صادرکنندگان ، سرمایه گذاران و واسطه هایی که آن را به اشتراک می گذارند ، به تحقق این چشم انداز کمک کند.

راه اندازی این ATS به عنوان توسعه طبیعی زیرساخت های موجود اوراق بهادار خصوصی North Capital ، TransactCloud عمل می کند. TransactCloud چیست؟?

TransactCloud اولین مجموعه فناوری API ما است که عرضه اولیه اوراق بهادار معاف را تسهیل می کند. ما با ناشران و واسطه های حرفه ای – دلالان کارگزاران ، RIAs و سیستم عامل های مالی – کار می کنیم تا امکان ارائه ، معامله ، پردازش اسناد ، سپرده گذاری ، پرداخت و پاکسازی اوراق بهادار معاف را به صورت آنلاین فراهم کنیم..

آیا می توانید موضع North Digital در مورد دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین یا اوراق بهادار دیجیتال مانند رمزهای امنیتی را روشن کنید?

برای روشن شدن این نکته ، ما خودمان در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری نمی کنیم. ما در حال فراهم کردن زیرساخت هایی هستیم تا امکان تجارت اوراق بهادار دارایی دیجیتال را از طریق بازار تنظیم شده خود ، PPEX ATS فراهم کنیم. ما ارز رمزنگاری شده یا رمزهای سودمندی را معامله نخواهیم کرد. مقررات SEC مربوط به سیستم های معاملاتی جایگزین کاملاً واضح است: ATS فقط برای تجارت اوراق بهادار است. ما همچنین اوراق بهادار معاف غیر دیجیتالی را لیست و معامله خواهیم کرد.

سرمایه شمال همچنین فرصت های سرمایه گذاری را ارائه می دهد که به عنوان “گزینه های مرزی” شناخته می شوند. آیا می توانید جزئیات مربوط به گزینه های مرزی را به اشتراک بگذارید?

“Frontier” در زمینه مدیریت سرمایه گذاری به بیشتر ظهور بازارهای نوظهور اشاره دارد. ما اصطلاح “گزینه مرزی” را برای انتقال همین ایده ابداع کردیم … برخی از این موارد می تواند سرمایه گذاری در هنر ، کالاهای قابل جمع آوری ، شراب خوب ، استخرهای دادرسی ، ارز دیجیتال ، اسب های مسابقه ، ورزشکاران و غیره باشد. من کاملا انتظار دارم که طی ده سال ، برخی از اینها به گزینه های اصلی تبدیل شده اند. اعتبار خصوصی مثال خوبی است … ده سال پیش ، اعتبار خصوصی عجیب و غریب در نظر گرفته شد. امروز بودجه ثبت شده ای وجود دارد که در اعتبار خصوصی سرمایه گذاری می کند و این یک کلاس اصلی دارایی جایگزین است.

سرمایه شمال در بیش از 1000 پیشنهاد اولیه در مجموع 1.9 میلیارد دلار مشارکت داشته است. برخی از این پیشنهادات قابل توجه چیست?

جدا کردن معاملات خاص دشوار است. ما شرکای بسیار خوبی داریم که کارهای ابتکاری انجام می دهند. گروه هایی مانند Jamestown ، Crowdstreet ، RealtyMogul ، RichUncles ، Securitize ، SportBLX ، Exponential ، Roofstock ، Mythic Markets ، Otis ، Commonwealth ، SeedInvest. Quadrant Biosciences یک پیشنهاد Reg A + دارد که ما در حال حاضر روی آن کار می کنیم – اولین همکاری ما با WeFunder. Metaurus یکی از شرکای ما است که توسط تیم با استعدادی به سرپرستی ریک سندولی و جیمی گرین والد اداره می شود ، که من 30 سال پیش در Bankers Trust با آنها کار کردم. آنها دارای دو محصول فهرست شده به سبک ETF هستند که از حق ثبت اختراع محافظت می کنند و می توانند انقلابی در خطر پذیری سرمایه گذاران سهام داشته باشند. من می دانم که کسی را بیرون می گذارم بنابراین پیشاپیش عذرخواهی می کنم.

آیا می توانید برخی از خدمات کارگزار / فروشنده را که توسط شرکت شما ارائه می شود به اشتراک بگذارید?

ما یک کارگزار فروشنده خدمات کامل برای پیشنهادات خصوصی و سایر معافیت ها ، همراه با شرکت های سرمایه گذاری مانند صندوق های سرمایه گذاری مشترک و ETF هستیم. ما همچنین یک نماینده محافظ برای پیشنهادات خصوصی از جمله خدمت به عنوان یک شخص ثالث واجد شرایط برای پیشنهادات Reg CF هستیم. پشتیبانی از انطباق در کلیه فعالیت های ما یکپارچه است – ما به ناشران و سیستم عامل ها کمک می کنیم تا از قوانین اوراق بهادار پیروی کنند. سال گذشته ما موافقت کردیم که معاملات EB5 را انجام دهیم ، اما با توجه به همه گیری COVID-19 در حال حاضر این بازار بسته است..

چه نوع خدمات حضانت ارائه می شود?

امروز ما پول نقد ، اوراق بهادار خصوصی و سهام صندوق سرمایه گذاری مشترک را نگهداری می کنیم. هنوز برای کارهای حضانت ما روزهای اولیه است و ما عمداً عرضه خود را محدود کرده ایم تا به ما اجازه دهد سیستم ها و روش ها را آزمایش کنیم. اما این بخش رشد بالایی از تجارت ما است.

آیا می توانید جزئیات مربوط به خدمات مشاوره ای ارائه شده را نیز به اشتراک بگذارید?

بخش مشاوره مشاغل ما از طریق یک مشاور سرمایه گذاری جداگانه ثبت شده در SEC انجام می شود. این یک برنامه ریزی مالی و تجارت مدیریت ثروت همراه با یک روش مشاوره ای سفارش داده شده برای دفاتر خانواده و صاحبان مشاغل است.

این شرکت همچنین راه حل های سرمایه گذاری مبتنی بر فناوری را به دلالان دلال ، بانک ها ، مدیران صندوق ها ، سیستم عامل های مالی و صادر کنندگان خصوصی ارائه می دهد. برخی از این راه حل ها چیست?

از طرف مشاوره ، بستر evisor یک پلت فرم آنلاین برنامه ریزی مالی و مدیریت ثروت است. ما در حال حاضر با یک بانک در حال کار بر روی یک برنامه آزمایشی هستیم و آن را در مشاوره گسترده تر و مشاغل 401k خود ادغام می کنیم. TransactCloud در بخش پیشنهادی معاف / دلال فروشنده تجارت ما ، مجموعه ای از محصولات و خدمات مورد استفاده توسط ناشران و واسطه های حرفه ای برای ارائه اوراق بهادار آنلاین است..

از اینکه وقت خود را برای پاسخگویی به س questionsالات ما اختصاص دادید متشکریم خوانندگانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر هستند باید از این سایت بازدید کنند اوراق بهادار خصوصی سرمایه شمال.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me